О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 181-33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4264
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 322 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 387 293 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 788 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 389 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 923 283 тысячи тенге;
2) затраты – 3 331 353 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 681 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 049 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нолю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нолю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 281 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 281 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 19.03.2015 N 191-36-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 13.05.2015 N 203-38-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 12.08.2015 № 209-39-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 16.09.2015 № 218-40-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 18.11.2015 № 227-41-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 24.12.2015 № 238-43-5 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Предусмотреть в бюджете Иртышского района на 2015 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2 028 047 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 6 145 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.05.2015 N 203-38-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 16.09.2015 № 218-40-5 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить на 2015 год повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181-33-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға арналған мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 3 322 753 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 387 293 мың теңге;
салық емес түсімдер – 10 788 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 389 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2 923 283 мың теңге;
2) шығындар – 3 331 353 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 681 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 29 730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 049 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32 281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 281 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 19.03.2015 N 191-36-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.05.2015 N 203-38-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.08.2015 № 209-39-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.09.2015 № 218-40-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2015 № 227-41-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі; 24.12.2015 № 238-43-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен берілген 2 028 047 мың теңге сомасында субвенция көлемі 2015 жылға арналған Ертіс ауданы бюджетінен қарастырылсын.
3. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган қорынан 6 145 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 13.05.2015 N 203-38-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.09.2015 № 218-40-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2015 жылға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2015 году согласно приложению 5 к настоящему решению.
6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год согласно приложению 6 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.05.2015 N 203-38-5 (вводится в действие с 01.01.2015).

5. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2015 жылы Ертіс ауданы бюджетінен қаржыландырылатын ауыл және ауылдық округтері жергілікті бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6-1. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің таратылуы бекітілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармағымен толықтырылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 13.05.2015 N 203-38-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению XXXIII сессии
Иртышского районного
маслихата V созыва от
24 декабря 2014 года
№ 181-33-5
Бюджет Иртышского района на 2015 год
(с изменениями)

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
V сайланған Ертіс
аудандық мәслихатының
2014 жылғы
24 желтоқсандағы
XXXIII сессияның
№ 181-33-5 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістермен)

123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
в том числе:
аппарат акима села Голубовка
аппарат акима села Иртышск
аппарат акима села Майконыр
аппарат акима села Ленино
аппарат акима села Амангельды
аппарат акима села Косагаш
аппарат акима Каракудукского сельского округа
аппарат акима Панфиловского сельского округа
аппарат акима Узынсуского сельского округа
аппарат акима Агашорынского сельского округа
аппарат акима Кызылжарского сельского округа
аппарат акима Луговского сельского округа
аппарат акима Байзаковского сельского округа
аппарат акима Северного сельского округа
аппарат акима Селетинского сельского округа
аппарат акима Коскольского сельского округа
1
1

123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
соның ішінде:
Голубовка ауыл әкімінің аппараты
Ертіс ауыл әкімінің аппараты
Майқоңыр ауыл әкімінің аппараты
Ленино ауыл әкімінің аппараты
Амангелді ауыл әкімінің аппараты
Қосағаш ауыл әкімінің аппараты
Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты
Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты
Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты
Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты
Северный ауылдық округі әкімінің аппараты
Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты
Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1
1