Об утверждении перечня клинических баз
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2015 года № 10852. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-190/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 13.11.2020 № ҚР ДСМ-190/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 78) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень клинических баз.
2. Департаменту науки и человеческих ресурсов Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение 10 рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Каирбекову С.З.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАНО
Министр юстиции
Республики Казахстан
_________________ Б. Имашев
17 апреля 2015 год
СОГЛАСОВАНО
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Е. Досаев
2 апреля 2015 год
Утвержден
Приказом Министра
здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 30 января 2015 года № 51
Перечень клинических баз
1. Клинические базы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова":

Клиникалық базалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 51 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 сәуірде № 10852 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № ҚР ДСМ-190/2020 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2020 № ҚР ДСМ-190/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 78) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған клиникалық базалардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Ғылым және адами ресурстар департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде мерзімдік басылымдарда және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму бірінші вице-министрі С.З. Қайырбековаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т. Дүйсенова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі Б. Имашев
_________________
2015 жылғы 17 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі Е. Досаев
_________________
2015 жылғы 2 сәуір
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 30 қаңтардағы
№ 51 бұйрығымен бекітілген
Клиникалық базалар тізбесі
1. "С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:

1) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
3) Акционерное общество "Научный центр урологии имени академика Б.У. Джарбусынова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) Акционерное общество "Казахский ордена "Знак Почета" научно-исследовательский институт глазных болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
5) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
6) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
7) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский кожно-венерологический институт" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
8) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
9) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
10) Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
11) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
12) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский центр крови" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
13) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская многопрофильная клиническая больница" государственного учреждения Управления здравоохранения акимата Алматинской области;

1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Қазақстан Республикасының туберкулез проблемалары ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) "Академик Б.О. Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "Құрмет Белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
6) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік министрлігінің "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
7) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Тері-венерологиялық ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
8) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Отан соғысының мүгедектеріне арналған Республикалық клиникалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
10) "А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
11) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны;
12) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық қан орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
13) "Алматы облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы көпсалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;

14) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" управления здравоохранения города Алматы;
15) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 1" управления здравоохранения города Алматы;
16) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 4" управления здравоохранения города Алматы;
17) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 5" управления здравоохранения города Алматы;
18) Государственное казенное коммунальное предприятие "Городское патолого-анатомическое бюро" управления здравоохранения города Алматы;
19) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи" управления здравоохранения города Алматы;
20) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" управления здравоохранения города Алматы;
21) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" управления здравоохранения города Алматы;
22) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 4" управления здравоохранения города Алматы;
23) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5" управления здравоохранения города Алматы;
24) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" управления здравоохранения города Алматы;
25) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения города Алматы;
26) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения города Алматы;
27) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" управления здравоохранения города Алматы;
28) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения города Алматы;
29) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" управления здравоохранения города Алматы;
30) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Алматы;

14) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық жедел шұғыл көмек көрсету ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
15) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
16) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 4 қалалық перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
17) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 Қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
18) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық патолого-анатомиялық бюросы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
19) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
20) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
22) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№4 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
23) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№5 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
24) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
25) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық жедел жәрдем стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
26) Алматы қаласы денсаулық сақтау Басқармасының "№1 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
27) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
28) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№3 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
29) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№4 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
30) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№8 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

31) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 10" управления здравоохранения города Алматы;
32) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 12" управления здравоохранения города Алматы;
33) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 13" управления здравоохранения города Алматы;
34) Государственное казенное коммунальное предприятие "Городская поликлиника № 14" управления здравоохранения города Алматы;
35) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 16" управления здравоохранения города Алматы;
36) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления здравоохранения города Алматы;
37) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 20" управления здравоохранения города Алматы;
38) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница "Алатау" управления здравоохранения города Алматы;
39) Коммунальное государственное казенное предприятие "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой" управления здравоохранения города Алматы;
40) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская городская клиническая инфекционная больница" управления здравоохранения города Алматы;
41) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница № 2" управления здравоохранения города Алматы;
42) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 1" управления здравоохранения города Алматы;
43) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 3" управления здравоохранения города Алматы;
44) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 4" управления здравоохранения города Алматы;
45) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 7" управления здравоохранения города Алматы;
46) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Алматы;
47) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр перинатологии и детской кардиохирургии" Управления здравоохранения города Алматы;

31) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№10 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
32) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№12 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
33) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№13 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
34) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№14 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
35) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№16 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
36) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№17 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
37) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№20 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
38) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алатау" қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
39) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
40) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
41) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 балалар қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
42) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№1 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
43) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№3 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
44) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№4 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
45) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№7 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
46) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№8 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
47) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Перинатология және балалар кардиохирургиясы орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

48) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2" управления здравоохранения города Алматы;
49) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская стоматологическая поликлиника" управления здравоохранения города Алматы;
50) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи" управления здравоохранения города Алматы;
51) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения города Алматы;
52) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский онкологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
53) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской ревматологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
54) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской кардиологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
55) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская студенческая поликлиника" управления здравоохранения города Алматы;
56) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения города Алматы;
57) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 11" управления здравоохранения города Алматы;
58) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 15" управления здравоохранения города Алматы;
59) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 18" управления здравоохранения города Алматы;
60) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника Ветеранов Отечественной войны" управления здравоохранения города Алматы;
61) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр по профилактике и борьбе с синдромом приобретенного иммунного дефицита (далее – СПИД)" управления здравоохранения города Алматы;
62) Алматинский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины Министерства юстиции Республики Казахстан";
63) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 1" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;

48) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 қалалық перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
49) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балалар стоматологиялық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
50) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
51) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тері-венерология диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
52) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы онкологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
53) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық ревматологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
54) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
55) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық студенттер емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
56) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
57) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№11 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
58) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№15 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
59) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 18 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
60) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Отан соғысы ардагерлерінің қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
61) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жүре пайда болатын иммундық тапшылық синдромымен (бұдан әрі – ЖИТС) күрес және алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
62) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Сот-медициналық орталығы" Алматы қалалық республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
63) Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

64) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
65) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
66) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
67) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талдыкорганская городская больница" государственного учреждения управления здравоохранения Алматинской области акимата Алматинской области;
68) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
69) Коммунальное государственное казенное предприятие "Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
70) Учреждение "Клиника Международного Казахско-Турецкого Университета имени Хожди Ахмета Ясави";
71) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
72) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр крови" управления здравоохранения города Алматы;
73) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная детская клиническая больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области";
74) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной кожно-венерологический диспансер" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области;
75) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области;
76) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
77) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Алматинской области;
78) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган" государственного учреждения "управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области;

64) Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
65) Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
66) Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№4 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
67) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
68) Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "№1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
69) Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы "Қалалық жедел медициналық көмек ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
70) "Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университетінің клиникасы" мекемесі;
71) "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
72) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық қан орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
73) "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы аймақтық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
74) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы облыстық тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
75) Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
76) Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
77) "Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
78) Алматы облысы әкімшілігі "Алматы облысы әкімінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Талдықорған қаласындағы облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

79) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области;
80) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Родильный дом города Есик" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области";
81) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной перинатальный центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области";
82) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения акимата Жамбылской области;
83) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная больница" управления здравоохранения Жамбылской области;
84) Коммунальное государственное казенное предприятие "Жамбылская областная детская больница" управления здравоохранения аимата Жамбылской области;
85) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карасайская Центральная районная больница" управления здравоохранения Алматинской области;
86) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" государственного учреждения "управления здравоохранения Алматинской области";
87) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области";
88) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница" акимата Северо-Казахстанской области управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
89) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская областная больница" акимата Северо-Казахстанской области управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
90) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
91) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр", управления здравоохранения Кызылординской области;
92) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детская больница с консультативно-диагностической поликлиникой", управления здравоохранения Кызылординской области;

79) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
80) "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Есік перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
81) "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
82) "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қалалық медициналық жедел жәрдем стансасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
83) Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
84) Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
85) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарасай орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
86) "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
87) "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
88) Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
89) Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
90) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
91) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық медициналық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
92) Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық балалар ауруханасы және кеңес беру диагностикалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

93) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Илийская центральная районная больница", управления здравоохранения акимата Алматинской области;
94) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанская областная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
95) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Енбекшиказахская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области;
96) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауская областная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
97) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области.
2. Клинические базы Акционерного общества "Казахский медицинский университет непрерывного образования":
1) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский кожно-венерологический институт" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр проблем туберкулеза" Республики Казахстан Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
3) Акционерное общество "Казахский ордена "Знак почета" научно-исследовательский институт глазных болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
5) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный Центр проблем формирования здорового образа жизни" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
6) Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
7) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
8) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;

93) Алматы облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Іле аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
94) Шығыс Қазақстан облысы әкімшілігі денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
95) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Еңбекшіқазақ аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
96) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
97) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
2. "Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университеті" акционерлік коғамының клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Тері-венерология ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) "Құрмет Белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
6) "А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
7) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Хамза Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
8) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Педиатрия және балалар хирургия ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

9) Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
10) Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
11) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
12) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский детский реабилитационный центр "Балбулак" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
13) Акционерное общество "Научный центр урологии имени Б.У. Джарбусынова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
14) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
15) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский центр крови" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
16) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
17) Акционерное общество "Национальный научный медицинский центр";
18) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
19) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" управления здравоохранения города Алматы;
20) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" управления здравоохранения города Алматы;
21) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" управления здравоохранения города Алматы;
22) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной помощи" управления здравоохранения города Алматы";
23) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница № 2" управления здравоохранения города Алматы;

9) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
10) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
11) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
12) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
13) "Академик Б.О. Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
14) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Отан соғысының мүгедектеріне арналған орталық клиникалық республикалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
15) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық қан орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
16) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
17) "Ұлттық ғылыми медициналық орталығы" акционерлік қоғамы;
18) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Орталық қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
20) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
22) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Балалар шұғыл медициналық жәрдем" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны;
23) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 балалар қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

24) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения города Алматы;
25) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" управления здравоохранения города Алматы;
26) Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская городская клиническая инфекционная больница" управления здравоохранения города Алматы;
27) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая инфекционная больница имени И.С. Жекеновой" управления здравоохранения города Алматы;
28) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская студенческая поликлиника" управления здравоохранения города Алматы;
29) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" управления здравоохранения города Алматы;
30) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5" управления здравоохранения города Алматы;
31) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" управления здравоохранения города Алматы;
32) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр по профилактике и борьбе со СПИД" управления здравоохранения города Алматы;
33) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской кардиологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
34) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения города Алматы;
35) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Алматы;
36) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 2" управления здравоохранения города Алматы;
37) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 4" управления здравоохранения города Алматы;
38) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 5" управления здравоохранения города Алматы;
39) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский онкологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
40) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской наркологический центр медико-социальной коррекции" управления здравоохранения города Алматы;

24) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
25) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
26) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
27) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
28) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық студенттер емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
29) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
30) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
31) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел шұғыл көмек ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
32) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
33) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
34) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық жәрдем стансасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
35) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 8 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
36) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
37) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
38) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
39) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы онкологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
40) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық наркологиялық медициналық-әлеуметтік түзету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

41) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи" управления здравоохранения города Алматы;
42) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 1" Государственного учреждения управления здравоохранения города Алматы;
43) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр крови" управления здравоохранения города Алматы;
44) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр репродукции человека" управления здравоохранения города Алматы;
45) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр перинатологии и детской кардиохирургии" управления здравоохранения города Алматы;
46) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 4" управления здравоохранения города Алматы;
47) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" управления здравоохранения города Алматы;
48) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения города Алматы;
49) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 16" управления здравоохранения города Алматы;
50) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления здравоохранения города Алматы;
51) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 22" управления здравоохранения города Алматы;
52) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 24" управления здравоохранения города Алматы;
53) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25" управления здравоохранения города Алматы;
54) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской ревматологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
55) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 1" управления здравоохранения города Алматы;
56) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 12" управления здравоохранения города Алматы;
57) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 7" управления здравоохранения города Алматы;

41) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық паллиативті көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
42) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық балалар емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
43) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық қан орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
44) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық адам ұрпағын өрбіту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
45) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Перинатология және балалар кардиохирургиясы орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
46) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
47) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
48) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
49) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 16 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
50) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
51) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 22 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
52) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 24 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
53) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 25 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
54) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық ревматологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
55) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
56) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 12 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
57) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 қалалық балалар емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

58) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городское патологоанатомическое бюро" управления здравоохранения города Алматы;
59) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения города Астаны";
60) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны";
61) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" акимата города Астаны";
62) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны";
63) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" акимата города Астаны";
64) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны";
65) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Астаны";
66) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1" управления здравоохранения города Астаны";
67) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2" управления здравоохранения города Астаны;
68) Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский центр проблем психического здоровья" акимата города Астаны;
69) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр медико-социальной реабилитации" управления здравоохранения города Астаны;
70) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения города Астаны;
71) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 3" управления здравоохранения города Астаны;
72) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Онкологический диспансер" акимата города Астаны;
73) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 1" акимата города Астаны;
74) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 2" управления здравоохранения города Астаны;
75) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 1" управления здравоохранения города Астаны;
76) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 2" управления здравоохранения города Астаны;

58) Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық паталогоанатомиялық бюросы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
59) Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
60) Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
61) Астана қаласы әкімдігінің "№ 4 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
62) Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
63) Астана қаласы әкімдігінің "№ 6 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
64) Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
65) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 8 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
66) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
67) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
68) Астана қаласы әкімдігінің "Психикалық денсаулық мәселелері медициналық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
69) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Медициналық-әлеуметтік оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
70) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
71) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
72) Астана қаласы әкімдігінің "Онкология диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
73) Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
74) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
75) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
76) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;

77) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская инфекционная больница" акимата города Астаны;
78) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская детская инфекционная больница" управления здравоохранения города Астаны;
79) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр дерматологии и профилактики болезней, передающихся половым путем" управления здравоохранения города Астаны;
80) Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр по профилактике и борьбе со СПИД" акимата города Астаны;
81) Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астана" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
82) Государственное коммунальное учреждение "Специализированный Дом ребенка" управления здравоохранения города Астаны;
83) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская многопрофильная клиническая больница" управления здравоохранения Алматинской области;
84) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Алматинской области;
85) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская региональная детская клиническая больница" управления здравоохранения Алматинской области;
86) Государственное коммунальное казенное предприятие "Межрайонный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения города Алматы;
87) Товарищество с ограниченной ответственностью "Health & Beauty Plaza";
88) Товарищество с ограниченной ответственностью "Международный центр охраны зрения";
89) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр Сәби ана";
90) Товарищество с ограниченной ответственностью "Burc Medical";
91) Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр Неврологии, эпилептологии и ЭЭГ";
92) Товарищество с ограниченной ответственностью "Первый Казахстанский медицинский центр гирудотерапии "Гирудо";
93) Товарищество с огранченной ответственностью "Институт болезней суставов";
94) Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
3. Клинические базы Акционерного общества "Медицинский университет Астана":
1) Акционерное общество "Национальный научный медицинский центр" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;

77) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
78) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар жұқпалы аурулары ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
79) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Дерматология және жыныс қатынасы аурулардың алдын ала емдеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
80) Астана қаласы әкімдігінің "ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
81) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі "Астана қаласының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
82) Астана қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Мамандандырылған балалар үйі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі;
83) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
84) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
85) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы аймақтық балалар клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
86) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Ауданаралық туберкулезге қарсы күрес диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
87) "Health&BeautyPlaza" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
88) "Халықаралық көзді қорғау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
89) "Сәби ана" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
90) "Burc Medical" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
91) "Неврология, эпилептология және ЭЭГ орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
92) "Гирудо" Бірінші Қазақстандық медициналық гирудотерапия орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
93) "Буын аурулары институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
94) "Кардиохирургия және трансплантология ғылыми-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. "Астана медициналық университеті" акционерлік қоғамының клиникалық базалары:
1) "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" акционерлік қоғамы;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

3) Акционерное общество "Республиканский диагностический центр";
4) Акционерное общество "Национальный научный центр материнства и детства";
5) Акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр";
6) Акционерное общество "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
7) Государственное коммунальное учреждение "Специализированный Дом ребенка" акимата города Астаны;
8) Республиканское государственное казенное предприятие "Центральный клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
9) Астанинский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины" Министерства юстиции Республики Казахстан;
10) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" акимата города Астаны;
11) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны;
12) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" акимата города Астаны;
13) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" акимата города Астаны;
14) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны;
15) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" акимата города Астаны;
16) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны;
17) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" акимата города Астаны;
18) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр первичной медико-санитарной помощи "Шапагат" акимата города Астаны;
19) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 10" акимата города Астаны;
20) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская станция скорой медицинской помощи" акимата города Астаны;
21) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1" акимата города Астаны;
22) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2" акимата города Астаны;
23) Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский центр проблем психического здоровья" акимата города Астаны;

3) "Республикалық диагностикалық орталық" акционерлік қоғамы;
4) "Ұлттық ана мен бала ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "Ұлттық ғылыми кардиохирургиялық орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Ұлттық онкология және трансплантология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
7) Астана қаласы әкімдігінің "Мамандандылырған балалар үйі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі;
8) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Отан соғысы мүгедектеріне арналған Орталық клиникалық госпиталь" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
9) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот медицинасы орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Астана филиалы;
10) Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
11) Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
12) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 3 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
13) Астана қаласы әкімдігінің "№ 4 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
14) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
15) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 6 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
16) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
17) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 8 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
18) Астана қаласы әкімдігінің "Шапағат" алғашқы медициналық-санитариялық көмек орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
19) Астана қаласы әкімдігінің "№ 10 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
20) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
22) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
23) Астана қаласы әкімдігінің "Психикалық денсаулық проблемаларының медициналық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

24) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр медико-социальной реабилитации" акимата города Астаны;
25) Государственное коммунальное казенное предприятие "Противотуберкулезный диспансер города Астаны" акимата города Астаны;
26) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 3" акимата города Астаны;
27) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Онкологический диспансер" акимата города Астаны;
28) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 2" акимата города Астаны;
29) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 1" акимата города Астаны;
30) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская больница № 2" акимата города Астаны;
31) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская инфекционная больница" акимата города Астаны;
32) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская детская инфекционная больница" акимата города Астаны;
33) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Учебно-практический центр семейной медицины "Демеу" акимата города Астаны;
34) Товарищество с ограниченной ответственностью "Учебно-клинический центр" акимата города Астаны;
35) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр дерматологии и профилактики болезней, передающихся половым путем города Астаны" акимата города Астана;
36) Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр по профилактике и борьбе со СПИД" акимата города Астаны;
37) Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Астаны" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
38) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр № 1" акимата города Астаны;
39) Республиканское государственное казенное предприятие "Центр судебной медицины" Министерства юстиции Республики Казахстан;
40) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Патологоанатомическое бюро" акимата города Астаны;
41) Товарищество с ограниченной ответственностью "Учебно-клинический центр "Стоматология";
42) Коммунальное государственное учреждение "Детское психоневрологическое медико-социальное учреждение" акимата города Астаны;
43) Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов" акимата города Астаны;

24) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық әлеуметтік оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
25) Астана қаласы әкімдігінің "Астана қаласы Туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
26) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 3 перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
27) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
28) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 Перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
29) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
30) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
31) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
32) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
33) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Демеу" отбасылық медицинасының оқу-тәжірибелік орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
34) Астана қаласы әкімдігінің "Оқу-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
35) Астана қаласы әкімдігінің "Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын алдын-ала емдеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
36) Астана қаласы әкімдігінің "ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
37) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
38) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№1 Перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
39) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот медицинасы орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
40) Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Патологоанатомиялық бюро" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
41) "Стоматология" оқу-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
42) Астана қаласы әкімдігінің "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
43) Астана қаласы әкімдігінің "Қарттар мен мүгедектерге арналған медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

44) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
45) Республиканское государственное предприятие "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на праве хозяйственного ведения;
46) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр МУА";
47) Товарищество с ограниченной ответственностью "ЧЛХ";
48) Товарищество с ограниченной ответственностью "СамұрықМедҚызмет";
49) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорская центральная городская больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
50) Республиканское государственное казенное предприятие "Акмолинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
51) Государственное учреждение "Степногорский региональный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Акмолинской области;
52) Государственное коммунальное казенное предприятие "Степногорская региональная психиатрическая больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
53) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акмолинская областная больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
54) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акмолинская областная больница № 2" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
55) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акмолинская областная детская больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
56) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр" управления здравоохранения Акмолинской области;
57) Государственное коммунальное казенное предприятие "Акмолинская областная психиатрическая больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
58) Государственное коммунальное казенное предприятие "Акмолинский областной противотуберкулезный диспансер имени Коныратбека Курманбаева" управления здравоохранения Акмолинской области;
59) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Акмолинской области;
60) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акмолинский областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Акмолинской области;

44) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық қазыналық кәсіпорны;
45) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
46) "АМУ медицина орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
47) "ЧЛХ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
48) "СамұрықМедҚызмет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
49) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Степногорск қалалық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
50) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Ақмола облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
51) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Степногорск аймақтық туберкулезге қарсы күрес диспансері" мемлекеттік мекемесі;
52) Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының "Степногорск аймақтық психиатриялық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
53) Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының "Ақмола облыстык ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
54) Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "№2 Ақмола облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын;
55) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақмола облысы балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
56) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
57) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақмола облыстық психиатрия ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
58) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қоныратбек Құрманбаев атындагы Ақмола облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
59) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
60) Ақмола облысы денсаулық сақтау баскармасының "Ақмола облысы онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

61) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауская городская больница" управления здравоохранения Акмолинской области;
62) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Акмолинской области;
63) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
64) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская областная больница" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
65) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кардиологический центр" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
66) Республиканское государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
67) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
68) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
69) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
70) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
71) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
72) Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайская областная детская больница" управления здравоохранения Костанайской области;
73) Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайский родильный дом" управления здравоохранения Костанайской области;
74) Государственное учреждение "Костанайский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Костанайской области;
75) Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Костанайской области;
76) Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайская городская станция скорой неотложной медицинской помощи" управления здравоохранения Костанайской области;

61) Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкшетау қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
62) Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық жәрдем станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
63) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
64) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
65) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кардиологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
66) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облыстық санитариялық-эпидемиологиялық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
67) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Психоневрологиялық диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
68) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
69) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
70) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
71) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
72) Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
73) Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
74) Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
75) Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
76) Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

77) Коммунально-государственное предприятие "Костанайская городская больница" управления здравоохранения Костанайской области;
78) Северо-Казахстанский филиал республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины" Министерства юстиции Республики Казахстан;
79) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
80) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
81) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника" управления здравоохранения Северо-Казахстанской области;
82) Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Центральная дорожная больница";
83) Товарищество с ограниченной ответственностью "Академия ортопедии Астана";
84) Товарищество с ограниченной ответственностью "Фрезениус Медикал Кейр Казахстана".
4. Клинические базы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственний медицинский университет":
1) Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр гигиены труда и профессиональных заболеваний" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) Коммунальное государственное предприятие "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
3) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинская фирма "Гиппократ";
4) Коммунальное государственное предприятие "Городская больница № 1 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
5) Товарищество с ограниченной ответственностью "Городской центр первичной медико-санитарной помощи";
6) Коммунальное государственное предприятие "Родильный дом города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
7) Карагандинский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины Министерства юстиции Республики Казахстан";
8) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 1 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
9) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 2 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
10) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 3 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;

77) Қостанай облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
78) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Сот медицинасы орталығының" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан филиалы";
79) Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының "№1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
80) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
81) Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
82) "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы – "Орталық жол ауруханасы";
83) "Академия ортопедии Астана" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
84) "Фрезениус Медикал Кейр Казахстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
4. "Қарағанды мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы респубикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Еңбек гигиенасы және кәсіби аурулар ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
2) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
3) "Гиппократ" медициналық фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қ. №1 қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
5) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық медициналық-санитарлық алғашқы көмек орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының перзентханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
7) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Сот медицинасы орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарағанды филиалы;
8) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласы №1 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
9) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
10) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 3 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;

11) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 4 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
12) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 5 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области;
13) Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Абая" управления здравоохранения Карагандинской области;
14) Коммунальное государственное учреждение "Инфекционная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
15) Коммунальное государственное казенное предприятие "Станция скорой медицинской помощи города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
16) Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
17) Коммунальное государственное предприятие "Родильный дом города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
18) Коммунальное государственное предприятие "Детская больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
19) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 2 города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
20) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 4 города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;
21) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр Жезказган";
22) Коммунальное государственное учреждение "Дом ребенка "Шапагат" управления здравоохранения Карагандинской области;
23) Товарищество с ограниченной ответственностью "Клиника пластической хирургии проф.Курашева";
24) Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр микрохирургии глаза";
25) Товарищество с ограниченной ответственностью "Диацент";
26) Товарищество с ограниченной ответственностью "Клиника Авиценна";
27) Коммунальное государственное предприятие "Областной медицинский центр" управления здравоохранения Карагандинской области;
28) Коммунальное государственное предприятие "Областная клиническая больница" Управления здравоохранения Карагандинской области;
29) Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Карагандинской области;
30) Коммунальное государственное предприятие "Областной центр травматологии и ортопедии имени профессора Х.Ж. Макажанова" Управления здравоохранения Карагандинской области;
31) Коммунальное государственное предприятие "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области;

11) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 4 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
12) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 5 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
13) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
14) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
15) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының жедел жәрдем медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
16) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
17) Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы "Теміртау қаласының перзентханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
18) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
19) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
20) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының №4 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
21) "Медицинский центр Жезказган" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шапағат" балалар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
23) "Клиника пластической хирургии проф. Курашева" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Көздің шағын хирургиясының орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Диацент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Авиценна" клиникасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық медициналық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
28) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
29) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
30) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы травматология және ортопедия облыстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
31) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;

32) Коммунальное государственное предприятие "Областной центр крови" управления здравоохранения Карагандинской области;
33) Коммунальное государственное предприятие "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области;
34) Коммунальное государственное предприятие "Областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Карагандинской области;
35) Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной детский психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области;
36) Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД" управления здравоохранения Карагандинской области;
37) Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области;
38) Коммунальное государственное предприятие "Областной психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области;
39) Коммунальное государственное учреждение "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения Карагандинской области;
40) Коммунальное государственное предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Карагандинской области;
41) Коммунальное государственное предприятие "Областная челюстно-лицевая больница" Управления здравоохранения Карагандинской области;
42) Коммунальное государственное предприятие "Областной кардиохирургический центр" управления здравоохранения Карагандинской области;
43) Коммунальное государственное предприятие "Областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области;
44) Коммунальное государственное предприятие "Областной центр медицинской помощи ветеранам войны" управления здравоохранения Карагандинской области;
45) Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный акушерско-гинекологический центр";
46) Республиканское государственное казенное предприятие "Карагандинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
47) Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной детский санаторий" управления здравоохранения Карагандинской области;
48) Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница г.Сарани" управления здравоохранения Карагандинской области;
49) Коммунальное государственное предприятие "Поликлиника № 1 города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области;

32) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық қан орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
33) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
34) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық онкологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
35) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар психоневрологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
36) Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды облыстық ЖИТС-тың алдын-алу және күресі жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
37) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
38) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық писхоневрологиялық диспансер" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
39) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
40) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
41) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жақ сүйек-бет ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
42) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық кардиохирургия орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
43) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
44) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
45) "Аймақтық акушер-гинекологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
46) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Қарағанды облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
47) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар санаторийі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
48) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Саран қ. орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
49) Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының №1 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;

50) Товарищество с ограниченной ответственностью "DOCTOR STOM Б";
51) Товарищество с ограниченной ответственностью "Эстет Стоматология".
5. Клинические базы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Государственный медицинский университет города Семей":
1) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский научно-практический Центр медико-социальных проблем наркомании" Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
2) Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр первичной медико-санитарной помощи № 12 города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
3) Коммунальное государственное казенное предприятие "Больница скорой медицинской помощи города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
4) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психиатрический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
5) Коммунальное государственное казенное предприятие "Инфекционная больница города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
6) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
7) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
8) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Родильный дом № 2 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
9) Коммунальное государственное казенное предприятие "Родильный дом № 3 города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
10) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Консультативно-диагностический центр города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
11) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Патологоанатомическое бюро города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
12) Семейский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины Министерства юстиции Республики Казахстан";
13) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Наркологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;

50) "DOCTOR STOM Б" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
51) "Эстет Стоматология" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
5. "Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
2) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының №12 бастапқы медициналық-санитарлық көмек орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
4) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының психикалық сауықтыру диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
5) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
6) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының №2 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
7) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
8) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 2 перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
9) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 3 перзентханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
10) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының консультативтік-диагностикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын;
11) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының патологоанатомиялық бюросы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
12) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот медицинасы орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Семей филиалы;
13) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының наркологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;

14) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Усть-Каменогорская городская больница № 1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
15) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр матери и ребенка" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
16) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 1 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
17) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
18) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 5 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
19) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 1" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
20) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 2" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
21) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
22) Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа города Семей" управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области";
23) Коммунальное государственное казенное предприятие "Поликлиника № 1 смешанного типа города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
24) Коммунальное государственное казенное предприятие "Перинатальный центр города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
25) Коммунальное государственное казенное предприятие "Поликлиника № 5 смешанного типа города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
26) Коммунальное государственное казенное предприятие "Станция скорой неотложной медицинской помощи города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
27) Коммунальное государственное казенное предприятие "Реабилитационный центр для инвалидов, участников Великой Отечественной войны, воинов-интернационалистов, ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС, пенсионеров за особые заслуги перед Республикой Казахстан" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;

14) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
15) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
16) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 1 поликлиникасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
17) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
18) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының №5 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
19) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№1 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
20) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар қаласының №2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын;
21) Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық жедел медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекеме;
23) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 аралас үлгідегі емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
24) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының перинаталдық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
25) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 5 аралас үлгідегі емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
26) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының жедел шұғыл медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
27) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұлы Отан соғысының мүгедектері, қатысушылары, интернационалист жауынгерлері, Чернобыль АЭС апатының салдарын жоюшыларға, Қазақстан Республикасы алдында ерен еңбек сіңірген зейнеткерлерге арналған сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

28) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 4 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
29) Коммунальное государственное казенное предприятие "Поликлиника № 5 смешанного типа города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
30) Товарищество с ограниченной ответственностью "Әділ-Ем";
31) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская стоматологическая поликлиника города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
32) Коммунальное государственное казенное предприятие "Бюро медицинской статистики города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
33) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр крови города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
34) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2 города Усть-Каменогорск" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
35) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 1 города Усть-Каменогорск" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
36) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2 города Усть-Каменогорск" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
37) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
38) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Врачебная амбулатория № 17 города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
39) Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр по профилактике и борьбе со СПИД города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
40) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 3" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
41) Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
42) Павлодарский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины Министерства юстиции Республики Казахстан";

28) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 4 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
29) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 5 аралас үлгідегі емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
30) "Әділ-Ем" жауапкершілігі шектеулі серіктестік;
31) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қалалық балалар тіс емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
32) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының медициналық статистика бюросы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
33) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының қан орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
34) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
35) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қалалық № 1 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
36) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қаласының № 2 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
37) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының Семей қалалық № 2 аралас үлгідегі емханасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
38) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 17 дәрігерлік амбулаториясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
39) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының ЖИТС алдын алу және күрес жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
40) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
41) "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
42) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот медицинасы орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар филиалы;

43) Коммунальное государственное казенное предприятие "Поликлиника № 3 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
44) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 4 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
45) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Региональный онкологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
46) Коммунальное государственное казенное предприятие "Региональный противотуберкулезный диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
47) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанская областная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
48) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
49) Коммунальное государственное казенное предприятие "Поликлиника Павлодарского района" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
50) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
51) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
52) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной перинатальный центр № 1" управления здравоохранения Павлодарской области Акимата Павлодарской области;
53) Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной диагностический центр" Департамента здравоохранения Павлодарской области Акимата Павлодарской области;
54) Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
55) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
56) Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;

43) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 3 емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
44) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 4 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
45) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының өңірлік онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
46) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының өңірлік туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
47) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
48) Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны;
49) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар ауданының поликлиникасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
50) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
51) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
52) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
53) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау департаментінің "Облыстық диагностикалық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
54) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
55) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
56) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық тері-венерологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

57) Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарская областная инфекционная больница" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
58) Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
59) Республиканское государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
60) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной психиатрический диспансер" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
61) Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
62) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата;
63) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной центр крови" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области;
64) Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной центр крови" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
65) Государственное учреждение "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД" Департамента здравоохранения Павлодарской области;
66) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области;
67) Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области.
6. Клинические базы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова":
1) "Медицинский центр Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) "Клиника семейной медицины Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;

57) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
58) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облысының психоневрологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
59) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Шығыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
60) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық психиатриялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
61) Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын;
62) "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
63) Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының қан орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
64) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық қан орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
65) "Павлодар облыстық ЖИТС-тың алдын алу және күресу жөніндегі орталығы" мемлекеттік мекемесі;
66) Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
67) Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
6. "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығы";
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің отбасылық медицина клиникасы";

3) "Стоматологическая клиника Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени Марата Оспанова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Актюбинской области;
5) Актюбинский филиал республиканского государственного казенного предприятия "Центр судебной медицины" Министерства юстиции Республики Казахстан;
6) Государственное коммунальное предприятие "Городская станция скорой и неотложной медицинской помощи" управления здравоохранения Актюбинской области;
7) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения Актюбинской области;
8) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" управления здравоохранения Актюбинской области;
9) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения Актюбинской области;
10) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" управления здравоохранения Актюбинской области;
11) Государственное учреждение "Актюбинская противочумная станция" Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
12) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская стоматологическая поликлиника" управления здравоохранения Актюбинской области;
13) Государственное коммунальное предприятие "Городская детская клиническая больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
14) Акционерное общество "Железнодорожный госпиталь медицины и катастроф" – "Актюбинская железнодорожная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
15) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
16) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский областной психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Актюбинской области;
17) Государственное коммунальное предприятие "Актюбинская областная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
18) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Актюбинской области;

3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университетінің стоматологиялық клиникасы";
4) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
5) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Сот медицина орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақтөбе филиалы;
6) Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық жедел және шұғыл медициналық көмек бекеті" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
7) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
8) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
9) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 3 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
10) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 4 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
11) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы" мемлекеттік мекемесі;
12) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық балалар стоматологиялық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
13) Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
14) "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы - "Ақтөбе темір жол ауруханасы";
15) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
16) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтөбе облыстық психоневрологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
17) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақтөбе облыстық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
18) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

19) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр крови" управления здравоохранения Актюбинской области;
20) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Актюбинской области;
21) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областное патологоанатомическое бюро" управления здравоохранения Актюбинской области;
22) Государственное коммунальное предприятие "Актюбинский областной детский костно-туберкулезный санаторий "Чайка"" управления здравоохранения Актюбинской области;
23) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Актюбинской области;
24) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая инфекционная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
25) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Актюбинской области;
26) Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Актюбинской области Комитета по защите прав потребителей" Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
27) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский областной консультативно-диагностический центр" управления здравоохранения Актюбинской области;
28) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
29) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
30) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
31) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная детская больница" управления здравоохранения Атырауской области;
32) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной родильный дом" управления здравоохранения Атырауской области;
33) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;

19) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
20) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтөбе облыстық наркология диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
21) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық патологоанатомиялық бюросы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
22) "Ақтөбе облыстық денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе облыстық балалар сүйек-өкпе туберкулезінің "Шағала" санаториясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
23) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтөбе облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
24) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық жұқпалы ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
25) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
26) "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқығын қорғау комитетінің Ақтөбе облысы тұтынушыларының құқығын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
27) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақтөбе облыстық консультативтік-диагностикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
28) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
29) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
30) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
31) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
32) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық перзентханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
33) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

34) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
35) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Мангистауской области;
36) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" управления здравоохранения Кзылординской области;
37) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шалкарская центральная районная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
38) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каргалинская центральная районная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
39) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Иргизская центральная районная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
40) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каргалинская городская больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
41) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Хромтауская центральная районная больница" управления здравоохранения Актюбинской области;
42) Государственное учреждение "Департамент комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности по Актюбинской области" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
43) Государственное коммунальное казенное предприятие "Акжаикская районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
44) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
45) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанибекская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
46) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
47) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Зеленовская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
48) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
49) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;

34) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
35) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
36) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
37) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шалқар аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
38) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарғалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
39) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ырғыз аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
40) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарғалы қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
41) Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Хромтау аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
42) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі;
43) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
44) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
45) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жәнібек аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
46) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
47) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
48) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№4 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
49) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№3 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

50) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
51) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
52) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таскалинская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
53) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
54) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
55) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Зеленовская районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
56) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акжаикская центральная районная больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
57) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная многопрофильная детская больница" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
58) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
59) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области;
60) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жылыойская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
61) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
62) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Индерская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
63) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Махатская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
64) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курмангазынская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;

50) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
51) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
52) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тасқала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
53) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
54) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазтал аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
55) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
56) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
57) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
58) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
59) Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
60) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жылыой аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
61) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
62) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
63) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мақат аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
64) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

65) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Атырауской области;
66) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
67) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетибайская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
68) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каракиянская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
69) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тупкараганская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
70) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Исатайская центральная районная больница" управления здравоохранения Атырауской области;
71) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "ЖанАкционерное общество зенская городская центральная больница", управления здравоохранения Мангистауской области;
72) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области; нет св. о гос регистрац
73) Государственное коммунальное казенное предприятие "Бейнеуская центральная районная больница" управления здравоохранения Мангистауской области;
74) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Мангистауской области;
75) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырдарьинская центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области;
76) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кармакшинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области;
77) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жалагашская центральная районная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области;
78) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казалинская районная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области;
79) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аральская центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области;

65) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау қалалық медициналық жедел жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
66) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
67) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетібай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
68) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарақия аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
69) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түпқараған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
70) Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
71) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
72) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
73) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
74) Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақтау қалалық медициналық жедел жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
75) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сырдария орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
76) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қармақшы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
77) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жалағаш аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
78) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазалы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
79) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арал аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

80) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шиелийская центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области;
81) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная больница" управления здравоохранения Кызылординской области;
82) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения Кызылординской области;
83) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детская больница" управления здравоохранения Кызылординской области;
84) Филиал акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" – "Кызылординская железнодорожная больница" управления здравоохранения Кызылординской области;
85) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Кызылординской области.
7. Клинические базы Государственного коммунального казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия":
1) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная клиническая больница" акимата Южно-Казахстанской области;
2) Государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер";
3) Государственное учреждение "Областной психоневрологический диспансер";
4) Коммунальное государственное учреждение "Областной Центр по профилактике и борьбе со СПИД" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
5) Коммунальное государственное учреждение "Областной реабилитационный центр "Мать и дитя" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
6) Государственное учреждение "Областной детский туберкулезный санаторий "Ак-Булак";
7) Коммунальное государственное учреждение "Областной детский противотуберкулезный санаторий "Жансая" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
8) Коммунальное государственное учреждение "Областной детский противотуберкулезный санаторий "Карлыгаш" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
9) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной онкологический диспансер" акимата Южно-Казахстанской области;
10) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
11) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной эндокринологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
12) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная офтальмологическая больница" акимата здравоохранения Южно-Казахстанской области;

80) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
81) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
82) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
83) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қызылорда қаласы;
84) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Апат медицина темір жол госпиталі" акционерлік қоғам филиалы - "Қызылорда темір жол ауруханасы";
85) Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық дәрігерлік медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
7. "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
2) "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
3) "Облыстық жүйке аурулары диспансері" мемлекеттік мекемесі;
4) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық ЖИТС алдын алу және онымен күресу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала" облыстық оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Ақ-Бұлақ" облыстық балалар өкпе-құрт аурулары шипажайы" мемлекеттік мекемесі;
7) "Жансая" облыстық балалар туберкулезге қарсы шипажайы" мемлекеттік мекемесі;
8) "Қарлығаш" облыстық балалар туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік мекемесі;
9) Оңтүстік Қазақстан әкімиятының "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
10) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
11) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық эндокринологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
12) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық офтальмологиялық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

13) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная стоматологическая поликлиника" акимата здравоохранения Южно-Казахстанской области;
14) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной консультативно-диагностический медицинский центр" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
15) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр гипербарической оксигенации имени Т.О Орынбаева" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
16) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр крови" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
17) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областное патологоанатомическое бюро" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
18) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр формирования здорового образа жизни" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
19) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 1" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
20) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 2" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
21) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 3" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
22) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 4" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
23) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной реабилитационный центр "Мейрим" для детей с органическим поражением нервной системы" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
24) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная наркологическая больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
25) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
26) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной дерматовенерологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
27) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
28) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский реабилитационный центр" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
29) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский санаторий "Сарыагаш" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;

13) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тіс емдеу емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
14) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық консультативтік-диагностикалық медицина орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
15) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Т.О. Орынбаев атындағы облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
16) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
17) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық патологоанатомиялық бюросы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
18) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
19) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
20) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
21) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№3 облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
22) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№4 облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
23) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жүйке жүйесі органикалық зақымданған балаларға арналған "Мейірім" облыстық оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
24) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
25) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
26) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерология аурулары диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
27) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
28) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
29) Оңтүстік Қазақстан облысы "Сарыағаш" облыстық балалар шипажайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

30) Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр стерилизации инструментария и изделий медицинского назначения" управления здравоохранения управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
31) Коммунальное государственное учреждение "Шымкентская городская инфекционная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
32) Коммунальное государственное учреждение "Шымкентский специализированный Дом Ребенка" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
33) Коммунальное государственное учреждение "Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
34) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский центр амбулаторной хирургии, травматологии и гинекологии" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
35) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский городской родильный дом № 2" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
36) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
37) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
38) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская детская больница № 1" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
39) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская детская больница № 2" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
40) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская больница № 1" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
41) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская больница № 2" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
42) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская центральная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
43) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 1" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
44) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 2" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
45) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 3" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;

30) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Құралдарды және медициналық мақсатта қолданылатын бұйымдарды залалсыздандыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
31) "Шымкент қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
32) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент мамандандырылған бөбектер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
33) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент қалалық өкпе-құрт ауруына қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
34) Оңтүстік Қазақстан облысы "Шымкент амбулаториялық хирургия, травматология және гинекология орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
35) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент қалалық №2 перзентхана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
36) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент қалалық жедел жәрдем көрсету стансасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
37) Оңтүстік Қазақстан облысы "Шымкент қалалық жедел медициналық көмек ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
38) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "№1 Шымкент қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
39) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "№2 Шымкент қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
40) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 Шымкент қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
41) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 Шымкент қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
42) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент қалалық орталық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
43) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
44) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының "№2 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
45) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№3 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

46) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 4" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
47) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 5" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
48) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 6" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
49) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 7" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
50) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 8" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
51) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 9" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
52) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 10" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
53) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 11" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
54) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентская городская поликлиника № 12" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
55) Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская центральная городская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
56) Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
57) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринский районный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
58) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
59) Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
60) Коммунальное государственное учреждение "Казыгуртская районная противотуберкулезная больница";
61) Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
62) Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
63) Коммунальное государственное учреждение "Отрарская районная противотуберкулезная больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;

46) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№4 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
47) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№5 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
48) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№6 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
49) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№7 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
50) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№8 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
51) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№9 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
52) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№10 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
53) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№11 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
54) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№12 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
55) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Кентау орталық қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
56) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
57) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
58) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
59) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
60) "Қазығұрт аудандық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
61) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
62) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
63) "Отырар аудандық туберкулезге қарсы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

64) Государственное коммунальное казенное предприятие "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
65) Государственное коммунальное казенное предприятие "Отрарская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
66) Коммунальное государственное учреждение "Сарыагашский районный противотуберкулезный диспансер";
67) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
68) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная больница "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
69) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
70) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
71) Коммунальное государственное учреждение "Сайрамский межрайонный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
72) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сайрамская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
73) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сайрамская районная больница "Карабулак" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
74) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сайрамская районная поликлиника "Аксукент" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
75) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сайрамская районная поликлиника "Карабулак" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
76) Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысский межрайонный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
77) Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
78) Государственное коммунальное казенное предприятие "Арысская районная поликлиника" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
79) Государственное учреждение "Районный противотуберкулезный диспансер района "Байдибек";
80) Государственное коммунальное казенное предприятие "Байдибекская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
81) Государственное коммунальное казенное предприятие "Байдибекская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;

64) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
65) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
66) "Сарыағаш аудандық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
67) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
68) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
69) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
70) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
71) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам ауданаралық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
72) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
73) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
74) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақсукент" Сайрам аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
75) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
76) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс ауданаралық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
77) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
78) Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
79) "Бәйдібек аудандық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
80) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
81) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

82) Государственное учреждение "Туркестанский межрайонный противотуберкулезный диспансер";
83) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская центральная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
84) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская детская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
85) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская поликлиника" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
86) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская станция скорой помощи" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
87) Коммунальное государственное учреждение "Специализированный противотуберкулезный санаторий "Балыкшы" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
88) Государственное коммунальное казенное предприятие "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
89) Государственное коммунальное казенное предприятие "Тюлькубасская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
90) Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Аксу-Жабаглы" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
91) Коммунальное государственное учреждение "Махтааральский районный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
92) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская центральная районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
93) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная больница "Атакент" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
94) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная больница "Асык ата" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
95) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
96) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная поликлиника "Жетысай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
97) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная поликлиника "Атакент" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
98) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная поликлиника "Асык ата" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;

82) "Түркістан туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
83) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
84) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
85) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
86) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық жедел жәрдем беру стансасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
87) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балықшы" мамандандырылған туберкулезге қарсы санаторийі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
88) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
89) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
90) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу-Жабағлы" оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
91) "Мақтаарал аудандық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
92) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мақтаарал аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
93) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
94) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Асықата" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
95) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
96) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай" Мақтаарал аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
97) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атакент" Мақтаарал аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
98) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Асықата" Мақтаарал аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

99) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мактааральская районная поликлиника "Мырзакент" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
100) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ордабасинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
101) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ордабасинская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
102) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сузакская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
103) Государственное коммунальное казенное предприятие "Сузакская районная поликлиника" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
104) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
105) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
106) Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
107) Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная поликлиника" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;
108) Товарищество с ограниченной ответственностью Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Бирколик";
109) Учреждение "Клиника Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави".
8. Клинические базы Учреждения "Международный Казахско-Турецкий университет имени Х.А. Ясави":
1) Учреждение "Клиника Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави";
2) Коммунальное государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер";
3) Коммунальное государственное учреждение "Областной психоневрологический диспансер";
4) Коммунальное государственное учреждение "Областной Центр по профилактике и борьбе со СПИД" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
5) Государственное учреждение "Шымкентская городская инфекционная больница";
6) Коммунальное государственное учреждение "Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
7) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
8) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная клиническая больница" управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области;

99) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
100) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
101) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
102) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
103) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
104) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
105) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
106) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
107) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
108) "Біркөлік" оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
109) "Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университетінің клиникасы" мекемесі.
8. "Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университеті" мекемесінің клиникалық базалары:
1) "Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университетінің клиникасы" мекемесі;
2) "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі;
3) "Облыстық жүйке аурулары диспансері" мемлекеттік мекемесі;
4) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық ЖИТС-тің алдын алу және онымен күресу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Шымкент қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік мекемесі;
6) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шымкент қалалық өкпе-құрт ауруына қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
8) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

44) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной дерматовенерологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
45) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр стерилизации инструментария и изделий медицинского назначения" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
46) Коммунальное государственное учреждение "Туркестанский межрайонный противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
47) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская центральная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
48) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская детская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
49) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
50) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанская городская станция скорой помощи" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
51) Государственное коммунальное казенное предприятие "Туркестанский городской центр крови" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
52) Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной перинатальный центр № 3" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области, город Туркестан;
53) Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская центральная городская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
54) Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области;
55) Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская стоматологическая поликлиника "Эмаль" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области.
9. Клинические базы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Высшая школа общественного здравоохранения":
1) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" управления здравоохранения города Алматы;
2) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" управления здравоохранения города Алматы;
3) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" управления здравоохранения города Алматы;

44) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерология аурулары диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
45) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Құралдарды және медициналық мақсатта қолданылатын бұйымдарды залалсыздандыру орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
46) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан ауданаралық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
47) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
48) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
49) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
50) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық жедел жәрдем беру стансасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
51) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түркістан қалалық қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
52) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "№3 облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
53) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Кентау орталық қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
54) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
55) Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Эмаль" балалар стоматологиялық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
9. "Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
2) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
3) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

4) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Алматы;
5) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления здравоохранения города Алматы;
6) Государственное коммунальное казенное предприятие "Региональный Диагностический Центр" управления здравоохранения города Алматы;
7) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" управления здравоохранения города Алматы;
8) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр крови" управления здравоохранения города Алматы.
10. Клинические базы Негосударственного учреждения образования "Казахстанско-Российский медицинский университет":
1) Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
2) Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
3) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский кожно-венерологический институт" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
5) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
6) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр гигиены и эпидемиологии имени Хамзы Жуматова" Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
7) Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
8) Акционерное общество "Научный центр урологии имени академика Б.У. Джарбусынова" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
9) Акционерное общество "Казахский ордена "Знак Почета" научно-исследовательский институт глазных болезней";

4) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 8 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
5) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
6) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Өңірлік диагностикалық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
7) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
8) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық қан орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
10. "Қазақстан-Ресей медициналық университеті" мемлекеттік емес білім беру мекемесінің клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі "Қазақстан Республикасының туберкулез проблемалары ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Қазақ онкология және радиология ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Тері-венерология ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
6) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Х.Ж. Жұматов атындағы Гигиена және эпидемиология ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
7) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
8) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Академик Б.У. Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
9) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Құрмет белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;

10) Акционерное общество "Санаторий Казахстан";
11) Акционерное общество "Республиканский центр водных видов спорта";
12) Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
13) Государственное учреждение "Военный клинический госпиталь" Министерства обороны Республики Казахстан;
14) Республиканская детская клиническая больница "Аксай";
15) Медицинский центр управление делами Президента Республики Казахстан;
16) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городской центр репродукции человека" управления здравоохранения города Алматы;
17) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской перинатальный центр" управления здравоохранения города Алматы;
18) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" управления здравоохранения города Алматы;
19) Государственное коммунальное предприятие на основе хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения города Алматы;
20) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" управления здравоохранения города Алматы;
21) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" управления здравоохранения города Алматы;
22) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" управления здравоохранения города Алматы;
23) Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская городская клиническая больница № 2" управления здравоохранения города Алматы;
24) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" управления здравоохранения города Алматы;
25) Государственное казенное коммунальное предприятие "Городская поликлиника № 5" управления здравоохранения города Алматы;
26) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" управления здравоохранения города Алматы;
27) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 10" управления здравоохранения города Алматы;
28) Государственное казенное коммунальное предприятие "Городская поликлиника № 16" управления здравоохранения города Алматы;
29) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 17" управления здравоохранения города Алматы;
30) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 22" управления здравоохранения города Алматы;

10) "Қазақстан санаторийі" акционерлік қоғамы;
11) "Республикалық су спорты түрлерінің орталығы" акционерлік қоғамы;
12) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
13) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Әскери клиникалық госпиталі" мемлекеттік мекемесі;
14) "Ақсай" республикалық балалар клиникалық ауруханасы;
15) "Қазақстан Республикасы Президенті іс басқармасының медицина орталығы";
16) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық адам репродукциясы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
17) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
18) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық шұғыл медициналық көмек ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
19) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқарманың "Жедел медициналық жәрдем стансасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
20) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық орталық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
22) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
23) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 қалалық клиникалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
24) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
25) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
26) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 8 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
27) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 10 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
28) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 10 қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
29) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 17 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
30) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 22 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

31) Государственное казенное коммунальное предприятие "Городская студенческая поликлиника" управления здравоохранения города Алматы;
32) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская городская клиническая больница" города Алматы;
33) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский онкологический центр" управления здравоохранения города Алматы;
34) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карасайская Центральная районная больница" управления здравоохранения Алматинской области;
35) Государственное коммунальное казенное предприятие "Районная поликлиника Карасайского района" управления здравоохранения Алматинской области;
36) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" управления здравоохранения Алматинской области;
37) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Илийская центральная районная больница", управления здравоохранения Алматинской области;
38) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
39) Республиканское государственное казенное предприятие "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы города Алматы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
40) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медлайн";
41) Товарищество с ограниченной ответственностью "Рахат";
42) Товарищество с ограниченной ответственностью "Достар Мед";
43) Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанский институт Стоматологии и Постдипломного обучения";
44) Товарищество с ограниченной ответственностью "SVS" лаборатория изучения эпилепсии";
45) Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр Дент";
46) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "Тау Сункар плюс";
47) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городское патологоанатомическое бюро" управления здравоохранения города Алматы;
48) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 5" управления здравоохранения города Алматы.
11. Клинические базы Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский колледж по подготовке и переподготовке средних медицинских и фармацевтических работников":
1) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно–практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;

31) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық студенттер емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
32) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
33) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алматы онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
34) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарасай орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
35) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарасай аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
36) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Талғар орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
37) Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Іле орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
38) Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
39) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
40) Алматы қаласы "Медлайн" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
41) Алматы қаласы "Рахат" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
42) Алматы қаласы "Достар Мед" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
43) Алматы қаласы "Қазақстан стоматология институты және дипломнан кейінгі оқыту" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
44) Алматы қаласы "SVS", эпилепсияны зерттеу зертханасы" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
45) Алматы қаласы "Центр Дент" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
46) Алматы қаласы "Тау Сункар Плюс" жауапкершілігі шаруашылық серіктестігі;
47) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Патологоанатомиялық бюросы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
48) Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
11. "Республикалық орта медициналық және фармацевтика қызметкерлерін даярлау және қайта даярлау колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының клиникалық базалары:
1) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

2) Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
3) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
5) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
6) Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-исследовательский институт кожно-венерологических болезней" Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
7) Республиканское государственное учреждение "Центр санитарно- эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
8) Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей города Алматы Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
9) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи" Управления здравоохранения города Алматы;
10) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 4" Управления здравоохранения города Алматы;
11) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1" Управления здравоохранения города Алматы;
12) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 7" Управления здравоохранения города Алматы;
13) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская детская поликлиника № 7" Управления здравоохранения города Алматы;
14) Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой" Управления здравоохранения города Алматы;
15) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом № 5" Управления здравоохранения города Алматы;
16) Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская городская клиническая инфекционная больница" Управления здравоохранения города Алматы;

2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Қазақ онкология және радиология ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
6) Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Тері-венерология ғылыми зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
7) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы қаласының санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
8) Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы қаласы бойынша тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
9) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық паллиативтік көмек орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
10) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 қалалық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
11) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
12) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
13) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 қалалық балалар емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
14) Алматы қаласының Денсаулық сақтау басқармасының "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
15) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық № 5 перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
16) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;

17) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" Управления здравоохранения города Алматы;
18) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая больница № 2" Управления здравоохранения города Алматы;
19) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница сестринского ухода" Управления здравоохранения города Алматы;
20) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения города Алматы;
21) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения города Алматы;
22) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница скорой неотложной помощи" Управления здравоохранения города Алматы;
23) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника Ветеранов Отечественной войны" Управления здравоохранения города Алматы;
24) Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинская компания "Сункар";
25) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинская многопрофильная клиническая больница" государственного учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области;
26) Республиканское государственное казенное предприятие "Дезинфекционная станция города Алматы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
27) Товарищество с ограниченной ответственностью "Жайик-АS";
28) Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной кожно-венерологической диспансер" Управления здравоохранения Алматинской области.

17) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Орталық қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
18) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 2 балалар қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
19) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық медбикелік күтім ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
20) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Медициналық жедел жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Балалар шұғыл медициналық жәрдем орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
22) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық жедел шұғыл көмек көрсету ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
23) Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ұлы Отан соғыс ардагерлерінің қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
24) "Медицинская компания "Сункар"" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Алматы облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
26) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Алматы қаласының дезинфекциялық станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
27) "Жайық–АS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы облысының тері-венерология диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.