О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы»
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 июня 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 июня 2014 года N 2842
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 858 676,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 129 569 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79 300 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 119 584 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9 530 223,7 тысячи тенге;
2) затраты – 19 959 919,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 835 110 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -936 352,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 936 352,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 705 426 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 730 926,6 тысячи тенге»;
приложения 13-16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата                           А. Фомин
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата                           Л. Жалмуканова
Приложение 1
к решению городского маслихата № 1
от 25 июня 2014 года
Приложение 1
к решению городского маслихата № 1
от 27 декабря 2013 года
Бюджет города Петропавловска на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 маусымда N 2842 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1-тармағының 1) тармақшасына «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 858 676,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 129 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 119 584 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 9 530 223,7 мың теңге;
2) шығындар – 19 959 919,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 835 110 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -936 352,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 936 352,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 705 426 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 730 926,6 мың теңге»;
аталған шешімнің 13-16-қосымшасы осы шешімнің 123-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                             А. Фомин
Петропавл
қалалық мәслихат
хатшысы ф                                       Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 25 маусымдағы № 1 шешiмiне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
1-қосымша
2014 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

612,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 333 433,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 075 458,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
991 100,0
в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
96 926,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - проезду Досухамбетова
113 805,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - улице Досухамбетова
113 743,0
строительство 15-квартирного жилого дома № 1 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома № 2 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома № 3 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 27-квартирного жилого дома № 1 в микрорайоне "Береке"
69 162,0
строительство 27-квартирного жилого дома № 2 в микрорайоне"Береке"
65 675,0
строительство 27-квартирного жилого дома № 3 в микрорайоне "Береке"
69 162,0
завершение строительства 126-ти квартирного жилого дома по улице Юбилейная 9 "в" в г.Петропавловске Северо-Казахстанской области
243 900,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84 358,0
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 2 этап)
45 402,0
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
15 026,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайона "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
9 294,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
4 395,0
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
10 241,0
Строительство дороги по улице Гагарина
0,0
Строительство дороги по улице 5-ая Сенная
0,0
Строительство дороги по улице Громова
0,0
Строительство дороги по улице Ухабова
0,0
Строительство дороги по проезду Дусухамбетова
0,0
Строительство дороги по проезду Московский
0,0
Строительство дороги по улице Дусухамбетова
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254 927,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
15 400,0

612,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 373 433,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 075 458,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
991 100,0
оның ішінде:
түрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
96 926,0
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная көшесі - Досмұхамбетов қысқа көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
113 805,0
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
113 743,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлік № 1 тұрғын үй құрылысы
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлік № 2 тұрғын үй құрылысы
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлік № 3 тұрғын үй құрылысы
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлік № 1 тұрғын үй құрылысы
69 162,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлік № 2 тұрғын үй құрылысы
65 675,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлік № 3 тұрғын үй құрылысы
69 162,0
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қ. Юбилейная 9 "в" көшесі бойынша 126-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
243 900,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
84 358,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 2 кезең)
45 402,0
«Береке» шағын ауданында - Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойынша тұрғын үйлерге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын салу
15 026,0
«Береке» шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
9 294,0
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмухамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру )
4 395,0
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
10 241,0
Гагарин көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
5 Сенная көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
Громов көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
Ухабов көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
Досмұхамбетов қысқа көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
Московский қысқа көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
Досмұхамбетов көшесі бойынша жол құрылысы
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
294 927,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
15 400,0