О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2014 года № 315-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 августа 2014 года № 2968. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № 447-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15.09.2015 № 447-V.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Назначить материальное обеспечение детям-инвалидам, обучающимся на дому, ежемесячно в размере 2,4 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Ш.Жалелов) районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодҰжной политики, законодательства и права.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХ сессии
районного маслихата                        Н. Хусайнов
Секретарь
районного маслихата                        Р. Султанияев

Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыру тағайындау туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 315-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 2968 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 447-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 15.09.2015 № 447-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 2,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық қамсыздандыру тағайындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Ш.Жәлелов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
ХХХ сессиясының төрағасы                   Н. Хұсайнов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Сұлтанияев