Об определении Перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 августа 2014 года N 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 сентября 2014 года N 2938. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2009 года № 186 "Об определении Перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях за счет средств районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 сентября 2009 года № 13-6-124, опубликовано в газете "Есіл таңы" от 18 сентября 2009 года № 38 (170), в газете "Ишим" от 18 сентября 2009 года № 39 (8447)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области Бектасову Айнагул Какимжоловну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
Есильского района
К. Акмамбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Мукашев Тюлеген Купашевич
21 августа 2014 года
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 21 августа 2014 года № 270
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы N 270 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте N 2938 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 18.01.2016 N 5 қаулысымен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Аудандық бюджет қаражаты есебiнен қалалық жағдайда қызметтiң осы түрiмен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды алуға құқығы бар ауылдық (селолық) жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тiзiмiн белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 186 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2009 жылғы 2 қыркүйекте № 13-6-124 тiркелдi, 2009 жылғы 18 қыркүйекте № 38 (170) "Есіл таңы", 2009 жылғы 18 қыркүйекте № 39 (8447) "Ишим" газеттерiнде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстiк Қазақстан облысы Есіл ауданы әкiмiнiң орынбасары Айнагүл Кәкімжолқызы Бектасоваға жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жариялаған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Есіл ауданы
әкімінің м.а.
Қ. Ақмамбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
Төлеген Күпашұлы Мұқашев
2014 жылғы 21 тамыз
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ 270 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандары лауазымдарының тізбесі

1. Должности специалистов в области здравоохранения:
1) врачи всех специальностей;
2) средний медицинский персонал всех специальностей, в том числе:
медицинская сестра;
диетическая сестра;
специализированная медсестра;
специалист по социальной работе;
медицинский лаборант;
акушерка;
зубной врач;
зубной техник;
рентгенлаборант;
лаборант;
фармацевт;
фельдшер;
фельдшер-лаборант.
2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) консультант по социальной работе;
4) специалист центра занятости;
5) социальный работник.
3. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения;
2) руководитель казенного предприятия;
3) руководитель дошкольного государственного учреждения;
4) руководитель дошкольного казенного предприятия;
5) заместитель руководителя государственного учреждения;
6) заместитель руководителя казенного предприятия;
7) заместитель руководителя дошкольного государственного учреждения;
8) заместитель руководителя дошкольного казенного предприятия;
9) учитель;
10) социальный педагог;
11) педагог-психолог;
12) преподаватель всех наименований;
13) воспитатель;
14) помощник воспитателя;
15) музыкальный руководитель;
16) педагог дополнительного образования;
17) культорганизатор;
18) руководитель методического кабинета;
19) методист;
20) мастер производственного обучения;
21) руководитель кружка;
22) медицинская сестра;
23) библиотекарь;
24) старший вожатый;
25) лаборант;
26) заведующий библиотекой;
27) заведующий интернатом;
28) заведующий кабинетом психолого-педагогической коррекции;
29) заведующий мастерской;
30) преподаватель-организатор НВП;
31) тренер;
32) секретарь учебной части;
33) психолог.
4. Должности специалистов в области культуры:
1) директор;
2) заведующая детской библиотекой;
3) заведующая методико-библиографическим отделом;
4) методист;
5) библиотекарь;
6) библиограф;
7) редактор по обработке и распределению литературы;
8) руководитель ансамбля;
9) аккомпаниатор;
10) инструктор массовых мероприятий;
11) дирижер хора;
12) художник-оформитель;
13) звукооператор;
14) хореограф;
15) культорганизатор;
16) музыкальный руководитель.
5. Должности специалистов в области спорта:
1) руководитель;
2) директор;
3) заместитель руководителя;
4) заместитель директора по учебной работе;
5) методист по спорту;
6) тренер-преподаватель.
6. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный санитар;
2) ветеринарный фельдшер;
3) ветеринарный врач.

1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
2) барлық мамандықтардың орташа медициналық ұжымы, оның ішінде:
медициналық бике;
емдәм бике;
мамандандырылған медбике;
әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
медициналық зертханашы;
акушер;
тіс дәрігері;
тіс технигі;
рентген зертханашы;
зертханашы;
фармацевт;
фельдшер;
фельдшер(-зертханашы).
2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күту жөніндегі әлеуметтік жұмыскер;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші;
4) қызметпен қамту маманы;
5) әлеуметтік жұмыскер.
3. Білім саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы;
2) қазыналық кәсіпорын басшысы;
3) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме басшысы;
4) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорын басшысы;
5) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
6) қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
7) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары;
8) мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
9) мұғалім;
10) әлеуметтік педагог;
11) педагог-психолог;
12) барлық атаулардың оқытушысы;
13) тәрбиеші;
14) тәрбиешінің көмекшісі;
15) музыкалық басшы;
16) қосымша білім педагогы;
17) мәдени ұйымдастырушы;
18) әдістемелік бөлменің басшысы;
19) әдіскер;
20) өндірістік оқыту шебері;
21) үйірме басшысы;
22) медициналық бике;
23) кітапханашы;
24) аға вожатый;
25) зертханашы;
26) кітапхананың меңгерушісі;
27) интернаттың меңгерушісі;
28) психологиялық-педагогикалық түзету кабинетінің меңгерушісі;
29) шеберхананың меңгерушісі;
30) БӘД оқытушы-ұйымдастырушы;
31) жаттықтырушы;
32) оқу бөлімінің хатшысы;
33) психолог.
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) директор;
2) балалар кітапханасының меңгерушісі;
3) әдістемелік-библиографиялық бөлімнің меңгерушісі;
4) әдіскер;
5) кітапханашы;
6) библиограф;
7) әдебиетті өңдеу және орналастыру жөніндегі редакторы;
8) ансамбль басшысы;
9) аккомпаниатор;
10) көпшілік іс-шаралар инструкторы;
11) хор дирижеры;
12) суретші-көркемдеуші;
13) дыбыс операторы;
14) хореограф;
15) мәдени ұйымдастырушы;
16) музыкалық оқытушы.
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) басшы;
2) директор;
3) басшы орынбасары;
4) оқу ісі жөніндегі директор орынбсары;
5) спорт жөніндегі әдіскер;
6) жаттықтырушы-оқытушы.
6. Ветеринария саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) ветеринарлық санитар;
2) ветеринарлық фельдшер;
3) мал дәрігері.