О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 2-19 с "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2014 года № 2-25с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2014 года № 2868. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 14.2.3-3/38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 14.2.3-3/38).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 2-19 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2487 от 15 января 2014 года, опубликовано 27 января 2014 года в газетах "Кызыл Ту" и 27 января 2014 года "Нұрлы Ел") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 и 4 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 292 316,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 224 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 28 066,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 9 433 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 030 418,7 тысяч тенге;
2) затраты — 2 314 438,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 18 707,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 257,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 4 765 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 765 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 45 594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –45 594 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 965 тысяч тенге;
погашение займов – 7257,8 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19 с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 шілдедегі № 2-25с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдедегі N 2868 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 14.2.3-3/38 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 10.03.2015 N 14.2.3-3/38 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қантардағы № 2487 тіркелген, 2014 жылғы 27 қантардағы "Кызыл Ту" және 2014 жылғы 27 қантардағы "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 123 және 4 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 292 316,9 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 224 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 066,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 030 418,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 314 438,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 707,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 257,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 765 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 765мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 45 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 965 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 257,8 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 26 886,8 тысяч тенге.";
пункт 14 дополнить подпунктами 5), 6), 7) и 8) следующего содержания:
"5) на капитальный ремонт Чеховской средней школы в селе Акбулак;
6) на капитальный ремонт входной группы административного здания с заменой окон и благоустройством прилегающей территории комунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
7) на проведение услуг по применению препаратов для профилактики и диагностике энзоотических болезней;
8) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт автодороги районного значения KTUL-341 "Кулыколь - Каратал".";
пункт 14-1 изложить в следующей редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 886,8 мың теңге.";
14 тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Ақбұлақ ауылындағы Чехов орта мектебінің күрделi жөндеуіне;
6) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратының кіру тобының терезелерін ауыстыру және қоса ұсынылған аумаққа абаттандыруымен күрделі жөндеу жүргізуге;
7) препараттарды алдын алы қолдану және энзоотикалық ауруларды диагностикалау қызметтерін жүргізуге;
8) KTUL-341 "Қулыкөл - Қаратал" аудандық маңызы бар автожолдарды күрделі жөндеуге жобалық сметалық құжаттамаларды әзірлеуге.";
14-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 26 886,8 тысяч тенге, согласно приложению 9.";
приложение 1289 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXV сессии V созыва
К. Егимбаева
Секретарь
Уалихановского районного
маслихата
Б. Кадиров

"14-1. 9 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 26 886,8 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1289 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған ХXV сессия
төрағасы
К. Егімбаева
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров

006
Дополнительное образование для детей
24720
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6866
464
Отдел образования района (города областного значения)
40860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11784
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
20606
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
79058,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53803,3
002
Программа занятости
11515
005
Государственная адресная социальная помощь
3341,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9112
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
963
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16085
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11638
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1149
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24906
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
349
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
327063
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
986
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
986
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
203
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
203
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3475
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

006
Балаларға қосымша білім беру
24720
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6866
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40860
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11784
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20606
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
79058,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53803,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11515
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3341,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
963
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16085
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11638
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1149
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25255
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24906
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
349
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
327063
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
986
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
986
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
203
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
203
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3475
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

233,5
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
233,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 761
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 261
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 897
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 897
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 897
15
Трансферты
6609,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6609,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6609,3

233,5
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
233,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 761
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 261
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
1 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 897
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 897
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 897
15
Трансферттер
6609,3
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6609,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
6609,3