Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 января 2015 года № 4263. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 21 января 2016 года N 3 (вводится в действие со дня подписания)

Ақтоғай ауданының ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 336 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4263 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы N 3 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 21.01.2016 N 3 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 21.01.2016 N 3 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi № 371 қаулысымен бекітілген Iшкi сауда ережесiнің 120-тармағына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: