О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 мая 2014 года № 26/156-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 июня 2014 года № 2684. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 мая 2014 года № 27/213-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2665, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2481, опубликовано 16 января 2014 года в газете «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 081 656 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 751 213 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 775 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 780 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 319 888 тысяч тенге;
2) затраты – 6 091 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 38 857 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 116 979,0 тысяч тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 87 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 87 875 тысяч тенге, в том числе:

Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 мамырдағы № 26/156-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда № 2684 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 5 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 21 мамырдағы № 27/213-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2665 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2481 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 081 656 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 751 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 775 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 319 888 мың теңге;
2) шығындар – 6 091 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 38 857 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 116 979,0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 87 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 87 875 мың теңге, оның ішінде: