Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 05 мая 2014 года № 335/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2014 года № 3814. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 11 января 2016 года N 22/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 11.01.2016 N 22/1.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости и приему на работу лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, нуждающихся в трудоустройстве, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в размере двух процентов от общей численности рабочих мест в организациях города Аксу независимо от форм собственности для:
лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" обеспечить содействие в трудоустройстве лицам, состоящим на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лицам, освобожденным из мест лишения свободы и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций в соответствии с установленной квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
4. Настоящее.постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Б. Ибраев

Қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 05 мамырдағы № 335/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 3814 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы N 22/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 11.01.2016 N 22/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 21–бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғаларының, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларының және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерінің жұмыспен қамтылуына және қабылдауына жәрдемдесу мақсатында, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысандарына қарамастан Ақсу қаласының ұйымдарындағы жұмыс орындарының жалпы санының екі пайыз мөлшерінде:
қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғалар, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленген квотаға сәйкес қылмыстық-атқару инспекциясында пробация қызметінде есепте тұрған тұлғаларды, сонымен қатар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерін жұмысқа орналастыруға жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы Б. Ыбыраев