Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2014 года № 3921. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 30 октября 2015 года N 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 30.10.2015 N 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
Образовать избирательные участки на территории Актогайского района согласно приложению.
Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 18 ноября 2011 года № 29 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 ноября 2011 года № 12-4-106, опубликованное 23 ноября 2011 года в газете "Ауыл тынысы" № 49, 23 ноября 2011 года в газете "Пульс села" № 49).
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской
районной территориальной
избирательной комиссии Ю. Горбенко
"24" июля 2014 года
Приложение
к решению акима
Актогайского района
от "24" июля 2014 года №
Избирательные участки Актогайского района
№ п/п
Номер избирательного участка
Место нахождение избирательного участка
Границы избирательного участка
1
2
3
4
№ 135
здание средней школы имени М.Каирбаева, село Актогай, улица М.Каирбаева 43
село Актогай: улица Сатпаева 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, улица М. Горького 2-44, 46, 47- 55, 57, 59-63, улица Муткенова 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, улица Марденова 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, улица Думатова 1-44, переулок Школьный 8, переулок Победы 4, улица профессора С. Елубаева 1, 3, село Тортай.
2
№ 136
здание дома культуры, село Актогай, улица М.Горького 86

Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 шілдедегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3921 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қазандағы N 12 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 30.10.2015 N 12 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
Ақтоғай ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 29 "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 21 қарашадағы № 12-4-106 тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы № 49 "Ауыл тынысы", 2011 жылғы 23 қарашадағы № 49 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған он күнтізбелік күннен өткеннен бастап кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Ю. Горбенко
2014 жылы "24" шілде
Ақтоғай ауданы әкімінің
2014 жылғы 24 шілдедегі
№ 2 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданының сайлау учаскелері
р/с №
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің орналасу орны
Сайлау учаскесінің шекарасы
1
2
2
4
№ 135
М.Қайырбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, Ақтоғай ауылы, М.Қайырбаев көшесі, 43
Ақтоғай ауылы: Сәтпаев көшесі 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, М. Горький көшесі 2-44, 46, 47- 55, 57, 59-63, Мүткенов көшесі 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов көшесі 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатов көшесі 1-44, Школьный тұйық көшесі 8, Победа тұйық көшесі 4, профессор С.Елубаев көшесі 1, 3, Тортай ауылы
№ 136
Мәдениет үйінің ғимараты, Ақтоғай ауылы, М.Горький көшесі, 86

село Актогай: улица Алина 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, улица Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101- 107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, улица Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, улица М. Горького 64, 66, 68, 70, 72-127, улица Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, улица Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147, переулок Храмова 1-4, 6, переулок Целинный 1-5, переулок Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10, Микрорайон 1-13.
3
№ 137
здание Агрономийской средней школы, село Андриановка, улица Школьная 1
село Андриановка
4
№ 138
здание Разумовской основной школы, село Разумовка, улица Мира 1
село Разумовка
5
№ 139
здание Приреченской средней школы, село Приреченское, улица XXII партсъезда 12
село Приреченское, село Камбар
6
№ 140
здание Акбидайской основной школы, село Жоламан, улица Мектеп 5
село Жоламан
7
№ 141
здание Караобинской средней школы, село Караоба,
улица Терешковой 14
село Караоба: улица Степная 1-3, улица Терешковой 1-12, улица Пушкина 1-12, улица Садовая 1-6, улица Мира 1-11, улица Абая 1-14, улица Советов 1-15, улица Коммунистическая 1-15, улица Казахстанская 1-13, улица Набережная 1-14, село Красная поляна
8
№ 142
здание сельского клуба, село Жана-ауыл, улица Достық 20
село Жана-ауыл, село Спартак
9
№ 143
бывшее здание Исантерекской начальной школы, село Исантерек, улица Желтоқсан 16
село Исантерек
10
№ 144
здание Енбекшинской средней школы, село Барлыбай, улица Школьная 12
село Барлыбай
11
№ 145
здание средней школы имени Естая, село Жолболды, улица Коммунистическая 33
село Жолболды
12
№ 146
здание Шиликтинской основной школы, село Шиликты, улица Мектеп 3
село Шиликты
13
№ 147
здание средней школы имени Шаяхметова,
село Шуга, улица Мектеп 1
село Шуга
14
№ 148
здание средней школы имени Тленшина, село Кожамжар,
улица С.Елубаева 12
село Кожамжар: улица Абая 2, 4, 6-9, 11-14, 16, улица М. Ауезова 1-13, 16-21, переулок Тленшина 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, улица Береговая 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16-19, 24-27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, улица 40-лет Победы 1-10, 12-14, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, улица Кожамжар 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, переулок Интернациональный 1-7, улица Мира 1-5, 10, 11, 12, 14, 16-19, переулок Садовый 5, 6, 7, улица С. Елубаева 2-10, 14, 16, переулок Школьный 1-4, 6, 7, 10, 12, улица 60 лет Октября 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, улица А.Магулова 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, улица Степная 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16.
15
№ 149
здание Абайской начальной школы, село Кайран, улица Мектеп 4
село Кайран
16
№ 150
здание Жамбылской основной школы, село Жамбыл, улица Мектеп 14
село Жамбыл
17
№ 151
здание Кубанской начальной школы, село Караой, улица Мектеп 6
село Караой
18
№ 152
здание средней школы имени Муткенова, село Муткенова,

Ақтоғай ауылы: Қ.Алин көшесі 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абай көшесі 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Қайырбаев көшесі 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, М. Горький көшесі 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденов көшесі 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Мүткенов көшесі 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147, Храмов тұйық көшесі 1-4, 6, Целинный тұйық көшесі 1-5, Юный тұйық көшесі 1а, 2, 3, 6-8, 10, Мөлтек ауданы 1-13
№ 137
Агрономия орта мектебінің ғимараты, Андриановка ауылы, Школьная көшесі, 1
Андриановка ауылы
№ 138
Разумов негізгі мектебінің ғимараты, Разумов ауылы, Мир көшесі, 1
Разумов ауылы
№ 139
Приречен орта мектебінің ғимараты, Приреченск ауылы, ХХІІ партсъезд көшесі, 12
Приреченск ауылы, Қамбар ауылы
№ 140
Ақбидай негізгі мектебінің ғимараты, Жоламан ауылы,
Мектеп көшесі, 5
Жоламан ауылы
№ 141
Қараоба орта мектебінің ғимараты, Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 14
Қараоба ауылы: Степная көшесі 1-3, Терешкова көшесі 1-12, Пушкин көшесі 1-12, Садовая көшесі 1-6, Мир көшесі 1-11, Абай көшесі 1-14, Советов көшесі 1-15, Коммунистическая көшесі 1-15, Казахстанская көшесі 1-13, Набережная көшесі 1-14, Красная поляна ауылы
№ 142
Жаңаауыл негізгі мектебінің ғимараты, Жаңа-ауыл ауылы,
Достық көшесі, 20
Жаңа-ауыл ауылы, Спартак ауылы
№ 143
Бұрынғы Исантерек бастауыш мектебінің ғимараты, Исантерек ауылы, Желтоқсан көшесі, 16
Исантерек ауылы
№ 144
Еңбекші орта мектебінің ғимараты, Барлыбай ауылы, Школьная көшесі, 12
Барлыбай ауылы
№ 145
Естай атындағы орта мектебінің ғимараты, Жолболды ауылы, Коммунистическая
көшесі, 33
Жолболды ауылы
№ 146
Шілікті негізгі мектебінің ғимараты, Шілікті ауылы, Мектеп көшесі, 3
Шілікті ауылы
№ 147
Шаяхметов атындағы орта мектебінің ғимараты, Шұға ауылы, Мектеп көшесі, 1
Шұға ауылы
№ 148
Тленшин атындағы орта мектебінің ғимараты, Қожамжар ауылы, С.Елубаев көшесі, 12
Қожамжар ауылы: Абай көшесі 2, 4, 6-9,11-14,16, М. Әуезов көшесі 1-13,16-21, Тленшин тұйық көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, Береговая көшесі 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16-19, 24-27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 40-лет Победы көшесі 1-10,12-14,17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Кожамжар көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, Интернациональный тұйық көшесі 1-7, Мир көшесі 1-5,10, 11, 12, 14, 16-19, Садовый тұйық көшесі 5, 6, 7, С. Елубаев көшесі 2-10, 14, 16, Школьный тұйық көшесі 1-4, 6, 7, 10, 12, 60 лет Октября көшесі 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, А.Магулов көшесі 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, Степная көшесі 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16
№ 149
Абай бастауыш мектебінің ғимараты, Қайран ауылы,Мектеп көшесі, 4
Қайран ауылы
№ 150
Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты, Жамбыл ауылы, Мектеп көшесі, 14
Жамбыл ауылы
№ 151
Кубан бастауыш мектебінің ғимараты, Қараой ауылы, Мектеп көшесі, 6
Қараой ауылы
№ 152

улица 40 лет Победы 6
село Муткенова, село Шокпар
19
№ 153
здание Муткеновской начальной школы,
село Естая, улица Мектеп 3
село Естая
20
№ 154
здание Жанатапской начальной школы, село Жанатап, улица Мектеп 9
село Жанатап
21
№ 155
здание средней школы имени Ныгманова, село Жанабет, улица Мектеп 6
село Жанабет: улица Мектеп 1, 3, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 21, 22, 26, 28, 31, 32, улица Орталық 6, 25.
22
№ 156
здание Ленинской основной школы, село Абжан,
улица Мектеп 23
село Абжан
23
№ 157
здание средней школы имени Идрисова, село Ауельбек, улица Мира 9
село Ауельбек
24
№ 158
здание Отесской начальной школы, село Отес, улица Мектеп 22
село Отес
25
№ 159
здание Харьковской средней школы, село Харьковка,
улица Школьная 57
село Харьковка
26
№ 160
здание Карабузауской начальной школы, село Карабузау, улица Целинная 3
село Карабузау
27
№ 161
здание Шидертинской средней школы, село Баскамыс, улица 1 Мая 11
село Баскамыс
28
№ 162
здание Каракогинской основной школы, село Каракога, улица Мектеп 13
село Каракога
29
№ 163
здание Шолаксорской средней школы, село Шолаксор, улица 8 Марта 6
село Шолаксор, село Кырыкуй
30
№ 164
здание средней школы имени Алшинова село Ивановка, улица Школьная 49
село Ивановка
31
№ 165
здание Балтасапской основной школы, село Балтасап, улица Победы 6
село Балтасап
32
№ 66
здание Жалаулинской начальной школы, село Карасу, улица Степная 18
село Карасу
33
№ 167
здание государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", село Актогай, улица К. Алина 97
село Актогай: улица Ертис 1-100, улица Алина 1-19, 21- 94, 96, 98, 100, 102, улица Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, улица Каирбаева 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, переулок Естая 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, переулок П. Дубового 1-12, переулок Школьный 1-15, переулок Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, переулок Коммунальный 1, 4, переулок Байзакова 1, 2, 4, 5, 7
34
№ 168
здание средней школы
имени Абая, село Актогай, Микрорайон 28
село Актогай: Микрорайон 14-23, 29-136, 138-141
35
№ 169
здание дома культуры, село Караоба, улица Терешковой 13
село Караоба: улица Ш.Уалиханова 1-20, улица Муткенова 1-3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, улица Ю.Гагарина 1-9
36
№ 170
здание клуба, село Жанабет, улица Мектеп 5
село Жанабет: улица Мектеп 2, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 34, улица Орталық 1-5, 7-11, 14, 16-24, 27, 28, 30-32, улица Ертіс 1, 4-8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 25
37
№ 171
здание Актогайского аграрно-технического колледжа, село Кожамжар, улица Олимпийская 10

Мүткенов орта мектебінің ғимараты, Мүткенов ауылы, 40 лет Победы көшесі, 6
Мүткенов ауылы, Шоқпар ауылы
№ 153
Мүткенов бастауыш мектебінің ғимараты, Естай ауылы, Мектеп көшесі, 3
Естай ауылы
№ 154
Жаңатап бастауыш мектебінің ғимараты, Жаңатап ауылы,
Мектеп көшесі, 9
Жаңатап ауылы
№ 155
Нығманов атындағы орта мектебінің ғимараты, Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 6
Жаңабет ауылы: Мектеп көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 21, 22, 26, 28, 31, 32, Орталық көшесі 6, 25
№ 156
Ленин негізгі мектебінің ғимараты, Әбжан ауылы, Мектеп көшесі, 23
Әбжан ауылы
№ 157
Ыдырысов атындағы орта мектебінің ғимараты, Әуелбек ауылы,
Мир көшесі, 9
Әуелбек ауылы
№ 158
Өтес бастауыш мектебінің ғимараты, Өтес ауылы, Мектеп көшесі, 22
Өтес ауылы
№ 159
Харьков орта мектебінің ғимараты, Харьков ауылы, Школьная көшесі, 57
Харьков ауылы
№ 160
Қарабұзау бастауыш мектебінің ғимараты, Қарабұзау ауылы,
Целинная көшесі, 3
Қарабұзау ауылы
№ 161
Шідерті орта мектебінің ғимараты, Басқамыс ауылы, 1 Мая көшесі, 11
Басқамыс ауылы
№ 162
Қарақоға негізгі мектебінің ғимараты, Қарақоға ауылы, Мектеп көшесі, 13
Қарақоға ауылы
№ 163
Шолақсор орта мектебінің ғимараты, Шолақсор ауылы, 8 Марта көшесі, 6
Шолақсор ауылы, Қырықүй ауылы
№ 164
Алшынов атындағы орта мектебінің ғимараты, Ивановка ауылы,
Школьная көшесі, 49
Ивановка ауылы
№ 165
Балтасап негізгі мектебінің ғимараты, Балтасап ауылы, Жеңіс көшесі, 6
Балтасап ауылы
№ 166
Жалаулы бастауыш мектебінің ғимараты, Қарасу ауылы,
Степная көшесі, 18
Қарасу ауылы
№ 167
"Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтоғай ауылы, Қ.Алин көшесі, 97
Ақтоғай ауылы: Ертіс көшесі 1-100, Қ. Алин көшесі 1-19, 21- 94, 96, 98, 100, 102, Абай көшесі 1-30, 32, 34- 50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Қайырбаев көшесі 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, Естай тұйық көшесі 1-8, 10-31,33, 35, 37, 39, П.Дубовой тұйық көшесі 1-12, Школьный тұйық көшесі 1-15, Победа тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный тұйық көшесі 1, 4, Байзақов тұйық көшесі 1, 2, 4, 5, 7
№ 168
Абай атындағы орта мектеп ғимараты, Ақтоғай ауылы, Мөлтек ауданы, 28
Ақтоғай ауылы: Мөлтек ауданы 14-23, 29-136, 138-141
№ 169
Мәдениет үйінің ғимараты, Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 13
Қараоба ауылы: Ш.Уалиханов көшесі 1-20, Мүткенов көшесі 1-3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, Ю.Гагарин көшесі 1-9
№ 170
Клуб ғимараты, Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 5
Жанабет ауылы: Мектеп көшесі 2, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 34, Орталық көшесі 1-5, 7-11, 14, 16-24, 27, 28, 30, 31, 32, Ертіс көшесі 1, 4-8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 25
№ 171
Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжінің ғимараты, Қожамжар ауылы, Олимпийская көшесі, 10

село Кожамжар: улица Целинная, 1,2,4,5,6,7,9-11, улица Олимпийская 2, 4, 6, 8

Қожамжар ауылы: Целинная көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9-11, Олимпийская көшесі 2, 4, 6, 8