О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года N 21/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2014-2016 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года N 26/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2703. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2495 от 20 января 2014 года, опубликовано 27 января 2014 года в районной газете «Көтерілген тың», 27 января 2014 года в районной газете «Нива»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 553 720,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 213 650 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 317 720,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1 562 219 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 680 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 772 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 092 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 278,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 24 278,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20 772 тысяч тенге;
погашение займов – 6092 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9598,1 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 165 937,9 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 8 194 тыс. тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;

"2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 21/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 26/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2703 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21 бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» Тимирязев аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21/1 (2014 жылғы 20 қаңтардағы 2495 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2013 жылғы 27 қаңтардағы «Көтерілген тың» аудандық газетінде, 2014 жылғы 27 қаңтардағы «Нива» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 553 720,9 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 213 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 317 720,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 562 219 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 14 680 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 20 772 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 6 092 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 1 100 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 1 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит (профицит) - -24 278,1 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 24 278,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 20 772 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6092 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 9598,1 мың теңге.»;
8 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«8. Аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде, республикалық бюджеттен 2014 жылғы ағымдағы нысаналы трансферттер 165 937,9 мың теңге сомасы есепке алынсын:
1) 8 194 мың теңге негізгі орта білім беру және жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;

2) 8 855 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3) 16 374 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по Тимирязевскому району на 2014 год;
4) 69 330 тыс.тенге – на реконструкцию разводящих сетей в село Хмельницкое Тимирязевского района;
5) 5061,7 тыс. тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) 321,2 тыс.тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) 57 802 тыс. тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 % с 1 апреля 2014 года.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXVI сессии
районного маслихата
Секретарь
районного маслихата
Б. Алимбаев
С. Мустафин
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 апреля 2014 года № 26/2
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2013 года № 21/1
Бюджет Тимирязевского района на 2014 год
Ка-
те-
го-
рия
Кла-
сс
Под-
кла-
сс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
I. Доходы

2) 8 855 мың.теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақысын жоғарылатуға;
3) 16 374 мың.теңге – 2014 жылға Тимирязев ауданы бойынша мектепке дейінгі ұйымдарға мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
4) 69 330 мың.теңге – Тимирязев ауданының Хмельницкое селосындағы су өткізу желілерін реконструкциялауға;
5) 5061,7 мың.теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
6) 321,2 мың.теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
7) 57 802 мың.теңге – аудандардың бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы 2014 жылғы 1 сәуірден 10 % көлімінде төлеуге.».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІ сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Әлімбаев
С. Мұстафин
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 26/2 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 21/1 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Iшкi
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

379
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2100
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
46 359
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 360
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6140
007
Капитальные расходы государственного органа
220
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
39 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 910
006
Организация санитарного убоя больных животных
200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
803
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
135
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18498
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4453
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 104
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 104
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
5104
12
Транспорт и коммуникации
11 082
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 363
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 719
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 719
13
Прочие
21 346
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 503
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
5 503
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 485
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 485
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 664
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

379
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 100
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
46 359
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 360
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 140
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
39 999
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 910
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
200
007
Қаңғырып жүрген иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
803
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
135
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18498
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларын іске асыру
4453
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 104
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 104
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5104
12
Көлiк және коммуникация
11 082
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 363
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 719
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 719
13
Басқалар
21 346
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 503
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 503
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 485
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 485
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 664
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві