Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 12 мая 2014 года № 151/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая № 3832. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05 января 2016 года № 02/1 (вводится в действие со дня его подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 05.01.2016 № 02/1 (вводится в действие со дня его подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21 Трудового кодекса Республики Казахстан, подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия в трудоустройстве лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, в организациях Железинского района в размере пяти процентов от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Железинского района в размере пяти процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" обеспечить направление лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов

Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квотасы белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 151/5 қаулысы. Павлодар облыстық Әділет департаментінде 2014 жылы 29 мамырда № 3832 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 02/1 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 05.01.2016 № 02/1 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 21-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмысқа орналасуға қолдау көрсету мақсатында Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
Железин ауданының ұйымдарындағы қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайызы мөлшерінде;
Железин ауданының ұйымдарындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайызы мөлшерінде.
2. "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар бағытын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов