О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 22 мая 2014 года № 2/385 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере земельных отношений в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 26 ноября 2014 года № 4/982. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 декабря 2014 года № 1114. Утратило силу постановлением акимата города Алматы 27 сентября 2016 года № 3/477
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.09.2016 № 3/477 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 22 мая 2014 года № 2/385 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере земельных отношений в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1063, опубликовано 26 июня 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования ПЭП в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 19 следующего содержания:
"19. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования ПЭП в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту";

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында жер қатынастары саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 22 мамырдағы № 2/385 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 4/982 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 1114 болып тіркелді. Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/477 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 27.09.2016 № 3/477 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында жер қатынастары саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 22 мамырдағы № 2/385 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1063 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
"16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ЭҮП пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 19 тармақпен толықтырылсын:
"19. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ЭҮП пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";

дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 19 следующего содержания:
"19. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования ПЭП в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 4 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги ""Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 19 следующего содержания:
"19. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Центром и порядка использования ПЭП в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 4 согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Управлению земельных отношений города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Б. Сауранбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А.Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата города
Алматы от 26 ноября
2014 года № 4/982
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Утверждение
кадастровой (оценочной)
стоимости конкретных
земельных участков,
продаваемых в частную
собственность государством
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную
собственность государством"
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги через ПЭП
Оказание государственной услуги через Центр
Условные обозначения:
ЦОН – Центр обслуживания населения,
ИИН – индивидуальный индетификационный номер,
БИН – бизнес-идентфикационный номер,
ЭЦП – электронно-цифровая подпись,
ШЭП – шлюз "электронного правительства",
АРМ РШЭП – автоматизированное рабочее место региональный шлюз "электронного правительства",
Срок оказания услуги по Стандарту – 3 дня.
Приложение 2
к постановлению акимата города
Алматы от 26 ноября
2014 года № 4/982
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Утверждение
землеустроительных проектов
по формированию земельных
участков"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Утверждение
землеустроительных проектов по формированию земельных участков"
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги через ПЭП
Оказание государственной услуги через Центр
ЦОН – Центр обслуживания населения,
ИИН – индивидуальный идентификационный номер,
БИН – бизнес-идентификационный номер,
ЭЦП – электронно-цифровая подпись,
ШЭП – шлюз "электронного правительства",
АРМ РШЭП – автоматизированное рабочее место региональный шлюз "электронного правительства",
Срок оказания услуги по Стандарту – 7 дней.
Приложение 3
к постановлению акимата города
Алматы от 26 ноября
2014 года № 4/982
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения на
изменение целевого
назначения земельного участка"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка"
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги через ПЭП
Оказание государственной услуги через Центр
Условные обозначения:
ЦОН – Центр обслуживания населения,
ИИН – индивидуальный идентификационный номер,
БИН – бизнес-идентификационный номер,
ЭЦП – электронно-цифровая подпись,
ШЭП – шлюз "электронного правительства",
АРМ РШЭП – автоматизированное рабочее место региональный шлюз "электронного правительства",
Срок оказания услуги по Стандарту – 37 дней.
Приложение 4
к постановлению акимата города
Алматы от 26 ноября
2014 года № 4/982
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
использование земельного
участка для изыскательских
работ"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ"
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги через ПЭП
Оказание государственной услуги через Центр
Условные обозначения:
ЦОН - Центр обслуживания населения,
ИИН – индивидуальный идентификационный номер,
БИН – бизнес-идентификационный номер,
ЭЦП – электронно-цифровая подпись,
ШЭП – шлюз "электронного правительства",
АРМ РШЭП – автоматизированное рабочее место региональный шлюз "электронного правительства",
Срок оказания услуги по Стандарту – 10 дней.

осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Жер учаскелерінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 19 тармақпен толықтырылсын:
"19. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ЭҮП пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 19 тармақпен толықтырылсын:
"19. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Орталықпен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ЭҮП пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы осы қаулыны ресми интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Б. Сауранбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 4/982 қаулысына
1 қосымша
"Мемлекет жеке меншікке
сататын нақты жер
учаскелерінің қадастрлық
(бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
4 қосымша
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің қадастрлық (бағалау)
құнын бекіту" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
Мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету
Орталық арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Шартты белгілер:
ХҚО – Халыққа қызмет көрсету орталығы,
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі,
БСН - бизнес - сәйкестендіру нөмірі,
ЭЦҚ - электрондық-цифрлық қолтаңба,
ЭҮШ - "электрондық үкімет" шлюзі,
ЭҮӨШ АЖО - "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны,
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 3 күн.
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 4/982 қаулысына
2 қосымша
"Жер учаскелерін қалыптастыру
жөніндегі жерге орналастыру
жобаларын бекiту" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
4 қосымша
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
Мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету
Орталық арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Шартты белгілер:
ХҚО – Халыққа қызмет көрсету орталығы,
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі,
БСН - бизнес - сәйкестендіру нөмірі,
ЭЦҚ - электрондық-цифрлық қолтаңба,
ЭҮШ - "электрондық үкімет" шлюзі,
ЭҮӨШ АЖО - "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны,
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 7 күн.
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 4/982 қаулысына
3 қосымша
"Жер учаскесінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4 қосымша
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
Мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету
Орталық арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Шартты белгілер:
ХҚО – Халыққа қызмет көрсету орталығы,
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі,
БСН - бизнес - сәйкестендіру нөмірі,
ЭЦҚ - электрондық-цифрлық қолтаңба,
ЭҮШ - "электрондық үкімет" шлюзі,
ЭҮӨШ АЖО - "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны,
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 37 күн.
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 4/982 қаулысына
4 қосымша
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу
үшін жер учаскесін пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
4 қосымша
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
Мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету
Орталық арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
Шартты белгілер:
ХҚО – Халыққа қызмет көрсету орталығы,
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі,
БСН - бизнес - сәйкестендіру нөмірі,
ЭЦҚ - электрондық-цифрлық қолтаңба,
ЭҮШ - "электрондық үкімет" шлюзі,
ЭҮӨШ АЖО - "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орны,
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 10 күн.