Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере семьи и детей
Постановление акимата города Алматы от 13 мая 2014 года N 2/349. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 2 июня 2014 года за N 1056. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 15 октября 2015 года N 4/594
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 15.10.2015 N 4/594 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами, в сфере семьи и детей, и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Выдача справок по опеке и попечительству»;
2) регламент государственной услуги «Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей»;
3) регламент государственной услуги «Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям»;
4) регламент государственной услуги «Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям»;
5) регламент государственной услуги «Предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»;
6) регламент государственной услуги «Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей».
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы  от 24 июня 2013 года № 2/527 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг, оказываемых Управлением образования города Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 988, опубликовано 23 июля 2013 года в газетах «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы»).

Отбасы және балалар саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 маусымда N 1056 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 4/594 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 15.10.2015 № 4/594 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуiрдегi «Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер туралы» Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Отбасы және балалар саласында жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) «Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті;
2) «Жетiм балаға (жетiм балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті;
3) «Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкiне иелiк ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресiмдеу үшiн анықтамалар беру» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті;
4) «Кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті;
5) «Жалпы бiлiм беретiн мектептердегi бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердiң жекелеген санаттарына тегiн тамақтандыруды ұсыну» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті;
6) «Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламенті бекітілсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласы Бiлiм басқармасы көрсететiн электрондық мемлекеттiк қызметтердiң регламенттерiн бекiту туралы» 2013 жылғы 24 маусымдағы № 2/527 қаулысының (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 988 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 шілдеде «Алматы ақшамы», «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Управлению образования города Алматы обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                  А. Есимов
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Выдача справок по опеке и попечительству» разработан на основании стандарта государственной услуги «Выдача справок по опеке и попечительству», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справок по опеке и попечительству» (далее - государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление образования города Алматы» (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственных услуг осуществляются через:
1) центр обслуживания населения (далее - центр);
2) веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее - ПЭП).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справка об опеке и попечительстве над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей (далее – справка), согласно приложению 1 Стандарта.
Результат государственной услуги предоставляется в электронном формате. В случае обращения услугополучателя за получением государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
На ПЭП результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги

3. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, оны бұқаралық ақпараттар құралдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                     А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Алматы қаласы Білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру:
1) халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – орталық);
2) «электрондық үкiметтiң» веб-порталы (бұдан әрi – ЭҮП): www.e.gov.kz арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес жетiм балаға (балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қорғаншылық (қамқоршылық) белгiлеу туралы анықтама.
Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi электрондық форматта ұсынылады. Көрсетiлетiн қызметтi алушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтi қағаз жеткiзгiште алу үшiн өтiнiш берген жағдайда, нәтижесi электрондық форматта ресiмделедi, қағазға басып шығарылады және көрсетiлетiн қызметтi берушi басшысының қолымен расталады.
ЭҮП мемлекеттiк қызмет көрсетудi қарау нәтижесi көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң уәкiлеттi адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат форматында жiберiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-әрекет тәртібін сипаттау

5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию  государственной услуги является получение услугодателем заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя через центр или электронного запроса услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов работником центра и регистрация заявления;
2) рассмотрение заявления и проверка представленных документов специалистом услугодателя;
3) оформление результата оказания государственной услуги специалистом услугодателя;
4) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю через работника центра.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
ответственное лицо услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг;
руководитель услугодателя
специалист услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя:
1) ответственное лицо услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг после поступления заявления и необходимых документов проводит регистрацию в журнале регистрации оказания государственных услуг услугодателя, ставит на контроль согласно указанного срока в пункте 4 Стандарта и передает на рассмотрение руководителю услугодателя, длительность процедуры – 10 минут;
2) руководитель услугодателя согласно резолюции отписывает заявление услугополучателя специалисту услугодателя для исполнения, длительность процедуры – 10 минут;
3) специалист услугодателя проверяет предоставленные документы на соответствие пункта 9 Стандарта, длительность процедуры – 5 минут;
4) после проверки и анализа предоставленных документов специалист услугодателя подготавливает справку и передает на подпись руководителю услугодателя после на справку ставится гербовая печать услугодателя, длительность процедуры – 15 минут;
5) готовая справка передается услугополучателю через работника центра согласно реестра под роспись.

5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті көрсету үшін Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды орталық немесе электрондық сұрау салуды алу мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызмет алушының ЭЦҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы электрондық түрде алуға мүмкіндігі бар.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) орталық қызметкерімен құжаттарды қабылдау және өтінішті тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші маманының өтінішті қарауы және ұсынылған құжаттарды тексеруі;
3) көрсетілетін қызметті берушінің маманының мемлекеттік қызметтің нәтижесін ресімдеуі;
4) орталық қызметкері арқылы көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасында өзара әрекет тәртібін сипаттау:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар түскен соң көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді тіркеу журналына тіркеуді жүзеге асырады, Стандарттың 4 тармағында көрсетілген мерзімге сәйкес бақылауға қояды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға береді, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарарға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің маманына орындау үшін береді, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің маманы ұсынылған құжаттарды Стандарттың 9 тармағына сәйкестігін тексереді, рәсімнің ұзақтығы - 5 минут;
4) ұсынылған құжаттарды тексеріп, талдау жасағаннан кейін көрсетілетін қызметті берушінің маманы анықтаманы дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді, анықтамаға кейін көрсетілетін қызмет берушінің елтаңбалы мөрі қойылады, рәсімнің ұзақтығы - 15 минут;
5) дайын анықтама көрсетілетін қызметті алушыға орталық қызметкері арқылы тізілімге сәйкес қол қойылып беріледі.

4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется в центре – с понедельника по субботу включительно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан и в соответствии с установленным графиком работы.
Государственная услуга оказывается в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала.
При приеме необходимых документов для оказания государственной услуги через центр услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и название приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя (опекуна (попечителя), свидетельства о рождении ребенка (в случае рождения ребенка после 13 августа 2007 года), работник центра получает из соответствующих государственных информационных систем в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных лиц государственных органов.
Услугодатель получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, которые содержатся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При приеме документов работник центра сверяет данные из информационной системы центра с оригиналами документов услугополучателя и возвращает оригиналы услугополучателю.
Описание действия работника центра при регистрации и обработке запроса услугополучателя в интегрированной информационной системе центра (диаграмма № 1 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме) приведены в приложении к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод работником центра в автоматизированном рабочем месте (далее – АРМ) информационной системы центра (далее - ИС ЦОН) логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;

4. Халыққа қызмет көрсету орталығы және (немесе) басқа да
көрсетілетін қызмет берушілермен өзара әрекет тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру орталықта – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 9.00-ден 20.00-ға дейін үзіліссіз, жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет жедел қызмет көрсетусіз «электрондық» кезекке тұру тәртібімен көрсетіледі, электрондық кезекті портал арқылы бекітіп қоюға мүмкіндік бар.
Мемлекеттік қызметті орталық арқылы көрсетуге қажетті құжаттарды қабылдау кезінде көрсетілетін қызметті алушыға:
1) сұрау салудың нөмірі мен қабылданған күні;
2) сұратылып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
5) құжаттарды рәсімдеуге қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетілген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Көрсетiлетiн қызметтi алушының (қорғаншының (қамқоршының) жеке басын растайтын құжаттарының, баланың туу туралы куәлiгiнiң мәлiметтерiн (бала 2007 жылғы 13 тамыздан кейiн туылған жағдайда) ХҚО қызметкерi тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден мемлекеттiк органдардың уәкiлеттi адамдарының ЭЦҚ-мен куәландырылған электронды құжаттар нысанында алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетiлетiн қызметтi берушi көрсетiлген қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде заңмен қорғалатын құпияны қамтитын, ақпараттық жүйедегi мәлiметтердi пайдалануға жазбаша келiсiмiн алады.
Құжаттарды қабылдау кезiнде орталықтың қызметкерi орталықтың ақпараттық жүйесiндегi деректердi көрсетiлетiн қызметтi алушының құжаттарының түпнұсқаларымен салыстырады және түпнұсқаларды көрсетiлетiн қызметтi алушыға қайтарады.
Осы Регламенттің қосымшасында орталықтың қызметкері орталықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінде көрсетiлетiн қызметті алушының сұратуын тiркеу және өңдеу кезiндегi iс-қимылдары (мемлекеттiк қызмет көрсетуде тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара әрекеттестігінің № 1 диаграммасы) көрсетілген:
1) 1 үдеріс – орталық қызметкерінің орталықтың ақпараттық жүйесінің (бұдан әрі – ХҚКО АЖ) автоматтандырылған жұмыс орнында (бұдан әрі - АЖО) мемлекеттік қызметті көрсету үшiн логин мен парольдi енгiзуi;

2) процесс 2 – выбор работником центра государственной услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и ввод работником  центра данных услугополучателя, а также данных по доверенности представителя услугополучателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности - данные доверенности не заполняются);
3) процесс 3 – направление запроса через шлюз «электронного правительства» (далее – ШЭП) в государственной базе данных «Физические лица» (далее - ГБД ФЛ) о данных услугополучателя, а также в единой нотариальной информационной системе (далее - ЕНИС) – о данных доверенности представителя услугополучателя;
4) условие 1 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ФЛ, данных доверенности в ЕНИС;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных, в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ФЛ, данных доверенности в ЕНИС;
6) процесс 5 – заполнение работником центра формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных услугополучателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание государственной услуги;
7) процесс 6 – направление электронного документа (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП работника  центра через ШЭП в АРМ регионального шлюза «электронного правительства» (далее – РШЭП);
8) процесс 7 – регистрация электронного документа в АРМ РШЭП;
9) условие 2 – проверка (обработка) услугодателя на соответствие приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта и основания для оказания  государственной услуги;
10) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
11) процесс 9 – получение услугополучателем через работника центра результата государственной услуги (справки).
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно пункту 9 Стандарта, работник центра отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 3 Стандарта.
Информация по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги предоставляется по телефону единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.

2) 2 үдеріс – орталық қызметкерінің осы Регламентте көрсетiлген мемлекеттік қызметтi таңдауы, мемлекеттiк қызметті көрсету үшiн экранға тапсырыс үлгiсiн шығару және орталық қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушының мәлiметтерiн, сонымен қатар көрсетілетін қызметті алушы өкiлiнiң сенiмхаты бойынша мәлiметтердi (нотариалдық түрде куәландырылған сенiмхат, сенiмхаттың басқа куәлiгi болғанда – сенiмхат мәлiметтерi толтырылмайды);
3) 3 үдеріс – «электрондық үкiмет» шлюзі (бұдан әрi - ЭҮШ) арқылы «Жеке тұлғалар» мемлекеттiк мәлiметтер базасында (бұдан әрі - ЖТ ММБ) көрсетілетін қызметті алушы мәлiметтерi туралы, сонымен қатар бiрыңғай нотариалдық ақпараттық жүйеде (бұдан әрi – БНАЖ) көрсетілетін қызметті алушы өкiлiнiң мәлiметтерi туралы тапсырысты жіберу;
4) 1 шарт – көрсетілетін қызметті алушы мәлiметтерiнiң ЖТ ММБ болуын, БНАЖ-де сенiмхат мәлiметтерiн тексеру;
5) 4 үдеріс – ЖТ ММБ көрсетілетін қызметті алушы мәлiметтерiнiң, БНАЖ-де сенiмхат мәлiметтерiнiң болмауына байланысты мәлiметтердi алу мүмкiн еместiгi туралы хабарлама қалыптастыру;
6) 5 үдеріс – орталық қызметкерінің қағаз үлгiсiндегi құжаттардың болуы туралы тапсырысты толтыруы және көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттарды сканерден өткiзуi, оларды тапсырыс нысанына тiркеуi және мемлекеттік қызметті көрсету үшiн толтырылған нысанды (енгiзiлген мәлiметтердi) ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
7) 6 үдеріс – ЭҮШ арқылы «электрондық үкiметтiң» аймақтық шлюзiнің (бұдан әрi - ЭҮАШ) АЖО-на орталық қызметкерінің ЭЦҚ расталған (қол қойылған) электронды құжатты (көрсетілетін қызметті алушы тапсырысын) жіберу;
8) 7 үдеріс – электронды құжатты АЭҮШ АЖО электронды құжатты тiркеу;
9) 2 шарт – ЖАО көрсетілетін қызметті алушымен қоса берiлген Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттардың және мемлекеттiк қызметті көрсету негiздемелерiнiң сәйкестiгiн тексеруi (өңдеуi);
10) 8 үдеріс – көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының бұзылушылықтары болғандықтан, тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11) 9 үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының орталық қызметкері арқылы мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн (анықтаманы) алуы.
Көрсетiлетiн қызметтi алушы осы Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, орталықтың қызметкерi өтiнiштi қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қолхат бередi.
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша ақпаратты, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету бағыты туралы мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша бірыңғай байланыс-орталығы 1414 телефоны бойынша ұсынылады.

10. Выдача готовых документов осуществляется работником центра на основании расписки, указанной в ней срок, при предъявлении документа, удостоверяющего личность.
11. Для получения государственной услуги через ПЭП услугополучателем предоставляется:
1) запрос в форме электронного документа, подписанный ЭЦП услугополучателя;
2) свидетельства о рождении ребенка.
При обращении через ПЭП сведения о документах, удостоверяющих личность услугополучателя, свидетельства о рождении ребенка (выданные после 13 августа 2007 года), содержащиеся в государственных информационных системах, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных лиц государственных органов.
Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через ПЭП (диаграмма № 2 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме) приведены в приложении к настоящему Регламенту:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на ПЭП);
2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭП сообщения об отказе в авторизации, в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в пункте 9 Стандарта, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН, указанным в запросе, и ИИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;

10. Дайын құжаттарды беруді жеке куәлікті көрсеткен жағдайда қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде орталықтың қызметкері жүзеге асырады.
11. Көрсетілетін қызметті алушы ЭҮП арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін:
1) көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы сұрауды;
2) баланың туу туралы куәлiкті ұсынады.
ЭҮП-ға өтініш жасаған кезде мемлекеттiк ақпараттық жүйелердегi көрсетiлетiн қызметтi алушының жеке басын куәландыратын құжаттың, баланың туу туралы куәлiгiнiң (бала 2007 жылғы 13 тамызға дейiн туылған жағдайда) мәлiметтерiн көрсетiлетiн қызметтi берушi тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден мемлекеттiк органдардың уәкiлеттi адамның ЭЦҚ қойылған электрондық құжаттар нысанында алады.
Осы Регламенттің қосымшасында ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде көрсетiлген қызмет берушi мен көрсетiлген қызмет алушының өтініш жасауы және рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) реттiлiгi (мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара әрекеттестігінің № 2 диаграммасы) көрсетілген:
1) көрсетiлетiн қызметтi алушы жеке сәйкестендiру нөмiрі (бұдан әрi - ЖСН) және пароль арқылы ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының мемлекеттiк қызметтi алу үшiн ЖСН мен парольдi енгiзу үдерісi (авторизациялау үдерісi);
3) 1 шарт – ЭҮП тiркелген көрсетiлетiн қызметтi алушы жайлы мәлiметтердiң түпнұсқалылығын тексеру;
4) 2 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының мәлiметтерiнiң бұзылушылықтары болған жағдайда ЭҮП авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының осы Регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн экранға тапсырыс үлгiсiн шығару және көрсетiлетiн қызметтi алушының құрылымы мен нысандық талаптарын ескере отырып, үлгiнi толтыруы (мәлiметтердi енгiзу), тапсырыс үлгiсiне Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттардың көшiрмесiн электронды түрде тiркеу, сонымен қатар тапсырысты растау үшiн көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ тiркеу куәлiгiн таңдауы;
6) 2 шарт – ЭҮП ЭЦҚ-дың тiркеу куәлiгiнiң жарамдылық мерзiмiн және қайтарылып алынған (жойылған) тiркеу куәлiктерi тiзiмiнде болмауын, сонымен қатар жеке сәйкестендiру мәлiметтерiнiң сәйкестiгiн (тапсырыста көрсетiлген ЖСН мен ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнде көрсетiлген ЖСН арасында) тексеру;
7) 4 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ расталмауына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

8) процесс 5 - удостоверение запроса для оказания  государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя и направление электронного документа (запроса) через ШЭП в АРМ РШЭП для обработки услугодателя;
9) процесс 6 - регистрация электронного документа в АРМ РШЭП;
10) условие 3 - проверка (обработка) услугодателем на соответствие приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта и основания для оказания государственной услуги;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
12) процесс 8 - получение услугополучателем результата государственной услуги (справки в форме электронного документа), сформированного АРМ РШЭП. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя, услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью ИИН и пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на ПЭП).
Приложение
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через центр
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через ПЭП
Таблица. Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой
(детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без
попечения родителей» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей» разработан на основании стандарта государственной услуги «Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Установление опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей» (далее - государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление образования города Алматы» (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственных услуг осуществляются через:

8) 5 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн тапсырысты куәландыруы және көрсетiлетiн қызметтi берушінің өңдеуi үшiн ЭҮШ арқылы АЭҮШ АЖО-на электронды құжатты (тапсырысты) жіберу;
9) 6 үдеріс – электронды құжатты АЭҮШ АЖО-на тiркеу;
10) 3 шарт – тапсырыс берушiнiң көрсетiлетiн қызметтi алушымен қоса берiлген Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттарын және мемлекеттiк қызмет көрсету негiздемелерiн көрсетiлетiн қызметтi берушінің тексеруі (өңдеуі);
11) 7 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушы құжаттарының бұзылушылықтары болғанына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының АЭҮШ АЖО қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық құжат түрiндегi анықтама) алуы. Электрондық құжат көрсетiлетiн қызметтi берушінің уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптасады, көрсетiлетiн қызметтi алушы ЖСН және парольдiң көмегiмен ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады).
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнiнде анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
Мемлекеттiк қызмет көрсетуде тартылған
графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң
функционалдық өзара әрекеттестігінің № 1 диаграммасы
Мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған
графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң
функционалдық өзара әрекеттестігінің № 2 диаграммасы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Жетiм балаға (жетiм балаларға) және ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға)
қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Жетiм балаға (жетiм балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Жетiм балаға (жетiм балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Жетiм балаға (жетiм балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Алматы қаласы Білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру:

1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – ПЭП).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справка об установлении опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей (далее – справка) по форме согласно приложению 1 Стандарта, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего Регламента.
Результат государственной услуги предоставляется в электронном формате. В случае обращения услугополучателя за получением государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
На ПЭП результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя или электронного запроса услугополучателя через ПЭП, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через ПЭП при условии наличия ЭЦП.
6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов ответственным лицом услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг и регистрация заявления;
2) передача документов на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) рассмотрение заявления и проверка представленных документов специалистом услугодателя;
4) оформление результата оказания государственной услуги специалистом услугодателя;
5) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги

1) көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң кеңсесi;
2) «электрондық үкiметтiң» веб-порталы (бұдан әрi – ЭҮП): www.e.gov.kz арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: электрондық (iшiнара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) және жетiм балаға (жетiм балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) не осы Регламенттің 10 тармағында көрсетiлген жағдайларда және негiздер бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден дәлелдi бас тарту.
Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi электрондық форматта ұсынылады. Көрсетiлетiн қызметтi алушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтi қағаз жеткiзгiште алу үшiн өтiнiш берген жағдайда, нәтижесi электрондық форматта ресiмделедi, қағазға басып шығарылады және көрсетiлетiн қызметтi берушi басшысының қолымен расталады.
ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi көрсетiлетiн қызметтi алушы «жеке кабинетiне» көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң уәкiлеттi адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат форматында жiберiледi.
4. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-әрекет тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті берушімен көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті көрсету үшін Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды орталық немесе электрондық сұрау салуды алу мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызмет алушының ЭЦҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы электрондық түрде алуға мүмкіндігі бар.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасының құжаттарды қабылдауы және өтінішті тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшына құжаттарды қарауға беру;
3) көрсетілетін қызметті берушінің маманымен өтінішті қарау және ұсынылған құжаттарды тексеру;
4) көрсетілетін қызметті берушінің маманы арқылы мемлекеттік қызметтің нәтижесін рәсімдеу;
5) көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау

7. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
ответственное лицо услугодателя по приему документов  для оказания государственных услуг;
руководитель услугодателя;
специалист услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками услугодателя:
1) услугополучатель подает заявление услугодателю, с приложением необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта, документы представляются в подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются услугополучателю;
2) ответственное лицо услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг осуществляет регистрацию заявления, при приеме документов услугополучателю выдает расписку о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема заявления, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и название приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчество работника услугодателя, принявшего заявление на оформление документов и предоставляет руководителю услугодателя, длительность процедуры – 10 минут;
3) руководитель услугодателя согласно резолюции отписывает заявление услугополучателя специалисту услугодателя для исполнения, длительность процедуры – 10 минут;
4) специалист услугодателя после проверки и анализа представленных документов подготавливает проект распоряжения районного акима об установлении опеки или попечительства над ребенком-сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей по форме согласно приложению 1 Стандарта, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего Регламента, длительность процедуры – 15 минут;
5) в случае разрешения на установление опеки или попечительства, районный аким рассматривает и направляет выписку из распоряжения акима и удостоверение опекуна или попечителя услугодателю;
6) специалист услугодателя выдает услугополучателю выписку из распоряжения акима и удостоверение опекуна (попечителя).
Специалист услугодателя в течение 1 суток со дня подписания распоряжения акимом района вводит соответствующие данные в электронный реестр по опеке и попечительству.

7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасында өзара әрекет тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттармен қоса өтінішін көрсетілетін қызметті берушіге береді, салыстырып тексеру үшiн құжаттар түпнұсқада ұсынылады, кейiн түпнұсқалары көрсетiлетiн қызметтi алушыға қайтарылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің маманы өтініш түскен соң мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді тіркеу журналына тіркеуді жүзеге асырады, құжаттарды қабылдау кезiнде көрсетiлетiн қызметтi алушыға мынадай мәлiметтердi көрсетiп, тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат бередi: өтініштің нөмiрi мен қабылданған күнi, сұралатын мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң түрi, қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы, құжаттар берiлетiн күнi (уақыты) және орны, көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған қызметкерiнiң аты-жөнi және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға ұсынады, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарарға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің маманына орындау үшін береді, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің маманы ұсынылған құжаттарды тексеріп, талдау жасағаннан кейін Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) және жетiм балаға (жетiм балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеу туралы аудан әкімі өкімінің жобасын дайындайды не осы Регламенттің 10 тармағында көрсетiлген жағдайларда және негiздер бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден дәлелдi бас тарту, рәсімнің ұзақтығы - 15 минут;
5) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгiлеуге рұқсат берген жағдайда, аудан әкімі құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушіге қаулыдан көшірме және қорғаншының немесе қамқоршының куәлігін жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің маманы көрсетілетін қызметті алушыға әкімнің өкімінен көшірмені және қорғаншының немесе қамқоршының куәлігін ұсынады.
Уәкілетті органның қызметкері аудан (қала) әкімінің қаулысы бекітілген күннен бастап 1 тәулік мерзімінде қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде электрондық тізіліміне сәйкес деректерді енгізеді.

9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю, а также при обращении на ПЭП – в течение 30 (тридцать) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугополучателем – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 20 минут.
10. Основания для отказа в оказании государственной услуги:
1) признание судом лица недееспособным или ограниченно дееспособным;
2) лишение судом лица родительских прав или ограниченных судом в родительских правах;
3) лица, отстраненные от обязанностей опекуна или попечителя за ненадлежащее исполнение возложенных на него законом Республики Казахстан обязанностей;
4) бывшие усыновители, если усыновление отменено судом по их вине;
5) лица, которые по состоянию здоровья не могут осуществлять обязанности опекуна или попечителя.
11. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя указаны в таблице согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
12. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем – с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, через ПЭП: круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
13. Для оказания государственной услуги через ПЭП услугополучателем предоставляется:
1) запрос в форме электронного документа, подписанный ЭЦП услугополучателя;
2) электронные копии документов, указанные в пункте 9 Стандарта.
Прикрепление электронных копий свидетельств о рождении ребенка (в случае рождения ребенка до 13 августа 2007 года), медицинской справки о состоянии здоровья ребенка и выписки из истории развития ребенка, справки с места учебы ребенка; сведений о братьях и сестрах и их местонахождение не требуется в случаях проживания ребенка в организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
Сведения данных документа, удостоверяющего личность услугополучателя, справку об отсутствии судимости услугополучателя, свидетельство о заключении брака (в случае заключения брака после 2008 года), свидетельство о рождении ребенка (в случае рождения ребенка после 13 августа 2007 года), являющиеся государственными электронными информационными ресурсами работник услугодателя получает из соответствующих государственных информационных систем в форме электронных данных, удостоверенных ЭЦП уполномоченных лиц государственных органов.
Услугодатель получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, которые содержатся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
В случае обращения на ПЭП услугополучателю в «личный кабинет» направляется уведомление о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты и времени получения результата оказания государственной услуги.
Акт жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, готовится после представления вышеназванных документов.
Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через ПЭП (диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме) приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту:

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) көрсетiлетiн қызметтi берушiге құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап, сондай-ақ порталға өтiнiш берген кезде – күнтiзбелiк 30 (отыз) күн iшiнде;
2) көрсетiлетiн қызметтi алушының құжаттар топтамасын тапсыруы үшiн күтудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) көрсетiлетiн қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiздемелер:
1) адамды соттың әрекетке қабiлетсiз немесе әрекет қабiлетi шектеулi деп тануы;
2) адамды соттың ата-ана құқықтарынан айыруы немесе сот ата-ана құқықтарын шектеуi;
3) өзiне Қазақстан Республикасының заңымен жүктелген мiндеттердi тиiсiнше орындамағаны үшiн қорғаншы немесе қамқоршы мiндеттерiнен шеттетiлген адамдар;
4) егер сот бала асырап алудың күшiн олардың кiнәсi бойынша жойса, бұрынғы бала асырап алушылар;
5) денсаулық жағдайына байланысты қорғаншы немесе қамқоршы мiндеттерiн жүзеге асыра алмайтын адамдар.
11. Көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң мамандарының арасындағы өзара әрекет тәртiбiнің сипаттамасы осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес кестеде көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
12. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетiлетiн қызметтi берушiмен Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұманы қоса алғанда көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi аралықтағы түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн, ЭҮП арқылы тәулiк бойы (жөндеу жұмыстарын жүргiзуге байланысты техникалық үзiлiстi қоспағанда) жүзеге асырылады.
13. Көрсетілетін қызметті алушы ЭҮП арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін:
1) көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы сұрауды;
2) Стандарттың 9 тармағында көрсетілген құжаттардың электрондық көшірмелерін ұсынады.
Бала жетiм балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған бiлiм беру ұйымдарында тұрған жағдайда, баланың туу туралы куәлiгiнiң (бала 2007 жылғы 13 тамызға дейiн туылған жағдайда), баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтаманың және баланың даму тарихынан үзiндiнiң, баланың оқу орнынан анықтаманың, аға-iнiлерi мен апа-қарындастары және олардың тұрғылықты жерi туралы мәлiметтердiң электрондық көшiрмелерiн тiркеу талап етiлмейдi.
Мемлекеттiк электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын көрсетiлген қызмет алушының жеке басын растайтын құжат деректерiнiң мәлiметтерiн, көрсетiлетiн қызметтi алушының сотталмағаны туралы анықтаманы, некеге тұру туралы куәлiктi (некеге 2008 жылдан кейiн тұрған жағдайда), баланың туу туралы куәлiгiн (бала 2007 жылғы 13 тамыздан кейiн туылған жағдайда) көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң қызметкерi тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден мемлекеттiк органдардың уәкiлеттi адамдардының ЭЦҚ куәландырылған электрондық деректер нысанында алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше көзделмесе, көрсетiлетiн қызметтi берушi көрсетiлген қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтердi көрсету кезiнде заңмен қорғалатын құпияны қамтитын, ақпараттық жүйелердегi мәлiметтердi пайдалануға жазбаша келiсiм алады.
ЭҮП арқылы өтініш жасаған кезде көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiн алу күнiн және уақытын көрсете отырып, мемлекеттiк қызметтi көрсетуге сұраудың қабылданғаны туралы хабарлама жiберiледi.
Баланы тәрбиеге алуға үмiткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын зерделеу актiсi жоғарыда аталған құжаттар ұсынылғаннан кейiн дайындалады.
Осы Регламенттің 2 қосымшасында ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде көрсетiлген қызмет берушi мен көрсетiлген қызмет алушының өтініш жасау және рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) реттiлiгi (мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара әрекеттестігінің диаграммасы) көрсетілген:

1) услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭП сообщения об отказе в авторизации, в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в пункте 9 Стандарта, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН, указанным в запросе, и ИИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;
8) процесс 5 – удостоверение запроса для оказания  государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя и направление электронного документа (запроса) через шлюз «электронного правительства» (далее – ШЭП) в автоматизированное рабочее место (далее – АРМ) регионального шлюза «электронного правительства» (далее – РШЭП) для обработки услугодателя;
9) процесс 6 – регистрация электронного документа в АРМ РШЭП;
10) условие 3 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта и основаниям для оказания электронной государственной услуги;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге, в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя;
12) процесс 8 – получение услугополучателем результата электронной государственной услуги (справки в форме электронного документа), сформированного АРМ РШЭП. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя, услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью ИИН и пароля (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Установление опеки или попечительства
над ребенком-сиротой (детьми-сиротами)
и ребенком (детьми), оставшимся
без попечения родителей»
Приложение 2
к регламенту государственной услуги «Установление
опеки или попечительства над ребенком-сиротой
(детьми-сиротами) и ребенком (детьми),
оставшимся без попечения родителей»
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через ПЭП
Таблица. Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата города Алматы

1) көрсетiлетiн қызметтi алушы жеке сәйкестендiру нөмiрі (бұдан әрi - ЖСН) және пароль арқылы ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының мемлекеттiк қызметтi алу үшiн ЖСН мен парольдi енгiзу үдерісi (авторизациялау үдерісi);
3) 1 шарт – ЭҮП тiркелген көрсетiлетiн қызметтi алушы жайлы мәлiметтердiң түпнұсқалығын тексеру;
4) 2 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының мәлiметтерiнiң бұзылушылықтары болған жағдайда ЭҮП авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының осы Регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн экранға тапсырыс үлгiсiн шығару және көрсетiлетiн қызметтi алушының құрылымы мен нысандық талаптарын ескере отырып, үлгiнi толтыруы (мәлiметтердi енгiзу), тапсырыс үлгiсiне Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттардың көшiрмесiн электронды түрде тiркеу, сонымен қатар тапсырысты растау үшiн көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ тiркеу куәлiгiн таңдауы;
6) 2 шарт – ЭҮП ЭЦҚ-дың тiркеу куәлiгiнiң жарамдылық мерзiмiн және қайтарылып алынған (жойылған) тiркеу куәлiктерi тiзiмiнде болмауын, сонымен қатар жеке сәйкестендiру мәлiметтерiнiң сәйкестiгiн (тапсырыста көрсетiлген ЖСН мен ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнде көрсетiлген ЖСН арасында) тексеру;
7) 4 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ расталмауына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 5 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн тапсырысты куәландыру және көрсетiлетiн қызметтi берішінің өңдеуi үшiн «электрондық үкiмет» шлюзі (бұдан әрi - ЭҮШ) арқылы «электрондық үкiметтiң» аймақтық шлюзiнің (бұдан әрi - ЭҮАШ) автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі - АЖО) электрондық құжатты (тапсырысты) бағыттау;
9) 6 үдеріс – электронды құжатты АЭҮШ АЖО-на тiркеу;
10) 3 шарт – тапсырыс берушiнiң көрсетiлетiн қызметтi алушы арқылы қоса берiлген Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттарын және мемлекеттiк қызмет көрсету негiздемелерiн көрсетiлетiн қызметтi берушінің тексеруі (өңдеуі);
11) 7 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушы құжаттарының бұзылушылықтары болғанына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының АЭҮШ АЖО қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық құжат түрiндегi анықтама) алуы. Электрондық құжат көрсетiлетiн қызметтi берушінің уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып, қалыптасады, көрсетiлетiн қызметтi алушы ЖСН және парольдiң көмегiмен ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады).
«Жетiм балаға (жетiм балаларға) және
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаға (балаларға) қамқоршылық немесе
қорғаншылық белгiлеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1 қосымша
«Жетiм балаға (жетiм балаларға) және
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаға (балаларға) қамқоршылық немесе
қорғаншылық белгiлеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2 қосымша
ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған
графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң
функционалдық өзара әрекеттестігінің диаграммасы
Алматы қаласы әкімдігінің

от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд
и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд,
банки, в органы внутренних дел для распоряжения
имуществом несовершеннолетних детей и оформления
наследства несовершеннолетним детям» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям» разработан на основании стандарта государственной услуги «Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям» (далее - государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление образования города Алматы» (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственных услуг осуществляются через:
1) центр обслуживания населения (далее - центр);
2) веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее - ПЭП).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справки в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям, справок в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей, справок в банки для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей, согласно  приложениям 123 Стандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная. В случае обращения услугополучателя за получением государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
На ПЭП результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.

2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе)
ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер
органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкiне иелiк
ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресiмдеу
үшiн анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкiне иелiк ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресiмдеу үшiн анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкiне иелiк ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресiмдеу үшiн анықтамалар беру» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкiне иелiк ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресiмдеу үшiн анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Алматы қаласы Білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру:
1) халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – орталық);
2) «электрондық үкiметтiң» веб-порталы (бұдан әрi – ЭҮП): www.e.gov.kz арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 123 қосымшаларына сәйкес бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресiмдеу үшiн, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлiктерiне иелiк ету үшiн, банктерге кәмелетке толмаған балалардың мүлiктерiне иелiк ету үшiн берiлетiн анықтамалар (бұдан әрі – анықтама).
Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi электрондық форматта ұсынылады. Көрсетiлетiн қызметтi алушы мемлекеттiк қызметтi қағаз жеткiзгiште алу үшiн өтiнiш берген жағдайда, нәтижесi электрондық форматта ресiмделедi, қағазға басып шығарылады және көрсетiлетiн қызмет берушi басшысының қолымен расталады.
Порталда мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң уәкiлеттi адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат форматында жiберiледi.

7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;
8) процесс 5 - удостоверение запроса для оказания  государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя и направление электронного документа (запроса) через ШЭП в АРМ  РШЭП  для обработки услугодателя;
9) процесс 6 - регистрация электронного документа в АРМ РШЭП;
10) условие 3 - проверка (обработка) услугодателем на соответствие приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта и основания для оказания государственной услуги;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
12) процесс 8 - получение услугополучателем результата государственной услуги (справки в форме электронного документа), сформированного АРМ РШЭП. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя, услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью ИИН и пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на ПЭП).
Приложение
к регламенту государственной услуги «Выдача справок
в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный
накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних
дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей
и оформления наследства несовершеннолетним детям»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через Центр
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия информационных
систем, задействованных в оказании государственной
услуги через ПЭП
Таблица. Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке
или попечительству для оформления сделок с имуществом,
принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям» разработан на основании стандарта государственной услуги «Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, в органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям» (далее - государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление образования города Алматы» (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственных услуг осуществляются через:

7) 4 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ расталмауына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 5 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының ЭЦҚ арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн тапсырысты куәландыруы және көрсетiлетiн қызметтi берушінің өңдеуi үшiн ЭҮШ арқылы АЭҮШ АЖО-на электронды құжатты (тапсырысты) жіберу;
9) 6 үдеріс – электронды құжатты АЭҮШ АЖО-на тiркеу;
10) 3 шарт – тапсырыс берушiнiң көрсетiлетiн қызметтi алушымен қоса берiлген Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттарын және мемлекеттiк қызмет көрсету негiздемелерiн көрсетiлетiн қызметтi берушінің тексеруі (өңдеуі);
11) 7 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушы құжаттарының бұзылушылықтары болғанына байланысты тапсырыс берiлген мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8 үдеріс – көрсетiлетiн қызметтi алушының АЭҮШ АЖО қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық құжат түрiндегi анықтама) алуы. Электрондық құжат көрсетiлетiн қызметтi берушінің уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптасады, көрсетiлетiн қызметтi алушы ЖСН және парольдiң көмегiмен ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады).
«Бiрыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына
және (немесе) ерiктi жинақтаушы зейнетақы қорына,
банктерге, iшкi iстер органдарына кәмелетке толмаған
балалардың мүлкiне иелiк ету және кәмелетке толмаған
балаларға мұра ресiмдеу үшiн анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
Орталық арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетуде тартылған
графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң
функционалдық өзара әрекеттестігінің № 1 диаграммасы
ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған
графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң
функционалдық өзара әрекеттестігінің № 2 диаграммасы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi
мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық
немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын
органдардың анықтамаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Алматы қаласы Білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру:

1) центр обслуживания населения (далее - центр);
2) веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее - ПЭП).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справка органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству, для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям, выдаваемая по месту нахождения недвижимого имущества, по форме согласно приложения 1 Стандарта, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего Регламента.
Результатом государственной услуги предоставляется в электронной форме. В случае обращения услугополучателя за получением государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
На ПЭП результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя через центр или электронного запроса услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов работником центра и регистрация заявления;
2) рассмотрение заявления и проверка представленных документов специалистом услугодателя;
3) оформление результата оказания государственной услуги специалистом услугодателя;
4) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю через работника центра.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих процессе оказания государственной услуги:
ответственное лицо услугодателя по приему документов  для оказания государственных услуг;
руководитель услугодателя;
специалист услугодателя.

1) Халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – орталық);
2) «электрондық үкiметтiң» веб-порталы (бұдан әрi – ЭҮП): www.e.gov.kz арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша кәмелетке толмаған балаларға меншiк құқығында тиесiлi мүлiкпен жасалатын мәмiлелердi ресiмдеу үшiн қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың жылжымайтын мүлiктiң орналасқан жерi бойынша беретiн анықтамасы, не Стандарттың 10 тармағында көрсетiлген жағдайларда және негiздер бойынша мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi электрондық форматта ұсынылады. Көрсетiлетiн қызметтi алушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтi қағаз жеткiзгiште алу үшiн өтiнiш берген жағдайда, нәтижесi электрондық форматта ресiмделедi, қағазға басып шығарылады және көрсетiлетiн қызметтi берушi басшысының қолымен расталады.
ЭҮП мемлекеттiк қызмет көрсетудi қарау нәтижесi көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң уәкiлеттi адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат форматында жiберiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-әрекет тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті көрсету үшін Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды орталық немесе электрондық сұрау салуды алу мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызмет алушының ЭЦҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы электрондық түрде алуға мүмкіндігі бар.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) орталық қызметкерімен құжаттарды қабылдау және өтінішті тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші маманының өтінішті қарауы және ұсынылған құжаттарды тексеруі;
3) көрсетілетін қызметті берушінің маманының мемлекеттік қызметтің нәтижесін ресімдеуі;
4) орталық қызметкері арқылы көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің маманы.

от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Предоставление бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» разработан на основании стандарта государственной услуги «Предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля  2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее - государственная услуга) оказывается организациями образования города Алматы (далее - услугодатель), адреса которых указаны согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственных услуг осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал «электронного правительства»: www.egov.kz (далее – ПЭП).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – справка о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе согласно приложению 1 Стандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – электронная. В случае обращения услугополучателя за получением государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется подписью руководителя услугодателя.
На ПЭП результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя или электронного запроса услугополучателя через ПЭП, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через ПЭП при условии наличия ЭЦП.

2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Жалпы бiлiм беретiн мектептердегi бiлiм алушылар мен
тәрбиеленушiлердiң жекелеген санаттарына тегiн тамақтандыруды
ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Жалпы бiлiм беретiн мектептердегi бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердiң жекелеген санаттарына тегiн тамақтандыруды ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Жалпы бiлiм беретiн мектептердегi бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердiң жекелеген санаттарына тегiн тамақтандыруды ұсыну» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Жалпы бiлiм беретiн мектептердегi бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердiң жекелеген санаттарына тегiн тамақтандыруды ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) мекенжайлары осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген Алматы қаласының бiлiм беру ұйымдарымен көрсетiледi (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру:
1) көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң кеңсесi;
2) «электрондық үкiметтiң» веб-порталы (бұдан әрi – ЭҮП): www.e.gov.kz арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: электрондық (iшiнара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес жалпы бiлiм беретiн мектепте тегiн тамақтандыруды ұсыну туралы анықтама.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi электрондық форматта ұсынылады. Көрсетiлетiн қызметтi алушы мемлекеттiк қызметтi қағаз тасымалдағышта алу үшiн өтiнiш берген жағдайда нәтижесi электрондық түрде ресiмделедi, қағазға басып шығарылады және көрсетiлетiн қызметтi берушi басшысының қолымен расталады.
ЭҮП мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат форматында жiберiледi.
4. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-әрекет тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті көрсету үшін Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды немесе электрондық сұрау салуды алу мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ болған жағдайда мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы электрондық түрде алуға мүмкіндігі бар.

6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов сотрудником канцелярии услугодателя и регистрация заявления;
2) передача документов на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) рассмотрение заявления и проверка представленных документов сотрудником услугодателя;
4) оформление результата оказания государственной услуги сотрудником услугодателя;
5) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководитель услугодателя;
сотрудником услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя:
1) услугополучатель подает заявление установленной формы согласно приложению 2 к Стандарту услугодателю, с приложением необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта услугодателю;
2) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет регистрацию заявления, при приеме документов услугополучателю выдает расписку с указанием: перечня сданных документов, фамилии, имени, отчества, должности сотрудника, принявшего документы, а также его контактных данных, длительность процедуры – 10 минут;
3) руководитель услугодателя согласно резолюции отписывает заявление услугополучателя сотруднику услугодателя для исполнения, длительность процедуры – 10 минут;
4) специалист услугодателя после проверки и анализа представленных документов подготавливает справку о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе и передает на подпись руководителю услугодателя, длительность процедуры – 15 минут;
5) после подписания руководителем услугодателя справку специалист услугодателя выдает услугополучателю справку о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю, а также при обращении на портал – в течение 5 рабочих дней;

6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері арқылы құжаттарды қабылдауы және өтінішті тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшына құжаттарды қарауға беру;
3) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері арқылы өтінішті қарау және ұсынылған құжаттарды тексеру;
4) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері арқылы мемлекеттік қызметтің нәтижесін ресімдеу;
5) көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасында өзара әрекет тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес белгiленген нысан бойынша өтiнiшімен қоса Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге береді;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті тіркеуді жүзеге асырады, құжаттарды қабылдау барысында көрсетілетін қызметті алушыға мынадай мәлiметтердi: тапсырылған құжаттардың тiзбесiн, құжаттарды қабылдаған қызметкердiң тегiн, атын, әкесiнiң атын, лауазымын, сондай-ақ оның байланыс телефондарын көрсетiп, қолхат береді, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарарға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің қызметкеріне орындау үшін береді, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері ұсынылған құжаттарды тексеріп, талдау жасағаннан кейін жалпы бiлiм беретiн мектепте тегiн тамақтандыруды ұсыну туралы анықтаманы дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді, рәсімнің ұзақтығы - 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы жалпы бiлiм беретiн мектепте тегiн тамақтандыруды ұсыну туралы анықтамаға қол қойғаннан кейін көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға жалпы бiлiм беретiн мектепте тегiн тамақтандыруды ұсыну туралы анықтаманы береді.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi.
1) көрсетiлетiн қызметтi берушiге құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап, сондай-ақ порталға өтiнiш берген кезде - 5 жұмыс күнi iшiнде;

2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугополучателем – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 20 минут.
10. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя указаны в таблице согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
11. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем – с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, через ПЭП: круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
12. Для оказания государственной услуги через ПЭП услугополучателем предоставляется:
1) запрос от одного из родителей (опекунов, попечителей) ребенка в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП заявителя;
2) индивидуальный идентификационный номер ребенка.
Сведения о справке, подтверждающей принадлежность услугополучателя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, справке по опеке и попечительству о решении уполномоченного органа об утверждении опеки (попечительства), патронатного воспитания для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, сведения о полученных доходах (заработная плата, доходы от предпринимательской деятельности) услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченных лиц государственных органов.
В случае обращения через портал услугополучателю в «личный кабинет» направляется уведомление-отчет о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты и времени получения результата государственной услуги.
Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через ПЭП (диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме) приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);

2) көрсетiлетiн қызметтi алушының құжаттар топтамасын тапсыруы үшiн күтудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) көрсетiлетiн қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды.
10. Көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң мамандарының арасындағы өзара әрекет тәртiбiнің сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес кестеде көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
11. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетiлетiн қызметтi берушi арқылы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, дүйсенбiден бастап жұманы қоса алғанда көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес сағат 13.00-ден 14.00-ға дейiнгi аралықтағы түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ға дейiн, ЭҮП арқылы тәулiк бойы (жөндеу жұмыстарын жүргiзуге байланысты техникалық үзiлiстi қоспағанда) жүзеге асырылады.
12. Көрсетілетін қызметті алушы ЭҮП арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін:
1) өтiнiш берушiнiң ЭЦҚ расталған электрондық құжат нысанында баланың ата-аналарының (қорғаншылар, қамқоршылар) бiреуiнен сұрауды;
2) баланың жеке сәйкестендiру нөмiрiн ұсынады.
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға көрсетiлетiн қызметтi алушының (отбасының) жататынын растайтын анықтама, жетiм балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар үшiн қорғаншылық (қамқоршылық), патронаттық тәрбиенi бекiту жөнiндегi уәкiлеттi органның шешiмi туралы қорғаншылық және қамқоршылық бойынша анықтама туралы мәлiметтердi, алынған табыстар туралы мәлiметтi (еңбекақы, кәсiпкерлiк қызметтен алынған табыстар) көрсетiлетiн қызметтi берушi тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйелерден мемлекеттiк органдардың уәкiлеттi адамның ЭЦҚ-мен расталған электрондық құжаттар нысанында алады.
ЭҮП арқылы өтініш жасаған кезде көрсетiлетiн қызметтi алушының «жеке кабинетiне» мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi алынған күнi және уақыты көрсетiлiп, мемлекеттiк қызметтi көрсетуге арналған сұраныстың қабылдануы туралы хабарлама-есеп жiберiледi.
Осы Регламенттің 3 қосымшасында ЭҮП арқылы мемлекеттiк қызмет көрсету кезiнде көрсетiлген қызмет берушi мен көрсетiлген қызмет алушының өтініш жасауы және рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) реттiлiгi (мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара әрекеттестігінің диаграммасы) көрсетілген:
1) көрсетiлетiн қызметтi алушы жеке сәйкестендiру нөмiрі (бұдан әрi - ЖСН) және пароль арқылы ЭҮП тiркеудi жүзеге асырады (ЭҮП тiркелмеген көрсетiлетiн қызметтi алушылар үшiн жүзеге асырылады);

1 2 3 4 5 6
Город Алматы
Алатауский район
1
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразова- тельная школа № 14» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Усть- Каменогорская, 1
8(727) 2560201
8(727) 2406582
school_14@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
2
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 26» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Шанырак-2», улица Жанкожа батыр, 202
8(727) 2459968
school_26@edualmaty.kz
3
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 41 имени Абдуллы Карсакбаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Курылысшы» улица Кокорай, 2
8(727) 2701534
school_41@edualmaty.kz
4
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 82» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Ахрименко, 4
8(727) 2244881
school_82@edualmaty.kz
5
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 91» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Докучаева, 31а
8(727) 2477898
school_91@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
6
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразова- тельная школа № 114» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Коунрадская, 12а
8(727) 2687117
8(727) 2416444
school_114@edualmaty.kz
7
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 149» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айгерим-1», Ленина, 34
8(727) 2454745
school_149@edualmaty.kz
8
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 150 имени М.Хамраева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Заря Востока», улица Биянху, 87
8(727) 2455910
school_150@edualmaty.kz
9
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 151» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Заря Востока», улица Новая садовая, 100а
8(727) 2452410
8(727) 2972410
school_151@edualmaty.kz
10
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 152» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Улжан-1», 81
8(727) 2272504
school_152@edualmaty.kz
11
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 154 имени Иштвана Коныр Мандоки» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Шарипова, 38
8(727) 2566086
8(727) 2999517
school_154@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
12
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 156» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Ужет», улица Ауэзова, 48
8(727) 2981363
school_156@edualmaty.kz
13
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 160» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Карасу» улица Заводская, 95а
8(727) 2994242
8(727) 2994311
school_160@edualmaty.kz ; edualmaty.kz/school-160
14
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 164» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Карасу» улица Черемушки, 1
8(727) 2994303
8(727) 2994401
school_164@edualmaty.kz
15
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 166» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Горняцкая, 5
8(727) 3017871
school_1660@edualmaty.kz; fmsl166\infofmsl166@mail.ru
16
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 169» Управления образования города Алматы

1 2 3 4 5 6
Алматы қаласы
Алатау ауданы
1
Алматы қаласы Бiлiм
басқармасының
«№ 14 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Усть-
Каменогорская
көшесi, 1
8(727)
2560201
8(727)
2406582
school_14@
edualmaty.kz
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге
дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден-18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
2
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының
«№ 26 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Шаңырақ» шағынауданы Жанқожа батыр көшесi, 202
8(727)
2459968
school_26@
edualmaty.kz
3
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Абдолла Қарсақбаев атындағы № 41 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Көкорай көшесi, 2а/2
8(727)
2701534
school_41@
edualmaty.kz
4
Алматы қаласы Бiлiм
басқармасының
«№ 82 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Ахрименко көшесi, 4
8(727)
2244881
school_82@
edualmaty.kz
5
Алматы қаласы Бiлiм
басқармасының
«№ 91 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Докучаев көшесi, 31а
8(727)
2477898
school_91@
edualmaty.kz
6
Алматы қаласы Бiлiм
басқармасының
«№ 114 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Коунрадская көшесi, 12а
8(727)
2687117
8(727)
2416444
school_114@
edualmaty.kz
7
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 149 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Әйгерiм-1» шағынауданы, Ленин көшесi, 34
8(727)
2454745
school_149@
edualmaty.kz
8
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Хамраев атындағы № 150 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Заря Востока» шағынауданы, Биянху көшесi, 87
8(727)
2455910
school_150@
edualmaty.kz
9
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 151 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Заря Востока» щағынауданы, Новая садовая көшесi, 100а
8(727)
2452410
8(727)
2972410
school_151@
edualmaty.kz
10
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 152 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, "Ұлжан-1" шағынауданы, 81
8(727)
2272504
school_152@
edualmaty.kz
11
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Иштван Қоңыр Мандоки атындағы № 154 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Ақбұлақ» шағынауданы, Шәрiпов көшесi, 38
8(727)
2566086
8(727)
2999517
school_154@
edualmaty.kz
12
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 156 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, "Өжет" шағынауданы, Әуезов көшесi, 48
8(727)
2981363
school_156@
edualmaty.kz
13
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 160 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Қарасу» шағынауданы, Заводская көшесi, 95а
8(727)
2994242
8(727)
2994311
school_160@
edualmaty.kz;
edualmaty.kz/school-160
14
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 164 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Қарасу»
шағынауданы, Черемушки көшесi, 1
8(727)
2994303
8(727)
2994401
school_164@
edualmaty.kz
15
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 166 Лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Горняцкая көшесi, 5
8(727)
3017871
school_1660@
edualmaty.kz;
fmsl166\infofmsl166@mail.ru
16
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 169 Мектеп-лицей»
коммуналдық мемлекеттiк мекемесi

Город Алматы, микрорайон «Шанырак-1», улица Утемисулы, 109
8(727) 2637888
school_169@edualmaty.kz
17
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 171» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айгерим-1», улица Ленина, 34
8(727) 2473698
8-778-416 36-33
school_171@edualmaty.kz
Алмалинский район
18
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 8» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Шарипова, 105
8(727) 2926747
8(727) 2922737
school_8@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
19
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 15» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Гоголя, 133
8(727) 2795015
8(727) 2795010
school_15@edualmaty.kz
20
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 16 имени А.Шарипова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Шарипова, 26/27
8(727) 2337496
8(727) 2399260
school_16@edualmaty.kz
21
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 18» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Радостовца, 38
8(727) 3794117
8(727) 3793442
school_18@edualmaty.kz; lg18.ucoz.kz
22
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 24» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Гоголя, 187
8(727) 3788230
school_24@edualmaty.kz
23
Коммунальное государственное учреждение  «Гимназия № 25 имени Ильяса Есенберлина» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Кабанбай батыра, 128
8(727) 2674343
8(727) 2674595
school_25@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
24
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 34» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Дуйсенова, 15
8(727) 2410123
8(727) 2455976
school_34@edualmaty.kz
25
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 36 имени Б. Атыханулы» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Масанчи, 70
8(727) 2275488
8(727) 2615355
school_36@edualmaty.kz
26
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 39 имени Султан-Ахмета Ходжикова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Толе би, 76
8(727) 2721179
8(727) 3277809
8(727) 2612153
school_39@edualmaty.kz
27
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 46» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Карасай батыра, 157
8(727) 3780446
8(727) 3780448
school_46@edualmaty.kz ; gimnazia.kz
28
Коммунальное государственное учреждение «Казахстанско-Российская школа- гимназия № 54 им. И.В. Панфилова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Жибек Жолы, 73
8(727) 2735731
8(727) 2731532
school_54@edualmaty.kz ; krg.54.ru
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
29
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 55» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Ауэзова, 36
8(727) 3754754
8(727) 3754868
school_55@edualmaty.kz
30
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 58» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Тургут Озала, 30
8(727) 2408470

Алматы қаласы, «Шаңырақ-1» шағынауданы, Өтемiсұлы көшесi, 109
8(727)
2637888
school_169@
edualmaty.kz
17
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 171 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Әйгерiм-1» шағынауданы,
Ленин көшесi, 34
8(727)
2473698
8-778-4163633
school_171@
edualmaty.kz
Алмалы ауданы
18
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 8 Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Шәрiпов көшесi, 105
8(727)
2926747
8(727)
2922737
school_8@
edualmaty.kz
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден-18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
19
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 15 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Гоголь көшесi, 133
8(727)
2795015
8(727)
2795010
school_15@
edualmaty.kz
20
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ә. Шәрiпов атындағы № 16 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Шәрiпов көшесi,  26/27
8(727)
2337496
8(727)
2399260
school_16@
edualmaty.kz
21
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 18 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Радостовец көшесi, 38
8(727)
3794117
8(727)
3793442
school_18@
edualmaty.kz;
lg18.ucoz.kz
22
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 24 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Гоголь көшесi,  187
8(727)
3788230
school_24@
edualmaty.kz
23
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Iлияс Есенберлин атындағы № 25 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Кабанбай батыр көшесi, 128
8(727)
2674343
8(727)
2674595
school_25@
edualmaty.kz
24
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 34 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Дүйсенов көшесi
8(727)
2410123
8(727)
2455976
school_34@
edualmaty.kz
25
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Б. Атыханұлы атындағы № 36 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Масанчи көшесi, 70
8(727)
2275488
8(727)
2615355
school_36@
edualmaty.kz
26
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Сұлтан-Ахмет Қожықов атындағы № 39 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,            Төле би көшесi, 76
8(727)
2721179
8(727)
3277809
8(727)
2612153
school_39@
edualmaty.kz
27
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 46 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Карасай батыр көшесi, 157
8(727)
3780446
8(727)
3780448
school_46@
edualmaty.kz;
gimnazia.kz
28
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «И. Панфилов атындағы № 54 Қазақстан-
Ресей мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жiбек жолы көшесi, 73
8(727)
2735731
8(727)
2731532
school_54@
edualmaty.kz;
krg.54.ru
29
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 55 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Әуезов көшесi, 36
8(727)
3754754
8(727)
3754868
school_55@
edualmaty.kz
30
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 58 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Тұргыт Өзал көшесi, 30
8(727)
2408470

8(727) 2409516
school_58@edualmaty.kz
31
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 62 имени Ш.Смаханулы» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Туркебаева, 4
8(727) 2410549
8(727) 2411336
school_62@edualmaty.kz
32
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 67» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Розыбакиева, 33
8(727) 2740282
school_67@edualmaty.kz
33
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 75 имени Шакарима Кудайбердыулы» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Туркебаева, 176
8(727) 2414500
8(727) 2751241
school_75@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
34
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 79» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Жарокова, 9
8(727) 3759947
school_79@edualmaty.kz
35
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 90» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Чайковского, 28
8(727) 2332010
8(727) 2790901
school_90@edualmaty.kz
36
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 95» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Шарипова, 53
8(727) 2535359
8(727) 2535357
school_95@edualmaty.kz
37
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 96» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Тлендиева, 35
8(727) 2401654
8(727) 2401596
school_96@edualmaty.kz
38
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 120 имени Мажита Бегалина» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Курмангазы, 76
8(727) 2721843
8(727) 2722412
school_120@edualmaty.kz
39
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 124» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Богенбай батыра, 260
8(727) 3760489
school_124@edualmaty.kz ; almaty-sh-124.ucoz.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
40
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 128 имени М.Ауэзова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Жарокова, 18
8(727) 3757004
8(727) 3751437
school_128@edualmaty.kz
41
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 134» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Жарокова, 24
8(727) 3760311
school_134@edualmaty.kz ; school134.ucoz.kz
42
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 135» Управления  образования города Алматы
Город Алматы, улица Клочкова, 49
8(727) 3751190
school_135@edualmaty.kz
43
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 136 имени М.Дулатова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Байзакова, 130
8(727) 3797629
8(727) 3797790
school_136@edualmaty.kz
44
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 144» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Туркебаева, 93
8(727) 2456578
8(727) 2412393
school_144@edualmaty.kz
45
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 147» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Абылай хана, 20
8(727) 2711556
8(727) 2714119
school_147@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
46
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 167» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Тургут Озала, 45
8(727) 2456503
8(727) 2971258
school_167@edualmaty.kz
Ауэзовский район
47
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 1» Управления образования города Алматы

8(727)2409516
school_58@
edualmaty.kz
31
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ш.Смаханұлы атындағы № 62 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Түркебаев көшесi, 4
8(727)
2410549
8(727)
2411336
school_62@
edualmaty.kz
32
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 67 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Розыбакиев көшесi, 33
8(727)
2740282
school_67@
edualmaty.kz
33
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Шәкәрiм Құдайбердiұлы атындағы № 75 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Түркебаев көшесi, 176
8(727)
2414500
8(727)
2751241
school_75@
edualmaty.kz
34
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 79 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жароков көшесi, 9
8(727)
3759947
school_79@
edualmaty.kz
35
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 90 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Чайковский көшесi, 28
8(727)
2332010
8(727)
2790901
school_90@
edualmaty.kz
36
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының  «№ 95 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Шәрiпов көшесi, 53
8(727)
2535359
8(727)
2535357
school_95@
edualmaty.kz
37
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 96 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Тiлендиев көшесi, 35
8(727)
2401654,
8(727)
2401596
school_96@
edualmaty.kz
38
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Мәжит Бегалин атындағы № 120 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Құрманғазы, 76
8(727)
2721843
8(727)
2722412
school_120@
edualmaty.kz
39
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 124 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесi, 260
8(727)
3760489
school_124@
edualmaty.kz;
almaty-sh-124.ucoz.kz
40
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Әуезов атындағы № 128 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жароков көшесi, 18
8(727)
3757004
8(727)
3751437
school_128@
edualmaty.kz
41
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 134 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жароков көшесi, 24
8(727)
3760311
school_134@edualmaty.kz;
school134.ucoz.kz
42
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Дулатов атындағы № 135 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Клочков көшесi, 49
8(727)
3751190
school_135@
edualmaty.kz
43
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 136 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Байзақов көшесi, 130
8(727)
3797629
8(727)
3797790
school_136@
edualmaty.kz
44
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 144 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Түркебаев, 93 көшесi
8(727)
2456578
8(727)
2412393
school_144@
edualmaty.kz
45
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 147 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,  Абылай хан даңғылы, 20
8(727)
2 711556
8(727)
2714119
school_147@
edualmaty.kz
46
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 167 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Тұргыт Өзал көшесi, 45
8(727)
2456503
8(727)
2971258
school_167@
edualmaty.kz
Әуезов ауданы
47
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 1 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi

Город Алматы, микрорайон 10, улица Алтынсарина, 23
8(727) 0302003
8(727) 3032001
school_1@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
48
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 5» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 9, улица Шаляпина, 16
8(727) 3032002
school_5@edualmaty.kz
49
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 6» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 5, улица Куанышбаева, 49а
8(727) 2423858
8(727) 2423674
school_6@edualmaty.kz
50
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа   № 9» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 12, 18
8(727) 3029568
8(727) 3029565
school_9@edualmaty.kz
51
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 13» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 11, 36 улица Шаляпина
8(727) 3034637
8(727) 2424117
school_13@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
52
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 27» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 5, 8б
8(727) 2493128
8(727) 2493482
school_27@edualmaty.kz
53
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 42» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Аксай-2», 33
8(727) 2305379
8(727) 2305395
school_42@edualmaty.kz
54
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 72» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Сулейменова, 16
8(727) 3023445
8(727) 3023509
school_72@edualmaty.kz
55
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 86 имени Г.Мусрепова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 6, 63
8(727) 2497438
8(727) 2497480
school_86@edualmaty.kz
56
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 97» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 1, 76а
8(727) 2761593
8(727) 2773680
school_97@edualmaty.kz
57
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 104» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 2, 59
8(727) 2760962
8(727) 2770582
school_104@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
58
Коммунальное государственное учреждение «школа-гимназия № 111» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 1, 37б
8(727) 2771257
8(727) 2761119
school_111@edualmaty.kz
59
Коммунальное государственное учреждение «школа-гимназия № 113» Управления образования города Алматы

Алматы қаласы, 10-шағынаудан, 23
8(727)
0302003
8(727)
3032001
school_1@
edualmaty.kz
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден-18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
48
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 5 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 9-шағынаудан, 16
8(727)
3032002
school_5@
edualmaty.kz
49
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 6 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 5- шағынаудан Қуанышбаев көшесi, 49а
8(727)
2423858
8(727)
2423674
school_6@
edualmaty.kz
50
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 9 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемес
Алматы қаласы, 12-шағынаудан,
8(727)
3029568
8(727)
3029565
school_9@
edualmaty.kz
51
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 13 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 11-шағынаудан, 36
8(727)
3034637
8(727)
2424117
school_13@
edualmaty.kz
52
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 27 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 5-шағынаудан, 8б
8(727)
2493128
8(727)
2493482
school_27@
edualmaty.kz
53
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 42 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Ақсай-2» шағынаудан, 33
8(727)
2305379
8(727)
2305395
school_42@
edualmaty.kz
54
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 72 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Сүлейменов көшесi,16
8(727)
3023445
8(727)
3023509
school_72@edualmaty.kz
55
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ғ. Мүсiрепов атындағы № 86 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 6-шағынаудан, 63
8(727)
2497438
8(727)
2497480
school_86@
edualmaty.kz
56
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 97 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 1-шағынаудан, 76 а
8(727)
2761593
8(727)
2773680
school_97@
edualmaty.kz
57
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 104 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 2- шағынаудан, Ұлықбек көшесi,59
8(727)
2760962
8(727)
2770582
school_104@
edualmaty.kz
58
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 111 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
1-шағынаудан, 37б
8(727)
2771257
8(727)
2761119
school_111@
edualmaty.kz
59
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 113 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,

Город Алматы, микрорайон 6, 51
8(727) 3028466
8(727) 3028467
school_113@edualmaty.kz
60
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 116» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 8, 46
8(727) 2490931
8(727) 2498494
school_116@edualmaty.kz ; school117.freenit.kz
61
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 117» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон Жетысу-2, 8Б
8(7272) 3737677
8(727) 3737210
school_117@edualmaty.kz
62
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 119» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 8, 45
8(727) 2490996
8(727) 2498497
school_119@edualmaty.kz
63
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 121» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Аксай-2», 69а
8(727) 2688680
8(727) 2688688
school_121@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
64
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 122» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон 3, 52
8(727) 2767606
8(727) 2760256
school_122@edualmaty.kz
65
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Аксай-3а», 54
8(727) 2305684
8(727) 2305694
school_123@edualmaty.kz
66
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 126» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Аксай-4»
8(727) 243138
8(727) 2431404
school_126@edualmaty.kz
67
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 127» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Токтабаева, 64
8(727) 2552744
8(727) 2552755
school_127@edualmaty.kz
68
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 130 имени И.Жансугурова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Тастак-1», 26а
8(727) 3816691
8(727) 3819900
school_130@edualmaty.kz
69
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 132» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Аксай-4»
8(727) 2731055
8(727) 2731183
school_132@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
70
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 133» Управления образования города Алматы
Город Алматы, «микрорайон Аксай-1», 26
8(727) 2308544
8(727) 2308229
school_133@edualmaty.kz
71
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 139 имени А. Байтурсынова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Таугуль», улица Черепанова, 14
8(727) 3033863
8(727) 3024233
school_139@edualmaty.kz
72
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 141» Управления образования города Алматы

6- шағынаудан, 51
8(727)
3028466
8(727)
3028467
school_113@
edualmaty.kz
60
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 116 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
8-шағынаудан, 46
8(727)
2490931
8(727)
2498494
school_116@
edualmaty.kz;
school117.freenit.kz
61
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 117 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Жетысу-2» шағынауданы
8(7272)
3737677
8(727)
3737210
school_117@edualmaty.kz
62
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 119 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
8-шағынаудан, 45
8(727)
2490996
8(727)
2498497
school_119@
edualmaty.kz
63
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 121 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Ақсай-2» шағынаудан, 69 а
8(727)
2688680
8(727)
2688688
school_121@
edualmaty.kz
64
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 122 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, 3-шағынаудан, 52
8(727)
2767606
8(727)
2760256
school_122@
edualmaty.kz
65
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, мкр. «Ақсай-3а» шағынаудан, 54
8(727)
2305684
8(727)
2305694
school_123@
edualmaty.kz
66
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 126 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Ақсай-4» шағынауданы
8(727)
243138
8(727)
2431404
school_126@
edualmaty.kz
67
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 127 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Тоқтабаев көшесi, 64
8(727)
2552744
8(727)
2552755
school_127@
edualmaty.kz
68
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «I. Жансүгiров атындағы № 130 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы
«Тастақ-1» шағынауданы, 26а
8(727)
3816691
8(727)
3819900
school_130@
edualmaty.kz
69
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 132 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы
«Ақсай-4» шағынауданы
8(727)
2731055
8(727)
2731183
school_132@
edualmaty.kz
70
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 133 Жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Ақсай-1» шағынауданы, 26
8(727)
2308544
8(727)
2308229
school_133@
edualmaty.kz
71
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «А. Байтұрсынов атындағы № 139 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Черепанов көшесi, 14
8(727)
3033863
8(727)
3024233
school_139@
edualmaty.kz
72
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 141 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,

Город Алматы, микрорайон «Жетысу-2», 68б
8(727) 3736939
8(727) 3736743
school_141@edualmaty.kz
73
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 153 имени А.Розыбакиева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Садвакасова, 27
8(727) 3903890
8(727) 2309761
school_153@edualmaty.kz
74
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 155» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Садвакасова, 29
8(727) 2309771
8(727) 2309896
school_155@edualmaty.kz
75
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 157» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Латифа Кыдырбекова, 32
8(727) 2264535 8(727) 2264525
school_157@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
76
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 158» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Мамыр», улица Степная, 8
8(727) 2936170
8(727) 2936136
school_158@edualmaty.kz
77
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 173» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Мамыр-1», 21
8(727) 2555839
8(727) 2555795
school_173@edualmaty.kz
78
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 175 Жаңа Ғасыр» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Таугуль-3» улица Шай- мерденова, 21
8(727) 2391891
8(727) 2391748
school_175@edualmaty.kz
79
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 176 » Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Калкаман-3», улица Макатаева, 47
8(727) 3818650
8(727) 3818665
school_176@edualmaty.kz
Бостандыкский район
80
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 10» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Бухар Жырау, 50б
8(727) 3948335
school_10@edualmaty.kz ; almatyschool10.siteedit.ru
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
81
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 21» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Пирогова, 28
8(727) 3872042
school_21@edualmaty.kz ; mpg21.ucoz.kz
82
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 22» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Сатпаева, 69
8(727) 2464432
school_22@edualmaty.kz
83
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 23» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Сатпаева, 3а
8(727) 2643816
school_23@edualmaty.kz
84
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 37» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Рыскулбекова, 20
8(727) 2202544
school_37@edualmaty.kz
85
Коммунальное государственное учреждение «Казахстанско- Российская гимназия № 38 имени М.В. Ломоносова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Радостовца, 367
8(727) 2934194
school_38@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
86
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 40» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Орбита-3», 55а
8(727) 2292822
school_40@edualmaty.kz
87
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 45» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Орбита-3», 55
8(727) 2293364
school_45@edualmaty.kz
88
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 51» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Мусрепова, 23
8(727) 3949841
school_51@edualmaty.kz
89
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 60» Управления образования города Алматы

«Жетiсу-2» шағынауданы, 68 б
8(727)
3736939
8(727)
3736743
school_141@
edualmaty.kz
73
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «А. Розыбақиев атындағы № 153 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Достық» шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 27
8(727)
3903890
8(727)
2309761
school_153@
edualmaty.kz
74
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 155 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Достық» шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 29
8(727)
2309771
8(727)
2309896
school_155@
edualmaty.kz
75
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 157 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Латиф қыдырбеков көшесi, 32
8(727)
2264535
8(727)
2264525
school_157@
edualmaty.kz
76
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 158 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Мамыр» шағынауданы, Степная көшесi, 8
8(727)
2936170
8(727)
2936136
school_158@
edualmaty.kz
77
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 173 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Мамыр-1» шағынауданы, 21
8(727)
2555839
8(727)
2555795
school_173@
edualmaty.kz
78
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 175 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Таугүл-3» шағынауданы, Шәймерденов көшесi, 21
8(727)
2391891
8(727)
2391748
school_175@
edualmaty.kz
79
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 176 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Қалқаман-3» шағынауданы, Мақатаев  көшесi, 47
8(727)
3818650
8(727)
3818665
school_176@
edualmaty.kz
Бостандық ауданы
80
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 10 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Бұхар Жырау көшесi, 50б
8(727)
3948335
school_10@
edualmaty.kz;
almatyschool10.siteedit.ru
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
81
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 21 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Пирогов көшесi, 28
8(727)
3872042
school_21@
edualmaty.kz;
mpg21.ucoz.kz
82
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 22 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Сәтбаев көшесi,  69
8(727)
2464432
school_22@
edualmaty.kz
83
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 23 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Сәтбаев көшесi, 3а
8(727)
2643816
school_23@
edualmaty.kz
84
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 37 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесi, 20
8(727)
2202544
school_37@
edualmaty.kz
85
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М.В. Ломоносов атындағы № 38 Қазақстан-
Ресей гимназиясы» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Радостовец көшесi, 367
8(727)
2934194
school_38@
edualmaty.kz
86
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 40 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Орбита-3» шағын ауданы,55а
8(727)
2292822
school_40@
edualmaty.kz
87
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 45 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Орбита-3» шағынауданы, 55
8(727)
2293364
school_45@
edualmaty.kz
88
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 51 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Мүсiрепов көшесi, 23
8(727)
3949841
school_51@
edualmaty.kz
89
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 60 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,

Город Алматы, микрорайон «Орбита-1», 41
8(727) 2291235
school_60@edualmaty.kz ; edualmaty.kz
90
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 63» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Каблукова, 88
8(727) 3765921
school_63@edualmaty.kz
91
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 65» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Сатпаева, 101
8(727) 3928622
school_65@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
92
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 68» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Орбита-2», 25
8(727) 2292755
school_68@edualmaty.kz ; school68almaty.ucoz.kz
93
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 69» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Габдуллина, 67
8(727) 2748464
school_69@edualmaty.kz
94
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 70» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Казахфильм», 15а
8(727) 2992402
school_70@edualmaty.kz
95
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 73» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Басенова, 14
8(727) 2748499
school_73@edualmaty.kz
96
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 81» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Бухар Жырау, 38
8(727) 3949699
school_81@edualmaty.kz
97
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 88» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Казахфильм», 34
8(727) 2992527
school_88@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
98
Коммунальное государственное учреждение «Специализированная школа-лицей № 92 для одаренных детей имени Махатма Ганди» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Панфилова, 205
school_92@edualmaty.kz
99
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 93» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Айманова, 193а
8(727) 2745989
school_93@edualmaty.kz ; school93.kz
100
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 94» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Гагарина, 135а
8(727) 3920055
school_94@edualmaty.kz ; school94.kz
101
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 105 имени Ураза Джандосова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Абая, 54
8(727) 3921964
school_105@edualmaty.kz
102
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 125» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Алмагуль», 42
8(727) 2496511
school_125@edualmaty.kz

«Орбита-1» шағынауданы, 41
8(727)
2291235
school_60@
edualmaty.kz;
edualmaty.kz
90
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 63 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Каблуков көшесi, 88
8(727)
3765921
school_63@
edualmaty.kz
91
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 65 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Сәтбаев көшесi, 101
8(727)
3928622
school_65@
edualmaty.kz
92
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 68 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Орбита-2» шағынауданы, 25
8(727)
2292755
school_68@
edualmaty.kz;
school68almaty.ucoz.kz
93
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 69 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесi,  67
8(727)
2748464
school_69@
edualmaty.kz
94
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 70 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
«Қазақфильм» шағынауданы, 15а
8(727)
2992402
school_70@
edualmaty.kz
95
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 73 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,Бәсенов көшесi, 14
8(727)
2748499
school_73@
edualmaty.kz
96
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 81 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Бұхар Жырау көшесi, 38
8(727)
3949699
school_81@
edualmaty.kz
97
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 88 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
«Қазақфильм» шағынауданы, 34
8(727)
2992527
school_88@
edualmaty.kz
98
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Махатма Ганди атындағы дарынды балаларға арналған № 92 мамандандырылған мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Панфилов көшесi, 205
school_92@
edualmaty.kz
99
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 93 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Айманов көшесi, 193а
8(727)
2745989
school_93@
edualmaty.kz;
school93.kz
100
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 94 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135а
8(727)
3920055
school_94@
edualmaty.kz;
school94.kz
101
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ораз Жандосов атындағы № 105 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54
8(727)
3921964
school_105@
edualmaty.kz
102
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 125 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Алмагүл» шағынауданы, 42
8(727)
2496511
school_125@edualmaty.kz

103
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 138 имени М.Базарбаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Коктем-1», 26а
8(727) 2474871
school_138@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
104
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 140 имени М.Макатаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Туркебаева, 233
8(727) 3764420
school_140@edualmaty.kz
105
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 145 имени Аль-Фараби» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Орбита-3», 5г
8(727) 2553321
school_145@edualmaty.kz ; school145.os.kz
106
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 146» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Алмагуль», 2
8(727) 2481090
school_146@edualmaty.kz
107
Коммунальное государственное учреждение «Специализированная школа-лицей № 165 для одаренных детей» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Гагарина, 193
8(727) 2482766
school_165@edualmaty.kz ; tl165.kz
Жетысуский район
108
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 2» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Черкасской обороны, 71
8(727) 3975511
school_2@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
109
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 3» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Вольная, 6а
8(727) 2799766
school_3@edualmaty.kz
110
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 43» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Шилова, 5
8(727) 3827355
school_43@edualmaty.kz
111
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 57» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Ахтанова, 57
8(727) 2780018
school_57@edualmaty.kz
112
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 66» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Казакова, 6
8(727) 2530893
school_66@edualmaty.kz
113
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 80» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Победы, 26
8(727) 2907492
school_80@edualmaty.kz
114
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 87» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Дорожник», 38а
8727) 2904341
school_87@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
115
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 101» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Жансугурова, 352
8(727) 3840303
school_101@edualmaty.kz

103
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Базарбаев атындағы № 138 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Көктем-1» шағынауданы, 26 а
8(727)
2474871
school_138@
edualmaty.kz
104
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М.Мақатаев атындағы № 140 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Түркебаев көшесi, 233
8(727)
3764420
school_140@
edualmaty.kz
105
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Әл-Фараби атындағы № 145 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Орбита-3» шағынауданы, 5 г
8(727)
2553321
school_145@
edualmaty.kz;
school145.os.kz
106
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 146 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Алмагүл» шағынауданы, 2
8(727)
2481090
school_146@
edualmaty.kz
107
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Дарынды балаларға арналған № 165 мамандандырылған мектеп-лицейi» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Гагарин көшесi, 193
8(727)
2482766
school_165@
edualmaty.kz;
tl165.kz
Жетiсу ауданы
108
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 2 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Черкасск қорғанысы көшесi, 71
8(727)
3975511
school_2@
edualmaty.kz
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
109
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 3 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Вольная көшесi, 6а
8(727)
2799766
school_3@
edualmaty.kz
110
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 43 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Шилов көшесi, 5
8(727)
3827355
school_43@
edualmaty.kz
111
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 57 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Ахтанов көшесi, 57
8(727)
2780018
school_57@
edualmaty.kz
112
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 66 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Казаков көшесi, 6
8(727)
2530893
school_66@
edualmaty.kz
113
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 80 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жеңiс көшесi, 26
8(727)
2907492
school_80@
edualmaty.kz
114
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 87 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Дорожник» шағынауданы, 38а
8(727)
2904341
school_87@
edualmaty.kz
115
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 101 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Жансүгiров көшесi, 352
8(727)
3840303
school_101@
edualmaty.kz

116
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 102» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Потанина, 226
8(727) 2979422
school_102@edualmaty.kz
117
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 103» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Кыдырбек улы, 158
8(727) 2979555
school_103@edualmaty.kz
118
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 108» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Акпаева, 59а
8(727) 2979564
school_108@edualmaty.kz
119
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 109» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Гончарова, 23
8(727) 2414191
school_109@edualmaty.kz
120
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 110» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3», 166а
8(727) 2947741
school_110@edualmaty.kz ; school-1.10.2008.narod.ru
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
121
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 112» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Ратушного, 131
8(727) 2942959
school_112@edualmaty.kz
122
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 118» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2», 65а
8(727) 2523699
8(727) 2523299
school_118@edualmaty.kz ; 118gimnazia.ucoz.kz
123
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 129» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айнабулак-3»
8(727) 2525720
school_129@edualmaty.kz
124
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 137 имени М.Жумабаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Айнабулак-2», улица Жумабаева, 65а
8(727) 2947740
school_137@edualmaty.kz
125
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 143 имени Суюнбая» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Колпаковская, 26
8(727) 2301715
school_143@edualmaty.kz
126
Коммунальное государственное учреждение «Школа–гимназия№ 148» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Кулагер», 52
8(727) 2399663
school_148@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
127
Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа № 174» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Новгородская, 5
8(727) 2793190
school_174@edualmaty.kz ; almatysh174.kz
128
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 177» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Кокжиек», 63
8(727) 3850291
school_177@edualmaty.kz ; almatysh177.kz
Медеуский район

116
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 102 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Потанин көшесi, 226
8(727)
2979422
school_102@
edualmaty.kz
117
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 103 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Қыдырбекұлы, 158
8(727)
2979555
school_103@
edualmaty.kz
118
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 108 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Ақбаев көшесi, 59а
8(727)
2979564
school_108@
edualmaty.kz
119
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 109 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Гончаров көшесi, 23
8(727)
2414191
school_109@
edualmaty.kz
120
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 110 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Айнабұлақ-3» шағынауданы, 166а
8(727)
2947741
school_110@
edualmaty.kz;
school-1.10.2008.narod.ru
121
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 112 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Ратушный көшесi, 131
8(727)
2942959
school_112@edualmaty.kz
122
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 118 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Айнабұлақ-2» шағынауданы, 65-а
school_118@edualmaty.kz;
118gimnazia.ucoz.kz
123
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 129 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Айнабұлақ-3» шағынауданы
8(727)
2525720
school_129@
edualmaty.kz
124
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Жұмабаев атындағы № 137 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Айнабұлақ» шағынауданы, Жұмабаев көшесi, 65а
8(727)
2947740
school_137@
edualmaty.kz
125
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Сүйiнбай атындағы № 143 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Колпаковкая көшесi, 26
8(727)
2301715
school_143@
edualmaty.kz
126
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының   «№ 148 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Құлагер» шағынауданы, 52
8(727)
2445568
school_148@
edualmaty.kz
127
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының   «№ 174 негiзгi орта мектеп» коммуналдық мемлекеттiк
мекемесi
Алматы қаласы, Новгородская көшесi, 5
8(727)
2793190
school_174@edualmaty.kz;
almatysh174.kz
128
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының   «№ 177 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Көкжиек» шағынауданы, 63
8(727)
3850291
school_177@
edualmaty.kz;
almatysh177.kz
Медеу ауданы

129
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 4 имени А.С.Пушкина» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Янушкевича, 58
8(727) 2302071
school_4@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
130
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 7» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Космонавтов, 15
8(727) 2546492
school_7@edualmaty.kz ; s7.ucoz.kz
131
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 12 имени Ш.Уалиханова» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Уалиханова, 79
8(727) 2916873
school_12@edualmaty.kz ; school12.kz
132
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 19» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Абдуллиных, 11
8(727) 2302724
school_19@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
133
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 28 имени М.Маметовой» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Фурманова, 102
8(727) 2616482
school_28@edualmaty.kz
134
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 29» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Богенбай батыра, 42
8(727) 2916154
school_29@edualmaty.kz
135
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия № 30 имени Д.Снегина» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Достык, 226а
8(727) 2621074
school_30@edualmaty.kz
136
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 33» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Калдаякова, 62
8(727) 2914299
school_33@edualmaty.kz
137
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 35» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Достык, 59
8(727) 2919932
school_35@edualmaty.kz ; schoollg35.kz
138
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа № 47» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Олимпийская, 1
8(727) 2715415
school_47@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
139
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 48» Управления образования города Алматы
Город Алматы, проспект Достык, 310б
8(727) 2651628
school_48@edualmaty.kz
140
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 52» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Пушкина, 1
8(727) 2718562
2738579
school_52@edualmaty.kz

129
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «А.С.Пушкин атындағы № 4 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Янушкевич көшесi, 58
8(727)
2302071
school_4@
edualmaty.kz
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден-18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден-18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
Аптаның
1-5 күндерi аралығында сағат 9.00-ден
-
18.00-ге дейiн
130
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының          «№ 7 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Алатау» шағынауданы, Космонавттар көшесi, 15
8(727)
2546492
school_7@
edualmaty.kz;
s7.ucoz.kz
131
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының  «Ш. Уәлиханов атындағы № 12 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Уәлиханов көшесi, 79
8(727)
2916873
school_12@
edualmaty.kz;
school12.kz
132
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 19 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесi, 11
8(727)
2302724
school_19@
edualmaty.kz
133
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «М. Мәметова атындағы № 28 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Фурманов көшесi, 102
8(727)
2616482
school_28@
edualmaty.kz
134
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 29 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесi 42,
8(727)
2916154
school_29@
edualmaty.kz
135
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Д. Снегин атындағы № 30 мектеп-
гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226-а
8(727)
2621074
school_30@
edualmaty.kz
136
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 33 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесi, 62
8(727)
2914299
school_33@
edualmaty.kz
137
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 35 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59
8(727)
2919932
school_35@
edualmaty.kz;
schoollg35.kz
138
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 47 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Каменское Плато» санаторийi, Олимпийская көшесi, 1
8(727)
2715415
school_47@
edualmaty.kz
139
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 48 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310-б
8(727)
2651628
school_48@
edualmaty.kz
140
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 52 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Пушкин көшесi, 1
8(727)
2718562
2738579
school_52@
edualmaty.kz

141
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 53» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Глубокая, 18
8(727) 2310789
school_53@edualmaty.kz
142
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 56 имени К.Сатпаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Фурманова, 138
8(727) 2613681
school_56@edualmaty.kz ; live56my.ru
143
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 64 имени 73 Гвардейской Краснознаменной Сталинградско- Дунайской стрелковой дивизии» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Оренбургская, 17
8(727) 2310156
school_64@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
144
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 77» Управления образования города Алматы
Город Алматы, п.Горный Гигант улица Жукова, 140
8(727) 2647663
school_77@edualmaty.kz ; gornyigigant.kz
145
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 98» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Татибекова, 89
8(727) 2781251
school_98@edualmaty.kz
146
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 99» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Иштван Коныра, 53
8(727) 2781244
school_99@edualmaty.kz
147
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 100» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Погодина, 41
8(727) 2781455
school_100@edualmaty.kz
148
Коммунальное государственное учреждение «Школа–лицей № 131 имени Б.Момышұлы» Управления образования города Алматы
Город Алматы, микрорайон «Самал-2», 22
8(727) 2641472
school_131@edualmaty.kz
С 1-го по 5-й день недели с 9.00 час. до 18.00 час.
149
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия № 159 имени Ы.Алтынсарина» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86
8(727) 2914066
school_159@edualmaty.kz ; gimnazaic159freenet.kz
150
Коммунальное государственное учреждение «Лицей № 161 имени Ж.Жабаева» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Фурманова, 40
8(727) 2732944
school_161@edualmaty.kz ; 161.kz
151
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей № 163» Управления образования города Алматы
Город Алматы, улица Фурманова, 289
8(727) 2620083
school_163@edualmaty.kz
152
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 168» Управления образования города Алматы
Город Алматы
8(727) 2918953
school_168@edualmaty.kz
153
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразо- вательная школа № 172» Управления образования города Алматы
Город Алматы, п.Думан улица Каркаралы, 15
8(727) 2828074
school_172@edualmaty.kz 172-mektep@mail.ru
Турксибский район

141
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 53 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Глубокая көшесi, 18
8(727)
2310789
school_53@
edualmaty.kz
142
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Қ. Сәтбаев атындағы № 56 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Фурманов көшесi, 138
8(727)
2613681
school_56@
edualmaty.kz;
live56my.ru
143
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 73 Гвардиялық Қызыл тулы Сталинград Дунай атқыштар дивизиясы атындағы № 64 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Оренбургская көшесi, 17
8(727)
2310156
school_64@
edualmaty.kz
144
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 77 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Горный Гигант»  шағын ауданы, Жуков көшесi, 140
8(727)
2647663
school_77@
edualmaty.kz;
gornyigigant.kz
145
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 98 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Тәтiбеков көшесi, 89
8(727)
2781251
school_98@
edualmaty.kz
146
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 99 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Иштван Коңыр көшесi, 53
8(727)
2781244
school_99@
edualmaty.kz
147
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 100 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Погодин көшесi, 41
8(727)
2781455
school_100@
edualmaty.kz
148
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының  «Б. Момышұлы атындағы № 131 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Самал-2» шағынауданы, 22
8(727)
2641472
school_131@
edualmaty.kz
149
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ы. Алтынсарин атындағы № 159 гимназия» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесi, 86
8(727)
2914066
school_159@
edualmaty.kz;
gimnazaic159freenet.kz
150
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «Ж. Жабаев атындағы № 161 лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Фурманов көшесi, 40
8(727)
2732944
school_161@
edualmaty.kz;
161.kz
151
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 163 мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы,
Фурманов көшесi, 289
8(727)
2620083
school_163@
edualmaty.kz
152
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 168 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Көктөбе» шағынауданы, Радлов көшесi, 1
8(727)
2918953
school_168@
edualmaty.kz
153
Алматы қаласы Бiлiм басқармасының «№ 172 жалпы бiлiм беретiн мектеп» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
Алматы қаласы, «Думан» шағынауданы, Қарқаралы, 15
8(727)
2828074
school_172@
edualmaty.kz
172-mektep@mail.ru
Түрксіб ауданы

от 13 мая 2014 года № 2/349
Регламент государственной услуги
«Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на
содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей),
оставшегося без попечения родителей» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» разработан на основании стандарта государственной услуги «Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 115 (далее – Стандарт).
Государственная услуга «Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» (далее - государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление образования города Алматы» (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение о назначении пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей–сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, по форме согласно приложению 1 Стандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и необходимых документов для оказания государственной услуги от услугополучателя предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием документов ответственным лицом услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг и регистрация заявления;
2) передача документов на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) рассмотрение заявления и проверка представленных документов специалистом услугодателя;

2014 жылғы 13 мамырдағы N 2/349
қаулысымен бекітілді
«Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм
балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы
(балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті «Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 115 қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде әзірленді.
«Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Алматы қаласы Білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетіледі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтiнiштердi қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижелерiн беру көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң кеңсесi арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау туралы шешiм.
Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесiн ұсыну форматы – қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-әрекет тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті көрсету үшін Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды алуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіз болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы арқылы құжаттарды қабылдауы және өтінішті тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына құжаттарды беру;
3) көрсетілетін қызметті берушінің маманымен өтінішті қарауы және ұсынылған құжаттарды тексеруі;

4) оформление результата оказания государственной услуги специалистом услугодателя;
5) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
ответственное лицо услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг;
руководитель услугодателя;
специалист услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя:
1) услугополучатель подает заявление услугодателю, с приложением необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта, документы представляются в подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются услугополучателю;
2) ответственное лицо услугодателя по приему документов для оказания государственных услуг осуществляет регистрацию заявления, при приеме документов услугополучателю выдает расписку о приеме соответствующих документов с указанием: номера и даты приема заявления, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и название приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчество работника услугодателя, принявшего заявление на оформление документов и предоставляет руководителю услугодателя, длительность процедуры – 10 минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет для подготовки решения о назначении выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей специалисту услугодателя, длительность процедуры – 10 минут;
4) специалист услугодателя после проверки и анализа представленных документов  подготавливает проект решения о назначении выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей и передает на подпись руководителю услугодателя, длительность процедуры – 15 минут;
5) после подписания руководителем услугодателя специалист услугодателя выдает услугополучателю решение о назначении пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей–сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.

4) көрсетілетін қызметті берушінің маманының мемлекеттік қызметтің нәтижесін ресімдеуі;
5) көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара әрекет тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуге қатысты құжаттарды қабылдайтын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғасы;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасында өзара әрекет тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы өтінішпен қоса Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге береді, құжаттар салыстыру үшін түпнұсқаларда ұсынылады, одан соң түпнұсқалар көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің маманы өтініш түскен соң мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді тіркеу журналына тіркеуді жүзеге асырады, құжаттарды қабылдау кезiнде көрсетiлетiн қызметтi алушыға мынадай мәлiметтердi көрсетiп, тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат бередi: сұраныстың нөмiрi мен қабылданған күнi, сұралатын мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң түрi, қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы, құжаттар берiлетiн күнi (уақыты) және орны, көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған қызметкерiнiң аты-жөнi әкесiнiң аты және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарап, көрсетілетін қызметті берушінің маманына қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау туралы шешiмді дайындауға жолдайды, рәсімнің ұзақтығы - 10 минут;
4) ұсынылған құжаттарды тексеріп, талдау жасағаннан кейін көрсетілетін қызметті берушінің маманы қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау туралы шешiмнің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді, рәсімнің ұзақтығы - 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің маманы қол қойылғаннан соң қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау туралы шешiмді көрсетілетін қызметті алушыға береді.

9. Основанием отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление услугополучателем неполного пакета документов указанных в пункте 9 Стандарта.
10. Сроки оказания государственной услуги:
1) сдачи пакета документов услугополучателем – десять рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугополучателем – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания – не более 20 минут.
11. Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем – с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
12. Описание последовательности процедур между специалистами услугодателя указаны в таблице согласно приложению к настоящему Регламенту.
Приложение
к регламенту государственной услуги
«Назначение выплаты пособия опекунам
или попечителям на содержание ребенка-сироты
(детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося
без попечения родителей»

9. Мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тартуға мемлекеттiк қызметтi алушының Стандарттың 9 тармағында көрсетiлген құжаттарды толық тапсырмауы негiз болады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) көрсетiлетiн қызметтi алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күнi;
2) көрсетiлетiн қызметтi алушының құжаттар топтамасын тапсыруы үшiн күтудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) қызмет көрсетудiң рұқсат берiлетiн ең ұзақ уақыты – 20 минуттан аспайды.
11. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетiлетiн қызметтi берушімен – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін үзіліссіз, сағат 13:00-ден 14:00-ге дейінгі түскі үзіліспен, жүзеге асырылады.
12. Көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң мамандары арасындағы өзара әрекет тәртiбiнің сипаттамасы осы Регламенттің қосымшасына сәйкес кестеде көрсетілген.
«Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетiм баланы (жетiм
балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы
(балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша