О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 10-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2014 года № 3431. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 10-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3281, опубликованное 17 мая 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Теректинском районе, утвержденных указанным решением в пункте 5 слова "копию книги регистрации граждан" заменить словами "копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 10-3 "Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 3431 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 9-2 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастар туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 10-3 "Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3281 тіркелген, 2013 жылдың 17 мамырдағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Теректі ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасының 5 тармағындағы "азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;" деген сөздер "азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, немесе өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын ауылдық әкімдердің анықтамасы;" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нурғалиев