О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2014 года N 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2014 года N 3420. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 185)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2014 № 185).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2014 года № 20/248-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата «О бюджете Кокпектинского района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2014 года за № 3154, опубликовано в газете «Жулдыз» - «Новая жизнь» от 23 января 2014 года № 7-8, от 2 февраля 2014 года № 11, от 9 февраля 2014 года № 13, от 16 февраля 2014 года № 15) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3 780 714,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 704 061,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 519,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета – 9,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 014 292,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 586 606,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 490,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 352,3 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3 773 224,3 тысяч тенге, в том числе:

"2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі N 26-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде N 3420 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 185 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихаты аппаратының 26.12.2014 № 185 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 20/248-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 тіркелген) шешімі негізінде Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы» Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3154 тіркелген, «Жұлдыз»-«Новая жизнь» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 2 ақпандағы № 11, 2014 жылғы 9 ақпандағы № 13, 2014 жылғы 16 ақпандағы № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3 780 714,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 704 061,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 519,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 014 292,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 586 606,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 490,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 14 352,3 мың теңге;»;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3 773 224,3 мың теңге, соның ішінде:

обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 9,0 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 328 599,0 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Г. Шаймарданова
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата
Р. Беспаев
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 22 июля 2014 года
№ 26-2
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного

жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 9,0 мың теңге;»;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2014 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 328 599,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.»;
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Шаймарданова
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 шілдедегі № 26-2
шешіміне 1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының