Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 июня 2014 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июля 2014 года № 3392. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 февраля 2024 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 02.02.2024 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Согласовать расположение помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений)" от 27 сентября 2012 года № 232 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2695, опубликовано в газетах "Дидар" от 13 октября 2012 года № 120 (16749), "Рудный Алтай" от 15 октября 2012 года № 121 (19261);
2) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление от 27 сентября 2012 года № 232 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений)" от 15 февраля 2013 года № 29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2888, опубликовано в газетах "Дидар" от 20 марта 2013 года № 33 (16814), "Рудный Алтай" от 19 марта 2013 года № 32 (19325).

Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 147 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 шілдеде № 3392 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 02.02.2024 № 37 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес келісілсін.
3. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни жораларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2695, 2012 жылғы 13 қазандағы № 120 (16749) "Дидар", 2012 жылғы 15 қазандағы № 121 (19261) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған);
2) "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың ораналастырылуын бекіту, ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни жораларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы" 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 232 қаулыға өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № 29 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2888, 2013 жылғы 20 наурыздағы № 33 (16814) "Дидар", 2013 жылғы 19 наурыздағы № 32 (19325) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Омара Ж.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Е. Кошербаев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 04 " июня 2014 года № 147
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж. М. Омарға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Көшербаев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы " 04 " маусымдағы
№ 147 қаулысына 1 қосымша
Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 17.05.2018 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенным постановлением от 02.10.2018 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дняего первого официального опубликования).
№
Наименование субъекта
Адрес
город Усть-Каменогорск
1.
Магазин "VITA"

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2018 № 131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 02.10.2018 № 286 қаулыларымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Субъектінің атауы
Мекен-жайы
Өскемен қаласы
1.
"VITA" дүкені

улица Кабанбай Батыра, дом № 146/1
36.
Помещения "Индивидуальный предприниматель "Даутбекова Салтанат Кенесбаевна" (Индивидуальный предприниматель "Абдыкаримова Алия Каблановна")
проспект Независимости, дом № 38, квартиры № 62, № 63
36-1.
Магазин "Старт" (Индивидуальный предприниматель "Рыбина Наталья Михайловна")
улица Абая, дом № 5
36-2.
Торговый дом "ЦУМ" (Индивидуальный предприниматель "Вунукайна Рита Владимировна")
улица М.Горького, дом № 71
36-3.
Торговый дом "ЦУМ" (Индивидуальный предприниматель "Дегтярева Светлана Владимировна")
улица М.Горького, дом № 71
36-4.
"Торговый дом "Орталык" (Индивидуальный предприниматель "Вунукайна Рита Владимировна")
улица Казахстан, дом № 72
36-5.
Магазин "Зангар" (Индивидуальный предприниматель "Поморцев Евгений Викторович")
улица Кабанбай батыра, дом № 144
36-6.
Торговый дом "Евразия" (Товарищество с ограниченной ответственностью "Русь LTD")
улица Кабанбай батыра, дом № 140
36-7.
Торговый дом "Жардем" (Товарищество с ограниченной ответственностью "Аргентум LTD")
улица Казахстан, дом № 76
36-8.
"Товарищество с ограниченной ответственностью "DE GRAND PRIXI"
улица Казахстан, дом № 78-А
36-9.
"Товарищество с ограниченной ответственностью "DE GRAND PRIXI"
проспект Независимости, дом № 10
36-10.
Индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна )
улица Виноградова, дом № 16/1
36-11.
Индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица Кирова, дом № 49
36-12.
Индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица Кабанбай Батыра, дом № 146/1
36-13.
Индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица М. Горького, дом № 71
36-14.
Индивидуальный предприниматель "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
улица Утепова, дом № 13
36-15.
Магазин "Ивушка" (Индивидуальный предприниматель "Шубин Андрей Васильевич")
улица Виноградова, дом № 15
36-16.
Индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
проспект Независимости, дом 8/1
36-17.
Торговый дом "Кайнар" (Индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна))
улица Кабанбай батыра, дом № 148
36-18.
Торговый дом "Старт" (Индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна))
проспект Абая, дом № 5
36-19.
Индивидуальный предприниматель "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
улица Орджоникидзе, дом № 53
36-20.
Магазин "Дом золота Дом Серебра" (Индивидуальный предприниматель "Камалдина Марина Михайловна")
проспект Независимости, дом № 26
36-21.
Магазин "Дом золота Дом Серебра" (Индивидуальный предприниматель "Камалдин Ринат Владимирович")
улица Орджоникидзе, дом № 52
город Семей
37.
Торговый дом "Талғау" (Индивидуальный предприниматель "Сабитов Асет Бектемирович")
улица Аймауытова, дом № 83
38.
Торговый дом "Талғау" (Индивидуальный предприниматель "Сарсембаева Айман Нурахметовна")
улица Аймауытова, дом № 83
39.
Магазин "Книгиня"
улица Уранхаева, дом № 65
40.
Торговый дом "Арғымақ" (Индивидуальный предприниматель "Солтанбекова Жамила Каировна")
улица Засядко, дом № 86
41.
Магазин "Южный" (Индивидуальный предприниматель "Лапина Алевтина Федоровна")
улица Ауэзова, дом № 120
42.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "АоБанг" (Индивидуальный предприниматель "Березуцкая Надежда Ивановна")
улица К. Мухамедканова, дом № 34
43.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Ларкина Тамара Алексеевна")
улица Засядко, дом № 65
44.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Исаева Динара Азаматовна")
улица Засядко, дом № 65
45.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Голованева Светлана Юрьевна")
улица Засядко, дом № 65
46.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Толеубаева Айгуль Какеновна")
улица Засядко, дом № 65
47.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Долгополова Алина Витальевна")
улица Засядко, дом № 65
48.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Нефедова Любовь Юрьевна")
улица Засядко, дом № 65
49.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Русакова Анна Анатольевна")
улица Засядко, дом № 65
50.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Билялова Гульнар Какеновна")
улица Засядко, дом № 65
51.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Нефедова Галина Петровна")
улица Засядко, дом № 65
52.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Пупкова Людмила Петровна")
улица Засядко, дом № 65
53.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Нигматуллина Наталья Рашидовна")
улица Засядко, дом № 65
54.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Шарапиева Алима Кажумкановна")
улица Засядко, дом № 65
55.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Сазанбаева Жамал Слямжановна")
улица Засядко, дом № 65
56.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Жунусова Айткуль Какеновна")
улица Засядко, дом № 65
57.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Середина Татьяна Николаевна")
улица Засядко, дом № 65
58.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Чыныбаева Зухра Берыкболовна")
улица Засядко, дом № 65
59.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Ефименко Марина Витальевна")
улица Засядко, дом № 65
60.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Услистый Юрий Васильевич")
улица Засядко, дом № 65
61.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация "Ақшың" (Индивидуальный предприниматель "Байтемирова Лайля Закиуллаевна")
улица Засядко, дом № 65

Қабанбай Батыр көшесі, № 146/1 үй
36.
Жеке кәсіпкер "Даутбекова Салтанат Кенесбаевна" үйлері (Жеке кәсіпкер "Абдыкаримова Алия Каблановна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 38 үй, № 62, № 63 пәтерлер
36-1.
"Старт" дүкені (Жеке кәсіпкер "Рыбина Наталья Михайловна")
Абай көшесі, № 5 үй
36-2.
"ЦУМ сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Вунукайнен Рита Владимировна")
М. Горький көшесі, № 71 үй
36-3.
"ЦУМ сауда үйі"(Жеке кәсіпкер "Дегтярева Светлана Владимировна")
М. Горький көшесі, № 71үй
36-4.
"Орталықсауда үйі" (Жеке кәсіпкер "Вунукайнен Рита Владимировна")
Қазақстан көшесі, № 72 үй
36-5.
"Заңғар" дүкені (Жеке кәсіпкер "Поморцев Евгений Викторович")
Қабанбай батыр көшесі, № 144 үй
36-6.
"Евразия" сауда үйі" ("Русь LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Қабанбай батыр көшесі, № 140 үй
36-7.
"Жәрдем" сауда үйі" ("Аргентум LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Қазақстан көшесі, № 76 үй
36-8.
"DE GRAND PRIXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан көшесі, № 78-А үй
36-9.
"DE GRAND PRIXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Тәуелсіздік даңғылы, № 10 үй
36-10.
Жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Виноградов көшесі, № 16/1 үй
36-11.
Жеке кәсіпке "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Киров көшесі, № 49 үй
36-12.
Жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Қабанбай батыр көшесі, № 146/1 үй
36-13.
Жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна
М. Горький көшесі, № 71 үй
36-14.
Жеке кәсіпкер "ПЕРСПЕКТИВА" (Раковская Татьяна Сергеевна)
Өтепов көшесі, № 13 үй
36-15.
"Ивушка" дүкені (Жеке кәсіпкер "Шубин Андрей Васильевич")
Виноградов көшесі, № 15 үй
36-16.
Жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Тәуелсіздік даңғылы, № 8/1 үй
36-17.
"Қайнар сауда үйі" Жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Қабанбай Батыр көшесі, № 148 үй
36-18.
"Старт" сауда үйі Жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Абай даңғылы, № 5 үй
36-19.
Жеке кәсіпкер "Золотой знак" (Смык Александра Сергеевна)
Орджоникидзе көшесі, № 53 үй
36-20.
"Дом золота Дом Серебра" дүкені (Жеке кәсіпкер (Камалдина Марина Михайловна)
Тәуелсіздік даңғылы, № 26 үй
36-21.
"Дом золота Дом Серебра" дүкені (Жеке кәсіпкер (Камалдина Ринат Владимирович)
Орджоникидзе көшесі, № 52 үй
Семей қаласы
37.
"Талғау" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Сабитов Асет Бектемирович")
Аймауытов көшесі, № 83 үй
38.
"Талғау" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Сарсембаева Айман Нурахметовна")
Аймауытов көшесі, № 83 үй
39.
"Книгиня" дүкені
Уранхаев көшесі, № 65 үй
40.
"Арғымақ" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Солтанбекова Жамила Каировна")
Засядко көшесі, № 86 үй
41.
"Южный" дүкені (Жеке кәсіпкер "Лапина Алевтина Федоровна")
Әуезов көшесі, № 120 үй
42.
"АоБанг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Березуцкая Надежда Ивановна")
К. Мухамедканов көшесі, № 34 үй
43.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Ларкина Тамара Алексеевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
44.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Исаева Динара Азаматовна")
Засядко көшесі, № 65 үй
45.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Голованева Светлана Юрьевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
46.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Толеубаева Айгуль Какеновна")
Засядко көшесі, № 65 үй
47.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Долгополова Алина Витальевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
48.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Нефедова Любовь Юрьевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
49.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Русакова Анна Анатольевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
50.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Билялова Гульнар Какеновна")
Засядко көшесі, № 65 үй
51.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Нефедова Галина Петровна")
Засядко көшесі, № 65 үй
52.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Пупкова Людмила Петровна")
Засядко көшесі, № 65 үй
53.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Нигматуллина Наталья Рашидовна")
Засядко көшесі, № 65 үй
54.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Шарапиева Алима Кажумкановна")
Засядко көшесі, № 65 үй
55.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Сазанбаева Жамал Слямжановна")
Засядко көшесі, № 65 үй
56.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Жунусова Айткуль Какеновна")
Засядко көшесі, № 65 үй
57.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Середина Татьяна Николаевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
58.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Чыныбаева Зухра Берыкболовна")
Засядко көшесі, № 65 үй
59.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Ефименко Марина Витальевна")
Засядко көшесі, № 65 үй
60.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Услистый Юрий Васильевич")
Засядко көшесі, № 65 үй
61.
"Ақшың" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты (Жеке кәсіпкер "Байтемирова Лайля Закиуллаевна")
Засядко көшесі, № 65 үй

61-1.
Торговый развлекательный центр "Казына" (Товарищество с ограниченной ответственностью "BUSINESS GROUP-AB")
улица Шугаева, дом № 28
61-2.
Торговый дом "ParkCity" (Товарищество с ограниченной ответственностью "BUSINESS GROUP-AB")
улица Б.Момышулы, дом № 20 А
61-3.
Торговый комплекс "Жансая" (Товарищество с ограниченной ответственностью "BUSINESS GROUP-AB")
улица Ауэзова, дом № 5
61-4.
Торговый комплекс "Арғымақ" (Товарищество с ограниченной ответственностью "BUSINESS GROUP-AB")
улица Засядко,дом № 89
61-5.
Торговый дом "Апрель" (Товарищество с ограниченной ответственностью "BUSINESS GROUP-AB")
улица Кабылбаева, дом № 3
61-6.
Ювелирный салон "Алтын - Алқа" (Индивидуальный предприниматель "Касынтаева Шынар Хамитовна")
проспект Шакарима, дом № 40
город Риддер
62.
Магазин "Арбат" (Индивидуальный предприниматель "Терехова Аля Гавриловна")
проспект Тәуелсіздік, дом № 46/1
63.
Магазин "Астана" (Индивидуальный предприниматель "Тарасова Надежда Федотовна")
3 - микрорайон, дом № 7/1
64.
Магазин "Элита" (Индивидуальный предприниматель "Олейникова Анна Ивановна")
улица Гоголя, дом № 39
65.
Магазин "Continental" (Индивидуальный предприниматель "Батарчук Галина Алексеевна")
проспект Тәуелсіздік, дом № 15/1
66.
Магазин "Гемма" (Индивидуальный предприниматель "Петрова Валентина Михайловна")
улица Семеновой, дом № 14
67.
Индивидуальный предприниматель "Рябушева Нина Шаявна"
улица Гагарина, дом № 6
67-1.
Магазин "Элита" (Индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
улица Гоголя, дом № 39/1
67-2.
Магазин "Идеал" (Индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")

61-1.
"Қазына" сауда ойын-сауық орталығы ("BUSINESS GROUP-AB" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Шугаев көшесі, № 28 үй
61-2.
"Park City" сауда үйі ("BUSINESS GROUP-AB" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Б. Момышұлы көшесі, № 20 А үй
61-3.
"Жансая" сауда кешені ("BUSINESS GROUP-AB" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Әуезов көшесі, № 5 үй
61-4.
"Арғымақ" сауда үйі ("BUSINESS GROUP-AB" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Засядко көшесі, № 89 үй
61-5.
"Апрель" сауда үйі ("BUSINESS GROUP-AB" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Қабылбаев көшесі, № 3 үй
61-6.
"Алтын Алқа" зергерлік салоны (Жеке кәсіпкер "Касынтаева Шынар Хамитовна")
Шәкәрім даңғылы, № 40 үй
Риддер қаласы
62.
"Арбат" дүкені (Жеке кәсіпкер "Терехова Аля Гавриловна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 46/1 үй
63.
"Астана" дүкені (Жеке кәсіпкер "Тарасова Надежда Федотовна")
3 - шағын аудан, № 7/1 үй
64.
"Элита" дүкені (Жеке кәсіпкер "Олейникова Анна Ивановна")
Гоголь көшесі, № 39 үй
65.
"Continental" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Батарчук Галина Алексеевна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 15/1 үй
66.
"Гемма" дүкені (Жеке кәсіпкер "Петрова Валентина Михайловна")
Семенова көшесі, № 14 үй
67.
Жеке кәсіпкер "Рябушева Нина Шаявна"
Гагарин көшесі, № 6 үй
67-1.
"Элита" дүкені (Жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Гоголь көшесі, № 39/1 үй
67-2.
"Идеал" дүкені (Жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")

проспект Независимости, дом № 12 (158)
67-3.
Магазин "Мидас" (Индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
улица Гагарина, дом № 42 (3)
67-4.
Магазин "Мидас" (Индивидуальный предприниматель "Антропова Марина Михайловна")
проспект Независимости, дом № 12 (34)
город Курчатов
68.
Магазин "Незнайка" (Индивидуальный предприниматель "Скопченко Нина Михайловна")
улица Рожановича, дом № 5/50
Аягозский район
69.
Магазин "Дулат Бабатайұлы" кітап үйі"
город Аягоз, улица Актамберды, дом № 26
70.
Торговый дом "Айқыз" (Индивидуальный предприниматель "Еркебуланова Сандугаш Муратбековна")
город Аягоз, улица Ауезова, дом № 30
71.
Торговый дом "Айғыз 1" (Индивидуальный предприниматель "Кызбаев Талгатбек Айтмухаметулы")
город Аягоз, улица Ауезова, дом № 30 б
Зайсанский район
72.
Торговый дом "Рус Дин" (Индивидуальный предприниматель "Акмадияр Назигуль")
город Зайсан, улица Малдыбаева, дом № 64
Урджарский район
73.
Торговый дом "Береке" (Индивидуальный предприниматель "Калиаскарова Света")
село Урджар, улица Абылайхана, дом № 95
Шемонаихинский район
74.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Быт - Сервис" (Индивидуальный предприниматель "Проскурякова Галина Григорьевна")
город Шемонаиха, улица Чапаева, дом № 41
75.
Здание товарищества с ограниченной ответственностью "Быт - Сервис" (Индивидуальный предприниматель "Гуслякова Нина Александровна")
город Шемонаиха, улица Чапаева, дом № 41
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 04 " июня 2014 года № 147
Расположение помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)

Тәуелсіздік даңғылы, № 12 (158) үй
67-3.
"Мидас" дүкені (Жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Гагарин көшесі, № 42 (3) үй
67-4.
"Мидас" дүкені (Жеке кәсіпкер "Антропова Марина Михайловна")
Тәуелсіздік даңғылы, № 12 (34) үй
Курчатов қаласы
68.
"Незнайка" дүкені (Жеке кәсіпкер "Скопченко Нина Михайловна")
Рожанович көшесі, № 5/50 үй
Аягөз ауданы
69.
"Дулат Бабатайұлы" кітап үйі" дүкені
Аягөз қаласы, Ақтамберді көшесі, № 26 үй
70.
"Айқыз" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Еркебуланова Сандугаш Муратбековна")
Аягөз қаласы, Әуезов көшесі, № 30 үй
71.
"Айғыз 1" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Кызбаев Талгатбек Айтмухаметулы")
Аягөз қаласы, Әуезов көшесі, № 30 б үй
Зайсан ауданы
72.
"Рус Дин" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Ақмадияр Назигуль")
Зайсан қаласы, Малдыбаев көшесі, № 64 үй
Үржар ауданы
73.
"Береке" сауда үйі (Жеке кәсіпкер "Калиаскарова Света")
Үржар ауылы, Абылай хан даңғылы, № 95 үй
Шемонаиха ауданы
74.
"Быт - Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты (Жеке кәсіпкер "Проскурякова Галина Григорьевна")
Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, № 41 үй
75
"Быт - Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты (Жеке кәсіпкер "Гуслякова Нина Александровна")
Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, № 41 үй
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы " 04 " маусымдағы
№ 147 қаулысына 2 қосымша
Ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайлардың орналасуы

Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями Восточно-Казахстанского областного акимата от 19.12.2014 № 337; от 16.07.2015 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.10.2018 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дняего первого официального опубликования).
№
Местонахождение помещения
город Усть-Каменогорск
1
парк "Жастар", часовня
2
Ушановское кладбище, часовня во имя Серафимо-Дивеевской иконы Божией Матери "Умиление"
3
село Ново-Троицкое, улица Центральная, дом № 38, здание храма
город Семей
4
улица Аймаутова, дом № 83, торговый дом "Талғау", комната в подвальном помещении "Намазхана"
5
улица Шугаева, дом № 27, комната № 4, намазхана
6
улица Павлова, дом № 85 а, здание мечети
7
улица Найманбаева, дом № 211, торговый дом "Жансая", комната № 26, намазхана
8
улица Народная (в районе перекрестка с улицей Джамбула), часовня во имя Святителя Николая
город Риддер
9
Район Тишинского рудника, часовня во имя преподобного Севастиана Карагандинского
10
7-микрорайон, улица Островского, часовня во имя Святителя Николая
11
База отдыха "Климовка", урочище "Разливанка", часовня во имя Смоленской иконы Божией Матери "Одигитрия"
Абайский район
12
Саржалский сельский округ, село Саржал, улица Жакина, здание мечети
Бескарагайский район
13
Глуховский сельский округ, резерват "Семей орманы", часовня "Святой источник"
Бородулихинский район
14
Подборный сельский округ, село Камышенка, улица Мира, дом № 33 б, здание мечети
Глубоковский район
15
Кожоховский сельский округ, село Прогресс, улица Школьная, дом № 7, часовня
16
Секисовский сельский округ, село Календарка, часовня во имя Святителя Николая
Жарминский район
17
Бирликский сельский округ, село Бирлик, улица Альжанова, дом № 27, намазхана
18
Капанбулакский сельский округ, село Капанбулак, в районе станции Капанбулак, здание мечети
Зыряновский район
19
город Зыряновск, центральный сквер, часовня во имя Сергея Радонежского
19-1
Парыгинский сельский округ, село Парыгино, улица Партизанская, дом № 51, часовня в честь Успения Божией Матери
Катон-Карагайский район
20
Новополяковский сельский округ, село Сенное, улица Достық, дом № 16, здание храма
Кокпектинский район
21
село Карагандыколь, улица Карагандыколь, дом № 1, здание мечети
22
Беленский сельский округ, село Жана-Жол, здание мечети
23
Кокжайыкский сельский округ, село Ак-ой, здание мечети
Тарбагатайский район
24
Кумкольский сельский округ, населенный пункт Кызыл жулдыз, здание мечети
25
Ойшиликский сельский округ, село Тана мырза, здание мечети
26
Кызылкесикский сельский округ, село Уштобе, здание мечети

Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.12.2014 № 337; 16.07.2015 № 171 ; 02.10.2018 № 286 қаулыларымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Үй-жайлардың орналасу орны
Өскемен қаласы
1
"Жастар" саябағы, часовня
2
Ушанов зираты, во имя Серафимо-Дивеевской иконы Божией Матери "Умиление" часовнясы
3
Ново-Троицк ауылы, Центральная көшесі, № 38 үй, шіркеу ғимараты
Семей қаласы
4
Аймауытов көшесі, № 83 үй, "Талғау" сауда үйі, жертөле жайындағы "Намазхана" бөлмесі
5
Шұғаев көшесі, № 27 үй, № 4 бөлме, намазхана
6
Павлов көшесі, № 85 а үй, мешіт ғимараты
7
Найманбаев көшесі, № 211 үй, "Жансая" сауда үйі, № 26 бөлме, намазхана
8
Народная көшесі (Жамбыл көшесімен қиылысу ауданында), во имя Святителя Николая часовнясы
Риддер қаласы
9
Тишинское кенішінің ауданы, во имя преподобного Севастиана Карагандинского часовнясы
10
7-шағын аудан, Островский көшесі, во имя Святителя Николая часовнясы
11
"Климовка" демалыс базасы, "Разливанка" шатқалы, во имя Смоленской Божией Матери "Одигитрия" часовнясы
Абай ауданы
12
Саржал ауылдық округі, Саржал ауылы, Жакин көшесі, мешіт ғимараты
Бесқарағай ауданы
13
Глуховка ауылдық округі, "Семей орманы" резерваты, "Святой источник" часовнясы
Бородулиха ауданы
14
Подборный ауылдық округі, Камышенка ауылы, Мир көшесі, № 33 б үй, мешіт ғимараты
Глубокое ауданы
15
Кожохово ауылдық округі, Прогресс ауылы, Школьная көшесі, № 7 үй, часовня
16
Секисовка ауылдық округі, Календарка ауылы, во имя Святителя Николая часовнясы
Жарма ауданы
17
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Әлжанов көшесі, № 27 үй, намазхана
18
Қапанбұлақ ауылдық округі, Қапанбұлақ ауылы, Қапанбұлақ станциясы ауданындағы мешіт ғимараты
Зырян ауданы
19
Зырян қаласы, орталық саябақ, во имя Сергея Радонежского часовнясы
19-1
Парыгино ауылдық округі, Парыгино ауылы, Партизан көшесі, № 51 үй, Успения Божией Матери құрметіне арналған часовня
Катонқарағай ауданы
20
Новополяковка ауылдық округі, Сенное ауылы, Достық көшесі, № 16 үй, шіркеу ғимараты
Көкпекті ауданы
21
Қарағандыкөл ауылы, Қарағандыкөл көшесі, № 1 үй, мешіт ғимараты
22
Белое ауылдық округі, Жаңа-Жол ауылы, мешіт ғимараты
23
Көкжайық ауылдық округі, Ақ-ой ауылы, мешіт ғимараты
Тарбағатай ауданы
24
Құмкөл ауылдық округі, Қызыл жұлдыз елді мекені ,мешіт ғимараты
25
Ойшілік ауылдық округі, Тана мырза ауылы, мешіт ғимараты
26
Қызылкесік ауылдық округі, Үштөбе ауылы, мешіт ғимараты

26-1
Ыргызбайский сельский округ, место поклонения "Әулие Ыргызбай", намазхана
26-2
Карасуский сельский округ, населенный пункт Караой, намазхана
Урджарский район
27
Салкынбельский сельский округ, Село Сегизбай, улица Ленина, дом № 38, намазхана
28
Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Бейбитшилик, дом № 18, намазхана
29
Бестерекский сельский округ, село Казымбет, улица Рыскулова, дом № 55, намазхана
Шемонаихинский район
30
город Шемонаиха, улица Чапаева, дом № 95, часовня
Аягозский район
31
поселок Актогай, вахтовый городок филиала "Актогайский ГОК" товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay" (КАЗ Минералз Актогай), 3 комнаты для молитв

26-1
Ырғызбай ауылдық округі, "Әулие Ырғызбай" кесенесі, намазхана
26-2
Қарасу ауылдық округі, Қараой елді мекені, намазхана
Үржар ауданы
27
Салқынбел ауылдық округі, Сегізбай ауылы, Ленин көшесі, № 38 үй, намазхана
28
Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 18 үй, намазхана
29
Бестерек ауылдық округі, Қазымбет ауылы, Рысқұлов көшесі, № 55 үй, намазхана
Шемонаиха ауданы
30
Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, № 95 үй, часовня
Аягөз ауданы
31
Ақтоғай кенті, "Ақтоғай ТКБК" филиалыныңвахталы қалашығы, ("KAZ Minerals Aktogay" (ҚАЗ Минералс Ақтоғай) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, дұға жасауға арналған 3 бөлме