Об определении перечня социально значимых сельских и внутрирайонных сообщений по Западно-Казахстанской области на 2014 год
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2014 года № 18-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июля 2014 года № 3587. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-8
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-8.

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014 жылғы әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 18-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 3587 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2013 № 29-8 шешімімен

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сельских и внутрирайонных сообщений по Западно-Казахстанской области на 2014 год согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Мусина
Секретарь областного
маслихата
М. Құлшар
Приложение
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014 жылғы әлеуметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы З. Мусина
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар