О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 октября 2014 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 октября 2014 года № 3651. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 21-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы" от 27 декабря 2013 года № 14-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3402, опубликованное 15 февраля 2014 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 303 677 тысяч тенге:
налоговые поступления – 238 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 064 767 тысяч тенге;
2) затраты - 2 295 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37086 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 37 086 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 28 677 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
28 677 тысяч тенге;
поступление займов – 36 114 тысячи тенге;
погашение займов – 7 558 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 121 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме - 545 850 тысяч тенге, в том числе:
1) трансферты из республиканского бюджета в сумме 438 572 тысяч тенге:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 58 037 тысяч тенге;

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қазанда № 3651 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 21-6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы " Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3402 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 15 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 303 677 мың теңге:
салықтық түсімдер – 238 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 064 767 мың теңге;
2) шығындар – 2 295 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 086 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 37 086 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 677 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 677 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 558 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 121 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке бөлінетін республикалық, облыстық трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 545 850 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
1) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 438 572 мың теңге:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 58 037 мың теңге;

на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 8 417 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4 097 тысяч тенге;
Капитальный ремонт здания средней общеобразовательной школы имени Б. Жаникешова в селе Бисен Бисенского сельского округа Бокейординского района – 104 002 тысячи тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров – 2 140 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 11 341 тысяч тенге;
на молодежную практику – 5 147 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости населения – 11 119 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 11 016 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 737 тысяч тенге;
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 18 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 62 589 тысяч тенге;
строительство водопровода села Бисен Бокейординского района Западно-Казахстанской области – 112 503 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 16 122 тысячи тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 30 287 тысяч тенге;
2) трансферты из областного бюджета в сумме - 107 278 тысяч тенге:
строительство водопровода села Жиеккум Бокейординского района Западно-Казахстанской области – 14 691 тысяч тенге;
разработка проектно-сметной документации "Строительство водопровода село Коктерек Бокейординского района" – 5 464 тысячи тенге;
разработка проектно-сметной документации "Строительство водопровода село Борли Бокейординского района" – 9 208 тысяч тенге;
разработка проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода село Сайхин Бокейординского района" – 16 809 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания средней общеобразовательной школы имени Т. Масина в селе Жиеккум Бисенского сельского округа Бокейординского района - 41 106 тысяч тенге;
строительство 13 одноквартирных жилых домов по улице А. Уразбаевой и С. Сейфуллина села Сайхин Бокейординского района (по улице А. Уразбаевой 35, 37, 39, по улице С. Сейфуллина 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27) – 46 648 тысяч тенге;

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 8 417 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің Бисен ауылында Б. Жаникешов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 104 002 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 2 140 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 11 341 мың теңге;
жастар практикасына – 5 147 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 11 119 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 11 016 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 1 737 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату - 18 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу – 62 589 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылының су құбыры құрылысы – 112 503 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 16 122 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға- 30 287 мың теңге;
2) облыстық бюджет трансферттер сомасы – 107 278 мың теңге:
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Жиекқұм ауылының су құбырын салу – 14 691 мың теңге;
"Бөкей ордасы ауданы Көктерек ауылындағы су құбырының құрылысы"жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға – 5 464 мың теңге;
"Бөкей ордасы ауданы Бөрлі ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға – 9 208 мың теңге;
"Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттамасын жасақтауға – 16 809 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің Жиекқұм ауылында Т. Масин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 41 106 мың теңге;
"Бөкей орданы ауданы Сайқын ауылының А. Оразбаева және С.Сейфуллин көшелеріндегі 13 бір пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысы (А. Оразбаев көшесі бойынша 35, 37, 39, С. Сейфуллин көшесі бойынша 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27) – 46 648 мың теңге;

3) бюджетные кредиты в сумме - 36 114 тысячи тенге:
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 36 114 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А. Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии С. Куанышкалиев
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 7 октября 2014 года № 19-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 14-2
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

3) бюджеттік кредиттер сомасы - 36114 мың теңге:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 36 114 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Қуашынқалиев
Мәслихат хатшысы
Е. Таңатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың
2014 жылғы 7 қазандағы
№ 19-1 шешiмiне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 14-2 шешiмiне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. КIРIСТЕР

5 949
3
Информационное пространство
60 680
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 515
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
8 515
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
51 165
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51 165
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
30 310
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 385
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 862
006
Капитальные расходы государственного органа
3 574
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 803
014
Капитальные расходы государственного органа
2 686
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93 882
1
Сельское хозяйство
23 239
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 005
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 005
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 234
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 234
6
Земельные отношения
8 134
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 134
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 134
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
62 509
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города
областного значения)
62 509
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62 509
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 252
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 252
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 252
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

5 949
3
Ақпараттық кеңiстiк
60 680
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
9 515
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу жөнiндегi қызметтер
8 515
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тiлдердi дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
51 165
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51 165
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
30 310
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
17 821
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттiлiктi нығайту және азаматтардың әлеуметтiк сенiмдiлiгiн қалыптастыру саласында мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
10 385
003
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
3 862
006
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
3 574
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тiлдердi дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
12 489
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тiлдердi дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
9 803
014
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 686
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
93 882
1
Ауыл шаруашылығы
23 239
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
8 005
099
Мамандардың әлеуметтiк көмек көрсетуi жөнiндегi шараларды iске асыру
8 005
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсiпкерлiк, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
15 234
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелерiне өтеу
15 234
6
Жер қатынастары
8 134
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
8 134
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
8 134
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
62 509
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсiпкерлiк, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
62 509
013
Эпизоотияға қарсы iс-шаралар жүргiзу
62 509
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
8 252
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
8 252
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлiмi
8 252
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер