О внесении изменений в постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 1 июля 2010 года № 17-қ "Об утверждении Правил проведения оценки государственных программ, стратегических планов центральных государственных органов, программ развития территорий и стратегических планов исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 18 марта 2015 года № 3-НҚ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2015 года № 10825. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 30 ноября 2015 года № 16-НҚ
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 30.11.2015 № 16-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 18 февраля 2015 года № 1005 «О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 «О системе государственного планирования в Республике Казахстан» и от 4 марта 2010 года № 931 «О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан», а также пунктом 28 Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля Стратегического плана развития Республики Казахстан, Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны, государственных программ, стратегических планов государственных органов, программ развития территорий, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 «О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан», Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 1 июля 2010 года № 17-қ «Об утверждении Правил проведения оценки государственных программ, стратегических планов центральных государственных органов, программ развития территорий и стратегических планов исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6371, опубликованное в газете «Казахстанская правда» от 14 августа 2010 года № 215-216 (26276-26277)), следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении Правил проведения оценки государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий»;
преамбулу и пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Мемлекеттік бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына, аумақтарды дамыту бағдарламаларына және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың стратегиялық жоспарларына бағалау жүргізу ережесін бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 17-қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 3-НҚ нормативтік қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 сәуірде № 10825 тіркелді. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 16-НҚ нормативтік қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 30.11.2015 № 16-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) нормативтік қаулысымен.
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы» 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 және «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы» 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 1005 Жарлығына, сондай-ақ «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Стратегиялық даму жоспарын, Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың болжамды схемасын, мемлекеттік бағдарламаларды, аумақтарды дамыту бағдарламаларын, мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларын әзірлеу, іске асыру, мониторинг, бағалау және бақылау жүргізу қағидаларының 28-тармағына сәйкес, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына, аумақтарды дамыту бағдарламаларына және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың стратегиялық жоспарларына бағалау жүргізу ережесін бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 17-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6371 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2010 жылғы 24 тамызда № 342-343 (26186) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына және аумақтарды дамыту бағдарламаларына бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы»;
кіріспесі мен 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

«В соответствии с пунктом 28 Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля Стратегического плана развития Республики Казахстан, Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны, государственных программ, стратегических планов государственных органов, программ развития территорий, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931, Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения оценки государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий.»;
в Правилах проведения оценки государственных программ, стратегических планов центральных государственных органов, программ развития территорий и стратегических планов исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Правила проведения оценки государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий»;
внесены изменения в текст на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункты 1234 и 5 изложить в следующей редакции:
«1. Настоящие Правила проведения оценки государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий (далее - Правила) разработаны в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Указом Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 «О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан».
2. Правила разработаны в целях выработки единого подхода к оценке государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий (далее - программы (стратегические планы)).
3. Оценкой реализации программ (стратегических планов) является их систематическое, объективное изучение и анализ, определение степени достижения результатов, а также выработка предложений по внесению коррективов (далее - оценка).
4. Оценка реализации государственных и отраслевых программ и стратегических планов центральных государственных органов осуществляется Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета (далее - Счетный комитет) в рамках проводимых им контрольных мероприятий в соответствии с его планом работы.

«Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Стратегиялық даму жоспарын, Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың болжамды схемасын, мемлекеттік бағдарламаларды, аумақтарды дамыту бағдарламаларын, мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларын әзірлеу, іске асыру, мониторинг, бағалау және бақылау жүргізу қағидаларының 28-тармағына сәйкес, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына және аумақтарды дамыту бағдарламаларына бағалау жүргізу қағидалары бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына, аумақтарды дамыту бағдарламаларына және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың стратегиялық жоспарларына бағалау жүргізу ережесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына және аумақтарды дамыту бағдарламаларына бағалау жүргізу қағидалары»;
бүкіл мәтін бойынша «Ережеге», «ережесі», «ережесінің», «ережесіне» деген сөздер, тиісінше «Қағидаларға», «қағидасы», «қағидасының», «қағидасына» деген сөздермен ауыстырылсын;
1234 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Осы Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына және аумақтарды дамыту бағдарламаларына бағалау жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығына сәйкес әзірленді.
2. Қағидалар мемлекеттік және салалық бағдарламаларды, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларын және аумақтарды дамыту бағдарламаларын (бұдан әрі – бағдарламалар (стратегиялық жоспарлар)) бағалауға бірыңғай тәсілді жасау мақсатында әзірленді.
3. Бағдарламалардың (стратегиялық жоспарлардың) іске асырылуын бағалау (бұдан әрі – бағалау) оларды жүйелі, объективті зерделеу және талдау, нәтижелерге қол жеткізу дәрежесін айқындау, сондай-ақ түзетулер енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу болып табылады.
4. Мемлекеттік және салалық бағдарламалардың және орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларының іске асырылуын бағалауды Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті (бұдан әрі – Есеп комитеті) өзінің жұмыс жоспарына сәйкес жүргізетін бақылау іс-шаралары шеңберінде жүзеге асырады.

5. Оценка реализации программ развития территорий осуществляется ревизионными комиссиями областей, городов республиканского значения, столицы (далее - ревизионная комиссия) в рамках проводимых ими контрольных мероприятий в соответствии с их планами работы.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Для определения потенциальных недостатков в деятельности центрального государственного и исполнительного органа, финансируемого из местного бюджета (далее – местный исполнительный орган), на которые следует обратить особое внимание при осуществлении оценки, необходимо изучить систему внутреннего контроля в той ее части, которая имеет непосредственное отношение к оценке.»;
в пункте 22:
абзац четвертый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
«соответствия фактически достигнутых целевых индикаторов целям и задачам центрального государственного органа, определенным в стратегическом плане;»;
абзац шестой подпункта 2) изложить в следующей редакции:
«динамика достигнутых результатов по сравнению с предыдущими периодами деятельности центрального государственного органа;»;
пункт 28 изложить в следующей редакции:
«28. При оценке государственных и отраслевых программ, финансируемых из республиканского и местных бюджетов, Счетный комитет и ревизионные комиссии по согласованию осуществляют совместную контрольную деятельность.»;
в пункте 30:
часть вторую изложить в следующей редакции:
«Заключение должно содержать как положительные результаты, так и конкретные факты при выявленных недостатках и нарушениях, свидетельствующих о неэффективности деятельности центрального государственного и местного исполнительного органа.»;
в пункте 31:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) определяют влияние реализации программы (стратегического плана) на результаты показателей отрасли, сферы или деятельности центрального государственного и местного исполнительного органа;»;
пункт 31-1 изложить в следующей редакции:
«31-1. В зависимости от результатов оценки программы (стратегического плана) в заключении формулируются предложения по корректировке документа программы (стратегического плана), объемам и источникам финансирования, в том числе по оптимизации и перераспределению ресурсов программы (стратегического плана), совершенствованию деятельности центрального государственного и местного исполнительного органа, изменению действующего законодательства.»;
пункт 35 изложить в следующей редакции:
«35. Итоги оценки программы развития территории, проведенной ревизионной комиссией, в течение семи рабочих дней со дня подписания соответствующего постановления ревизионной комиссии направляются в местный исполнительный орган и уполномоченный орган по государственному планированию.»;
пункт 37 исключить;

5. Аумақтарды дамыту бағдарламаларының іске асырылуын бағалауды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың тексеру комиссиялары (бұдан әрі – тексеру комиссиясы) өздерінің жұмыс жоспарларына сәйкес жүргізетін бақылау іс-шаралары шеңберінде жүзеге асырады.»;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Бағалауды жүзеге асыру кезінде орталық мемлекеттік және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органның (бұдан әрі - жергілікті атқарушы орган) қызметіндегі айрықша назар аударылуға тиісті ықтималды кемшіліктерді анықтау үшін ішкі бақылау жүйесін, оның ішінде бағалауға тікелей қатысы бар бөлігін зерделеу қажет.»;
22-тармақта:
1) тармақшаның төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«нақты қол жеткізілген нысаналы индиктаторлардың орталық мемлекеттік органның стратегиялық жоспарында белгіленген мақсаты мен міндеттеріне сәйкестігі дәрежесі айқындалады;»;
2) тармақшаның алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«орталық мемлекеттік органның алдынғы кезеңдердегі қызметімен салыстырғанда қол жеткізілген нәтижелердің серпіні айқындалады;»;
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«28. Республикалық және жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттiк және салалық бағдарламаларды бағалау кезiнде Есеп комитетi және тексеру комиссиялары келiсiм бойынша бірлескен бақылау қызметiн жүзеге асырады.»;
30-тармақта:
екінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Қорытынды оң нәтижелерді де, сондай-ақ орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органның қызметінің тиімсіздігін растайтын анықталған кемшіліктер мен бұзушылықтар кезіндегі нақты фактілерді де қамтуы тиіс.»;
31-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) саланың, аяның көрсеткіштерінің немесе орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органның қызметінің нәтижелеріне бағдарламаны (стратегиялық жоспарды) іске асырудың әсерін айқындайды;»;
31-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«31-1. Бағдарламаны (стратегиялық жоспарды) бағалаудың нәтижелеріне қарай қорытындыда бағдарламаның (стратегиялық жоспардың) құжаттарын түзету, қаржыландыру көлемі мен көздері, оның ішінде бағдарламаның (стратегиялық жоспардың) ресурстарын оңтайландыру және қайта бөлу, орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органның қызметін жетілдіру, қолданыстағы заңнаманы өзгерту бойынша ұсыныстар қалыптастырылады.»;
35-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«35. Тексеру комиссиясының аумақтарды дамыту бағдарламасына жүргiзген бағалауының қорытындысы тексеру комиссиясының тиісті қаулысына қол қойылған күнінен бастап жеті жұмыс күні ішінде жергілікті атқарушы органға және мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi уәкiлеттi органға жiберiледi.»;
37-тармақ алынып тасталсын;

пункт 37-1 изложить в следующей редакции:
«37-1. Итоги оценки программ (стратегических планов), проведенной Счетным комитетом и ревизионной комиссией, оформляются по формам согласно приложениям 12 к настоящим Правилам.»;
приложения 1 и 2 к Правилам изложить в новой редакции согласно  приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Счетного комитета (Загитов Е.Б.).
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель                                     К. Джанбурчин
Приложение 1
к постановлению Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета
от 18 марта 2015 года № 3-НҚ
Приложение 1
к Правилам проведения оценки
государственных и отраслевых программ,
стратегических планов центральных
государственных органов и программ
развития территорий
Форма
Форма направляемой информации об итогах оценки государственной
(отраслевой) программы/программы развития территории
________________________________________
(наименование программы)
Реквизиты _______________________________
Государственный орган - разработчик _________________________________
Отчетный период _____________________________________________________
Этап реализации _____________________________________________________

37-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«37-1. Есеп комитетінің және тексеру комиссиясының бағдарламаларға (стратегиялық жоспарларға) жүргізген бағалауының қорытындысы осы Қағидаларға 1, 2-қосымшаларға сай нысандар бойынша ресімделеді.»;
Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Есеп комитетінің Интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына (Е.Б. Зағитов) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Төраға                                     Қ. Жаңбыршин
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау
жөніндегі есеп
комитетінің 2015 жылғы
18 наурыздағы № 3-НҚ
қаулысына 1 қосымша
Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға,
орталық мемлекеттік органдардың
стратегиялық жоспарларына және аумақтарды
дамыту бағдарламаларына бағалау
жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Мемлекеттік (салалық) бағдарламаны/аумақтарды дамыту
бағдарламасыи бағалаудың қорытындысы туралы жіберілетін
ақпараттың нысаны
_________________________________________
(бағдарламаның атауы)
Деректемелер ________________________________________________________
Әзірлеуші мемлекеттік орган _________________________________________
Есепті кезең ________________________________________________________
Іске асырылу кезеңі _________________________________________________

1. Достижение целей, целевых индикаторов и показателей результатов
Наименование
Ед. изм.
План 20__ года
Факт
Информация о выполнении, при неисполнении указать причины
1
2
3
4
5
Основное направление
Цель
Целевой индикатор
показатель результата
……
2. Освоение финансовых средств
Источник финансирования
План, тыс. тенге
Факт, тыс. тенге
Причины неиспользования средств
1
2
3
4
Источник 1
Источник 2
Итого
3. Анализ эффективности реализации государственной
(отраслевой) программы/программы развития территории:
анализ использования средств;
оценка эффективности реализованных мероприятий, в том числе по
достижению показателей и индикаторов.
4. Результаты оценки реализации программного документа
(выводы и предложения).
5. Принятые меры по фактам использования бюджетных средств
с нарушениями бюджетного и иного законодательства при
реализации программного документа.
6. Результаты рассмотрения государственным
органом-разработчиком (исполнителем) актов Счетного комитета по
контролю за исполнением республиканского бюджета (ревизионных
комиссий).
Приложение 2
к постановлению Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета
от 18 марта 2015 года № 3-НҚ
Приложение 2
к Правилам проведения оценки
государственных и отраслевых программ,
стратегических планов центральных
государственных органов и программ
развития территорий
Форма
Форма направляемой информации об итогах оценки
стратегического плана центрального государственного органа
_____________________________________________________________________
(наименование государственного органа-разработчика)
на _______________ годы,
(плановый период)
утвержденного ______________________________________________
(наименование правового либо нормативного правового
акта, которым утвержден стратегический план
государственного органа)
от "___" ___________ 20__ года № ______
Период отчета: ______________________
1. Сведения по недостигнутым целям, целевым индикаторам и
показателям результатов
Стратегическое направление 1. _________________________________

1. Мақсаттарға, мақсаттық индикаторларға және қорытынды көрсеткіштерге қол жеткізу
Атауы
Өлшем бірлігі
20__ жылғы жоспар
Іс жүзінде
Орындалуы туралы ақпарат, орындалмаған жағдайда себептерін көрсету
1
2
3
4
5
Негізгі бағыт
Мақсаты
Нысаналы индикатор
Нәтиже көрсеткіші
……
2. Қаражаттың игерілуі
Қаржыландыру көзі
Жоспар, мың теңге
Іс жүзінде, мың теңге
Пайдаланылмау себептері
1
2
3
4
1-көзі
2-көзі
Барлығы
3. Мемлекеттік бағдарламаның/аумақты дамыту бағдарламасының іске асырылу тиімділігін талдау:
қаражаттың нысаналы пайдаланылуын талдау;
іске асырылған іс-шаралардың тиімділігін, соның ішінде көрсеткіштер мен индикаторларға қол жеткізу бойынша бағалау.
4. Бағдарламалық құжаттың іске асырылуын бағалаудың нәтижелері (тұжырымдар және ұсыныстар).
5. Бағдарламалық құжатты іске асыру кезінде бюджет және өзге де заңнаманы бұза отырып бюджет қаражатын пайдаланудың фактілері бойынша қабылданған шаралар.
6. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі Есеп комитетінің (тексеру комиссияларының) актілерін әзірлеуші мемлекеттік органның (орындаушының) қарау нәтижелері.
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау
жөніндегі есеп
комитетінің 2015 жылғы
18 наурыздағы № 3-НҚ
қаулысына 2 қосымша
Мемлекеттік және салалық бағдарламаларға,
орталық мемлекеттік органдардың
стратегиялық жоспарларына және аумақтарды
дамыту бағдарламаларына бағалау
жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік органның стратегиялық жоспарын бағалаудың
қорытындысы туралы жіберілетін ақпараттың нысаны
_______________________________________________
(әзірлеуші мемлекеттік органның атауы)
Мемлекеттік органның
20____ жылғы «___» _____________ № ______
_______________________________________________
(мемлекеттік органның стратегиялық жоспары
бекітілген құқықтық не нормативтік құқықтық
актінің атауы) бекітілген
________________ жылдарға арналған
(жоспарлы кезең)
______________________ есеп кезеңі
1. Мақсаттарға, міндеттерге, нысаналы индикаторларға,
іс-шараларға және нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізу
1-стратегиялық бағыт.
_____________________________________________________________________