О внесении изменений в решение районного маслихата (XXV (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28 октября 2014 года № 156/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2014 года № 4160
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 22 октября 2014 года № 294/36 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 10 января 2014 года № 3665, опубликованное 18 января 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2361303" заменить цифрами "2359961";
цифры "252314" заменить цифрами "263704";
цифры "9816" заменить цифрами "7684";
цифры "600" заменить цифрами "842";
цифры "2098573" заменить цифрами "2087731";
в подпункте 2) цифры "2379371" заменить цифрами "2378029";
в пункте 2 цифры "101623" заменить цифрами "90781";
в пункте 6 цифры "2000" заменить цифрами "1000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы № 156/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4160 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2014 жылғы 22 қазандағы Павлодар облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 294/36 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3665 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2361303" деген сандар "2359961" деген сандармен ауыстырылсын;
"252314" деген сандар "263704" деген сандармен ауыстырылсын;
"9816" деген сандар "7684" деген сандармен ауыстырылсын;
"600" деген сандар "842" деген сандармен ауыстырылсын;
"2098573" деген сандар "2087731" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2379371" деген сандар "2378029" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағының "101623" деген сандар "90781" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағының "2000" деген сандар "1000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.