О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V "О бюджете города Семей на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2014 года № 27/140-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2014 года № 3203. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 января 2015 года № 01-26/3)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 01-26/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V «О бюджете города Семей на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 3136, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 10 января 2014 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 24 200 899,1 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 16 335,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 419,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 084 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – 2 456,4 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-)2 456,4 тысяч тенге:
поступление займов – 19 404 тысяч тенге;
погашение займов – 253 084 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 223,6 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 236 111,2 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:

Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-V "Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы № 27/140-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 3203 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01-26/3 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 06.01.2015 № 01-26/3 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-IV «Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 3136 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 24 200 899,1 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 16 335,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 419,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 084 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – 2 456,4 мың теңге;»;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-)2 456,4 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 19 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 253 084 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 231 223,6 мың теңге.»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 236 111,2 мың теңге.»;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«5. В соответствии со статьей 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить специалистам в области образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.»;

«5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметкерлердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.»;