О внесении изменений и дополнений в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 24 апреля 2014 года N 01-4/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 24 апреля 2014 года за N 1033. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11.04.2019 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения избирательной комиссии города Алматы № 1/1 от 11 февраля 2014 года "Об образовании и единой нумерации избирательных участков в городе Алматы", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 873, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 17 марта 2011 года № 31-34 и "Вечерний Алматы" от 15 марта 2011 года № 36-36) следующие изменения:
приложение, утвержденное указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить опубликование данного нормативного правового акта на интернет-ресурсе акима Медеуского района города Алматы.
4. Контроль исполнения настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района Нарматова А.Ж.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
С. Макежанов
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии города Алматы Б. Доспанов
Руководитель аппарата
акима Медеуского района А. Нарматов
Руководитель
государственно-правового отдела С. Дусманбетова
Приложение к решению акима
Медеуского района города Алматы
№ 01-4/01 от 24 апреля 2014 года
Избирательный участок № 357

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы «Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы» № 01-4/01 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 01-4/01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 1033 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабына және Алматы қаласы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 1/1 «Алматы қаласындағы сайлау учаскелерін құру және бірыңғай нөмірлеу туралы» шешіміне сәйкес, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 «Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 873 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 31-34 және «Вечерний Алматы» газетінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 34-36 сандарында жарияланған) шешіміне келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізу:
осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшаны жаңа редакцияда жазу.        2. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
3. Аталған нормативтік құқықтық актінің Медеу ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімі аппаратының басшысы А. Нарматовқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             С. Мәкежанов
Келісілді:
Алматы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы                 Б. Доспанов
Медеу ауданы әкімінің
аппарат басшысы                               А. Нарматов
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің басшысы                             С. Дусманбетова
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2014 жылғы 23 сәуірдегі
№ 01-4/01 шешіміне қосымша
№ 357 Сайлау учаскесі

Центр: Академия дизайна и технологии Сымбат, улица Алимжанова, 48, телефон: 273-70-18, 273-91-00.
В границах: от улицы Гоголя по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 358
Центр: технический лицей № 28, улица Фурманова, 102, телефоны: 272-05-57, 261-64-82.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 359
Центр: общеобразовательная средняя школа № 19, улица Абдуллиных 11, телефоны: 382-41-69, 382-37-21.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Макатаева (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на восток (южная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 360
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Перспектива", улица Каирбекова, 3, телефоны: 397-75-13, 393-59-45.
В границах: от улицы Абдуллиных на восток по улице Макатаева (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на север (восточная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая территорию Городского наркологического центра медико-социальной коррекции в границах.
Избирательный участок № 361
Центр: музыкальная школа "Кокiл", улица Гоголя, 34, телефоны: 382-41-61, 38-37-23.
В границах: от улицы Зенкова на восток по улице Гоголя (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 362

Орталығы: Сымбат дизайн және технология академиясы, Әлімжанов көшесі, 48, телефон: 273-70-18, 273-91-00.
Шекарасы: Гоголь көшесінен Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығыс жаққа (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстік жаққа (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесімен батыс жаққа (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 358 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 28 техникалық лицей, Фурманов көшесі, 102, телефон: 272-05-57, 261-64-82.
Шекарасы: Бөгенбай батыр көшесінен солтүстікке қарай Фурманов көшесінің (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 359 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 19 жалпы білім беретін орта мектеп, Абдуллиндер көшесі, 11, телефон: 382-41-69, 382-37-21.
Шекарасы: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін, Абдуллиндер көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін, Жібек жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін, Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: «Перспектива» жауапкершілігі шектеулі серіктестік, Қайырбеков көшесі, 3, телефон: 397-75-13, 393-59-45.
Шекарасы: Абдуллиндер көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағын қоспағанда.
№ 361 Сайлау учаскесі
Орталығы: “Көкіл” музыкалық мектебі, Гоголь көшесі, 34, телефон: 382-41-61, 382-37-23.
Шекарасы: Зенков көшесінен шығысқа қарай Гоголь көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін, Зенков көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.
№ 362 Сайлау учаскесі

Центр: Республиканский медицинский колледж, улица Калдаякова, 54, телефоны: 291-85-49, 291-16-62.
В границах: от улицы Шевченко по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 363
Центр: Казахский Национальный педагогический университет имени Абая, улица Казыбек би, 30, телефоны: 291-10-35, 291-83-83.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Кунаева.
Избирательный участок № 364
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой", улица Коперника, 124, телефоны: 397-52-82, 386-26-78.
В границах: от реки Малая Алматинка на восток по улице Добролюбова (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на юг (западная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на запад (северная сторона) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до Центрального входа в Алматинский зоопарк; по северо-восточной и северо-западной границам Центрального парка культуры и отдыха до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 365
Центр: дорожно-эксплуатационное управление Медеуского района, улица Первомайская, 25, телефоны: 278-13-93.
В границах: от улицы Кутузова на восток по улице Добролюбова, далее по улице Оренбургская (южные стороны), до реки Солоновка; по западной стороне русла реки Солоновка на юг до северного склона горы Кок–Тюбе; по северному склону горы Кок-Тюбе до реки Жарбулак; по восточной стороне русла реки Жарбулак на север до улицы Есенберлина, далее по улице Есенберлина на север (восточная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на восток (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 366

Орталығы: Республикалық медицина колледжі, Қалдаяқов көшесі, 54, телефон: 291-85-49, 291-16-62.
Шекарасы: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін, Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін, Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 363 Сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық Университеті, Қазыбек би көшесі, 30, телефон: 291-10-35, 291-83-83.
Шекарасы: Бөгенбай көшесінен Қонаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін, Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: «Граждансельпроектстрой» жауапкершілігі шектеулі серіктестік, Коперник көшесі, 124, телефон: 386-26-78, 397-52-82.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен шығысқа қарай Добролюбов көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін. Кутузов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жаққа) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенберлин көшесіне дейін; Есенберлин көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алматы жануарлар бағының орталық есігіне дейін. Орталық мәдениет және демалыс бағының солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс шекараларынан бастап, Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы: Медеу ауданының Жолдарды пайдалану басқармасы, Первомайская көшесі, 25, телефон: 278-13-93.
Шекарасы: Кутузов көшесінен бастап шығысқа қарай Добролюбов көшесінің бойымен, ары қарай, Оренбургская көшесімен (оңтүстік жағы) Солоновка өзеніне дейін; Солоновка өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Көктөбе тауының солтүстік баурайына дейін; Көктөбе тауының солтүстік баурайымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай Есенберлин көшесіне дейін, Есенберлин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 366 сайлау учаскесі

Центр: средняя школа № 64, улица Оренбургская 17, телефоны: 231-01-56, 239-32-75.
В границах: от реки Солоновка на северо-восток по переулку Полевому, далее по улице Брянская (южные стороны) до реки Широкая щель; по западной стороне русла реки Широкая щель на юг до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до улицы Овражная; по улице Овражная на запад (северная сторона) до реки Солоновка. По восточной стороне русла реки Солоновка на север до переулка Полевого.
Избирательный участок № 367
Центр: средняя школа № 53, улица Глубокая, 18, телефоны: 231-07-39, 271-00-42.
В границах: от реки Солоновка по улице Овражная на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на северо–восток (юго-восточная сторона) до улицы Истомина, по улице Истомина на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Верненская, по улице Верненская на юго-запад (северо-западная сторона) до реки Широкая щель, по руслу реки Широкая щель на юг (западная сторона) до створа улицы Балтабаевская (включая дом № 30 по улице Балтабаевская); от дома № 30 по улице Балтабаевская на запад (северная сторона) до пересечения улиц Балтабаевская и Шокая, вдоль улицы Шокая (исключая четные номера домов улицы Шокая) на юг (западная сторона) до дома 23б улицы Пензенская; от дома 23б по улице Пензенской на запад по южной границе домов № 134, 136, 138, 140, 142 улицы Шухова (северная сторона), до северного склона горы Кок–Тобе, по северному склону горы Кок-Тобе до речки Солоновка; по руслу речки Солоновка на север (восточная сторона) до улицы Овражная.
Избирательный участок № 368
Центр: средняя школа № 53, улица Глубокая, 18, телефоны: 231-07-49.
В границах: от створа улицы Балтабаевская (исключая дом № 30 улицы Балтабаевская) по речке Широкая Щель на север (восточная сторона) до улицы Глубокая, по улице Глубокая, затем по улице Верненская на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Истомина, по улице Истомина на юго-восток (юго-западная сторона) до створа северной границы кладбища "Кен-Сай"; по створу северной границы кладбища "Кен-Сай" на восток (северная сторона) до русла реки Тиксай, по руслу реки Тиксай на юго-восток (юго-западная сторона) до границы города, по границе города включая садоводческое общества Широкая Щель, до створа русла реки Солоновка, от створа русла реки Солоновка, вдоль склона холма урочища Широкая Щель на северо-запад (северо-восточная сторона) до восточных границ участков домов № 1/77, 1/73 по улице Космодемьянской микрорайона Кок-Тобе, от дома № 1/77 улицы Космодемьянской микрорайона Кок-Тобе на север (восточная сторона) до русла реки Солоновка (исключая дома по улице Космодемьянской микрорайона Кок-Тобе), от русла реки Солоновка на северо-восток по северному склону горы Кок-Тобе, далее по южной границе домов № 134, 136, 138, 140, 142 по улице Шухова до дома 23б по улице Пензенская; от дома 23б по улице Пензенская на север (восточная сторона), до пересечения улиц Балтабаевская и Шокая (включая четные номера домов улицы Шокая), от пересечения улиц Балтабаевская и Шокая на восток (южная сторона) до речки Широкая Щель.
Избирательный участок № 369

Орталығы: № 64 орта мектебі, Орынбор көшесі, 17, телефон: 231-01-56, 239-32-75.
Шекарасы: Солоновка өзенінен Полевой қиылысымен солтүстік-шығысқа қарай, одан ары Брянская көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Широкая щель өзеніне дейін, Широкая щель өзені жағалауының батыс жағымен оңтүстікке қарай Украинская көшесіне дейін, Укринская көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Овражная көшесіне дейін, Овражная көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Солоновка өзеніне дейін, Солоновка өзені жағалауының шығыс жағымен солтүстікке қарай Полевой қиылысына дейін.
№ 367 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 орта мектеп, Глубокая көшесі, 18, телефон: 231-07-39, 271-00-42.
Шекарасы: Солоновка өзенінен бастап Овражная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін, Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін, Рудзутак көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Истомина көшесіне дейін, Истонина көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Верненская көшесіне дейін, Верненская көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Широкая Щель өзеніне дейін, Широкая Щель өзені жағасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балтабаев көшесінің шетіне дейін (Балтабаев көшесі, № 30 үйді коса), Балтабаев көшесі № 30 үйден батысқа (солтүстік жағы) Балтабаев көшесі мен Шокай көшесінің қиылысына дейін, Шоқай көшесі шетімен (Шоқай көшесіндегі жұп санды нөмірлі үйлерді қоспағанда) оңтүстікке қарай (батыс жағы) Пензенская көшесі, 23б үйіне дейін. Пензенская көшесі 23б үйінен батысқа қарай Шухов көшесі 134, 136, 138, 140, 142 үйлерінің оңтүстік шекарасымен (солтүстік жағы) Көктөбе тауының солтүстік қапталына дейін, әрі қарай Көктөбе тауының солтүстік қапталынан Солоновка өзеніне дейін, Солоновка өзенінің бойымен солтүстікке (шығыс жағы) Овражная көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 орта мектебі, Глубокая көшесі, 18, телефон: 231-07-49.
Шекарасы: Балтабаев көшесінің шетінен бастап Широкая щель өзенінің бойымен (Балтабаев көшесі, № 30 үйді қоспағанда) солтүстікке қарай (шығыс жағы) Глубокая көшесіне дейін, Глубокая көшесімен Верненская көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Истомена көшесіне дейін, Истомин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батысқа қарай) «Кенсай» зиратының солтүстік шекарасына дейін, «Кенсай» зиратының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзенінің жағасына дейін, Тіксай өзенінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) қаланың шекарасына дейін, қала шекарасының бойымен Широкая Щель саяжай қоғамын қосып Солоновка өзенінің жағалауына дейін, Солоновка өзенінің жағалауынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Көк төбе ы/а-ғы Космодемьянская көшесіндегі 1/77, 1/73 үйінің шығыс шекарасына дейін, Көк төбе ы/а-ғы Космодемьянская көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Солоновка өзенінің жағалауына дейін(Көк төбе ы/а-ғы Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қоспағанда), Солоновка өзенінінен Көктөбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік-шығысына қарай, ары қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пензенская көшесі 23б үйіне дейін, Пензенская көшесі 23б үйінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Балтабаев пен Шоқай көшелерінің қиылысына дейін (Шоқай көшесіндегі жұп санды үйлерді қоса), Балтабаев пен Шоқай көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстүк жағы) Широкая Щель өзеніне дейін.
№ 369 Сайлау учаскесі

Центр: школа–интернат № 4, улица Богенбай батыра, 53, телефоны: 291-29-69, 291-69-59.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха; от центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха на восток по северо-западной и северо-восточной границам Центрального парка культуры и отдыха (включая территорию Центрального парка культуры и отдыха в границах) до улицы Есенберлина, по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до улицы Орманова; по улице Орманова на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг (обе стороны) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных.
Избирательный участок № 370
Центр: средняя школа № 7, микрорайон Алатау, улица Жетбаева, 15, телефон: 386-51-35.
В границах: от улицы Ибрагимова между домами № 14 и № 16 на юго-восток (южная сторона) до пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая; от пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая: на восток (южная сторона) до речки Цыганка; по западному берегу русла речки Цыганка на юг до канала РП-5; по каналу РП-5 (северо-западная сторона) до улицы Ибрагимова, включая жилой массив "Новостройка"; по улице Ибрагимова на Северо-запад (северо-восточная сторона) до дома № 16, исключая дом № 16.
Избирательный участок № 371
Центр: лингвистическая гимназия № 35, улица Достык 59, телефоны: 291-10-78, 291-99-32.
В границах: от улицы Фурманова по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372
Центр: гимназия № 159, улица Кабанбай батыра, 86, телефоны: 291-12-92, 291-40-66.
В границах: от улицы Фурманова по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 373
Центр: школа–гимназия № 56, улица Фурманова, 138, телефоны: 272-05-37, 261-36-81.
В границах: от улицы Фурманова по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 374

Орталығы: № 4 мектеп – интернат, Бөгенбай батыр көшесі, 53, телефон: 291-29-69, 291-69-59.
Шекарасы: Бөгенбай батыр көшесінен Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзені жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық демалыс саябағының негізгі кіре берісіне дейін, Орталық Демалыс саябағының негізгі кіре берісінен шығысқа қарай Орталық Демалыс саябағының солтүстік-батыс және солтүстік-шығыс шекарасымен Есенберлин көшесіне дейін (Орталық демалыс саябағының аумағын қоса), Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіне дейін, Орманов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаков көшесіне дейін, Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 7 орта мектебі, «Алатау» ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 15, телефон: 386-51-35.
Шекарасы: Ибрагимов көшесінен № 14 және № 16 үйлері арасынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысына дейін, Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сыған өзеніне дейін, Сыған өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай РП-5 каналына дейін, РП-5 каналы бойымен (солтүстік-батыс жағы) «Новостройка» тұрғын-үй массивін қоса Ибрагимов көшесіне дейін, Ибрагимов көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) № 16 тұрғын үйге дейін (№ 16 үйді қоспағанда).
№ 371 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 35 Лингвистикалық гимназия, Достық даңғылы, 59 үй, телефон: 291-10-78, 291-99-32.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Қабанбай көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 159 мектеп-гимназия, Қабанбай батыр көшесі, 86-үй телефон: 291-12-92, 291-40-66.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 373 Сайлау учаскесі
Орталығы № 56 мектеп-гимназия, Фурманов көшесі, 138, телефон: 272-05-37, 2613681.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 374 Сайлау учаскесі

Центр: средняя школа № 33, улица Калдаякова, 62, телефоны: 291 13-37, 291-79-51.
В границах: от проспекта Абая по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Шевченко, по улице Шевченко на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проезда южнее Дворца Республики, по проезду южнее Дворца Республики до проспекта Достык, по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 375
Центр: средняя школа № 29, улица Богенбай батыра, 42, телефоны: 291-82-45, 291-14-32, 291-61-54.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг до тупика (обе стороны), далее продолжение улицы Бутаковская до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 376
Центр: специализированный комплекс "Жануя", улица Бегалина 82, телефоны: 291-22-79, телефон/факс: 291-16-68.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) (включая дома по улице Ватутина, 19, и улица Кастеева, 50) до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Центр: "Алматинский дворец школьников", проспект Достык, 124, телефоны: 264-06-30, 262 46 78.
В границах: от проспекта Достык на восток по проезду южнее Дворца Республики до улицы Луганского, по улице Луганского, затем по улице Кармысова на север (восточная сторона) до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на восток (южная сторона) до речки Жарбулак (включая участки домов № 27, 29 по улице Бекхожина), по западному берегу русла реки Жарбулак на юг до створа Дачного переулка (включая участки домов № 34, 18, 18/1 Дачного переулка); далее по восточному руслу реки на юг (западная сторона) до линии створа участка дома № 5 Дачного переулка по линии створа участка дома № 5 Дачного переулка на запад (северная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки, по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского, по улице Луганского на юг (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до речки Малая Алма-Атинка, по руслу речки Малая Алма-Атинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона, по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык, по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики, включая дома №№ 1, 2, 4 микрорайона Самал-1 и проспекта Достык № 89.
Избирательный участок № 378

Орталығы: № 33 орта мектебі, Қалдаяқов көшесі, 62 үй, телефон: 291-13-37, 291-79-51.
Шекарасы: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін, Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оң жағына дейін, Республика Сарайының оң жағынан Достық даңғылына дейін, Достық даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 375 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 орта мектебі, Бөгенбай батыр көшесі, 42 үй, телефон: 291-82-45, 291-14-32, 291-61-54.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаковская көшесіне дейін, Бутаковская көшесімен оңтүстікке қарай екі жағын қоса түкпірге (тупик) дейін, ары қарай Бутаковская көшесінің жалғасы Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 376 Сайлау учаскесі
Орталығы: «Жанұя» арнайы мамандандырылған кешені, Бегалин көшесі, 82 үй, телефон: 291-22-79, 291-16-68.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) (Ватутина көш., 19 үй және Қастеев көшесі, 50 үйді қоса) Бекхожин көшесіне дейін, Бекхожин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алматы Оқушылар сарайы», Достық даңғылы, 124, телефон: 264-06-30, 262-46-78.
Шекарасы: Достық даңғылынан шығысқа қарай Республика Сарайы оң жақ жолы бойымен Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен Кармысов көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекқожин көшесіне дейін; Бекқожин көшесімен күншығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін (Бекхожин көшесі № 27, 29 үйлердің учаскелерін қоса), Жарбұлақ өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Дачный қалтарысына дейін (34, 18, 18/1 үйлерін қоса); ары қарай өзеннің шығыс жағымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Дачный қалтарысы, № 5 үйге дейін, Дачный қалтарысы, № 5 үй учаскесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін, Горновосточная көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Коккинаки көшесіне дейін, Кокинаки көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен батысқа қарай ( солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесімен  батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай ( шығыс жағы) Республика сарайының оң жақ жолына дейін. Бұған Самал-1 ықшам ауданының № 1, 2, 4 үйлері және Достық даңғылындағы № 89 үйді қоса.
№ 378 сайлау учаскесі

Центр: Казахский Национальный аграрный университет, проспект Абая, 8, телефоны: 264-30-73, 264-06-13.
В границах: от улицы Фурманова на восток по проспекту Абая (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до улицы Фурманова (включая участки домов № 2, 2Б, 4, 4А по улице Сатпаева), по улице Фурманова на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379
Центр: школа-лицей № 131, микрорайон Самал-2, телефоны: 264-45-41, 262-12-92.
В границах: от проспекта Достык по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова, по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до улицы Бектурова, по улице Бектурова на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до улицы Уалиханова, в створе улицы Уалиханова по восточному участку домов № 6, 6А, по улице Сатпаева до северной границы территории Центрального спортивного клуба Армии, вдоль северной, затем восточной границы территории Центрального спортивного клуба Армии до проспекта Достык, по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова, исключив дома №№ 1, 2, 2Б, 4 микрорайона Самал-1, и территорию Центрального спортивного клуба Армии в границах.
Избирательный участок № 380
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Тау-Тамыр", улица З. Космодемьянской, 28, телефоны: 261-39-09, 291-89-53, 291-90-76.
В границах: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на восток до западного склона горы Кок-Тобе, по западному склону горы Кок-Тобе на юг до реки Жарбулак; по реке Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная (исключая дома по улице Бекхожина, 27, 29, улицы Ватутина, 19, и улицы Кастеева, 50, Дачный переулок, 34, 18, 18/1).
Избирательный участок № 381
Центр: школа-лицей № 131, микрорайон Самал-2, телефоны: 264-13-31, 264-45-42, 262-12-92.
В границах: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль-Фараби; по проспекту Аль-Фараби на запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382

Орталығы: Қазақ Ұлттық Аграрлық Университеті, Абай даңғылы, 8, телефон: 264-30-73, 264-06-13.
Шекарасы: Фурманов көшесінен шығысқа қарай Абай даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін (Сәтбаев көшесіндегі № 2, 2Б, 4, 4а үйлердің учаскесін қоса); Фурманов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп-лицейі, Самал-2 ықшам ауданы, телефон: 264-45-41, 262-12-92.
Шекарасы: Достық даңғылынан Жолдасбеков көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов Бульварына дейін; Меңдіқұлов Бульварымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бектұров көшесіне дейін; Бектұров көшесімен батысқа (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен шығысқа (оңтүстік жағы) Уәлиханов көшесіне дейін, Уәлиханов көшесінің шетінен Сәтбаев көшесіндегі № 6, 6а шығыс жақ учаскесімен Орталық әскери спорттық клубының аймақ шекарасының солтүстігіне дейін; Орталық әскери спорттық клубының аймақ шекарасының солтүстік шетімен ары қарай оңтүстік шекарасынан Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Самал-1 ы-ауд. № 1, 2, 2Б, 4 үйлерді және шекарадағы Орталық әскери спорттық клубтың аумағын қоспағанда.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: «Тау-Тамыр» Жауапкершілігі шектеулі серіктестік, «Көктөбе» ықшам ауданы, Космодемьянская көшесі, 28, телефон: 261-96-09, 291-90-76, 291-89-53.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінен Яблочный көшесі (екі жағы) бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесі бойымен шығысқа қарай Көктөбе тауының батыс қапталына дейін; Көктөбе тауы етегі бойымен оңтүстікке қарай Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочный көшесіне дейін (Беккожин көшесі 27, 29, Ватутин көшесі 19, Кастеев, 50, Дачный қалт., 34, 18, 18/1 үйлерін қоспағанда).
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп-лицейі, Самал-2 ықшам ауданы, телефон: 264-13-31, 264-45-42, 262-12-92.
Шекарасы: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін; Әл-Фараби даңғылы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзары бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылыны дейін.
№ 382 сайлау округі

Центр: закрытое акционерное общество "Институт телекоммуникаций", улица Фурманова № 242, 271-59-68, 264-42-04.
В границах: от улицы Фурманова по улице Бектурова на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова, по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до проспекта Аль Фараби, по проспекту Аль Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык, по проспекту Достык на юг (западная сторона) до северной границы дома № 99д по проспекту Достык, по северной границе дома 99д на запад по южной границе домов № 1, 9, 10 далее до дома № 21 микрорайона Самал-3, далее включая дом № 21 и 22 микрорайона Самал-3 до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи-Мукана, по улице Хаджи-Мукана на запад (северная сторона) до улицы Фурманова, по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Бектурова.
Избирательный участок № 383
Центр: школа–гимназия № 30 имени Д.Снегиной, проспект Достык, 226а, телефоны: 264-28-97, 264-13-76, 262-12-65.
В границах: от проспекта Достык по улице Ньютона на восток (южная сторона) до русла речки Малая Алма-Атинка, по руслу речки Малая Алма-Атинка на север (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до улицы Луганского, по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки, по улице Коккинаки на восток (южная сторона) до улицы Горновосточная, по улице Горновосточная на юг (западная сторона) до переулка Горный, далее по створу переулка Горный до русла реки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг до западной границы микрорайона Кок–Тобе; далее по западной границе микрорайона Кок-Тобе на юг до улицы Ж.Омаровой; по улице Ж.Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Ньютона, исключая территорию Городской клинической больницы № 5 в границах.
Избирательный участок № 384
Центр: общеобразовательная школа № 163, улица Фурманова 289, телефоны: 262-00-83, 262-93-95.
В границах: от улицы 8-ой Гвардейской дивизии на восток по проспекту Аль-Фараби (южная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на юг (западная сторона) до границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по северной и западной границе Военного института на запад и юг до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на запад (северная сторона) до улицы 8 Гвардейской дивизии; по улице 8 Гвардейской дивизии на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 385

Орталығы: «Телекоммуникация институты» Жабық акционерлік қоғамы, Фурманов көшесі, 242, телефон: 271-59-68, 264-42-04.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Бектуров көшесі бойымен шығысқа қарай Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзары бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін; Әл-Фараби даңғылы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылында орналасқан № 99 үйінің солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай № 1, 9, 10 үйлердің оңтүстік шекарасы бойымен Самал-3 ықшам ауданындағы № 21 үйге дейін; ары қарай № 21 және № 22 үйді қосқанда Мендіқұлов гүлзарына дейін; Мендіқұлов гүлзары бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бектуров көшесіне дейін.
№ 383 сайлау округі
Орталығы: Д.Снегин атындағы № 30 мектеп-гимназия, Достық даңғылы, 226а, телефон: 264-28-97, 264-13-76, 262-12-65.
Шекарасы: Достық даңғылынан Ньютон көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сатпаев көшесіне дейін, Сатпаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кокинаки көшесіне дейін, Кокинаки көшесімен шығысқа қарай( оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін, Горнавосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горная қалтарысына дейін, Горная қалтарысымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің батыс жағалау бойымен оңтүстікке қарай Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасына дейін, ары қарай Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасынан оңтүстікке қарай Жамал Омарова көшесіне дейін, Жамал Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін (№ 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда).
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: № 163 жалпы білім беретін орта мектеп, Фурманов көшесі, 289, телефон: 262-00-83, 262-93-95.
Шекарасы: 8-гвардиялық дивизия көшесінен шығысқа қарай Әл-Фараби даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті әскери институты аумағының шекарасына дейін; Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының солтүстік және батыс шекарасы бойымен батысқа және оңтүстікке қарай Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8-гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8-гвардиялық дивизия көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік- шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі

Центр: пансионат "Самал", улица С.Байжанова, 100/10, телефоны: 264-44-17, 264-07-30.
В границах: по проспекту Достык от дома № 99д на юг (западная сторона) до улицы Хаджи-Мукана; по улице Хаджи-Мукана на запад (северная сторона) до улицы Байжанова; по улице Байжанова на юг (западная сторона) до границы территории военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по северной границе территории военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи - Мукана; по улице Хаджи-Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы дома № 22 микрорайона Самал-3, по южной границе дома № 22 на восток, огибая дом на север, далее на восток по южной границе домов 9, 10, 1 микрорайона Самал-3, далее по северной стороне дома 99д проспекта Достык, до проспекта Достык, исключая территорию Республиканской гвардии Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 386
Центр: школа предпринимателей, проспект Достык, 226, телефоны: 262-46-27, 264-07-30.
В границах: от улицы Байжанова по улице Хаджи-Мукана на северо-восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, по границе Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо-запад (северо-восточная сторона) до границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; далее вдоль границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на север и на восток до улицы Байжанова, по улице Байжанова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи-Мукана, исключая границы закрытых избирательных участков (территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан и территории госпиталя пограничных войск Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан).
Избирательный участок № 387
Центр: школа интернат № 17, проспект Достык, 226а, телефоны: 387-24-61, 387-28-32.
В границах: по проспекту Достык от улицы Ж.Омаровой на юг (восточная сторона) до южной границы военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, по границе военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг, далее по створу южной границы военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на восток, до пересечения проспекта Достык и улицы Лизы Чайкиной, далее по улице Лизы Чайкиной на восток (северная сторона) до западной границы микрорайона Кок-Тобе, по западной границе микрорайона Кок-Тобе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива Юбилейный, по южной границе жилого массива Юбилейный (северная сторона) до границы города, по границе города на север (западная сторона) до створа смотровой площадки Кок-Тюбе, от линии створа смотровой площадки Кок-Тюбе на запад (южная сторона) до дома № 85А по улице Сахариева, далее от дома № 85А по улице Сахариева на юг (восточная сторона) вдоль западного склона горы Кок-Тюбе до улицы Ж.Омаровой, по улице Ж.Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 388

Орталығы: «Самал» саяжайы, С.Байжанов көшесі, 100/10, телефон: 264-44-17, 264-07-30.
Шекаралары: Достық даңғылы бойымен № 99 үйден оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери иституты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін, Меңдіқұлов гүлзары бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал-3 ықшам ауданының № 22 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; № 22 үйдің оңтүстік шекарасынан шығысқа қарай, үйдің солтүстік жағын айналып, Самал-3 ықшам ауданының № 9, 10, 1 үйлерінің оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай, ары қарай Достық даңғылы, № 99д үйінің солтүстік жағынан Достық даңғылына дейін, Қазақстан Республикалық Ұлан аумағын қоспағанда.
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: Кәсіпкерлер мектебі, Достық даңғылы, 226, телефон: 262-46-27, 262-05-92, 264-07-30.
Шекарасы: Байжанов көшесінен бастап Қажымұқан көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының шекарасымен Тайманов көшесіне дейін, Тайманов көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтік Орталық Әскери госпиталы шекарасына дейін, әрі қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтің Орталық Әскери госпиталы шекарасының бойымен солтүстікке және шығысқа қарай Байжанов көшесіне дейін, Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін. Жабық сайлау учаскелерінің шекарасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағы және Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталі аумағын).
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп-интернат, Достық даңғылы, 226 а, телефон: 387-24-61, 387-28-32.
Шекарасы: Ж.Омаров көшесінен бастап Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының шекарасының бойымен батысқа қарай, оңтүстікке қарай, әрі қарай Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай Достық даңғылымен Чайкина көшесінің қиылысуына дейін, әрі қарай Чайкина көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасына дейін, Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Юбилейный тұрғын үйлер массивінен оңтүстік шекарасына дейін, Юбилейный шағын ауданының оңтүстік шекарасымен (солтүстік жағы) қаланың шекарасына дейін, қаланың шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көктөбедегі көрініс алаңының шегіне дейін, Көктөбедегі көрініс алаңы шегінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сахариев көшесіндегі № 85а үйге дейін, әрі қарай Сахариев көшесіндегі № 85а үйден оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Көктөбе тауының батыс ылдиының бойымен Ж.Омарова көшесіне дейін, Ж.Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 388 сайлау учаскесі

Центр: школа-лицей № 48, проспект Достык, 310-б, телефоны: 264-56-67, 386-77-90, 262-60-34.
В границах: от микрорайона Кок-Тюбе по улице Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык, по проспекту Достык, на юг (восточная сторона) до проспекта Достык, 300/26, от проспекта Достык, 300/26, по проспекту Достык на юго–запад (юго-восточная сторона) до границы города; далее по границе города до южной границы жилого массива Юбилейный, по южной границе жилого массива Юбилейный (южная сторона) до улицы Горная, далее по улице Горная, затем по улице Таттимбета (обе стороны) на северо-запад до западной границы микрорайона Кок-Тобе, по западной границы микрорайона Кок-Тобе на северо-запад (юго западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Бутаковка урочище: "Медеу", "Туиыксу", "Кимасар", "Саркырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", Дом отдыха "Просвещенец".
Избирательный участок № 389
Центр: средняя школа № 47, улица Олимпийская, 1, телефоны: 254-88-79, 254-06-63.
В границах: по реке Терисбулак на север (восточная сторона) до створа дома № 85/25 улицы Оспанова, вдоль створа дома № 85/25 улицы Оспанова на запад (северная сторона) до границы города, по границе города на северо-запад (северо-восточная сторона) до южной границы микрорайона Эдельвейс, вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс, затем до южной границы Мусульманского кладбища на северо-восток (юго-восточная сторона) до русла реки Есентай, по руслу реки Есентай юго-восток (юго-западная сторона) до границы города, по границе города на юго-запад (северо-западная сторона) до реки Терисбулак, исключая территорию противотуберкулезного санатория "Каменское плато" в границах.
Избирательный участок № 390
Центр: средняя школа № 47, улица Олимпийская, 1, телефоны: 254-88-79, 254-06-63.
В границах: от реки Терисбулак по границе города вдоль массива Каменское плато, включая поселки институтов астрофизики и ионосферы Национальной Академии Наук Республики Казахстан, включая садоводческие товарищества до реки Терисбулак.
Избирательный участок № 391
Центр: Комитет Национальной безопасности Республики Казахстан, проспект Достык,103, телефоны: 262-46-67, 267-83-72.
В границах: территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 392
Центр: военная часть 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан, проспект Достык, 117/6, телефоны: 232-55-14, 262-47-39.
В границах: территории Республиканской гвардии Республики Казахстан.
Избирательный участок № 393
Центр: Центральный Военный Госпиталь пограничной службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан, проспект Достык, 103/41, телефоны: 260-05-03, 262-02-76, 262-80-37.
В границах: территории госпиталя пограничных войск Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 394

Орталығы: № 48 мектеп - лицей, Достық даңғылы, 310 б, телефон: 262-60-34, 264-56-67, 386-77-90.
Шекарасы: Көктөбе ықшам ауданынан бастап, Чайкина көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін, Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылы № 300/26 үйге дейін, Достық даңғылы № 300/26 үйден оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік шығыс жағы) қала шекарасына дейін, қала шекарасынан ары қарай «Юбилейный» тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасымен (оңтүстік жағы) Горная көшесіне дейін, әрі қарай Горная көшесімен одан кейін Тәттімбет көшесімен (екі жағымен) солтүстік-батысқа қарай Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін, Көктөбе шағын ауданының батыс шекарасымен Чайкина көшесіне дейін, бұл шекараға «Бутаковка» шағын ауданы: «Медеу», «Тұйықсу», «Кімасар», «Сарқырама». Туристік базалар: «Шымбұлақ»; «Горельник» турбазасы, «Просвещенец» демалыс үйлерін қоса.
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 орта мектебі, Олимпийская көшесі, 1, телефон: 254-88-79, 254-06-63.
Шекарасы: Терісбұлақ өзенінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесі № 85/25 үйдің шетіне дейін; Оспанов көшесі № 85/25 үйдің шетінен батысқа қарай (солтүстік жағы) қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Эдельвейс ықшам ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс ықшам ауданының оңтүстік шекарасы шетінен, содан әрі Мұсылмандар қорымының оңтүстік шекарасының солтүстік-шығысынан (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзенінің жағалауына дейін; Есентай өзенінің жағалауы бойының оңтүстік-шығысынан (солтүстік-батыс жағы) шекарадағы «Каменское плато» туберкулезге қарсы санаторийінің аймағын қоспағанда Терісбұлақ өзеніне дейін.
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 орта мектебі, Олимпийская көшесі, 1, телефон: 254-88-79, 254-06-63.
Шекарасы: Терісбұлақ өзенінен қала шекарасы бойымен Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының астрофизиктер мен ион саласы институты поселкасын қоса, «Каменское плато» массивінің шеті, Терісбұлақ өзеніне дейін бағбандық серіктестіктерді қоса.
№ 391 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Достық даңғылы, 103, телефон: 262-46-67, 267-83-72.
Шекарасы: Қазақстан Республикалық Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Әскери институтының аумағы.
№ 392 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұланының 0111 әскери бөлімшесі, Достық даңғылы, 117/6, телефон: 262-47-39, 232-55-14.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Республикалық Ұланының аумағы.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекаралық қызметінің Орталық әскери госпиталі, Достық даңғылы, 103/41, телефон: 262-80-37, 260-05-03, 262-02-76.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталінің аумағы.
№ 394 сайлау учаскесі

Центр: Национальный Центр проблем туберкулеза, улица Бекхожина, 5, телефоны: 291-07-73, 291-79-86, 291-86-89.
В границах: территории Национального Центра проблем туберкулеза Республики Казахстан.
Избирательный участок № 395
Центр: государственное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 5", проспект Достык, 220, телефоны: 264-75-54, 262-16-05.
В границах: территории Государственного казенного предприятия "Городская клиническая больница № 5".
Избирательный участок № 396
Центр: Городской наркологический центр медико-социальной коррекции, улица Макатаева 10, телефоны: 382-35-34, 382-36-39.
В границах: территории Городского наркологического центра медико-социальной коррекции.
Избирательный участок № 397
Центр: "Научный Центр акушерства, гинекологии и перинатологии", проспект Достык, 125, телефоны: 262-81-36, 387-08-87.
В границах: территории Республиканского научного института Центра охраны здоровья матери и ребенка.
Избирательный участок № 398
Центр: казахская гимназия № 161, проспект Фурманова, 40, телефон: 276-48-63.
В границах: от улицы Фурманова на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 399
Центр: ТОО "ERLIAN TALI" (ГУМ), улица Кунаева, 21, телефоны: 259-09-40, 271-47-72.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 400
Центр: средняя школа № 52, улица Пушкина, 1, телефоны: 273-85-79, 377-85-05.
В границах: от улицы Кунаева на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская; на юг (западная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на запад (северная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на юг (западная сторона) до улицы Маметовой: по улице Маметовой на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до проспекту Райымбека, исключая территорию городского казенного коммунального предприятия "Родильный дом № 2" в границах.
Избирательный участок № 401
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Деловой центр Партнер", улица Макатаева, 47, телефоны: 397-61-01, 386-25-76, 278-71-00, 358-70-99.
В границах: от улицы Есенова на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Нусупбекова, по улице Нусупбекова на север (восточная сторона) до улицы Ашимбаева: по улице Ашимбаева на восток (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 402

Орталығы: Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталық, Бекқожин көшесі, 5, телефон: 291-79-86, 291-07-73, 291-86-89.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығының аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын «№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы», Достық даңғылы, 220, телефон: 262-16-05, 264-75-54.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын «№ 5 Қалалық клиникалық аурухана» аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығы, Мақатаев көшесі, 10, телефон: 382-35-34, 382-36-39.
Шекаралары: Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағы.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: «Акушерлік гинекология және перинатология ғылыми Орталығы», Достық даңғылы, 125, телефон: 262-81-36, 387-08-87.
Шекарасы: Республика Ғылым Иинституты «Ана мен баланың денсаулығын сақтау орталығының» аумағы.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: № 161 қазақ мектеп-гимназиясы, Фурманов көшесі, 40, телефон: 273-29-44, 276-48-63.
Шекаралары: Фурманов көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Мақатаев көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: ТОО «ERLIAN TALI» (ГУМ), Қонаев көшесі, 21, телефон: 259-09-40, 271-47-72.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойынша (оңтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін, Есенов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: № 52 орта мектеп, Пушкин көшесі, 1, телефон: 377-85-05, 273-85-79.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін, Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін, Әшімбаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін, Нүсіпбеков көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін, Мәметова көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін, Қалалық Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын «№ 2 Перзентхана» аумағын қоспағанда.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: «Деловой центр Партнер» Жауапкершілігі шектеулі серіктестік, Мақатаев көшесі, 47, телефон: 397-61-01, 386-25-76, 358-70-99, 278-71-00.
Шекаралары: Есенов көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін, Нүсіпбеков көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін, Әшімбаев көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін, Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін, Есенов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 402 сайлау учаскесі

Центр: гимназия № 4, улица Янушкевича, 58, телефоны: 386-26-45, 397-43-56.
В границах: от улицы Джетысуйская на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 403
Центр: городская поликлиника № 2 улица Шухова, 37б, телефоны: 232-81-73, 231-21-34, 231-11-33, 231-00-13.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Татибекова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на восток (южная сторона) до улицы Шокая Мустафы; по улице Шокая Мустафы на юг (западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до переулка Полевой; по переулку Полевой на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Оренбургская; по улицы Оренбургской на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Добролюбова; по улице Добролюбова на юго-запад, далее на запад (северные стороны) до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Татибекова.
Избирательный участок № 404
Центр: средняя школа № 99, улица Иштван Коныра, 53, телефоны: 234-51-57, 234-62-52, 271-00-16.
В границах: от реки Широкая щель по улице Блюхера на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Шарипова; по улице Шарипова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Каримбаева; по улице Каримбаева на юго-восток (юго-западная сторона) до дома по улице Каримбаева, 79; от дома по улице Каримбаева, 79, на северо-восток (юго-восточная сторона) до реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на юг (западная сторона), включая дома по улице Шарипова, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай; до северной границы кладбища "Кенсай", вдоль северной границы кладбища "Кенсай" на запад до улицы Истомина, по улице Истомина на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на запад (северная сторона) до речки Широкая Щель, по руслу реки Широкая Щель на север (восточная сторона) до улицы Блюхера, включая дома по адресу улица Коныра Иштван, № 157, 165, 165А.
Избирательный участок № 405

Орталығы: № 4 мектеп-гимназиясы, Янушкевич көшесі, 58, телефон: 397-43-56, 386-26-45.
Шекаралары: Жетісу көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзені жағалауының батыс жағымен оңтүстікке қарай Мақатаев көшесіне дейін, Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін, Жетісу көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 қалалық емхана, Шухов көшесі, 37б, телефон: 232-81-73, 231-11-33, 231-00-13, 231-21-34.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік -шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін; Крымская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Мұстафа Шоқай көшесіне дейін; Мұстафа Шоқай көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Полевая көшесінің қалтарысына дейін; Полевая көшесі қалтарысымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Оренбургская көшесіне дейін; Оренбургская көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін; Добролюбов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай, әрі қарай батысқа (солтүстік жақтары) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: № 99 орта мектебі, Иштван Коныр көшесі, 53, телефон: 234-51-57, 271-00-16, 234-62-52.
Шекарасы: Широкая щель өзенінен Блюхер көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Шәріпов көшесіне дейін; Шәріпов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Кәрімбаев көшесіне дейін; Кәрімбаев көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кәрімбаев көшесіндегі 79-үйге дейін; Кәрімбаев көшесіндегі 79-үйден солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Тіксай өзеніне дейін; Тіксай өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шәріпов көшесіндегі Тіксай өзені арнасының шығыс жағында орналасқан үйлерді қоса «Кеңсай» бейітінің солтүстік шекарасына дейін; «Кеңсай» бейітінің солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін, Рудзутак көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Широкая Щель өзеніне дейін; Широкая Щель өзені жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Блюхер көшесіне дейін, Коңыр Иштван көшесіндегі № 157, 165, 165А үйлерді қоса.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: средняя школа № 100, улица Погодина, 47, телефоны: 231-27-93, 393-60-12.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Уштобинская на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на юго-восток (юго-западная сторона до реки Жарбулак (Казачка); по руслу реки Жарбулак на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго-запад (северо-западная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо-восток, далее на север (восточная сторона) до улицы Уштобинская.
Избирательный участок № 406
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", улица Демченко, 83, телефоны: 232-81-47, 231-23-89.
В границах: от Талгарского тракта по улице Карашаш микрорайона Думан на юг (западная сторона) до южной границы дома № 91 улицы Карашаш микрорайона Думан, по южной границе дома № 91 улицы Карашаш микрорайона Думан на запад (северная сторона) до улицы Бригадная, по улице Бригадная на юг (западная сторона) до улицы Говорова, по улице Говорова на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Шарипова, по улице Шарипова на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Поповича, по улице Поповича на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Халиулина, по улице Халиуллина, затем по Талгарскому тракту на северо-восток (юго-восточная сторона), до улицы Карашаш микрорайона Думан.
Избирательный участок № 407
Центр: Алматинский областной институт профессионального развития кадров, улица Кабилова, 50, телефоны: 231-24-54, 234-58-09.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Таирова (между домами № 185 и № 209) на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на северо-восток (юго-восточная и восточная сторона) между домами 77 и 75 улицы Чаплина до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Уштобинская; по улице Уштобинская на северо-запад (северо-восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо-восток (юго-западная сторона) до улицы Таирова.
Избирательный участок № 408

Орталығы: № 100 орта мектебі, Погодин көшесі, 47, телефон: 393-60-12, 231-27-93.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік-шығысқа, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық мекеме «Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы», Демченко көшесі, 83, телефон: 232-81-47, 231-23-89.
Шекарасы: Думан ықшам ауданығы Қарашаш көшесінен бастап, Талғар трактысынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан ықшам ауданығы Қарашаш көшесі № 91 үйдің оңтүстік шекарасына дейін, Думан ықшам ауданығы Қарашаш көшесі № 91 үйдің оңтүстік шекарасынан батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін, Бригадная көшесінің оңтүстік жағымен (батыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Шәріпов көшесіне дейін, Шәріпов көшесінен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Попович көшесіне дейін, Попович көшесінен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін, Халиуллин көшесінен ары қарай Талғар тракт бойымен солтүстік-шығысқа (оңтүстік-шығыс жағы) Думан ықшам ауданығы Қарашаш көшесіне дейін.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы облыстық мамандар біліктілігін арттыру институты, Қабылов көшесі, 50, телефон: 231-24-54, 234-58-09.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен Таиров көшесіндегі № 185 және № 209 үйлердің арасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Чаплин көшесіндегі № 77 және № 75 үйлердің арасымен (оңтүстік-шығыс және шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесінен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Таиров көшесіне дейін.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: средняя школа № 98, улица Татибекова, 89, телефоны: 234-46-04, 278-12-51, 234-44-17.
В границах: от реки Малая Алматинка на северо-восток по границе города (юго-восточная сторона) до реки Жарбулак (Казачка) включая микрорайон Атырау; по руслу реки Жарбулак на юг, затем на запад, включая дома по улицы Речка Казачка обе стороны, до улицы Чаплина, по улице Чаплина на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на юго-запад (северо-западная сторона) до створа улицы Таирова; по улице Таирова на северо-запад (северо-восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по восточному берегу русла реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до границы города.
Избирательный участок № 409
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", улица Демченко, 83, телефоны: 231-25-37, 231-10-55.
В границах: территории Государственного казенного предприятия "Алматинская многопрофильная клиническая больница".
Избирательный участок № 410
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие " Родильный дом № 2", улица Джангильдина, 28, телефоны: 386-26-90, 397-62-93, 397-61-06.
В границах: территории Государственного коммунального казенного предприятия "Родильный дом № 2".
Избирательный участок № 411
Центр: областной кожно-венерологический диспансер, микрорайон Кок-Тобе, улица Жабаева 69а, телефоны: 227-52-54, 261-37-07.
В границах: территории Областного кожно-венерологического диспансера.
Избирательный участок № 412
Центр: средняя школа № 172, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15, телефоны: 239-37-55, 382-80-26, 382-80-74, 385-00-08.
В границах: от улицы Карашаш микрорайона Думан по Талгарскому тракту на восток (южная сторона) до улицы Болошак микрорайона Думан; по улице Болошак микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до южной границы дома № 40 улицы Бишкек микрорайона Думан; по южной границе дома № 40 улицы Бишкек микрорайона Думан на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на северо-запад (северо-восточная сторона) до южной границы дома по улице Каримбаева 2-ая микрорайона Думан, дом № 21; по южной границе дома № 21 улицы Каримбаева 2-ая, микрорайона Думан на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Каримбаева; по улице Каримбаева на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на север (восточная сторона) до северной границы дома № 80 улицы Бригадная микрорайона Думан; по северной границе дома № 80 улицы Бригадная микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Карашаш микрорайона Думан; по улице Карашаш микрорайона Думан на север (восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413

Орталығы: № 98 орта мектебі, Тәтібеков көшесі, 89, телефон: 234-46-04, 278-12-51, 234-44-17.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінен солтүстік-шығысқа қарай қала шекарасының бойымен (оңтүстік-шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін (Атырау ықшам ауданын қоса); Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай ары батыс жағымен Речка казачка көшесінің екі жағын қоса Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Таиров көшесінің шетіне дейін; Таиров көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің жағалауына дейін; Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) қаланың шекарасына дейін.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік қазыналық кәсіпорын «Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы», Демченко көшесі, 83, телефон: 231- 25-37, 231-10-55.
Шекарасы: «Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы» Мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның аумағы.
№ 410 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын «№ 2 Перзентхана», Жангелдин көшесі, 28, телефон: 3976293, 3976106, 386-26-90.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналдық кәсіпорын «№ 2 Перзентхана» аумағы.
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Облыстық тері-венерологиялық диспансер, Көктөбе ықшам ауданы, Жабаев көшесі, 69а, телефон: 227-52-54, 261-37-07.
Шекарасы: Облыстық тері-венерологиялық диспансердің аумағы.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 Орта мектебі, Думан ықшам ауданы, Қарқаралы көшесі, 15, телефон: 239-37-55, 382-80-74, 385-00-08.
Шекарасы: Думан ықшам ауданы Қарашаш көшесі бойымен Талғар трактісінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан ықшам ауданы Болашақ көшесіне дейін, Думан ықшам ауданы Болашақ көшесінен оңтүстікке қарай Қарқаралы көшесіне дейін, Қарқаралы көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан ықшам ауданы Бішкек көшесіне дейін, Бішкек көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бішкек көшесі № 40 үйдің оңтүстік шекарасына дейін, Бішкек көшесі № 40 үйдің оңтүстік шекарасынан оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Тіксай өзенінің жағалауына дейін, Тіксай өзенінің жағалауынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Керімбаев-2 көшесіндегі № 21 үйдің оңтүстік шекарасына дейін, Керімбаев-2 көшесіндегі № 21 үйдің оңтүстік шекарасынан оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Керімбаев көшесіне дейін, Керімбаев көшесінен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс қарай) Говорова көшесіне дейін, Говоров көшесінен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін, Бригадная көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бригадная көшесі № 80 үйдің солтүстік шекарасына дейін, Бригадная көшесі № 80 үйдің солтүстік шекарасынан Бригадная көшесін (оңтүстік жағы) Қарашаш көшесіне дейін, Қарашаш көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Талғар трактіне дейін.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: частная школа "Сенiм", улица З.Шашкина, 32А, телефон: 295-43-21, 328-66-29.
В границах: домов № 19,21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40 по улице Шашкина, и №№ 110, 110А ,110Б, 110В, 110Е по проспекту Аль-Фараби.
Избирательный участок № 414
Центр: средняя школа № 77, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова, 140, телефоны: 264-46-16, 264-76-63.
В границах: от улицы Джаркентской по улице Тайманова на юго-восток (юго-западная сторона) до южной границы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по южной границе Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на северо-восток (юго-восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго-восток (юго-западная сторона) до домов по проспекту Достык, 300/26 и 291/1; между домами по проспекту Достык, 300/26 и 291/1 по проспекту Достык на юго-запад (северо-западная сторона) до южной границы Мусульманского кладбища, вдоль южной границы мусульманского кладбища, далее вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс на юго-запад (северо-западная сторона) до границы города; по границе города на северо-запад (северо-восточная сторона) до границы Бостандыкского района, от границы Бостандыкского района на северо-восток (юго-восточная сторона) до створа улицы Ахмедьярова; по улице Ахмедьярова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Жукова, по улице Жукова на север(восточная сторона) до улицы Джаркентской, по улице Джаркентской на восток (южная сторона) до улицы Тайманова, исключая территорию Республиканского научного Центра охраны здоровья матери и ребенка в границах.
Избирательный участок № 415
Центр: средняя школа № 77, микрорайон Горный Гигант, улица М.Жукова 140, телефоны: 264-47-02, 264-76-63.
В границах: от проспекта Аль–Фараби по улице 8 Гвардейской дивизии на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Затаевича, по улице Затаевича на восток (южная сторона) до улицы Тайманова, по улице Тайманова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Джаркентская, по улице Джаркентская на запад (северная сторона) до улицы Жукова, по улице Жукова на юг (западная сторона) до улицы Ахмедьярова, по улице Ахмедьярова на юго-запад (северо-западная сторона), до границы Бостандыкского района; по границе Бостандыкского района на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль – Фараби; по проспекту Аль–Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы 8 Гвардейской дивизии, исключая дома №№ 19,21, 23, 25, 27, 30, 30-а, 32, 34, 36, 36-а, 38, 40 по улице Шашкина и №№ домов 110, 110А, 110Б, 110В, 110Е по проспекту Аль–Фараби.
Избирательный участок № 416

Орталығы: жеке меншiк мектеп «Сенiм», Шашкин, 32А, телефон: 295-43-21, 328-66-29.
Шекарасы: Шашкин көшесіндегі №№ 19, 21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40 үйлері, Аль-Фараби даңғылы бойындағы №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110е үйлері.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 орта мектеп, Горный Гигант ықшам ауданы, Жуков көшесі, 140, телефон: 264-46-16, 264-76-63.
Шекарасы: Жаркент көшесінен Тайманов көшесінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін; осы шекарамен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылы № 300/26 және 291/1-ге дейін; Достық даңғылы № 300/26 және 291/1 үйлердің ортасымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Мұсылмандар қорымының оңтүстік шекарасына дейін, мұсылмандар қорымының оңтүстік шетінен бастап ары қарай Эдельвейс ықшам ауданының шетінен оңтүстік-батысқа (солтүстік-батыс жағы) қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Алматы қаласы Бостандық ауданының шекарасына дейін; осы шекарадан солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Ахмедьяров көшесінің бұрышына дейін; Ахмедьяров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Жуков көшесіне дейін; Жуков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жаркент көшесіне дейін; Жаркент көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тайманов көшесіне дейін. Республика Ұллтық Орталығы «Ана мен бала денсаулығын қорғау орталығы» аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 орта мектебі, Горный Гигант ықшам ауданы, Жуков көшесі, 140, телефон: 264-47-02, 264-76-63.
Шекарасы: Аль-Фараби даңғылынан бастап 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Затаевич көшесіне дейін, Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тайманов көшесіне дейін, Тайманов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік- батыс жағы) Жаркент көшесіне дейін, Жаркент көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жуков көшесіне дейін, Жуков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ахмедияров көшесіне дейін, Ахмедияров көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін, Бостандық ауданы шекарасының бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әль-Фараби даңғылына дейін, Әль-Фараби даңғылының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) 8-ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін. Шашкин көшесіндегі №№ 19, 21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, Аль-Фараби даңғылындағы №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110е үйлерді қоспағанда.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Тау-Тамыр", улица З. Космодемьянской, 28, телефон: 261-96-13.
В границах: от пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак по северо-западной стороне горы Кок-Тобе на северо-восток вдоль улицы Жабаева микрорайона Кок-Тобе (юго-восточная сторона) до реки Солоновка, по восточному берегу реки Солоновка на северо-восток до створа северной границы дома № 61В улицы Первомайская, по северной границе дома № 61В улицы Первомайская на юго-запад, далее на юг (западная сторона) включая участки домов по улице Космодемьянской микрорайона Кок-Тобе до склона холма урочища Широкая Щель на юг (западная сторона) до границы города; по границе города на юг до линии смотровой площадки "Кок-Тюбе", по линии смотровой площадки Кок-Тюбе на запад до дома № 85а по улице Сахариева, далее на север по улице Диваева, Городская, и Яблочная (восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Алматинского областного кожно-венерологического диспансера в границах.
Избирательный участок № 417
Центр: противотуберкулезный санаторий "Каменское плато", улица Кербулакская, 6 "г", телефон: 254-06-70, 254-08-48.
В границах: территории противотуберкулезного санатория "Каменское плато".
Избирательный участок № 418
Центр: государственное коммунальное предприятие "Семейная врачебная амбулатория № 7", микрорайон Алатау, улица Жетбаева 28, телефоны: 386-55-33, 386-53-03.
В границах: по улице Ибрагимова между домами № 14 и № 16, включая дом № 16, на северо-запад (северо-восточная сторона) до северной границы микрорайона Алатау; по северной границе поселка на восток до речки Цыганка (южная сторона) по западному берегу русла речки Цыганка на юг до улицы Садовая; по улице Садовая на запад (северная сторона) до улицы Жетбаева; от пересечений улицы Жетбаева и улицы Садовая на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Ибрагимова.
Избирательный участок № 419
Центр: клуб "РИТМ" улица Татибекова, 61, телефон: 239-90-44.
В границах: от Речки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона), далее по границе города на восток (южная сторона) до Кульжинского тракта включая микрорайон Атырау, садоводческое товарищество "Жетысу", далее по восточной и северо-восточной границе города (западная и северо-западная, западная сторона) до улицы Халиулина, по улице Халиуллина на юго-запад (северо-западная сторона) до улице Поповича; по улице Поповича на юго-запад(северо-западная сторона) до улицы Шарипова; по улице Шарипова на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Блюхера; по улице Блюхера на юго-запад (северо-западная сторона) до речки Широкая Щель по руслу реки Широкая Щель на юго-восток (западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на север (восточная сторона) до улицы Крымской; по улице Крымской на запад (северная сторона) до русла реки Солоновка; по руслу реки Солоновка на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север до проспекта Рыскулова, исключая дома по улице Речка Казачка (обе стороны).
Избирательный участок № 420
Центр: средняя школа № 172, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15, телефоны: 293-39-26, 239-93-26, 382-80-20, 386-44-06.
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан, по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан, по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (восточная сторона), до границы города, вдоль границы города до Талгарского тракта, по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан.

Орталығы: «Тау-тамыр» Жауапкершілігі шектеулі серіктестік, З.Космодемьянкая көшесі, 28, телефон: 261-96-13.
Шекарасы: Қабанбай батыр көшесі қиылысы және Жарбұлақ өзенінің қиылысынан бастап, Көктөбе тауының солтүстік-батыс жағымен солтүстік-шығысқа қарай Жабаев көшесінің бойымен Көктөбе ықшам ауданы (оңтүстік-шығыс жағы) Солоновка өзеніне дейін, Солоновка өзенінің шығыс жағалауымен Первомайская көшесі № 61В үйіне дейін, Первомайская көшесі № 61В үйінен оңтүстік-батысқа қарай ары оңтүстікке қарай (батыс жағы) Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қамтып, Көктөбе ықшам ауданында Широкая Щель қыратымен оңтүстікке қарай қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай Көктөбе алаңының бойымен батысқа қарай Сахариев көшесі 85А үйіне дейін, ары қарай Диваев, Городская және Яблочная көшелерімен (шығыс жағалауы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін. Алматы облысының тері-венерологиялық диспансерінің аумағы кірмейді.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Туберкулезге қарсы санаторийі «Каменское плато», Кербұлақ көшесі, 6 Г, телефон: 254-06-70, 254-08-48.
Шекарасы: Туберкулезге қарсы «Каменское плато» санаториясының аумағы.
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын «№ 7 отбасылық-дәрігерлік амбулатория», «Алатау» ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 28, телефон: 386-53-03, 386-55-33.
Шекарасы: Ибрагимов көшесі бойымен № 14 және № 16 тұрғын үйлерінің арасынан, № 16 тұрғын үйді қоса есептегенде, солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Алатау ықшам ауданының солтүстік шекарасына дейін, кенттің солтүстік шекарасынан шығысқа қарай Сыған өзеніне дейін (оңтүстік жағы), Сыған өзенінің батыс жағалауынан оңтүстікке қарай Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетбаев көшесіне дейін, Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Ибрагимов көшесіне дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ритм» клубы, Тәтібеков көшесі, 61, телефон: 239-90-44.
Шекарасы: Жарбұлақ өзенінен Рыскұлов даңғылы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), әрі қарай қаланың шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа трактісіне дейін, Атырау ықшам ауданы, Жетісу бау-бақша қауымдастығын одан ары қаланың шығыс және солтүстік-шығыс шекарасымен (батыс және солтүстік-батыс, батыс жақтары) қоса Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Попович көшесіне дейін; Попович көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) С. Шәріпов көшесіне дейін; С. Шәріпов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Блюхер көшесіне дейін; Блюхер көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Широкая щель өзеніне дейін; Широкая щель өзенінің жағалауымен оңтүстік-шығысқа қарай (батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Мұстафа Шоқай көшесіне дейін; Мұстафа Шоқай көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін; Крымская көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Солоновка өзенінің жағасына дейін, Солоновка өзенінің жағасынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Речка Казачка көшесіндегі үйлерді қоспағанда.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 орта мектеп, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15, телефон: 382-80-21, 382-80-20, 386-44-06, 293-39-26.
Шекарасы: Талғар трактымен Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесі бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қарақаралы көшесіне дейін, Қарқаралы көшесімен шағысқа қарай (солтүстік жағы) Бішкек көшесіне дейін, Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай қаланың шекарасына дейін, қала шекарасымен Талғар трактына дейін, Талғар трактымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан ықшам ауданындағы Болашақ көшесіне дейін.