О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 июля 2014 года N 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 июля 2014 года N 2871
В соответствии со статьями 104106109 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 22/1 «О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2489 15 января 2014 года, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах «Қызылжар», «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 650 616 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 513 268 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9 125,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 27 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 100 687,8 тысяч тенге;
2) затраты - 4 678 049,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79 963 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 91 278,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11 315,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 107 396,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 107 396,5 тысяч тенге;»;
приложения 148 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области,
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               А. Молдахметова
Приложение 1
к решению сессии
районного маслихата
от 3 июля 2014 года № 28/1
Приложение 1
к решению сессии
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 22/1
Кызылжарский районный бюджет на 2014 год
Кате-гория
Класс
Под- класс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5

"2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының мәслихатының 2014 жылғы 3 шілдедегі N 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 шілдеде N 2871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109 және 111-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне (2014 жылғы 15 қаңтардағы № 2489 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 4 650 616 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 513 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9 125,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27 535 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4 100 687,8 мың теңге;
2) шығындар - 4 678 049,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 79 963 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 91 278,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 315,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті (профициті) - - 107 396,5 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін (профицитті қолдануы) қаржыландыру - 107 396,5 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 148-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы,
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық
мәслихат хатшысы                           А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 3 шілдедегі
№ 28/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22/1 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5