О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 615. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2015 года № 12378
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 17 октября 2014 года):
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
в классе 01 «Трансферты из нижестоящих органов государственного управления»:
в подклассе 1 «Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы»:
дополнить спецификой 14 следующего содержания:
«14 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан»;
в подклассе 2 «Трансферты из районных (городских) бюджетов»:
дополнить спецификами 14 и 15 следующего содержания:
«14 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
15 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов»;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 3 «Внешнеполитическая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 073 «Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве»:
дополнить бюджетной подпрограммой 006 следующего содержания:
«006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
наименование администратора бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения» изложить в следующей редакции:
«381 Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 090 следующего содержания:
«090 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:

Қазақстан Республикасы Қаржы Министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 615 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министлігінде 2015 жылы 10 желтоқсанда № 12378 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің
2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) бұйрығына:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында
01 «Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер» сыныбында:
1 «Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен трансферттер» ішкі сыныбында:
мынадай мазмұндағы 14-ерекшелікпен толықтырылсын:
«14 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару»;
2 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» ішкі сыныбында:
мынадай мазмұндағы 14 және 15 ерекшеліктермен толықтырсын:
«14 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
15 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
3 «Сыртқы саяси қызмет» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
073 «Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
«006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 090 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«090 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттері»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 093 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«093 Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 029 следующего содержания:
«029 Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
наименование администратора бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения» изложить в следующей редакции:
«381 Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»;
по администратору бюджетных программ 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«025 Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 3 «Благоустройство населенных пунктов»:
дополнить администратором бюджетных программ 474 с бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«474 Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
016 Обеспечение санитарии населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 492 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 016 «Обеспечение санитарии населенных пунктов»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 2 «Спорт»:
наименование администратора бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения» изложить в следующей редакции:
«381 Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства»:
наименование администратора бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения» изложить в следующей редакции:
«381 Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 2 «Водное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 035 изложить в следующей редакции:
«035 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 4 «Воздушный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 093 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«093 Аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 029 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«029 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«025 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
3 «Елді-мекендерді көркейту» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасы бар 474 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«474 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
016 Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
492 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 «Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«035 Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
4 «Әуе көлiгi» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 208 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«208 Оплата услуг по обеспечению полета космонавта Республики Казахстан на Международную космическую станцию
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 5 «Железнодорожный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 207 следующего содержания:
«207 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта по приобретению подвижных составов»;
дополнить администратором бюджетных программ 384 с бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
016 Увеличение уставного капитала юридических лиц по приобретению подвижных составов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 3 «Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 047 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
по бюджетной программе 014 «Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 266 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области»:
по бюджетной программе 010 «Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 275 «Управление предпринимательства области»:

мынадай мазмұндағы 032 кіші бағдарламасы бар 208 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«208 Халықаралық ғарыш станциясының Қазақстан Республикасы ғарышкерінің ұшуын қамтамасыз ету бойынша қызметті төлеу
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен»;
5 «Темiр жол көлiгi» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 207 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«207 Жылжымалы құрамды сатып алу бойынша жобаларды іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға Алматы қаласы бюджетін дамытуға арналған нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасы бар 384 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
016 Жылжымалы құрамды сатып алу бойынша заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
3 «Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен»;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен»;
266 «Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен»;
275 «Облыстың кәсіпкерлік басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

2) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 «Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9760, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 15 октября 2014 года):
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
в классе 01 «Трансферты из нижестоящих органов государственного управления»:
в подклассе 1 «Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
4
01
1
14
100
»;
в подклассе 2 «Трансферты из районных (городских) бюджетов»:
дополнить строками следующего содержания:
«
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
4
01
2
14
100
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
4
01
2
15
100
».

2) «Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда жарияланған) бұйрығына:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында
01 «Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер» сыныбында:
1 «Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
4
01
1
14
100
»;
2 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
4
01
2
14
100
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
4
01
2
15
100
».

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі                             Б. Сұлтанов