Об утверждении стандарта государственной услуги "Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2015 года № 11340. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 26 мая 2020 года № 232.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 26.05.2020 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан".
2. Начальнику Главного управления расквартирования войск Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет";
3) после официального опубликования настоящий приказ разместить на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан Шолпанкулова Б.Ш.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающихся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
И. Тасмагамбетов
Утвержден
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 24 апреля 2015 года
№ 222
Стандарт государственной услуги
"Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище
военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Постановка на учет нуждающихся в служебном жилище военнослужащих Вооруженных Сил Республики Казахстан" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством обороны Республики Казахстан (далее – Министерство).

"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің қызметтік тұрғын үйге мұқтаж әскери қызметшілерін есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 222 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 маусымда № 11340 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 232 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 26.05.2020 № 232 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Қызметтік тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілерін есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әскерлерді пәтерлерге орналастыру бас басқармасының бастығы:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жолдасын;
3) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары Б.Ш. Шолпанқұловқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
И. Тасмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________ Е. Досаев
2015 жылғы 6 мамыр
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2015 жылғы 24 сәуірдегі
№ 222 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің қызметтік тұрғын
үйге мұқтаж әскери қызметшілерін есепке қою" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. "Қызметтік тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілерін есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.

3. Государственная услуга оказывается районными эксплуатационными частями Министерства (далее – услугодатель). Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи необходимого пакета документов услугополучателем –
30 (тридцать) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю – 15 (пятнадцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – 15 (пятнадцать) минут.
5. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги: выдача справки о постановке на учет нуждающихся в служебном жилище с указанием даты постановки и порядкового номера очереди согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги.
Форма предоставления результата государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга физическим лицам оказывается бесплатно.
8. График работы услугодателя: с понедельника по пятницу в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных, а также праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан.
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги устанавливается с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Прием осуществляется в порядке "живой очереди" без ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги, представляемых услугополучателем при обращении к услугодателю:
1) рапорт по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) справка о составе семьи;
3) справка с места службы;
4) справка об отсутствии (наличии) жилища на праве собственности в данном населенном пункте у услугополучателя и членов его семьи, полученная не позднее, чем за 10 календарных дней до дня подачи рапорта (справка предоставляется услугополучателем ежегодно);
5) послужной список;
6) справка о сдаче служебного жилища по прежнему месту службы;
7) нотариально заверенные копии документов, удостоверяющих личность услугополучателя и членов его семьи, свидетельств о рождении детей, заключении (расторжении) брака, при наличии у услугополучателя членов семьи (не позднее, чем за 10 календарных дней до дня подачи рапорта);

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Министрліктің аудандық пайдалану бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік 30 (отыз) күн;
2) көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсыруы үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес кезекке қою күні мен реттік нөмірін көрсете отырып, қызметтік тұрғын үйге мұқтаждардың есебіне қою туралы анықтаманы беру.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес демалыс, сондай-ақ мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру 13.00-ден 14.30-ға дейін түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін белгіленеді.
Қабылдау жедел қызмет көрсетусіз "кезек күту" тәртібімен жүзеге асырылады.
9. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушы ұсынатын мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша баянат;
2) отбасы құрамы туралы анықтама;
3) қызмет орнынан анықтама;
4) баянат берілген күнге дейін 10 күнтізбелік күннен кешіктірмей алынған көрсетілетін қызметті алушыда және оның отбасы мүшелерінде осы елді мекенде меншік құқығында тұрғын үйдің болмауы (болуы) туралы анықтама (көрсетілетін қызметті алушы анықтаманы жыл сайын береді);
5) қызметтік тізім;
6) бұрынғы қызмет орны бойынша қызметтік тұрғын үйді тапсырғаны туралы анықтама;
7) көрсетілетін қызметті алушының және оның отбасы мүшелерінің жеке басын куәландыратын құжаттардың, көрсетілетін қызметті алушыда отбасы мүшелері бар болса, балалардың туу туралы, некеге тұру (некені бұзу) туралы куәліктердің нотариат растаған көшірмелері (баянат берілген күнге дейін 10 күнтізбелік күннен кешіктірмей);

8) справка государственного учреждения здравоохранения при наличии в семье членов, страдающих тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утвержденная приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697);
9) справка с организации образования при наличии в семье членов, обучающихся по очной форме обучения в возрасте до двадцати трех лет в произвольной форме;
10) справка об инвалидности с государственного учреждения социальной защиты населения при наличии ребенка-инвалида в семье до достижения им возраста восемнадцати лет по группе инвалидности, утвержденная приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697);
11) справка об опеке и попечительстве несовершеннолетнего с уполномоченного органа в области защиты прав детей, утвержденная приказом Министра образования и науки от 13 апреля 2015 года № 198 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11184).
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц
10. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их должностных лиц, по вопросам оказания государственной услуги, жалоба подается:
1) на имя руководителя услугодателя в письменном виде по адресам, указанным в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги;
2) на имя руководителя Министерства в письменном виде по адресу: 010000, город Астана, улица Достык, дом № 14;
3) на интернет-ресурсе Министерства по адресу www.mod.gov.kz в разделе "Государственные услуги".
В жалобе указываются фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, контактный телефон.
Подтверждением принятия жалобы, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация в журнале обращений физических и юридических лиц (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии услугодателя.
Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу с указанием контактных данных и место получение ответа.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес Министерства и услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

8) отбасында "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген аурулардың тізімінде көрсетілген кейбір созылмалы аурулардың ауыр түрлерімен ауыратын мүшелері бар болса, мемлекеттік денсаулық сақтау мекемесінің анықтамасы;
9) отбасында күндізгі оқу нысанында оқитын жиырма үш жасқа дейінгі мүшелер бар болса, білім беру ұйымының еркін нысандағы анықтамасы;
10) отбасында "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген мүгедектік тобы бойынша он сегіз жасқа толмаған мүгедек баласы бар болса, мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау мекемесінің мүгедектік туралы анықтамасы;
11) балалардың "Отбасы және балалар саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 198 бұйрығымен (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 11184 болып тіркелген) бекітілген құқықтарын қорғау саласындағы уәкілетті органның кәмелетке толмағанды қорғаншылыққа және қамқоршылыққа алу туралы анықтамасы.
3. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды
адамдарының шешімдеріне, әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану
тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану, шағым:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жазбаша түрде көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына;
2) 010000, Астана қаласы, Достық көшесі, № 14 үй мекенжайы бойынша жазбаша түрде Министрлік басшысының атына;
3) Министрліктің www.mod.gov.kz мекенжайы бойынша интернет-ресурсында "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде беріледі.
Шағымда – тегі, аты, әкесінің аты, пошталық мекенжайы, байланыс телефоны көрсетіледі.
Қолма-қол, сол сияқты пошта арқылы келіп түскен шағымның қабылданғанын растау оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жеке және заңды тұлғалардың өтініштері журналында тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі мен тіркелген күні шағымның екінші данасына немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады) болып табылады.
Шағымның қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам көрсетілетін қызметті алушыға талон береді, онда байланыс деректері мен жауапты алу орнын көрсете отырып, нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі көрсетіледі.
Министрліктің және көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс.

11. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства по адресу www.mod.gov.kz в разделе "Государственные услуги".
13. Информация о государственной услуге может быть получена в режиме удаленного доступа по телефонам справочных служб, размещенных на интернет-ресурсе Министерства по адресу www.mod.gov.kz в разделе "Государственные услуги".
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Постановка на учет нуждающихся в
служебном жилище военнослужащих
Вооруженных Сил Республики
Казахстан"
Угловой штамп
услугодателя
Форма
Справка
о постановке на учет нуждающихся в жилище
в __________________________ гарнизоне
Выдана военнослужащему (ей) ___________________________________
(воинское звание, фамилия, имя, отчество (при
его наличии) услугополучателя)
_____________________________________________________________________
в том, что он (она) состоит на учете нуждающихся в служебном жилище
по ________________________________________________________ гарнизону
(наименование гарнизона)
с ____________________ года, под порядковым номером ______.
(день, месяц, год)
Настоящая справка составлена в 2 экземплярах, по одному для
каждой стороны.
Председатель жилищной комиссии ________________ гарнизона
__________________________________________________________
(Воинское звание) (инициалы, фамилия)
Секретарь жилищной комиссии ________________ гарнизона
__________________________________________________________
(Воинское звание) (инициалы, фамилия)
гербовая печать
Исп. Ф.И.О. (при его наличии) ____________
Тел.___________
Получил: Ф.И.О. (при его наличии)/подпись услугополучателя
"___"____________20__г.
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Постановка на учет нуждающихся в
служебном жилище военнослужащих
Вооруженных Сил Республики
Казахстан"
Форма
Угловой штамп
государственного
учреждения, в котором
военнослужащий
приходит воинскую
служду
Председателю жилищной комиссии
_____________________________ гарнизона
(наименование гарнизона)
_________________________________________
от военнослужащего (ей) _______________
(воинское звание, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) услугополучателя)
________________________________________
(наименование государственного учреждения
(войсковой части)
проживающего (ей) по адресу:
________________________________________
Рапорт
Прошу Вас поставить меня на учет нуждающихся в жилище по
________________________ гарнизону для получения служебного жилища из
(наименование гарнизона)
государственного жилищного фонда.
Приложение на ___ листах:
Наименование прилагаемых документов:

11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызмет алушының Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып
қойылатын өзге де талаптар
12. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары Министрліктің www.mod.gov.kz мекенжайы бойынша интернет-ресурсында "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған.
13. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет туралы ақпаратты www.mod.gov.kz мекенжайы бойынша Министрліктің интернет-ресурсында "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған анықтама қызметтерінің телефондары арқылы қашықтықтан қол жеткізу режімінде алуға болады.
"Қызметтік тұрғын үйге мұқтаж
Қазақстан Республикасы Қарулы
Күштерінің әскери қызметшілерін
есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына 1-қосымша
Нысан
Қызмет көрсетушінің бұрыштама мөртаңбасы
________________________________ гарнизонында тұрғын үйге
мұқтаждар есебіне қою туралы анықтама
Әскери қызметші______________________________________________________
(қызметті алушының әскери атағы, тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
_________ жылдан бастап реттік нөмірі болып__________________________
(күні, айы, жылы) (гарнизон атауы)
гарнизоны бойынша тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұратыны туралы
берілді.
Осы анықтама 2 данада, әрбір тарап үшін бір данадан жасалды.
__________________________ гарнизоны тұрғын үй комиссиясының төрағасы
_____________________________________________________________________
(әскери атағы) (тегі, аты-жөнінің бас әріптері)
____________________________гарнизоны тұрғын үй комиссиясының хатшысы
_____________________________________________________________________
(әскери атағы) (тегі, аты, жөні)
елтаңбалы мөр
Орынд.Т.А.Ә. ____________
Тел._____________________
Алды: қызметті алушының Т.А.Ә./қолы
20__ж. "___"_____________
"Қызметтік тұрғын үйге мұқтаж
Қазақстан Республикасы Қарулы
Күштерінің әскери қызметшілерін
есепке қою" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына 2-қосымша
Нысан
Әскери қызметші әскери қызмет өткеретін мемлекеттік мекеменің бұрыштама мөртаңбасы
_________________________________ гарнизоны
(гарнизонның аты)
тұрғын үй комиссиясының төрағасына
___________________________________________
мекенжайы бойынша тұратын әскери
қызметші __________________________________
___________________________________________
(қызмет алушының әскери атағы, тегі,
аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
____________________________________________
____________________________________________
(әскери бөлімнің) мемлекеттік мекеменің аты)
Баянат
Сізден мені_______________________гарнизоны бойынша мемлекеттік
(гарнизонның аты)
тұрғын үй қорынан қызметтік тұрғын үй алу үшін тұрғын үйге мұқтаждар
есебіне қоюыңызды сұраймын.
Қосымша ___ парақта:
Қоса берілетін құжаттардың атауы:

1) ____________________
2) ____________________
3) ….
Настоящий рапорт составлен в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
_____________________________
(дата, подпись услугополучателя)

1)____________________
2)____________________
3) ….
Осы баянат 2 данада, әрбір тарап үшін бір данадан жасалды.
______________________________
(күні, қызмет алушының қолы)