О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 мая 2014 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 июня 2014 года № 2932. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 317
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 18.09.2015 № 317.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Назначить материальное обеспечение детям-инвалидам, обучающимся на дому, ежемесячно в размере 2,4 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции,вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования ираспространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
23-сессии районного маслихата              А. Кабенов
Секретарь районного маслихата              А. Курманбаев

Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 200 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 маусымда № 2932 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 317 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 18.09.2015 № 317 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 2,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық қамсыздандыру тағайындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 23-сессиясының төрағасы                А. Қабенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Құрманбаев