О внесении изменении в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2014 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 декабря 2014 года № 3702. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 30-10
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2015 № 30-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3403, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі"), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2 701 106 тысяч тенге:
налоговые поступления – 193 231 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 7 624 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 500 196 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 2 701 971 тысяча тенге;";
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 835 013 тысяч тенге:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4 097 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 22 696 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 4 623 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 18 747 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 93 966 тысяч тенге;
на реконструкцию (корректировку) внутрипоселковых водопроводных сетей села Каратобе Каратобинского района – 180 420 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Шоптыкуль Каратобинского района" – 2 361 тысяча тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 3702 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 30-10 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.03.2015 № 30-10 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 701 106 мың теңге:
салықтық түсімдер – 193 231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 624 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 500 196 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 701 971 мың теңге;";
3-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы – 835 013 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 22 696 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 4 623 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 18 747 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 93 966 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында ауылішілік су құбыры жүйесін қайта құруға (түзетуге) – 180 420 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Шөптікөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге – 2 361 мың теңге;

на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Сулыколь Каратобинского района" – 4 933 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Каракамыс Каратобинского района" – 3 853 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Коржын Каратобинского района" – 3 834 тысячи тенге;
кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 91 672 тысячи тенге;
на капитальный ремонт асфальтобетонного покрытия проезжей части дорог улиц Сейфуллина, Курмангазы, Жумалиева, Датова села Каратобе Каратобинского района – 230 496 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Каракамыс Каратобинского района" – 3 250 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Бесоба Каратобинского района" –1 375 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Жусандой Каратобинского района" – 3 500 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Сауле Каратобинского района" – 1 750 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Коржын Каратобинского района" – 2 850 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе на выплату ежемесячной надбавки в размере 10 процентов – 1 860 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 9 472 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 3 397 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 398 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 36 тысяч тенге;
на ежемесячную надбавку за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 70 126 тысяч тенге;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог улиц Нысанова, Мухита села Каратобе Каратобинского района – 74 301 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

"Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге – 4 933 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Қарақамыс ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге – 3 853 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Қоржын ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге – 3 834 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін кредиттер – 91 672 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы Сейфуллин, Құрманғазы, Жұмалиев, Датов көшелерінің асфальт бетонды жабынмен жол жүру бөліктерін күрделі жөндеуге – 230 496 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қарақамыс ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 3 250 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Бесоба ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 375 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Жусандой ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 3 500 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Сәуле ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1 750 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қоржын ауылындағы әлеуметтік нысандарды газбен жабдықтау" жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2 850 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 1 860 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға – 9 472 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 397 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 1 398 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 36 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 70 126 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында Нысанов, Мұхит көшелері ауылішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 74 301 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж. Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.