О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 октября 2014 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 октября 2014 года № 3024. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 29-5
В редакции от: 22.05.2015
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22.05.2015 № 29-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2833, опубликованно в газете "Кен Жылой" 23 января 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 867 286" заменить цифрами "12 998 547";
цифры "3 358 120" заменить цифрами "3 454 563";
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 24-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 3024 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 29-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.05.2015 № 29-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2833 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"12 867 286" деген сандар "12 998 547" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 358 120" деген сандар "3 454 563" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

цифры "12 951 577" заменить цифрами "13 082 838".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике и развитию предпринимательства (Б. Султанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XХIV сессии
районного маслихата
Б. Абдрахманов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению XХIV сессии районного маслихата от 24 октября 2014 года № 24-1
Приложение 1 к решению XVІІ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Уточненный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"12 951 577" деген сандар "13 082 838" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Сұлтанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХXIV
cессиясының төрағасы
Б. Абдрахманов
Аудандық мәслихат Хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 қазандағы ХХIV сессиясының № 24-1
шешіміне 1 қосымша
"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 желтоқсандағы ХVII сессиясының № 17-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер