Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2015 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 04 декабря 2014 года № 445/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4236
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования cогласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы cогласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Аскаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района от
"4" декабря 2014 года № 445/19
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры
оплаты труда участников и источники их финансирования
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Щербактинского района от 11.11.2015 № 332/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Перечень организаций
Виды и объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Щербактинского района"
1) очистка снега – 1000 м2;
2) санитарная очистка территории – 6000 м2;
3) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
4) посадка деревьев – 150 штук;
5) полив деревьев – 150 штук;
6) посадка, полив, уборка цветников – 15 клумб;
7) благоустройство памятников и обелиска – 2840 м2;
8) оказание помощи престарелым: рубка дров – 15 м3, копка огородов – 10 соток;
9) помощь в проведении общественных кампаний (перепись
скота) – 420 дворов.

Шарбақты ауданы бойынша 2015 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 445/19 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 31–бабының 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7–бабының 5) тармақшасына және 20–бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" № 836 қаулысына сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерiнің, тiзбесi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "4" желтоқсандағы
№ 445/19 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың
түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерiнің тiзбесi
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 11.11.2015 № 332/11 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ п/п
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Шарбақты ауданының Александров
ка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) қар тазарту – 1000 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 6000 м2;
3) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
4) ағаш отырғызу – 150 дана;
5) ағаш суару – 150 дана;
6) гүлдерді отырғызу, суару, жинау – 15 клумба;
7) ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2840 м2;
8) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 15 м3, бақша қазу – 10 сотка;
9) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 420 үй.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 8600 м2;
2) ямочный ремонт внутри поселковых дорог – 1800 м2;
3) посадка деревьев – 100 штук;
4) полив деревьев – 300 штук;
5) весенняя обработка деревьев и кустарников – 800 штук;
6) посадка, полив, уборка цветников – 50 клумб;
7) благоустройство памятников и обелиска – 800 м2;
8) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 409 дворов;
9) оказание помощи в косметическом ремонте ясли – сада (побелка, покраска) – 200 м2;
10) очистка снега – 2200 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 18000 м2;
2) посадка и полив саженцев – 300 штук;
3) побелка деревьев – 80 м2;
4) прополка травы – 2000 м2;
5) весенняя обработка деревьев – 100 штук;
6) разбивка и полив цветников – 200 м2;
7) побелка и покраска социальных объектов – 194 м2;
8) очистка снега – 1000 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылы – Булакского сельского округа Щербактинского района"
1) разбивка и полив цветников – 100 м2;
2) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 80 м2;
3) весенняя обработка деревьев – 300 штук;
4) осенняя обработка деревьев – 200 штук;
5) санитарная очистка территории – 16000м2;
6) благоустройство обелиска: покраска, побелка – 700 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа Щербактинского района"
1) разбивка и полив цветников – 81 м2;
2) обработка деревьев и саженцев – 215 штук;
3) санитарная очистка территории – 5830 м2;
4) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
5) прополка травы – 600 м2;
6) очистка снега – 400 м2;
7) оказание помощи престарелым: побелка, покраска в доме – 68 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сынтасовского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 19240 м2;
2) весенняя обработка деревьев – 500 штук;
3) очистка снега – 400 м2;
4) обрезка кустарников – 300 штук;
5) побелка, покраска здания – 200 м2;

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 8600 м2;
2) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 1800 м2;
3) ағаш отырғызу – 100 дана;
4) ағаш суару – 300 дана;
5) көктемде ағаштарды, бұталарды өңдеу – 800 дана;
6) гүлзарларды отырғызу, суару, жинау – 50 клумба;
7) ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 800 м2;
8) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 409 үй;
9) бала – бақша ғимаратын жөндеуге көмек көрсету (сырлау, әктеу) – 200 м2;
10) қар тазарту – 2200 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
3
"Шарбақты ауданының Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 18000 м2;
2) көшеттерді отырғызу және суару – 300 дана;
3) ағаштарды әктеу – 80 м2;
4) шөптерді жұлу – 2000 м2;
5) көктемде ағаштарды өңдеу – 100 дана;
6) гүлзарларды бөлу және суару – 200 м2;
7) әлеуметтік объектілерді әктеу және сырлау – 194 м2;
8) қар тазарту – 1000 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
4
"Шарбақты ауданының Жылы – Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу және суару – 100 м2;
2) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 80 м2;
3) көктемде ағаштарды өңдеу – 300 дана;
4) күзде ағаштарды өңдеу – 200 дана;
5) аумақты санитарлық тазарту – 16000 м2;
6) обелискіні аббаттандыру: сырлау, әктеу – 700 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
5
"Шарбақты ауданының Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу және суару – 81 м2;
2) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 215 дана;
3) санитарлық тазарту – 5830 м2;
4) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
5) шөптерді жұлу – 600 м2;
6) қар тазарту – 400 м2;
7) қарттарға көмек көрсету: үйді әктеу,
сырлау – 68 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
6
"Шарбақты ауданының Сынтас селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 19240 м2;
2) көктемде ағаштарды өңдеу – 500 дана;
3) қар тазарту – 400 м2;
4) бұталарды кесу –300 дана;
5) ғимаратты әктеу, сырлау – 200 м2;

6) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
7) покос травы – 500 м2;
8) санитарная очистка территории парка, аллеи – 5000 м2;
9) посадка, полив, уборка цветников – 15 клумб;
10) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 169 дворов;
11) посадка и полив саженцев – 150 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 16000 м2;
2) обрезка кустарников, деревьев – 400 штук;
3) разбивка цветников – 160 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа Щербактинского района"
1) побелка деревьев – 100 штук;
2) разбивка и полив цветников – 130 м2;
3) санитарная очистка территории парка, аллеи – 33000 м2;
4) обрезка деревьев, кустарников – 850 штук;
5) побелка бордюров – 1000 м2;
6) побелка столбов – 100 м2;
7) посадка и полив саженцев – 1100 штук;
8) санитарная очистка территории – 10000 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 48 000 м2;
2) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 213 дворов;
3) обрезка деревьев и кустарников – 100 штук;
4) оказание помощи в обработке документов – 1000 штук;
5) посадка и полив деревьев – 100 штук;
6) благоустройство памятников и обелиска – 800 м2;
7) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
8) оказание помощи престарелым: рубка дров – 15 м3, уборка снега – 800 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Щербактинского района"
1) посадка саженцев – 500 штук;
2) разбивка и полив цветников – 150 м2;
3) благоустройство
обелиска – 1000 м2;
4) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
5) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 200 дворов;
6) весенняя обработка деревьев и кустарников – 500 штук;
7) побелка и покраска социальных объектов – 2000 м2;
8) покраска уличного ограждения – 500 м2;
9) санитарная очистка территории – 40000 м2;
10) очистка снега – 4500 м2;
11) посадка, полив, деревьев – 500 штук;
12) оказание помощи престарелым: рубка дров – 15 м3, уборка снега – 3000 м2, уборка территории – 4000 м2.

6) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
7) шөпті кесу – 500 м2;
8) саябақ және саяжол аумақтарын санитарлық тазарту – 5000 м2;
9) гүлдерді отырғызу, суару, жинау – 15 клумба;
10) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 169 үй;
11) ағаш отырғызу және суару – 150 дана.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
7
"Шарбақты ауданының Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты
санитарлық тазарту – 16000 м2;
2) көктемде ағаштарды, бұталарды өңдеу – 400 дана;
3) гүлзарларды бөлу – 160 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
8
"Шарбақты ауданының Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) ағаштарды әктеу – 100 дана;
2) гүлзарларды бөлу және суару – 130 м2;
3) саябақ және саяжол аумақтарын санитарлық тазарту – 33000 м2;
4) ағаштарды, бұталарды кесу – 850 дана;
5) жол жиектерін әктеу – 1000 м2;
6) бағаналарды әктеу – 100 м2;
7) көшеттерді отырғызу және суару – 1100 дана;
8) аумақты санитарлық тазарту – 10000 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
9
"Шарбақты ауданының Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 48000 м2;
2) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 213 үй;
3) ағаш және бұталарды кесу – 100 дана;
4) құжаттарды өңдеуге көмек көрсету – 1000 дана;
5) ағаштарды отырғызу және суару – 100 дана;
6) ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 800 м2;
7) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
8) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 15 м3, қар тазарту – 800 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
10
"Шарбақты ауданының Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) жас ағаштарды отырғызу – 500 дана;
2) гүлзарларды бөлу және суару – 150 м2;
3) обелискіні аббаттандыру – 1000 м2;
4) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
5) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 200 үй;
6) көктемде ағаштарды және ағашбұталарын өңдеу – 500 дана;
7) әлеуметтік объектілерді әктеу және сырлау – 2000 м2;
8) көше қоршауларын сырлау – 500 м2;
9) аумақты санитарлық тазарту – 40000 м2;
10) қар тазарту – 4500 м2;
11) ағаш отырғызу және суару – 500 дана.
12) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 15 м3, қар тазарту –3000 м2, аумақты тазарту – 4000 м2.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа Щербактинского района"
1) очистка снега – 400 м2;
2) посадка и полив деревьев – 100 штук;
3) обрезка деревьев – 100 штук;
4) разбивка и полив цветников – 150 м2;
5) помощь в проведении общественных
кампаний (перепись скота) – 312 дворов;
6) благоустройство памятника – 1000 м2;
7) санитарная очистка территории – 20000 м2;
8) покраска стадиона – 120 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 60 000 м2;
2) обработка деревьев и кустарников – 200 штук;
3) посадка деревьев – 20 штук;
4) разбивка и полив цветников – 220 м2;
5) побелка бордюров – 120 м2;
6) оказание помощи в обработке документов – 36 штук;
7) ремонт ограждения памятников – 260 м2;
8) оказание помощи в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 550 дворов.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шарбакты Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 220000 м2;
2) очистка снега – 50000 м2;
3) весенняя обработка кустарников, деревьев – 2500 штук;
4) разбивка и полив цветников – 2600 м2;
5) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 2528 дворов;
6) оказание помощи в обработке документов – 2526 штук;
7) покраска, побелка объекта – 2740 м2;
8) оказание помощи престарелым: рубка дров – 80 м3, уборка снега – 440 м2 , копка огородов 30 соток, уборка территории – 3200 м2, занос воды – 49 м3.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Щербактинская центральная районная больница"
1) штукатурка, побелка, покраска объекта – 265 м2;
2) санитарная очистка территории – 3042 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад "Айголек"
1) ремонт, побелка покраска здания – 717 м2;
2) санитарная очистка территории – 404 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
16
Исключен - постановлением акимата Щербактинского района от 11.11.2015 № 332/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17
Исключен - постановлением акимата Щербактинского района от 11.11.2015 № 332/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18
Исключен - постановлением акимата Щербактинского района от 11.11.2015 № 332/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19
Исключен - постановлением акимата Щербактинского района от 11.11.2015 № 332/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа отдела образования Щербактинского района, акимата Щербактинского района"

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
11
"Шарбақты ауданының Чигиринов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) қар тазарту – 400 м2;
2) ағаш отырғызу және суару – 100 дана;
3) ағаштарды кесу – 100 дана;
4) гүлзарларды бөлу және суару – 150 м2;
5) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 312 үй;
6) ескерткішті аббаттандыру – 1000 м2;
7) аумақты санитарлық тазарту – 20000 м2;
8) стадионды сырлау – 120 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
12
"Шарбақты ауданының Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 60000 м2;
2) ағаштарды және бұталарды өңдеу – 200 дана;
3) ағаш отырғызу – 20 дана;
4) гүлзарларды бөлу және суару – 220 м2;
5) жол жиектерін әктеу – 120 м2;
6) құжаттарды өңдеуге көмек көрсету – 36 дана;
7) ескерткіштердің қоршауын жөндеу – 260 м2;
8) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 550 үй.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
13
"Шарбақты ауданы Шарбақты ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 220000 м2;
2) қар тазарту – 50000 м2;
3) көктемде ағаштарды, бұталарды өңдеу – 2500 дана;
4) гүлзарларды бөлу және суару – 2600 м2;
5) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 2528 үй;
6) құжаттарды өңдеуге көмек көрсету – 2526 дана;
7) объектіні әктеу, сырлау – 2740 м2;
8) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 80 м3, қар тазарту – 440 м2, бақша қазу – 30 сотка, аумақты тазарту – 3200 м2, су өткізу – 49 м3.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
14
"Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
1) объектіні сылау, әктеу, сырлау – 265 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 3042 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
15
"Айгөлек" бала- бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау – 717 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту –404 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
Ең төменгі еңбекақы көлемінде
Аудандық бюджет
16
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 11.11.2015 № 332/11 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
17
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 11.11.2015 № 332/11 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
18
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 11.11.2015 № 332/11 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
19
Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 11.11.2015 № 332/11 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
20
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданының оқу бөлімінің балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны