О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2014 года № 20-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2014 года № 3610. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 25-7
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 25-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3406, опубликованное 25 января 2014 года в газете "Жаңарған өңір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 577 792 тысячи" заменить цифрой "2 624 072 тысячи";
цифру "513 360 тысяч" заменить цифрой "535 115 тысяч";
цифру "1 450 тысяч" заменить цифрой "975 тысяч";
цифру "2 061 854 тысячи" заменить цифрой "2 086 854 тысячи";
в подпункте 2) цифру "2 565 865 тысяч" заменить цифрой "2 611 146 тысяч";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "55 560 тысяч" заменить цифрой "56 559 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "55 560 тысяч" заменить цифрой "56 559 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылңы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 5 тамыздағы № 20-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3610 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 25-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 25-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 577 792 мың" деген сан "2 624 072 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"513 360 мың" деген сан "535 115 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 450 мың" деген сан "975 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 061 854 мың" деген сан "2 086 854 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 565 865 мың" деген сан "2 611 146 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "55 560 мың" деген сан "56 559 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "55 560 мың" деген сан "56 559 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.