Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 302. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2015 года № 11103. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 августа 2020 года № 597.
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 25.08.2020 № 597 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства".
2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
К. Касымов
генерал-лейтенант полиции
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности министра
национальной экономики
Республики Казахстан
_______________________М. Кусаинов
17 апреля 2015 года
Утвержден
Приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 6 апреля 2015 года № 302
Стандарт государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства" (далее – государственная услуга).

"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 302 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 мамырда № 11103 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 597 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 25.08.2020 № 597 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Көші-қон полициясы департаменті:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығының" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С. Сайынов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
полиция генерал-лейтенанты
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
____________________ М. Құсайынов
2015 жылғы 17 сәуір
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 6 сәуірде
№ 302 бұйрығымен
бекітілген
"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық
аймаққа кіруіне рұқсаттама беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. "Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).

2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством внутренних дел Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается территориальными подразделениями Министерства (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги:
1) со дня сдачи услугополучателем пакета документов – 7 (семь) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – 30 (тридцать) минут.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – пропуск на въезд в пограничную зону согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги бумажная.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы услугодателя с понедельника по пятницу (с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов) кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется по месту регистрации услугополучателя с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
1) услугополучатели (физические лица) – письменное заявление, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги, и документы, подтверждающие цель въезда (справка местного исполнительного органа о проживании родственников, вызов на учебу);
2) услугополучатели (юридические лица) – ходатайство от имени администрации предприятия или организации согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги.
Услугополучателю выдается талон о принятии документов на оказание государственной услуги по форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги с указанием даты выдачи.

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Министрліктің аумақтық көші-қон полициясы бөлімшелері (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің тәртібі
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың топтамасын тапсырған сәттен бастап – 7 (жеті) жұмыс күні;
2) құжаттардың топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес шекаралық аймаққа кіруге рұқсаттама не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі қағаз түрінде беріледі.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет алушы) тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінен басқа дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда (сағат 13-00-ден 14-30-ға дейiн түскi асқа үзiлiспен дүйсенбi – жұма сағат 9-00-ден 18-30-ға дейiн).
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілген қызметтің нәтижесін беру сағат 13-00-ден 14-30-ға дейiн түскi асқа үзiлiспен сағат 9-00-ден 17-30-ға дейiн көрсетілетін қызметті алушының тіркелген жері бойынша жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiмен жүзеге асырылады.
9. Көрсетілетін қызметті алушы тұрғылықты жерi бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін ұсынатын қажетті құжаттардың тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті алушылар (жеке тұлғалар) – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес жазбаша өтiнiш және кiру мақсатын растайтын құжаттар (туыстарының тұратыны туралы жергiлiктi атқарушы органның анықтамасы, оқуға шақыру);
2) көрсетілетін қызметті алушылар (заңды тұлғалар) – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес кәсiпорын немесе ұйым әкiмшiлiгiнiң атынан жолданған қолдаухат.
Мемлекеттік қызметті алушыға осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша берілген күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттардың қабылданғаны туралы талон беріледі.

10. Основаниями для отказа услугополучателю в оказании государственной услуги являются:
1) в интересах обеспечения национальной безопасности, охраны общественного порядка и здоровья населения;
2) если его действия направлены на насильственное изменение конституционного строя;
3) если выступает против суверенитета и независимости Республики Казахстан, призывает к нарушению единства и целостности ее территории;
4) если разжигает межнациональную и религиозную вражду;
5) если это необходимо для защиты прав и законных интересов граждан Республики Казахстан и других лиц;
6) если принадлежит к террористическим или экстремистским организациям, был осужден за террористическую или экстремистскую деятельность либо в случае признания судом в его действиях особо опасного рецидива;
7) если им не исполнено взыскание за совершение уголовного или административного правонарушения, наложенное на него в период предыдущего пребывания в Республике Казахстан;
8) если в период предыдущего пребывания в Республике Казахстан им не представлена декларация по индивидуальному подоходному налогу в случае, когда представление такой декларации предусмотрено законодательством Республики Казахстан;
9) если не представил подтверждение о наличии средств, необходимых для пребывания и выезда из Республики Казахстан, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, за исключением этнических казахов, лиц, родившихся или ранее состоявших в гражданстве Республики Казахстан или Казахской Советской Социалистической Республики, и членов их семей;
10) если при обращении с ходатайством о въезде он сообщил о себе ложные сведения или не представил необходимые документы в срок, установленный законодательством Республики Казахстан;
11) при наличии у него заболеваний, являющихся противопоказанием для въезда в Республику Казахстан.
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя услугодателя, или Министерства, по адресу, указанному в пункте 14 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба подается в письменной форме по почте или в электронном виде на блог руководителя Министерства, либо нарочно через канцелярию услугодателя, или Министерства.
В жалобе услугополучателем указывается его фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Жалоба подписывается услугополучателем.
Принятая жалоба регистрируется в журналах учета жалоб и обращений физических и юридических лиц услугодателя. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, а также срока и места получения ответа на поданную жалобу и контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услогополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя или Министерства.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

10. Мыналар:
1) ұлттық қауiпсiздiктi, қоғамдық тәртіпті және халықтың денсаулығын қорғауды қамтамасыз ету мүддесі;
2) егер оның іс-әрекеті конституциялық құрылымды күштеп өзгертуге бағытталса;
3) егер Қазақстан Республикасының егемендігі мен тәуелсіздігіне қарсы шықса, оның аумағының бірлігі мен тұтастығын бұзуға шақырса;
4) егер ұлтаралық және діни араздықты тұтандырса;
5) егер бұл Қазақстан Республикасы азаматтарының және басқа да адамдардың құқықтары мен заңды мүдделерiн қорғау үшiн қажет болса;
6) егер террористік және экстремистік ұйымдарға жатса, террористік әрекеті үшін сотталған болса не оның іс-әрекетін сот аса қауіпті рецидив деп таныса;
7) егер ол қылмыстық немесе әкімшілік құқық бұзушылық жасағаны үшін Қазақстан Республикасында алдыңғы болған кезеңде қолданылған жазаны орындамаған болса;
8) егер жеке табыс салығы бойынша декларацияны табыс ету Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайда, Қазақстан Республикасында алдыңғы болған кезеңде ол мұндай декларацияны табыс етпесе;
9) егер этникалық қазақтарды, Қазақстан Республикасында немесе Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасында туған немесе бұрын оның азаматтығында тұрған адамдарды және олардың отбасы мүшелерін қоспағанда, Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасында болу және одан кету үшін қажетті қаражатының бар екендігі туралы растауды ұсынбаса;
10) егер ол келу туралы өтініш хат жолдаған кезде өзі туралы жалған мәліметтер хабарлаған болса немесе қажетті құжаттарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мерзімде табыс етпесе;
11) оның Қазақстан Республикасына келу үшін қарсы айғақтар болып табылатын аурулары болған кезде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін
қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды
адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне)
шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 14-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының немесе Министрліктің атына беріледі.
Шағым пошта арқылы жазбаша нысанда немесе электрондық түрде Министрлік басшысының блогына не көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Шағымда көрсетілетін қызметті алушы тегiн, атын, әкесiнiң атын, пошталық мекенжайын, шығыс нөмiрi мен күнiн көрсетедi. Шағымға көрсетілетін қызметті алушы қол қояды.
Қабылданған шағым қызметті берушінің жеке және заңды тұлғалардың шағымдары мен өтініштерін есепке алу журналдарында тiркеледi. Шағымның қабылданғанын растайтын құжат күнi мен уақыты, шағымды қабылдаған адамның тегi және аты-жөнi, сондай-ақ берiлген шағымға жауап алу мерзiмi мен орны және шағымды қарау барысы туралы бiлуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректерi көрсетiлген талон болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оны тіркеген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта бойынша жолданады не көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен өтініш білдіре алады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оны тіркеген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
13. Особенности оказания государственной услуги услугополучателям с ограниченными возможностями при обращении к услугодателю:
1) предусмотрены условия для обслуживания услугополучателей с ограниченными физическими возможностями, входы в здания оборудованы пандусами, имеются кресла для ожидания;
2) за услугополучателей, у которых в связи с состоянием здоровья отсутствует возможность личной явки к услугодателю, прием документов, необходимых для оказания государственной услуги производится услугодателем с выездом по месту регистрации услугополучателя.
14. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.mvd.gov.kz в разделе "О деятельности органов внутренних дел".
15. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
16. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе www.mvd.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства"
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ПРОПУСК
МИНИСТЕРСТВО ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
_______________
(область)
_______________
(наименование органа внутренних дел)
"__"________20 г.
М.П.
Разрешается гр-ну (ке) ____________________________
___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и дата рождения)
въезд______________________________________________
(указываются точное название города, селения и
состав)
___________________________________________________
(какой области этот пункт входит)
Цель поездки ______________________________________
Вместе следуют дети, не достигшие 16 лет __________
___________________________________________________
(указываются имя, возраст каждого ребенка)
Действителен при предъявлении документа ___________
___________________________________________________
___________________________________________________
(серия, номер документа, кем, когда выдан)
Срок действия пропуска ____________________________
Начальник _________________________________________
(оборотная сторона)
ПРАВИЛА
1. Пропуск дает право на въезд в тот населенный пункт, который в нем указан.
2. Лицо, прибывшее к месту, указанному в пропуске, после прибытия сдать свой пропуск и паспорт ответственному за прописку (регистрацию (лицу) управляющему домом, коменданту общежития, администрации гостиницы, санатория, дома отдыха или специально на то уполномоченному для представления в орган внутренних дел на прописку.
3. В случае утраты пропуска, об этом должно быть немедленно заявлено в ближайший орган внутренних дел по месту пребывания.
4. Лицо, получившее пропуск, но по каким-либо причинам не выехавшее в указанный в нем населенный пункт, обязано сдать его в орган внутренних дел.
С правилами ознакомлен (а)____________
(подпись)
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства"
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать пропуск на въезд _______________________________________
_____________________________________________________________________
(населенный пункт, район, область)
куда я выезжаю ______________________________________________________
(цель поездки)
сроком на ___________________________________________________________
О себе сообщаю следующие сведения:
Фамилия _____________________________________________________________
Имя _________________________________________________________________
Отчество ____________________________________________________________
год и место рождения ________________________________________________
_____________________________________________________________________
Место работы ________________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство _____________________________________________________
Со мной следуют дети:________________________________________________
(имя и возраст)
Паспорт серия____ № ________________ "____"__________20_____г.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(дата и наименование органа, выдавшего паспорт)
Подпись начальника _____________________
_____________________
(дата, месяц и год)
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства"
ХОДАТАЙСТВО
Прошу выдать пропуск на въезд в _______________________________
(населенный пункт, район, область)
Цель поездки __________________ сроком на ___________________________
Следующим лицам:
1. Фамилия ______________________ Имя _______________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения _____________
_____________________________________________________________________
Место работы ________________________________________________________
(где и в качестве кого)
Местожительство _____________________________________________________
Паспорт серии _______ № _________________ "_____"___ 20___г.
_____________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)
2. Фамилия ______________________ Имя _______________________________
Отчество _______________________, Дата и место рождения _____________
_____________________________________________________________________
Место работы ________________________________________________________
(наименование организации и должность)
Местожительство _____________________________________________________
Паспорт серии _____№___________________________ "___"_______20___г.
_____________________________________________________________________
(наименование органа, выдавшего паспорт)
_____________________________________________________________________
М.П.
Подпись начальника ___________________
___________________
(дата, месяц и год)
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Выдача пропуска на въезд
в пограничную зону иностранцам
и лицам без гражданства"
Форма
ТАЛОН №______
о принятии документов на оказание государственной услуги
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя или наименование юридического лица)
Перечень принятых документов:
1.___________________________________________________________________
2.___________________________________________________________________
3.___________________________________________________________________
4.___________________________________________________________________
5.___________________________________________________________________
Принял:
____________________________________________________________________
(Должность сотрудника территориального подразделения)
______________/___________________
(подпись) (Ф.И.О.)
"_____" ___________ _____г.
Время и дата выдачи: _____ час ____ мин "____" ____________ ______

12. Мемлекеттiк көрсетiлетін қызметтiң нәтижелерiмен келiспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен сотқа жүгiнуге құқығы бар.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктерін ескере отырып
қойылатын өзге де талаптар
13. Мүмкіндіктері шектеулі көрсетілетін қызметті алушылар мемлекеттік қызмет берушіге өтініш білдірген кезде оларға мемлекеттік көрсетілетін қызмет ерекшеліктері:
1) физикалық мүмкіндіктері шектеулі көрсетілетін қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген, ғимараттарға кіреберістер пандустармен жабдықталған, күтуге арналған креслолар бар;
2) денсаулық жағдайы бойынша көрсетілетін қызметті берушіге жеке келуіне мүмкіндігі жоқ көрсетілетін қызметті алушылардан мемлекеттік көрсетілетін қызмет үшін қажетті құжаттарды қабылдауды көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының тіркелген жеріне шыға отырып жүзеге асырады.
14. Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет орындарының мекенжайлары Министрліктің www.mvd.kz интернет-ресурсында "Iшкi iстер органдарының қызметi туралы" бөлiмде орналастырылады.
15. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс-орталығы арқылы қашықтықтан ену режимінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет тәртібі мен мәртебесі туралы ақпарат алуға мүмкіндігі бар.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.mvd.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс-орталығы: 1414.
"Шетелдіктердің және азаматтығы
жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
РҰҚСАТТАМА
ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
____________________
(облыс)
____________________
(ішкі істер органының атауы)
20 ж "__"___________
М.О.
Азамат (ша) ____________________________________________________
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты және туған күні)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(нақты қаланың, ауылдың атауы және құрамы көрсетіледі)
________________________________________________________________
осы пункт қай облысқа кіреді)
кіруге рұқсат етіледі.
Жол жүру мақсаты________________________________________________
Өзімен бірге 16 жасқа толмаған балалар бар _____________________
________________________________________________________________
(әрбір баланың аты, жасы көрсетіледі)
Мынадай құжатты ұсынғанда жарамды_______________________________
________________________________________________________________
(құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді)
Рұқсаттаманың жарамдылық мерзімі________________________________
Бастық _________________________________________________________
(сыртқы беті)
ҚАҒИДАЛАР
1. Рұқсаттама онда көрсетілген елді мекенге кіру құқығын береді.
2. Рұқсаттамада көрсетілген жерге келген адам келгеннен кейін үш күн мерзімде өзінің рұқсаттамасы мен паспортын ішкі істер органдарында тіркеуге беру үшін тіркеуге жауапты үй басқарушысына, жатақхана комендантына, қонақ үй, санаторий, демалыс үйі әкімшілігіне немесе осыған арнайы уәкілетті адамға тапсырады.
3. Рұқсаттаманы жоғалтқан жағдайда, бұл туралы болатын жері бойынша жақын арадағы ішкі істер органына дереу хабарлануы тиіс.
4. Рұқсаттаманы алған, бірақ қандай да бір себептермен онда көрсетілген елді мекенге шықпаған адам оны ішкі істер органдарына тапсыруға міндетті.
Қағидалармен таныстым: ____________
(қолы)
"Шетелдіктердің және азаматтығы
жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
ӨТІНІШ
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(облыс, аудан, елді мекен)
кіруге рұқсаттама беруіңізді сұраймын.
Онда ________________________________________________________________
(жол жүру мақсаты)
___________________________________________________ мерзімге шығамын.
Өзім туралы мынадай мәліметтерді хабарлаймын:
Тегі ________________________________________________________________
Аты _________________________________________________________________
Әкесінің аты ________________________________________________________
Туған жылы мен жері _________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Өзіммен бірге балаларым бар: ________________________________________
(аты және жасы)
Паспорт сериясы____ № __________________ 20____жылғы "____"__________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы және күні)
Бастықтың қолы _____________________
_____________________
(күні, айы және жылы)
"Шетелдіктердің және азаматтығы
жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
ҚОЛДАУХАТ
__________________________________ кіруге рұқсат беруіңізді сұраймын.
(облыс, аудан, елді мекен)
Жол жүру мақсаты _______________ мерзімі ____________________________
Мынадай адамдарға:
1. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты_______________________, Туған күні мен жері ____________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(қайда және кім ретінде)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорттың сериясы _______ № _______________ 20 ___жылғы "_____"_____
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы мен күні)
2. Тегі ______________________ Аты __________________________________
Әкесінің аты _______________________, Туған күні мен жері ___________
_____________________________________________________________________
Жұмыс орны __________________________________________________________
(ұйымның атауы және лауазымы)
Тұрғылықты жері _____________________________________________________
Паспорттың сериясы _____№_____________________ 20___жылғы "___"______
_____________________________________________________________________
(паспортты берген органның атауы мен күні)
_____________________________________________________________________
М.О.
Бастықтың қолы ___________________
______________________
(күні, айы және жылы)
"Шетелдіктердің және азаматтығы
жоқ адамдардың шекаралық аймаққа
кіруіне рұқсаттама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
4-қосымша
Нысан
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттардың
қабылданғанын растайтын
ТАЛОН №_____
_____________________________________________________________________
(өтініш білдірушінің Т.А.Ә. немесе заңды тұлғанынң атауы)
Қабылданған құжаттар тізбесі:
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
5. __________________________________________________________________
Қабылдаған: _________________________________________________________
(Аумақтық бөлімше қызметкерінің лауазымы)
_______________/________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
20 __жылғы "_____"___
Берілген күні мен уақыты:_____сағат________мин _________ "____" _____