Об организации общественных работ в Кызылжарском районе в 2015 году
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2014 года № 602. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2014 года № 3032
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат Кызылжарского района Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 400 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 400 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О республиканском бюджете на 2015-2017 годы».
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Рамазанова Р.Е.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
«Согласовано»
Руководитель государственного
учреждения «Управление юстиции
Кызылжарского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»

2015 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 602 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда N 3032 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2015 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 400 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 400 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақысы «2015-2017 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгіленген: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы бір сағат отыз минут түскі ас үзілісімен.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
«Келісілді»
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Қызылжар ауданы
Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы

12 декабря 2014 года
Б. Жумабеков
Каскин С.Т.
Утвержден постановлением акимата Кызылжарского района от 12 декабря 2014 года № 602
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год
№ п\п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли-чество чело-век
Продолжи-тельность обществен-ных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов

2014 жылғы 12 желтоқсан
Б. Жұмабеков
С.Т. Қаскин
Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 602 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам саны
қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айлар)
Қаржыландыру көздері
1
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

Очистка от снега улиц - 5900 м., территорий площади, возле памятников - 1510 кв.м., уборка от мусора улиц - 30400 м., прополка сорной травы - 21200 м., обрезка деревьев-55 шт., уборка от мусора территорий - 16100 кв.м., вырубка веток - 240 кустарников, побелка деревьев - 55 шт., побелка, покраска, частичная штукатурка памятников -2 шт.
12
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1222 дела
4
12
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 30000 кв.м., посадка саженцев - 400 шт., разбивка клумб - 2000 кв.м., побелка заборов - 5000 м., ремонт заборов - 5000 кв.м.
10
12
Районный бюджет
2.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок - 10000 кв.м.
2
12
Районный бюджет
3.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 480 дворов
6
12
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора и грязи, площади в центре, вокруг памятников - 3790 кв.м., уборка от мусора территорий улиц - 69800 м., по кюветам на въезде в село - 10000 м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников – 2 шт., ремонт изгороди - 100 м., побелка деревьев - 40 шт., посадка саженцев - 25 шт., побелка столбов - 140 шт., обкашивание кюветов по улицам сел - 7750 м., разбивка клумб - 400 кв.м., посадка цветов - 240кв.м., полив клумб - 700 кв.м., прополка клумб - 600кв.м., обрезка деревьев - 30 шт.
21
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход дворов - 1094 двора
3
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 180 - дел
2
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование в поленницу дров - 50 куб.м.
2
12
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий -933630 кв.м., очистка территорий от снега -13975 кв.м., покраска скамеек - 30 шт., столбов - 40 шт., обрезка деревьев - 1390 шт., чистка фонтана - 10 кв.м., вскапывание клумб - 2140 кв.м., прополка клумб - 2900кв.м., скашивание травы вдоль дорог - 10400 м., ремонт забора - 45 м.
12
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход дворов - 5672 двора
24
12
Районный бюджет

Көшелерді қардан тазалау – 5900 м., ескерткіштердің маңындағы алаңдар аумағы – 1510 ш.м., көшелерді қоқыстардан жинау – 30400 м., арам шөптерді жұлу – 21200 м., ағаштарды кесу - 55 дана, аумақты қоқыстан тазалау – 16100 ш.м., бұтақтарды кесу - 240 бұта, ағаштарды әатау - 55 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау.
12
12
Аудандық бюджет
3.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1222 істі - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
2
"Асанов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 30000 ш.м., көшеттерді отырғызу - 400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 2000 ш.м., дуалдарды ақтау – 5000 м., дуалдарды жөндеу - 5000 ш.м.
10
12
Аудандық бюджет
2.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 10000 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
3.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
480 ауланы - үй басы аралап шығу
6
12
Аудандық бюджет
3
"Березов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Село орталығындағы, ескерткіштердің маңындағы алаңды ластан және қоқыстан тазалау - 11790 ш.м., көше аумағын қоқыстан тазалау – 74800 м., селоға шығу кюветтері бойынша – 10000 м., 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, қоршауларды жөндеу – 100 м., ағаштарды ақтау - 40 дана, көшеттерді отырғызу - 25 дана, бағандарды ақтау - 140 дана, село көшелері бойынша кюветтердегі шөптерді жұлу – 7750 м., гүл отырғызатын жерледі бөлшектеу - 400 ш.м., гүл отырғызу - 240 ш.м., гүлдерді суару - 700 ш.м., гүлдердің арамшөптерін жұлу - 600 ш.м., ағаштарды кесу - 45 дана.
21
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1094 ауланы - үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 180 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
тиеу, түсіру, жару, жарылған отынды үю - 50 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
4
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелер мен аумақтарды қоқыстардан тазалау - 933630 ш.м., аумақты қардан тазалау - 13975 ш.м., орындықтарды сырлау - 30 дана, бағандарды сырлау - 40 дана, ағаштарды кесу - 1390 дана, бүркекті тазалау - 10 ш.м., гүл егілетін жерді қазу – 2140 ш.м., гүлдердің арам шөбін жұлу - 2900 ш.м., жол бойындағы шөптерді шабу – 10400 м., дуалдарды жөндеу – 45 м.
12
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
5672 ауланы - үй басы аралап шығу
24
12
Аудандық бюджет

3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 572 дела
6
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в документировании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3000 дел (прием документов, работа с картотекой)
4
12
Районный бюджет
5. Оказание помощи в составлении и ведении хозяйственных книг
2196 дел (составление и ведение хозяйственных дел)
2
12
Районный бюджет
6.Оказание помощи в качестве контролера на общественном автобусе
10000 (продажа билетов)
2
12
Районный бюджет
7.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок 3630 кв.м.
2
12
Районный бюджет
8.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1250 дел (сортировка поступающей документации, подклеивание и сшивание)
4
12
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бугровского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 15710 м., очистка от мусора берега озера - 9500 м., посадка деревьев - 250 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 4 шт., побелка и ремонт заборов - 5000 м.,
14
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-612 дворов
2
12
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, аллей - 25200 м., побелка деревьев и столбов-110 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 4 шт., разбивка клумб и посадка цветов - 6 клумб, скашивание травы по улицам -22000 м.
7
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1282 двора
6
12
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 25570 м., обрезка деревьев - 54 шт., побелка столбов и деревьев - 120 шт., прополка сорной травы по улицам - 10000 м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1512 дворов
2
12
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка сточных канав и труб от мусора -700 м., уборка от мусора улиц - 12000 м., парка - 1500 кв.м., территории вокруг кладбища - 6000 кв.м., разбивка клумб - 2 шт., ремонт забора - 330м., обрезка и вырубка молодой поросли - 50 деревьев
19
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1920 дворов
5
12
Районный бюджет

3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 572 іс
6
12
Аудандық бюджет
4.Тұрғылықты тұратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеуге және құжаттауға көмек көрсету
3000 іс (құжаттарды қабылдау, картатекамен жұмыс)
4
12
Аудандық бюджет
5. Шаруашылық кітабын құру және жүргізуде көмек көрсету
2196 іс дел (шаруашылық істерін құру және жүргізу)
2
12
Аудандық бюджет
6.Қоғамдық автобустарда бақылаушы ретінде көмек көрсету
10000 (билеттерді сату)
2
12
Аудандық бюджет
7.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 3630 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
8. Құжаттарды сақтауға дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
1250 іс (келетін құжаттарды сұрыптау, тігу және жапсыру )
4
12
Аудандық бюджет
5
"Бугровое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандаруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау – 15710 м., көлдердің жағалауларын қоқыстан тазалау – 9500 м., ағаштарды отырғызу - 250 дана, 4 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу – 5000 м.
14
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
612 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
6
"Вагулин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелер мен аллеяларды қоқыстан тазалау – 25200 м., ағаштар мен бағандарды ағарту - 110 дана, 4 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, гүл егетін жерді бөлу және гүлдерді отырғызу - 6 гүл егетін жер, көшелер бойынша шөптерді шабу – 22000 м.
7
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1282 ауланы - үй басы аралау
6
12
Аудандық бюджет
7
"Виноградов ауылдық округі әкімгінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау – 25570 м., ағаштарды кесу - 54 дана, ағаштар мен бағандарды ақтау - 120 дана, көше бойынша арамшөптерді жұлу – 10000 м., 2 дана ескерткішті ақтау, сырлау, жарым-жарты сылақ
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1512 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
8
"Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
су ағатын арықтарды және құбырларды қоқыстан тазалау – 700 м., көшелерді қоқыстардан тазалау – 12000 м., саябақты - 1500 ш.м., зират маңындағы аймақты тазалау - 6000 ш.м., гүл отырғызатын жерлерді бөлу - 2 дана, дуалдарды жөндеу – 330 м., жас ағаштарды кесу және шабу - 50 ағаш.
19
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1920 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет

3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 200 дел
1
12
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села - 38000 м., уборка мусора по обочинам дорог - 26000 м., прополка сорной растительности по улицам сел - 35000 м., по обочинам дорог -26000 м.
20
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1260 дворов
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 200 дел
2
12
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 48500 кв.м., погрузка мусора на телегу вручную - 4 тн., обрезка веток с деревьев - 400 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 3 шт., обкашивание кюветов по улицам сел и сгребание скошенной травы - 12000 м., побелка пасынков столбов по улицам сел - 500 шт., побелка заборов по улицам сел известью вручную - 7200 м., высаживание саженцев по улицам сел - 400 шт.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 820 дворов
4
12
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц сел - 18500 м., прополка сорной растительности по улицам села 18500 м., обрезка деревьев - 563 шт., побелка деревьев - 200 шт., штакетников на въезде села - 1000 м., очистка снега – 3000 м
13
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1138 дворов
3
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование дров - 20 куб.м.
1
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 200 дел
1
12
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 8000м., обкос травы вдоль дороги при въезде в село – 8700 м., прополка сорной травы по улицам села -16000 м., обрезка деревьев – 120 шт., побелка столбов – 210 шт., погрузка мусора - 9 телег.
5
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1038 дворов
3
12
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов

3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
1
12
Аудандық бюджет
9
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
село көшелері бойынша қоқыстарды тазалау – 38000 м., жолдың жиектері бойынша қоқыстарды тазалау – 26000 м., село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу – 35000 м., жолдың жиегі бойынша арамшөп жұлу – 26000 м.
20
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1260 ауланы - аула бойынша аралау
10
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
2
12
Аудандық бюджет
10
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 48500 ш.м., қолмен арбаға қоқыстарды арту - 4 тн., ағаштардың бұтақтарын кесу - 400 ағаш, 3 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, село көшелеріндегі кюветтегі шөптерді шабу және шабылған шөпті тырмалау – 12000 м., село көшелері бойынша бағандарды ақтау - 500 дана, дуалдарды әкпен қолмен ақтау – 7200 м., село көшелері бойынша көшеттерді отырғызу - 400 дана.
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
820 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
11
"Налобин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Село көшелерін қоқыстан тазалау -18500 м., село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу 18500 м., ағаштарды кесу - 563 дана., ағаштарды ақтау - 200 дана., селодан шығар жолдағы қоршауларды - 1 км., қарды тазалау - 3 км.
13
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1138 ауланы - үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3.Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 куб. м. - отындарды тиеу, түсіру, жару, үйіп қою
1
12
Аудандық бюджет
4.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 240 іс
1
12
Аудандық бюджет
12
"Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
селодан кіретін жолдың жағалауындағы кюветтердегі қоқыстарды тазалау – 8000 м., селоға кіретін жол жағалауындағы шөптерді шабу – 8700 м., село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу – 16000 м., ағаштарды кесу - 120 дана, бағандарды ағарту - 210 дана, қоқыстарды арту - 9 арба.
5
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1038 ауланы - үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
13
"Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

Очистка территории в центре села от снега и льда – 1000 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников – 3 шт., уборка от мусора улиц села - 130900 м., уборка от мусора территорий - 18800 кв.м., обрезка деревьев - 100 шт., разбивка клумб -200 кв.м., обкашивание бесхозной территории и вокруг кладбищ - 14600 кв.м., обочин дорог по улицам села - 9840 м.
8
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2030 дворов
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен - 116,5 кв.м.
2
12
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 93000 кв.м., обкос сорной травы по улицам - 18000 кв.м., вырубка сухих кустарников и деревьев - 200 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт.
11
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1244 двора
10
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 120 дел
2
12
Районный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка улиц, территорий от мусора - 206960 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт., погрузка и разгрузка мусора - 11тн., побелка столбов -116 шт.
10
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1298 дворов
4
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 47 дел
2
12
Районный бюджет
4.Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата
Побелка - 1209 кв.м., покраска пола - 108 кв.м., окон - 9 шт.
1
12
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 2000 м., посадка саженцев - 50шт., побелка столбов - 70 шт., прополка лесопосадки молодых берез - 2000 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт.
10
12
Районный бюджет
2.Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона

село орталығындағы аймақты қар мен мұздан тазалау - 1000 ш.м., 3 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, село көшелерін қоқыстан тазалау – 130900 м, аймақты қоқыстан тазалау - 18800 ш.м., ағаштарды кесу - 100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлу - 200 ш.м., зират және қараусыз қалған аймақтардағы арамшөптерді шабу - 14600 ш.м., село көшелердің жиегіндегі арамшөптерді жұлу – 9840 м
8
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2030 ауланы - үй басы аралап шығу
10
12
Аудандық бюджет
3. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқы дайындыққа көмек көрсету
қабырғалар мен төбелерді ақтау - 116,5 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
14
"Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелер мен аймақтарды қоқыстан тазалау - 93000 ш.м., көше бойындағы арамшөптерді шабу - 18000 ш.м., құрғақ көшеттер мен ағаштарды кесу - 200 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
11
12
Аудандық бюджет
2.Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1244 ауланы - үй басы аралап шығу
10
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді даярлау - 120 іс
2
12
Аудандық бюджет
15
"Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді, аймақтарын қоқыстан тазалау - 206960 ш.м. 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, қоқыстарды арту және түсіру - 11тн, бағандарды ақтау - 116 дана.
10
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1298 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 47 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқа дайындыққа көмек көрсету
ақтау - 1209 ш.м., еденді сырлау - 108 ш.м., терезені сырлау - 9 дана
1
12
Аудандық бюджет
16
"Рощинск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстан тазалау – 2000 м., көшеттерді отырғызу - 50 дана, бағандарды ақтау - 70 дана, жас қайыңдарды орманға отырғызу - 2000 ш.м., 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
10
12
Аудандық бюджет
2. Жылыту мезгілінде әкімдік ғимаратын жылытуға көмек көрсету

Отапливание здания акимата-443,6 кв.м.
2
12
Районный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора территорий улиц сел -22000 м., площади в центре села -1000 кв.м., вокруг кладбища – 3000 кв.м., стадиона -1800 кв.м., территории сломанных домов -1700 кв.м., стрижка кустарников в аллее -1000 кв.м., прополка травы по улицам села -30000 м., вокруг территории кладбища -3000 кв.м., стадиона - 1800 кв.м., территорий сломанных домов - 2000 кв.м., аллеи – 400 кв.м., разбивка клумб - 700 кв.м., побелка столбов – 112 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт., побелка изгороди - 600 кв.м
8
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1120 двора
2
12
Районный бюджет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега - 25000 кв.м., уборка от мусора улиц, площадей - 87400 кв.м., обрезка деревьев и вырубка молодой поросли - 250 деревьев, подрезка зеленой изгороди – 182 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников – 2 шт., побелка деревьев - 80 шт., столбов -101 шт., бордюров – 600 п.м., изгороди - 450 кв.м., нанесение орнамента на столбы -101 шт., покраска металлического забора - 150 кв.м., разбивка клумб - 900 кв.м., прополка сорной растительности - 87400 кв.м.
27
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2262 двора
4
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 300 дел
2
12
Районный бюджет
4.Участие в благоустройстве свалок
Благоустройство свалок - 15900 кв.м.
2
12
Районный бюджет
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Якорьского сельского округа"
1.Оказание помощи в благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 23500 м., прополка сорной растительности по улицам - 30400 м., обрезка крон деревьев – 120 шт.
12
12
Районный бюджет
2.Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1840 дворов
5
12
Районный бюджет
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 380 дел
3
12
Районный бюджет
4.Текущий ремонт здания акимата

443,6 ш.м. - әкімдік ғимаратын жылыту
2
12
Аудандық бюджет
17
"Светлопольск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
село көшелерінің аймағын қоқыстан тазарту – 22000 м., село орталығындағы аймақты - 1000 ш.м , зират маңайын - 3000 ш.м ,стадионды - 1800 ш.м., бұзылған үйлер аймағын - 1700 ш.м., аллеялардың бұталарын қырқу - 1000 ш.м., село көшелері бойындағы арамшөптерді жұлу – 30000 м., зират маңайындағы аймақты - 3000 ш.м., стадионды - 1800 ш.м.,бұзылған үйлер аймағын - 2000 ш.м., аллеяларды - 400 ш м., гүл отырғызатын жерлерді бөлу – 700 ш.м., бағандарды ақтау - 112 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, 600 шаршы метр қоршауды әктеу
8
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1120 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
18
"Соколовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
аумақты қардан тазалау - 25000 ш.м., көше аймақтарын қоқыстан тазалау - 87400 ш.м., ағаштарды кесу және жас талдарды қию - 250 ағаш, жасыл қоршауларды кесу - 182 ш.м , 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау ағаштарды ақтау - 80 дана, бағандарды ақтау - 101 дана, жиектерді - 600 ш.м , қоршауларды - 450 ш.м., бағаналарға оюлар салу – 101 дана, металды дуалдарды сырлау - 150 ш.м., гүл егетін жерлерді бөлу - 900 ш.м., арамшөптерді жұлу - 87400 ш.м.
27
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2262 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 300 іс
2
12
Аудандық бюджет
4.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 15900 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
19
"Якорь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстан тазалау – 23500 м., көше бойындағы арамшөптерді жұлу – 30400 м, ағаштардың ұштарын кесу - 120 дана.
12
12
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кітабындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1840 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 380 іс
3
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу

Побелка потолка, стен акимата - 811,6 кв.м.
1
12
Районный бюджет
20
Государственное учреждение "Управление юстиции Кызылжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Ведение архивного делопроизводства, формирование архивных дел, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел (сортировка поступающей документации, подклеивание и сшивание)
4
12
Районный бюджет

әкімдік қабырғалары мен төбелерін ақтау - 811,6 ш.м.
1
12
Аудандық бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті Қызылжар ауданы Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық іс жүргізу, мұрағаттық істерді қалыптастыру, құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
1000 іс (түскен құжаттамаларды сұрыптау, желімдеу және тігу)
4
12
Аудандық бюджет