О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 28 апреля 2014 года № 2/309 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 21 октября 2014 года № 4/868. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 ноября 2014 года № 1100. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13 июля 2015 года № 3/436
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13.07.2015 № 3/436 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», и приказом Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан № 249 от 14 августа 2013 года «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 28 апреля 2014 года № 2/309 «Об утверждении регламента государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1046, опубликованное 27 мая 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие дополнения:
регламент «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы», утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 16 следующего содержания:
«16. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Управлению внутренней политики города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 2/309 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 4/868 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 1100 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 3/436 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 13.07.2015 № 3/436 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 2/309 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1046 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 мамырда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген «Алматы қаласы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» регламенті:
келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
«16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 123 қосымшаларына сәйкес 456 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 21 октября 2014 года № 4/868
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Учет иностранных
периодических печатных
изданий, распространяемых
на территории города Алматы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы»
СФЕ      - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 21 октября 2014 года № 4/868
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги «Учет иностранных
периодических печатных
изданий, распространяемых
на территории города Алматы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы»
СФЕ      - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
города Алматы
от 21 октября 2014 года № 4/868
Приложение 6
к регламенту государственной
услуги «Учет иностранных
периодических печатных
изданий, распространяемых
на территории города Алматы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории города Алматы»
СФЕ      - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 21 қазандағы
№ 4/868 қаулысына
1 қосымша
«Алматы қаласының аумағында
таралатын шетелдiк мерзiмдi
баспасөз басылымдарын есепке
алу» мемлекеттік қызмет
регламентіне
4 қосымша
«Алматы қаласының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
ҚФБ      - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары»;
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 21қазандағы
№ 4/868 қаулысына
2 қосымша
«Алматы қаласының аумағында
таралатын шетелдiк мерзiмдi
баспасөз басылымдарын есепке
алу» мемлекеттік қызмет
регламентіне
5 қосымша
«Алматы қаласының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
ҚФБ      - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары»;
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 21 қазандағы
№ 4/868 қаулысына
3 қосымша
«Алматы қаласының аумағында
таралатын шетелдiк мерзiмдi
баспасөз басылымдарын есепке
алу» мемлекеттік қызмет
регламентіне
6 қосымша
«Алматы қаласының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
ҚФБ      - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары»;