Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2014 году
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2014 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 февраля 2014 года N 2544. Утратило силу (письмо аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2015 N 13.1.1-30/15)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2015 N 13.1.1-30/15).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области в 2014 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2014 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 180 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 180 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы».
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Макенову Ж. Е.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Управления юстиции Тимирязевского
района Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
15 января 2014 года
Руководитель
отдела-старший судебный исполнитель
Филиала «Тимирязевский
территориальный отдел
Департамента по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства Юстиции
Республики Казахстан»
15 января 2014 года
Руководитель
Республиканского
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
Министерства обороны
Республики Казахстан»
15 января 2014 года
Директор
коммунального
государственного учреждения
«Тимирязевский районный архив»
управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской области
15 января 2014 года
Е. Базарханов
Анбаев А. С.
Еременко С.Г.
Константинов А. Н.
Мусаева Б. Т.
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от 15 января 2014 года № 5
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2014 год
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы работ
Про-
дол-
жи-
тель-
ность
об-
щест-
вен-
ных
работ
(ме-
ся-
цев)
Ра-
бо-
чих
мест
Источник
финанси-
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского района Северо-
Казахстанской области»

2014 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 5 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 ақпанда N 2544 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты 14.01.2015 N 13.1.1-30/15 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты 14.01.2015 N 13.1.1-30/15 хаты).
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2014 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 180 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 180 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақысы «2014-2016 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгіленген: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы бір сағат отыз минут түскі ас үзілісімен.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
8. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет Департаменті
Тимирязев ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2014 жылғы 15 қаңтар
«Қазақстан Республикасының
Әділет Министрлігі
сот актілерін орындау Комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша сот актілерін орындау
Департаментінің Тимирязев
аумақтық бөлімі» филиалының
бөлім басшысы-аға сот орындаушысы
2014 жылғы 15 қаңтар
«Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2014 жылғы 15 қаңтар
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
мәдениет, мұрағаттар және
құжаттамалар басқармасы
«Тимирязев аудандық мұрағаты»
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
2014 жылғы 15 қаңтар
Е. Базарханов
А.С. Анбаев
С.Г. Еременко
А. Н. Константинов
Б.Т. Мұсаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 қаңтардағы
№ 5 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері және 2014 жылға қаржы көздері
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Қо-
ғам-
дық
жұ-
мыс-
тар-
дың
ұзақ-
тығы
(ай)
Жұ-
мыс
орын-
дар
Қаржыландыру көзі
1
Солтүстік Қазақстан облысының «Тимирязев ауданының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района.
Побелка, покраска, кабинетов - 1700 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района.
Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров, побелка деревьев-80 штук.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц корреспон-
денции.
6
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов –18 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 318 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 550 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ведении дело-
производства.
Обработка 80 дел.
6
1
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 6 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 165 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы.
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для клуба села Акжан.
Заготовка, распиловка, колка, перенос, складирова-
ние - 6 кубических метров дров, складирова-
ние угля - 30 тонн.
6
1
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Белоградовка.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни – 4 километра, уборка свалок – 100 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2 .Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 2 километра.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и скла-
дирование - 5 кубических метров дров, складирова-
ние угля - 5 тонн.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте фельдшерского пункта
Побелка потолков, стен, покраска пола кабинетов - 28 квадратных метров
6
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров, побелка столбов по трассе Дзержинский–Аксуат - 8 километров, вырубка кустарника, камыша вдоль грейдера – 8 километров. Очистка лесополосы от сухих веток – 700 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет

1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана.
6
2
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-
хабарлар.
6
6
Аудандық бюджет
2
«Тимирязев ауданының Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақсуат ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
318 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 550 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4. Іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету.
80 іс-
құжаттарды өңдеу.
6
1
Аудандық бюджет
3
«Тимирязев ауданының Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, қамыспен жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 6 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
165 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Ақжан негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
4. Ақжан ауылының клубы үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 6 текше метр, көмірді үйіп қою – 30 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4
«Тимирязев ауданының Белоградовка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Белоградовка ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу - 4 шақырым, қоқыс тастайтын жеді тазарту - 100 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Жолдардың ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 2 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 5 текше метр отын, көмірді үйіп қою – 5 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Фелдшерлік пунктті ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау, ка-
бинеттердің еденін сырлау – 28 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
5
«Тимирязев ауданының Дзержинский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Дзержинский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым.
8 шақырым Дзержинский–
Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау.Жол бойындағы бұтаны, қамысты шауып алу - 8 шақырым. Құрғақ бұтақтан орман алқабын тазалау - 700 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской средней школы, медицинского пункта, пункта раздачи воды.
Побелка потолков, стен, покраска пола кабинетов, коридоров, спортзала, кочегарки, медицинского пункта, пункта раздачи воды – 1500 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 111 дворов.
6
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров. Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка труб-6 штук, кюветов - 2 километра.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 318 дворов.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитриевского фельдшерско-
акушерского пункта, медицинского пункта села Жаркын и Ынтымак.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирова-
ние - 24 кубических метров дров и скла-
дирование угля 10 тонн.
6
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, покраска памятника родителей Сабита Муканова – 9 километров.
6
5
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 223 дворов.
6
1
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Есиль.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега 3 километра, побелка столбов – 2 километров, вырубка полыни - 4 километра.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте Ишимской начальной школы.
Побелка потолков, стен – 800 квадратных метров, покраска и замазка – 10 штук, покраска пола – 100 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в разгрузке и складировании угля для медицинского пункта.
Перенос и складирова-
ние - 4 кубических метров дров, складирова-
ние угля - 5 тонн.
6
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба.

2. Дзержинский орта мектебін, медициналық пунктін, су үлестіріп берілу пунктінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау, ка-
бинеттердің, коридорлар-
дың, спорт-
залдың, дәрілік пунктің, су үлестіріп берілу пунктің еденін сырлау – 1500 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
111 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
6
«Тимирязев ауданының Дмитриев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дмитриевка және Жарқын ауылдарының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым. Саябақтарды құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Құбырларды тазалау – 6 дана, жол шеткелін тазалау – 2 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
318 үйлерді аралап шығу.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевка фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ ауылдарының медициналық пунктеріне отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр, және көмірді үйіп қою – 10 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
7
«Тимирязев ауданының Докучаевский ауылық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Докучаевский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау, Сәбит Мұқановтың ата-анасының ескерткішін сырлау – 9 шақырым.
6
5
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
223 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
8
«Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазарту – 3 шақырым, бағаналарды ақтау – 2 шақырым, жусанды шабу – 4 шақырым
6
3
Аудандық бюджет
2. Есіл негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 800 шаршы метр, сырлап және сылақтау – 10 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
3. Дәрігерлік пунктінің көмірін түсіріп және үйіп беруіне көмек көрсету
Отынды тасымалдап және үйіп беру – 4 текше метр, көмірді үйіп беру – 5 тонна
6
1
Аудандық бюджет
9
«Тимирязев ауданының Интернацио-
нальный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дружба ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды, тал-

Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам- 2 километра.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка угля для сельского клуба, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирова-
ние - 12 кубических метров дров, уборка территории деляны. Складирова-
ние угля – 60 тонн.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба,стадиона.
Побелка - 800 квадратных метров,
покраска- 400 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсомольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров.
6
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 173 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Побелка потолков, стен – 250 квадратных метров, покраска - 180 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирова-
ние - 16 кубических метров дров, складирова-
ние угля - 35 тонн.
6
2
Районный бюджет
5. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров.
6
1
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Куртайского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 15 километров.
6
3
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам -5 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 226 дворов.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирова-
ние - 15 кубических метра дров, складирова-
ние.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.

шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Жолдардың ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 2 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункт үшін отын дайындауға көмек көрсету, ауылдық клуб, медициналық пункт үшін көмір түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 12 текше метр, бөлінген аумақты тазалау. Көмірді үйіп қою – 60 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнарасын, медициналық пунктіні, клуб, стадионды жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 800 шаршы метр, сырлау – 400 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
10
«Тимирязев ауданының Комсомольский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Комсомольский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
173 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 250 шаршы метр, сырлау – 180 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
11
«Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Степной ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 15 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
226 үйлерді аралап шығу.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 15 текше метр.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.

Побелка потолков, стен – 90 квадратных метров, покраска -30 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
6. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 87 дел.
6
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов - 15 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера - 4 километров.
6
3
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирова-
ние - 30 кубических метров дров, складирова-
ние угля – 10 тонн.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 136 дворов.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ремонте здания Центра Досуга села Ленинское, водонапорной башни, медицинского пункта.
Побелка 250 квадратных метров, покраска- 100 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино.
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов, покраска бордюр - 8 километров, посадка деревьев 100 штук.
6
3
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 185 дворов.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов -470 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Москворецкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 5 километров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход – 203 дворов.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 800 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района»

Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 90 шаршы метр, сырлау – 30 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
6. Құжаттарды сақтау үшін өндеу және дайындауға көмек көрсету.
87 істі өңдеу.
6
1
Аудандық бюджет
12
«Тимирязев ауданының Ленинский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ленинский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 15 шақырым, жол бойындағы шілікті шауып алу – 4 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ленинский ауылындағы медициналық пунктіне, клубқа, ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр, көмірді үйіп қою – 10 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
136 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ленинский ауылының демалыс орталығын, су мұнарасын, медициналық пунктін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау 250 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
13
«Тимирязев ауданының Мичуринский ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Мичуринский ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді және саяжолдарды қоқыстан жинау, қардан тазалау, жусанды және қамыстарды шауып алу, бағаналарды ақтау, жиектерді сырлау – 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншейлерді тазалау – 8 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйлерді аралап шығу.
6
2
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округ әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылау – 470 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
14
«Тимирязев ауданының Москворецкий ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Москворецкий ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
203 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Зиратты абаттандыруға көмек көрсету.
Зираттың аумағын қоқыстан және көң-қоқырдан тазалау – 800 шақырым метр.
6
1
Аудандық бюджет
15
«Тимирязев ауданының Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі