Об утверждении Плана статистических работ на 2016 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 678. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2016 года № 12818
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2016 год.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах Министерства национальной экономики Республики Казахстан и Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                          Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________ А. Мамытбеков
24 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
_____________З. Баймолдина
26 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
___________ А. Даулбаев
3 декабря 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности Министра
образования и науки Республики Казахстан
_______________ Т. Балыкбаев
3 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_____________ Т. Дуйсенова
6 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ А. Исекешев
28 октября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
17 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
____________ А. Мухамедиулы
4 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ Д. Акишев
2 декабря 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ Н. Абыкаев

Статистикалық жұмыстардың 2016 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 678 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 6 қаңтарда № 12818 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2016 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Министр                                   Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi
А. Мамытбеков ______________
2015 жылғы 24 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Әділет министрi
Б. Имашев ______________
2015 жылғы "___"__________
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Әділет министрiнің міндетін атқарушы
З. Баймолдина ______________
2015 жылғы 26 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
А. Дауылбаев ______________
2015 жылғы 3 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының Білім және
ғылым министрiнің міндетін атқарушы
Т. Балықбаев ______________
2015 жылғы 3 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрi
Т. Дүйсенова ______________
2015 жылғы 6 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрi
Ә. Исекешев ______________
2015 жылғы 28 қазан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi
Б. Сұлтанов ______________
2015 жылғы 17 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрi
А. Мұхамедиұлы ______________
2015 жылғы 4 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің төрағасы
Д. Ақышев ______________
2015 жылғы 2 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Н. Әбіқаев ______________

11 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_______________ К. Касымов
9 ноября 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр энергетики
Республики Казахстан
_______________ В. Школьник
23 ноября 2015 года
Утвержден
Приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 23 октября 2015 года № 678
План статистических работ на 2016 год
Раздел 1. Статистические наблюдения
1. Общегосударственные статистические наблюдения
Статистика предприятий
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического
наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных данных респондентами
1
2
3
4
5
1
Опрос новых предприятий (индекс 1-НП)
опрос новых предприятий
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Отчет о видах экономической деятельности (индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
30 октября
3
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах (индекс 6-ж (фермер)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
полугодовая
20 числа после отчетного периода
4
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах (индекс 7-ж (население)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
полугодовая
20 числа после отчетного периода
5
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах (индекс 6-р (фермер)
сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
годовая
20 июля
6
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах (индекс 7-р (население)
сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
годовая
20 июля
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
20 января
3
О наличии и движении зерна (индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
месячная
6 числа после
отчетного периода
4
Об охоте и отлове
(индекс 2-охота)
об охоте и отлове
годовая
10 января
5
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и  хозяйствах населения
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25  июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
6
О рыболовстве и аквакультуре
(индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
25 февраля
7
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
(индекс 1-лес)
о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
годовая
21 февраля
8
Отчет о деятельности сельхозформирования
(индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
10 марта
9
Отчет об итогах сева под урожай (индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
10
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
(индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
годовая
2 ноября
11
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
(индекс А-1 (урожайность)
обследование урожайности зерновой культуры
годовая

2015 жылғы 11 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрi
Қ. Қасымов ______________
2015 жылғы 9 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрi
В. Школьник ____________
2015 жылғы 23 қараша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 25 қазандағы
№ 678 бұйрығымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың 2016 жылға арналған жоспары
1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Кәсіпорындар статистикасы
Р/с №
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу (индексі 1-НП)
жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп (индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
жылына бір рет
30 қазан
3
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер (индексі 6-ж (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
4
Үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер (индексі 7-ж (халық)
үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күні
5
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер (индексі 6-р (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер
жылдық
20 шілде
6
Үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер (индексі 7-р (халық)
үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер
жылдық
20 шілде
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп (индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп (индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы (индексі 2-сх (астық)
астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
4
Аңшылық пен аулау туралы (индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау туралы
жылдық
10 қаңтар
5
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру (индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
тоқсандық
11–25 наурыз,
11–25 маусым,
11–25 қыркүйек
және 11–25 желтоқсан аралықтарында
6
Балық аулау және акваөсіру туралы (индексі 1-балық)
балық аулау және акваөсіру туралы
жылдық
25 ақпан
7
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп (индексі 1-орман)
сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы
жылдық
21 ақпан
8
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп (индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
жылдық
10 наурыз
9
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп (индексі 4-сх)
себілген егістіктің қорытындысы туралы
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін 5 күн ішінде
10
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
2 қараша
11
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы (индексі А-1 (түсімділік)
дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу
жылдық

с 1 июля по 1 ноября
12
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
(индекс В-1)
13
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
(индекс В-2)
14
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
(индекс А-005)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
годовая
в течение 2 недель после завершения уборки урожая
15
Наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
(индекс 49-сх)
о наличии построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
годовая
20 марта
16
О наличии и движении семян масличных культур
(индекс 3-сх (масличные)
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
3 числа после отчетного периода
17
О деятельности сервисно-заготовительных центров
(индекс 1-СЗЦ)
о деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
25 числа после отчетного периода
Статистика промышленного производства
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
месячная
1 числа после
отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
квартальная
25 числа после
отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
годовая
14 марта
4
Баланс производственных мощностей
(индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
25 марта
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Отчет о газовой сети
(индекс 1-ГАЗ)
о газовых сетях
годовая
1 февраля
2
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных
(индекс 6-ТП)
о работе тепловых электростанций и котельных
годовая
16 марта
3
Топливно-энергетический баланс
(индекс 1-ТЭБ)
топливно-энергетический баланс
годовая
25 марта
Статистика окружающей среды
1
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
(индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
17 мая
2
Отчет о сортировке, утилизации и депонировании отходов
(индекс 2-отходы)
о сортировке, утилизации и депонировании отходов
годовая
17 мая
3
Отчет об охране атмосферного воздуха
(индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
10 апреля
4
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
(индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
23 февраля
5
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
(индекс 1-ВК)
о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
годовая
22 февраля
Статистика инвестиций
1
Отчет об инвестициях в основной капитал
(индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет об инвестиционной деятельности
(индекс 1-инвест)
об инвестиционной деятельности
годовая
15 апреля
Статистика строительства
1
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
2 числа после отчетного периода
2
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
1 марта
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
1 марта
5
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
4 числа после
отчетного периода
6
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
31 марта
7
Анкета об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ
(индекс F-001)
об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ
полугодовая
10 числа после
отчетного периода
8
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
(индекс F-004)
о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
годовая
15 февраля
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о рынках
(индекс 12-торговля)
о рынках
годовая
10 февраля
2
Отчет о деятельности товарной биржи
(индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
20 января
3
Отчет о реализации товаров
(индекс 2-торговля)
о реализации товаров
месячная
3 числа  после отчетного периода
4
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
(индекс G-003)
о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
годовая
31 марта
5
Отчет о реализации товаров и услуг
(индекс 1-ВТ)
о реализации товаров и услуг
годовая
15 марта
6
Отчет об электронной коммерции
(индекс Э-коммерция)
об электронной коммерции
годовая
25 февраля
Статистика взаимной торговли
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
(индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
3 числа после
отчетного периода
Статистика транспорта
1
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
(индекс 1-ТР (авто, электро)
о работе автомобильного и городского электрического транспорта
годовая
20 января
2
Отчет о работе транспорта
(индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
2 числа после
отчетного периода
3
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
(индекс 1-ЖД)
о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
4
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
(индекс 2-ЖД)
о подвижном составе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
5
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (жд)
об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
6
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
(индекс 2-ТР (трубопровод)
об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
годовая
10 апреля
7
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (внутренние воды)
об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
8
Отчет о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (море)
о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
9
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (авиа)
о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
10
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
(индекс 2-ТР (авто, электро)
об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
11
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
(индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
10 апреля
12
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
(индекс 1-ТР (внутренние воды)
о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
годовая
1 марта
13
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
(индекс ТР-001) (каждый респондент будет обследоваться только один раз в течение одной недели в отчетном году)
выборочное обследование автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
еженедельная
на 9-й день после отчетной недели
Статистика связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
(индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
(индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
25 марта
3
Отчет об услугах связи
(индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
31 марта
4
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи
(индекс 4-связь)
о технических средствах и качестве услуг связи
годовая
1 марта
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
30 марта
3
Отчет о лизинговой деятельности
(индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
30 марта
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности зоопарка
(индекс 1-зоопарк)
о деятельности зоопарков
годовая
10 января
2
Отчет о деятельности театра (цирка)
(индекс 1-театр (цирк)
о деятельности театров (цирков)
годовая
10 января
3
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
(индекс 1-парк)
о деятельности парков развлечений и отдыха
годовая
10 января
4
Отчет о деятельности музея
(индекс 1-музей)
о деятельности музеев
годовая
10 января
5
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа
(индекс 1-клуб)
о деятельности учреждений культуры клубного типа
годовая
10 января
6
Отчет о деятельности библиотеки
(индекс 1-библиотека)
о деятельности библиотек
годовая
28 января
7
Отчет о концертной деятельности
(индекс 1-концерт)
о концертной деятельности
годовая
10 января
8
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ  и производство кинофильмов
(индекс 1-кино)
о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ  и производство кинофильмов
годовая
10 января
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения
(индекс 2-туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
25 числа после
отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
(индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
15 января
3
Анкета обследования посетителей
(индекс Н-060)
обследование посетителей
два раза в год
13 января,
5 июля
Статистика инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности
(индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
25 февраля
Статистика науки
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
(индекс 1-наука)
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
годовая
25 января
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
(индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
11 января
2
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
(индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
15 января
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
квартальная
10 числа после
отчетного периода
2
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
годовая
12 февраля
3
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
(индекс 2-Т (ПРОФ)
о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
один раз в год
20 октября
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других  неблагоприятных условиях труда
(индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других  неблагоприятных условиях труда
годовая
31 января
5
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
(индекс 1-Т (вакансия)
о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
один раз в год
20 января
6
Анкета выборочного обследования занятости населения
(индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
18 января,
15 февраля,
21 марта,
18 апреля,
16 мая,
20 июня,
18 июля,
15 августа,
19 сентября,
17 октября,
21 ноября,
19 декабря
7
Достойный труд
(индекс Т-004)
о показателях достойного труда
годовая
28 ноября
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 201_году
(индекс Ц-101)
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги
(индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен:
месячная
отчетного периода
продовольственные товары
15-25 число
непродовольственные товары
7-23 число
платные услуги
7-22 число
цены на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная

1 шілдеден 1 қарашаға дейін
12
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-1)
13
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-2)
14
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі А-005)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
егін жинау аяқталғаннан кейін 2 апта ішінде
15
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы (индексі 49-сх)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
жылдық
20 наурыз
16
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы (индексі 3-сх (майлы)
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
17
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
(индексі 1-СЗЦ)
сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру ж?не жөнелту туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
2
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру ж?не жөнелту туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
3
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
жылдық
14 наурыз
4
Өндірістік қуаттар теңгерімі
(индексі БМ)
өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
25 наурыз
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Газ желісі туралы есеп (индексі 1-ГАЗ)
газ желілері туралы
жылдық
1 ақпан
2
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп (индексі 6-ТП)
жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
16 наурыз
3
Отын-энергетикалық теңгерім (индексі 1-ТЭБ)
отын-энергетикалық теңгерім
жылдық
25 наурыз
Қоршаған орта статистикасы
1
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп (индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
17 мамыр
2
Қалдықтарды сұрыптау, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы есеп (индексі 2- қалдықтар)
қалдықтарды сұрыптау, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы
жылдық
17 мамыр
3
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп (индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
10 сәуір
4
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп (индексі 4-ОС)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
23 ақпан
5
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп  (индексі 1-ВК)
су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы
жылдық
22 ақпан
Инвестициялар статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп (индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
2
Инвестициялық қызмет туралы есеп
(индексі 1-инвест)
инвестициялық қызмет туралы
жылдық
15 сәуір
Құрылыс статистикасы
1
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
2
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
1 наурыз
3
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
4
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
1 наурыз
5
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы есеп (индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күні
6
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы есеп (индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы
жылдық
31 наурыз
7
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы сауалнама (индексі F-001)
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
8
Хабарлама бойынша құрылыс барысы және объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама (индексі F-004)
хабарламалар бойынша құрылыс барысын ж?не объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
15 ақпан
Ішкі сауда статистикасы
1
Базарлар туралы есеп (индексі 12-сауда)
базарлар туралы
жылдық
10 ақпан
2
Тауар биржасының қызметі туралы есеп (индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Тауарларды өткізу туралы есеп (индексі 2-сауда)
тауарларды өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
4
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп (индексі G-003)
автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
5
Тауарлар мен қызметтерді өткізу туралы есеп (индексі 1-ВТ)
тауарлар мен қызметтерді өткізу туралы
жылдық
15 наурыз
6
Электрондық коммерция туралы есеп
(индексі Э-коммерция)
электрондық коммерция туралы
жылдық
25 ақпан
Өзара сауда статистикасы
1
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы есеп (индексі 1-ТС)
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Көлік статистикасы
1
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп (индексі 1-ТР (авто, электр)
автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы
жылдық
20 қаңтар
2
Көлік жұмысы туралы есеп (индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күні
3
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп (индексі 1-ЖД)
теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы
жылдық
15 сәуір
4
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп (индексі 2-ЖД)
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы
жылдық
15 сәуір
5
Қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТР (жд)
қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
6
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТР (құбыр)
қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
7
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТР (ішкі су)
қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
8
Теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТР (теңіз)
теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
9
Қатынас түрлері бойынша ?уе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы есеп (индексі 2-ТР (әуе)
қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы
жылдық
10 сәуір
10
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТР (авто, электр)
қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
11
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп (индексі 2-ТР (қосалқы қызмет)
қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы
жылдық
10 сәуір
12
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп (индексі 1-ТР (ішкі су)
ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы
жылдық
1 наурыз
13
Жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу сауалнамасы (индексі ТР-001) (әр респондент бір рет есепті жылдың апта ағымында бақылаудан өтеді)
жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу
апта сайын
есептік аптадан кейін 9-шы күні
Байланыс статистикасы
1
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 3-байланыс)
пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-ші күні
2
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп (индексі 1-байланыс)
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
25 наурыз
3
Байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
31 наурыз
4
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп (индексі 4-байланыс)
байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы
жылдық
1 наурыз
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
2
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
жылдық
30 наурыз
3
Лизингтік қызмет туралы есеп (индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы
жылдық
30 наурыз
Мәдениет статистикасы
1
Хайуанаттар паркінің қызметі туралы есеп
(индексі 1-хайуанаттар паркі)
хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
2
Театр (цирк) қызметі туралы есеп (индексі 1-театр (цирк)
театрлар (цирктер) қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
3
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп (индексі 1-саябақ)
ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
4
Мұражай қызметі туралы есеп (индексі 1-мұражай)
мұражайлар қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
5
Клуб типтес мәдениет мекемесінің қызметі туралы есеп (индексі 1-клуб)
клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
6
Кітапхана қызметі туралы есеп (индексі 1-кітапхана)
кітапханалар қызметі туралы
жылдық
28 қаңтар
7
Концерт қызметі туралы есеп (индексі 1-концерт)
концерт қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
8
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп (индексі 1-кино)
кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп (индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
2
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары бойынша зерттеу сауалнамасы (индексі Н-050)
үй шаруашылықтарын сапарларға жұмсаған шығыстары бойынша зерттеу
жылдық
15 қаңтар
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы (индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына екі рет
13 қаңтар, 5 шілде
Инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп
(индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
25 ақпан
Ғылым статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыс туралы
жылдық
25 қаңтар
конструкторлық жұмыстар туралы есеп (индексі 1-ғылым)
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп (индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
11 қаңтар
2
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы (индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
15 қаңтар
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
2
Еңбек бойынша есеп(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері
жылдық
12 ақпан
3
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп (индексі 2-Т (ПРОФ)
қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы
жылына бір рет
20 қазан
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп (индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы
жылдық
31 қаңтар
5
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп (индексі 1-Т (бос жұмыс орны)
ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы
жылына бір рет
20 қаңтар
6
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалнамасы (индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу
айлық
18 қаңтар,15 ақпан, 21 наурыз, 18 сәуір, 16 мамыр, 20 маусым,
18 шілде, 15 тамыз, 19 қыркүйек, 17 қазан, 21 қараша, 19 желтоқсан
7
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
жылдық
28 қараша
Баға статистикасы
1
201_ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары
азық-түлік емес тауарлары
ақылы көрсетілетін қызметтер
айлық
есепті кезеңнің 15-25-күндері 7-23-күндері 7-22-күндері
күнкөрістің ең төменгі деңгейі шамасының құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарларының бағасы
айлық

18-22 число
отчетного периода
цены на продукты питания в отдельных приграничных городах Республики Казахстан
месячная
20-25 число
отчетного периода
цены на товары и платные услуги в городах и районных центрах
квартальная
18-22 число
последнего месяца квартала
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
каждый вторник
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений:
продовольственные товары
месячная
7-20 число отчетного периода
непродовольственные товары и платные услуги
квартальная
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 201_ году
(индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
20 числа
отчетного периода
3
Отчет предприятия-производителя о ценах на промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленнную продукцию (товары, услуги)
месячная
17 числа
отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
4
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
(индекс 1-Ц (экспорт, импорт)
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
15 числа
отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
5
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
23 числа
последнего месяца отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
(индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
22 числа
отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
(индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
месячная
15 числа
отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
(индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
9
Отчет о тарифах  на почтовые услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1-тариф (воздушный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (железнодорожный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автомобильный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
16 числа
отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопроводный)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
15 числа отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутренний водный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
16
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
(индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
20 числа
отчетного периода
17
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
(индекс 1-ЦСХ)
цены на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
месячная
16 числа
отчетного периода
цены на услуги для сельскохозяйственных формирований
квартальная
16 числа
последнего месяца отчетного периода
18
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках в 201_ году
(индекс Ц-200)
цены на продукцию сельского хозяйства на рынках
месячная

есепті кезеңнің 18-22-күндері
Қазақстан Республикасының жекелеген шекаралас қалаларындағы тамақ өнімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының 18-22-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының бағасы
апта сайын
әр сейсенбі күні
Халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары
айлық
есепті кезеңнің 7-20-күндері
азық-түлік емес тауарлары және
ақылы көрсетілетін қызметтер
тоқсандық
2
201_ жылы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
3
Өндіруші кәсіпорынның өнеркәсіп өнімдеріне (тауарлары, көрсетілетін қызметтері) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы сатып алынған өнімдердің бағасы туралы есебі (индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдеріне (тауарларына, көрсетілетін қызметтеріне) бағасы
айлық
есепті кезеңнің
17-күні
өнеркәсіп кәсіпорындарының өндірістік-техникалық мақсаттағы сатып алынған өнімдерінің бағасы
айлық
4
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (экспорт, импорт)
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдерінің бағасы
5
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦП (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күні
6
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (көтерме)
өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күні
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
8
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
9
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (пошта)
заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
10
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1- тариф (әуе)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (автомобиль)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
16
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп (индексі 1- ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
17
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦСХ)
өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына көрсетілетін қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
ауылшаруашылық құралымдарына көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 16-күні
18
201_ жылы базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу дәптері (индексі Ц-200)
базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу
айлық

7-24 число
отчетного периода
19
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
(индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и аквакультуры
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
20
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
(индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
3 числа после
отчетного периода
Финансы предприятий
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
5 апреля
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
3
Отчет о микрокредитной деятельности
(индекс  1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
10 апреля
4
Отчет о микрокредитной деятельности
(индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
квартальная
25 числа после отчетного периода
5
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
31 марта
6
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
7
Отчет о состоянии основных фондов
(индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
15 апреля
8
Отчет о деятельности индивидуального предпринимателя
(индекс 1-ИП)
о деятельности индивидуального предпринимателя
один раз в два года
31 марта
Конъюнктурные обследования
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
(индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
(индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
(индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
(индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
(индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
(индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
(индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Отчет о послевузовском образовании
(индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
годовая
5 октября
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
годовая
10 октября
3
Отчет высшего учебного заведения
(индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
годовая
5 октября
4
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
(индекс Соцфин (образование)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
годовая
1 апреля
5
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
(индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Статистика здравоохранения
1
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
(индекс Соцфин (здравоохранение)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения (социальной службы)
годовая
1 апреля
2
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
(индекс Услуги здравоохранения)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
10 числа после
отчетного периода
3
Отчет о санаторно-курортной деятельности
(индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
25 января
4
Отчет о травматизме, связанном с трудовой  деятельностью, и  профессиональных заболеваниях
(индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
25 февраля
Статистика социального обеспечения
1
Отчет организации по предоставлению специальных  социальных услуг
(индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
20 января
Статистика уровня жизни
1
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
2
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
3
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
(индекс D 005)
4
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
сведения о благоустройстве
годовая
30 декабря
5
Контрольная карточка состава домохозяйства
(индекс D 008)
о составе домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
3 февраля
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
(индекс УДН)
выборочное обследование по уровню доверия населения к правоохранительным органам
единовременная
12 октября

есепті кезеңнің 7-24-күні
19
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦП (балық)
балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
20
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп (индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
Кәсіпорындардың қаржысы
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
5 сәуір
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
3
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
10 сәуір
4
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
5
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп (индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
6
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп (индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
7
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп (индексі 11)
негізгі қорлар жағдайы туралы
жылдық
15 сәуір
8
Дара кәсіпкердің қызметі туралы есеп (индексі 1-ИП)
дара кәсіпкердің қызметі туралы
екі жылда бір рет
31 наурыз
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КП-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КС-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КС-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КСВ-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТ-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТР-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТУ-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
5 қазан
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп
(индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылдық
10 қазан
3
Жоғары оқу орнының есебі (индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылдық
5 қазан
4
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру)
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
5
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы есеп (индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
денсаулық сақтау (әлеуметтік қызмет) ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
2
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Денсаулық сақтау қызметтері)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
3
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп (индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
25 қаңтар
4
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп (индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
25 ақпан
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі (индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
20 қаңтар
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі (индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
2
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама (индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
3
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы (индексі D 005)
4
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама (индексі D 006)
үй шаруашылықтарындағы жайластыру
жылдық
30 желтоқсан
5
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы (индексі D 008)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
3 ақпан
Құқық бұзушылық статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі (индексі УДН)
халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі бойынша іріктемелі зерттеу
біржолғы
12 қазан

2. Ведомственные статистические наблюдения
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического
наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных данных респондентами
1
2
3
4
5
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства – не позднее 1 декабря отчетного года, другие водопользователи – 10 января следующего за отчетным годом
Комитет лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
информация по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
25 февраля
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
(индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
25 февраля
3
Отчет по распределению площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
(индекс 2)
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий,  по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
25 марта
4
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
(индекс 4 ЛХ)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
25 февраля, 10 июля
5
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
(индекс 8 ЛХ)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
15  января
6
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
25 февраля
7
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
(индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
20 января
8
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
9, 19, 29 числа месяца
9
Отчет о нарушениях лесного законодательства
(индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
1 числа после
отчетного периода
10
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
(индекс ЛД)
отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Министерство здравоохранения и социального развития
Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
(индекс 3-жилищная помощь)
отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
15 числа после отчетного периода
2
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
(индекс 2-Т (рынок труда)
отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
квартальная
10 числа после отчетного периода
3
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
(индекс 1-Т (трудоустройство)
отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
(индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3 числа после
отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
5 числа после отчетного периода
Комитет по делам спорта и физической культуры
Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
(индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
полугодовая
15 числа после отчетного периода
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального
хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства
национальной экономики Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября  ______  года
годовая
15 октября
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября  _______  года
годовая
15 октября
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
3
Отчет об услугах  железнодорожного  транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах  железнодорожного  транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным  предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным  предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 6-ПБ)
об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
7
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о внешних активах и обязательствах филиалов иностранных юридических лиц, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
(индекс 8-ПБ)
о внешних активах и обязательствах филиалов иностранных юридических лиц, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
9
Отчет о  состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
10
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
12
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
13
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
14
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
15
Отчет о движении наличной иностранной  валюты
(индекс 16-ПБ)
о движении наличной иностранной  валюты
месячная
не позднее 15 числа после
отчетного периода
16
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа после
отчетного периода
17
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
(индекс 11-ОБ)
о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
квартальная
не позднее 10 числа после
отчетного периода
18
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
единовременная
в течение года по мере выявления респондентов
19
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 1-СБ)
о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
20
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
(индекс 2-СБ)
о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
21
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
(индекс 3-СБ)
об остатках фактической задолженности по займам
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
22
Отчет о предоставленных займах
(индекс 4-СБ)
о предоставленных займах
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
23
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
(индекс 5-СБ)
о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
24
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
(индекс 7-СБ)
о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
25
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
(индекс 8-СБ)
отчет по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
26
Отчет о внебиржевых операциях банков
(индекс 9-СБ)
о внебиржевых операциях банков
ежедневная

2. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп (индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп (индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
25 ақпан
2
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу (индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
25 ақпан
3
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп (индексі 2)
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
5 жылда бір рет
25 наурыз
4
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы (индексі 4-ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
25 ақпан, 10 шілде
5
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп (индексі 8-ОШ)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
15 қаңтар
6
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп (индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
25 ақпан
7
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп (индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
20 қаңтар
8
Орман өрттері туралы есеп (индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы есеп
онкүндік
айдың 9, 19, 29-күндері
9
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп (индексі 5 орманша)
орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
10
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп (индексі ОТ)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күні
2
Жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп (индексі 2-Е (еңбек нарығы)
жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
3
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп (индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
4
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде) (индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп (индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамыту туралы есеп (индексі 1-ФК)
Дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күні
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
1
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп (индексі 22)
қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
2
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп (индексі 22-А)
қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп (индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп (индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп (индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп (индексі 6-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
7
Мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы есеп (индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
8
Қазақстан Республикасында өз қызметін жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдарының сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есебі (индексі 8-ТБ)
Қазақстан Республикасында өз қызметін жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдарының сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-нан кешіктірмей
9
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп (индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
10
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
11
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ЖС)
«жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
12
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ӨС)
«өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
13
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп (индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
14
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
15
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп (индексі 16-ТБ)
қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 15-нен кешіктірмей
16
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп (индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-нен кешіктірмей
17
Резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы есеп (индексі 11-ОБ)
резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-нан кешіктірмей
18
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы (индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
біржолғы
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
19
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 1-СБ)
салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
20
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 2-СБ)
қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
21
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп (индексі 3-СБ)
қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
22
Берілген қарыздар туралы есеп (индексі 4-СБ)
берілген қарыздар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
23
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 5-СБ)
клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
24
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 7-СБ)
шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-шы (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
25
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есеп (индексі 8-СБ)
банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
26
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп (индексі 9-СБ)
банктердің биржадан тыс операциялары туралы
күн сайынғы

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
27
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
(индекс 10-СБ)
об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
28
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
(индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
29
Отчет банков о финансовых потоках и запасах
(индекс 11- СБ)
о финансовых потоках и запасах банков
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
30
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-СА)
о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
31
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-ПА)
о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Раздел 2. Статистические публикации

есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат: 17:00-ге дейін
27
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп (индексі 10-СБ)
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-ші жұмыс күні
28
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
29
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есеп (индексі 11-СБ)
банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына (қоса алғанда) дейін
30
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі НПФ-СА)
меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
31
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі НПФ-ПА)
зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
2-бөлім. Статистикалық жарияланымдар

1. Общегосударственные статистические публикации
Национальные счета
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации  для пользователей
Форма представления
Источники данных
(индекс статистической формы, другие источники)
1
2
3
4
5
6
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада «Социально- экономическое развитие Республики Казахстан»
данные отраслевой статистики
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2016 год (оперативные данные)
квартальная
19 мая,
18 августа,
17 ноября
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2016 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2016 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
26 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2016 год (отчетные данные)
квартальная
14 июля,
13 октября,
30 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
2-услуги,  услуги здравоохранения, услуги образования, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование по РК, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2016 год (отчетные данные)
квартальная
11 июля,
10 октября,
30 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом производства за 2015 год
годовая
(на месячной основе)
17 февраля
экспресс-информация
1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 24-сх, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2015 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт,
3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2015 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2015 год
годовая
(на квартальной основе)
27 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест,
2-услуги, Услуги здравоохранения, Услуги образования, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование по РК, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2015 год
годовая
(на квартальной основе)
29 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС,
2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2015 год
годовая
(на годовой основе)
29 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (услуги),  1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2015 год
годовая
(на годовой основе)
29 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-тр (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь,
2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2015 год
годовая
(на годовой основе)
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11,
1-инвест, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение),
2-услуги, 1-ВТ, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование по РК, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2015 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая
(на годовой основе)
22 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (трубопровод),
2-тр (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2014 год
годовая
20 мая
статистический бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11,
Н-060, Т-001, 2-услуги,
1-ТР (маршрут), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (жд), 2-ТР (авиа), 2-ТР (внутренние воды), счет производства СНС, таблицы «Ресурсы – Использование»; административные источники: МИР (данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление), НБ (баланс международных услуг Республики Казахстан)
17

1. Жалпымемлекеттік статистикалық жарияланымдар
Ұлттық шоттар
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
1
2
3
4
5
6
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы кесте бойынша
«Қазақстан Республикасының әлеуметтік- экономикалық дамуы» баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өндіріс әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
19 мамыр,
18 тамыз,
17 қараша
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
Өндіріс әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
26 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2016 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
14 шілде,
13 қазан,
30 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, D 003, D 004, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ҚР бойынша жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2016 жылғы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі
(есептік деректер)
тоқсандық
11 шілде,
10 қазан,
30 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
Өндіріс әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(айлық негізде)
17 ақпан
жедел ақпарат
1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен өндіріс әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
27 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері,D 003, D 004, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ҚР бойынша жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
29 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Денсаулық сақтау қызметтері, Білім беру қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөле отырып өндіріс әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
29 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
29 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
17 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 2-қызмет көрсету, 1-ВТ, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ҚР бойынша жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
Бақыланбайтын экономиканы бөлумен Қазақстан Республикасының 2015 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
22 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
2014 жылғы Қазақстан Республикасындағы туризмнің қосалқы шоты
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001, 2-қызмет көрсету, 1-ТР (бағыт), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (жд), 2-ТР (әуе), 2-ТР (ішкі су),ҰШЖ өндіріс шоты, «Ресурстар-Пайдалану» кестелері; әкімшілік дереккөздер: ИДМ (Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтынуға шығыстары туралы деректері), ҰБ (Қазақстан Республикасының халықаралық қызметтер балансы)
17

Национальные счета внутренней экономики за 2013 год (окончательный расчет), за 2014 год (уточненный расчет), за 2015 год (по отчетным данным)
годовая
6 декабря
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
18
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2015 год
годовая
12 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, обследования домашних хозяйств, статистический сборник «Основные фонды Казахстана»,
статистический бюллетень НБ, отчеты о финансовых операциях НБ, банков второго уровня, других финансовых организаций, финансовые активы и финансовые обязательства по банковской системе
19
Таблицы «Ресурсы – Использование» за 2015 год
годовая
25 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11,1-П, 1-КС,
1-инвест, 2-услуги, 1-сх,
8-сх (услуги), 24-сх,
2-охота, 1-лес, 1-рыба,
1-ВТ, 2-ТР (жд), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (трубопровод), 2-тр (внутренние воды),
2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь, Соцфин (образование), Услуги образования, Соцфин (здравоохранение), Услуги здравоохранения,
2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс, таможенная статистика
20
Таблицы «Затраты – Выпуск» за 2015 год
годовая
23 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы «Ресурсы – Использование»
21
Анализ номинальных расхождений в расчетах показателей СНС
годовая
21 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота,
1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (море),
2-ТР (авто, электро), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь,2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т,
обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, торговли, транспорта и связи, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование по РК
22
Заполнение вопросников международных организаций
по мере поступления
в течение года
таблицы
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества юридических лиц и индивидуальных предпринимателей в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД ЮЛ МЮ
3
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
4
Актуализация в статистическом бизнес-регистре ситуационного кода «4» по специальному условию
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
5
Актуализация статистического бизнес-регистра по сведениям о лицензиях, выданных юридическим и физическим лицам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МИР
6
Актуализация статистического бизнес-регистра по обследованию новых предприятий
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
1-НП
7
Актуализация статистического бизнес-регистра из статистических форм
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ,
2-услуги
8
Актуализация в статистическом бизнес-регистре классификационных признаков на начало отчетного года
1 раз в год
декабрь
таблицы
1-СР
9
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
10
Актуализация статистического бизнес-регистра по данным МЗСР
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МЗСР
11
Актуализация статистического бизнес-регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МСХ
13
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
14
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - местные исполнительные органы
15
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
квартальная
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник- КДСЖКХиУЗР
16
Зарегистрированные и действующие производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 февраля,
15 августа
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
17
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы

Ішкі экономиканың 2013 жылғы (түпкілікті есептеу), 2014 жылғы (нақтыланған есептеу), 2015 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
18
2015 жылғы Қазақстан Республикасы ұлттық байлығының элементтері
жылдық
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, үй шаруашылықтарын зерттеу; «Қазақстанның негізгі қорлары» статистикалық жинағы, ҰБ статистикалық бюллетені, ҰБ, екінші деңгейлі банкілердің, басқа қаржылық ұйымдардың қаржылық операциялары туралы, банк жүйесі бойынша қаржылық активтер және қаржылық міндеттемелер есептері
19
2015 жылғы «Ресурстар – Пайдалану» кестелері
жылдық
25 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-ТР (жд), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (қосалқы қызмет), 2-ТР (әуе), 1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Білім беру қызметтері, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Денсаулық сақтау қызметтері, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы
20
2015 жылғы «Шығындар – Шығарылым» кестелері
жылдық
23 желтоқсан
статистикалық бюллетень
«Ресурстар-Пайдалану» кестелерінің деректері
21
ҰШЖ көрсеткіштері есептеулеріндегі номиналды алшақтықтарға талдау
жылдық
21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8 сх (қызметтер), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (авто, электр), 2-ТР (қосалқы қызмет),1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (Денсаулық сақтау), 1-Т, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, сауда, көлік пен байланысты зерттеу, төлем балансы, кеден статистикасы, ҚР бойынша жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп
22
Халықаралық ұйымдардың сұрақнамаларын толтыру
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар, 10 ақпан, 10 наурыз, 10 сәуір, 10 мамыр, 10 маусым,
10 шілде, 10 тамыз, 10 қыркүйек, 10 қазан, 10 қараша, 10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерді қайта тіркеу/тіркеу туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЗТ МДҚ
3
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
4
Статистикалық бизнес тіркелімде арнайы жағдай бойынша «4» ахуалдық кодын өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
5
Заңды және жеке тұлғаларға берілген лицензиялар туралы мәліметтер бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ИДМ
6
Жаңа кәсіпорындарды зерттеу бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-НП
7
Статистикалық нысандардан статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ, 2-қызмет көрсету
8
Есепті жылдың басына жіктемелік белгілерді статистикалық бизнес тіркелімде өзектендіру
жылына 1 рет
желтоқсан
кестелер
1-СР
9
Тізбелерді қалыптастыру
айлық, тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
10
ДСӘДМ деректері бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
11
Жұмыс істемейтін деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
12
АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –АШМ
13
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
14
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқау жүргізу үшін заңды тұлғалардың, филиалдардың және өкілдіктердің, дара кәсіпкерлердің, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер негізінде іріктемелі жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –жергілікті атқарушы органдар
15
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз- ҚТҮКШІжЖРБК
16
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
15 ақпан,
15 тамыз
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
17
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер

24-сх (год), 4-сх (год)
18
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-р (фермер)
19
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-ж (фермер)
20
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-р (население)
21
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-ж (население)
22
Малое и среднее предпринимательство Казахстана
годовая
18 июля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП
23
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
18 января, 18 апреля, 18 июля, 17 октября
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, данные КГД по ИП
24
Показатели малого предпринимательства и деятельности микрокредитных организаций в Республике Казахстан
квартальная
18 января, 18 апреля, 18 июля, 17 октября
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, данные КГД по ИП, 1-МКО
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
14 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
11 мая,
13 июня,
11 июля,
11 августа,
12 сентября,
11 октября,
11 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
15 января,
15 февраля,
16 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
14 октября,
15 ноября,
15 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
15 января,
12 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
24-сх, А-008, 29-сх, А-005
4
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
4 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
5
Основные показатели развития рыболовства и  аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
6
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-лес
7
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
1-сх
8
Охотничье хозяйство в Республике Казахстан
годовая
22 февраля
статистический бюллетень
2-охота
9
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2016 года в Республике Казахстан
годовая
15 августа
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
10
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005
11
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
31 августа
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно),
3-сх (масличные),
1-рыба, 1-сх
12
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
17 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
13
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
17 февраля,
17 мая,
17 августа,
17 ноября
статистический бюллетень
1-СЗЦ
14
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан
годовая
29 января
статистический бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (урожайность)
15
О расходе кормов скоту и птице в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический бюллетень
24-сх
16
Наличие построек и сооружений у сельхозпроизводителей Республики Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень
49-сх, данные сельскохозяйственного регистра
Статистика промышленного производства
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
14 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
14 марта,
13 апреля,
13 мая,
13 июня,
13 июля,
12 августа,
12 сентября,
13 октября,
14 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
22 января,
22 апреля,
22 июля,
24 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
6 июня,
5 сентября,
5 декабря
разработочные таблицы
1-П
5
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
квартальная
26 февраля,
27 мая,
26 августа,
28 ноября
разработочные таблицы
1-П
6
Баланс производственных мощностей
годовая
4 июля
статистический бюллетень
БМ
7
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
27 июня
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
8
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
27 июня
экспресс-информация
1-П
9
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности
(с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
годовая
24 июня
разработочные таблицы
1-П
10
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
годовая
24 июня
разработочные таблицы
1-П
11
Вторичные (неосновные) виды деятельности
годовая
27 июня
разработочные таблицы
1-П
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Газовая сеть в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе тепловых электростанций и котельных  Республики Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
6-ТП
3
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
29 июля
статистический бюллетень
1-ТЭБ
4
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
20 января,
22 февраля,
21 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
22 августа,
20 сентября,
20 октября,
21 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-П, 24-СХ, 1-ТС, данные КГД
5
Балансы ресурсов и использования важнейших видов товаров (сырья, продукции) в разрезе областей
годовая
ноябрь
таблицы
1-П, 24-СХ, 1-ТС,
данные КГД
6
Балансы ресурсов и использования строительных материалов в разрезе областей
годовая
декабрь
таблицы
1-П, 1-ТС,
данные КГД
Статистика окружающей среды
1
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
2
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
4 июля
статистический бюллетень
4-ОС
3
О сборе, вывозе, сортировке и депонировании коммунальных отходов
годовая
27 июля
статистический бюллетень
1-отходы, 2- отходы
4
О работе водопроводных и канализационных сооружений в Республике Казахстан
годовая
14 мая
статистический бюллетень
1-ВК
Статистика инвестиций
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
17 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
21 января,
19 февраля,
24 марта,
21 апреля,
20 мая,
20 июня,
21 июля,
19 августа,
21 сентября,
21 октября,
21 ноября,
21 декабря
экспресс-информация
1-инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское хозяйство в Республике Казахстан
месячная
22 января,
23 февраля,
24 марта,
22 апреля,
23 мая,
23 июня,
22 июля,
22 августа,
23 сентября,
21 октября,
21 ноября,
23 декабря
экспресс-информация
1-инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
Статистика строительства
1
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
16 мая,
16 июня,
15 июля,
16 августа,
16 сентября,
17 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
2
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
16 мая,
16 июня,
15 июля,
16 августа,
16 сентября,
17 октября,
16 ноября,
15 декабря
разработочные таблицы
1-ИС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
30 июня
разработочные таблицы
1-ИС
4
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
19 января,
17 февраля,
17 марта,
18 апреля,
18 мая,
17 июня,
18 июля,
17 августа,
19 сентября,
19 октября,
17 ноября,
19 декабря
экспресс-информация
2-КС, 1-ИС
5
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
статистический бюллетень
2-КС, 1-ИС
6
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
7
Об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ в Республике Казахстан
полугодовая
19 февраля,
5 августа
статистический бюллетень
F-001
8
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по уведомлениям в Республике Казахстан
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
F-004
Статистика внутренней торговли
1
О деятельности торговых рынков в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
12-торг
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров в Республике Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
14 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
2-торговля
4
О деятельности  автозаправочных и газозаправочных станций в Республике Казахстан
годовая
6 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
20 мая
статистический бюллетень
Э-коммерция
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами ЕАЭС
месячная
18 января,
16 февраля,
17 марта,
18 апреля,
16 мая,
15 июня,
18 июля,
16 августа,
15 сентября,
17 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КГД
2
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
ежемесячная
при проведении актуализации
разработочные таблицы
1-ТС, данные КГД
3
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации данных)
годовая
июнь
разработочные таблицы
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень,
разработочные таблицы

24-сх (жыл), 4-сх (жыл)
18
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-р (фермер)
19
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-ж (фермер)
20
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-р (халық)
21
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-ж (халық)
22
Қазақстанның шағын және орта кәсіпкерліктері
жылдық
18 шілде
статистикалық бюллетень
2-МП, 1-ПФ
23
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктер мониторингі
тоқсандық
18 қаңтар, 18 сәуір, 18 шілде, 17 қазан
жедел ақпарат
2-МП, 24-сх, МКК ДК бойынша деректері
24
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпкерлік пен микрокредиттік ұйымдар қызметінің көрсеткіштері
тоқсандық
18 қаңтар, 18 сәуір, 18 шілде, 17 қазан
жедел ақпарат
1-МКО, 2-МП, 24-сх, МКК ДК бойынша деректері
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
14 қаңтар, 11 ақпан, 11 наурыз, 11 сәуір, 11 мамыр, 13 маусым,
11 шілде, 11 тамыз, 12 қыркүйек, 11 қазан, 11 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы дәнді және бұршақты дақылдардың қолда бары
айлық
15 қаңтар, 15 ақпан, 16 наурыз, 15 сәуір, 16 мамыр, 15 маусым,
15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 14 қазан, 15 қараша, 15 желтоқсан
жедел ақпарат
2-сх (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
15 қаңтар, 12 ақпан, 14 наурыз, 12 сәуір, 12 мамыр, 13 маусым,
12 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 12 қазан, 14 қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
24-сх, А-008, 29-сх, А-005
4
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
4 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
5
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіру дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
6
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
7
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-сх
8
Қазақстан Республикасындағы аңшылық шаруашылығы
жылдық
22 ақпан
статистикалық бюллетень
2-аңшылық
9
Қазақстан Республикасындағы 2016 жылдың астығы үшін ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
15 тамыз
статистикалық бюллетень
4-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
10
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005
11
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі өнімдерінің ресурстары мен пайдалану балансы
жылдық
31 тамыз
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (астық), 3-сх (майлы), 1-балық, 1-сх
12
Қазақстан Республикасындағы майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары
тоқсандық
15 қаңтар, 15 сәуір,
15 шілде, 17 қазан
жедел ақпарат
3-сх (майлы)
13
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
17 ақпан, 17 мамыр,
17 тамаз, 17 қараша
статистикалық бюллетень
1-СЗЦ
14
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы дақылдарын жалпы жинау
жылдық
29 қаңтар
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (түсімділік)
15
Қазақстан Республикасындағы мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
24-аш
16
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірушілерінде құрылыстар мен имараттардың болуы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
49-аш,
ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар,16 ақпан, 16 наурыз, 15 сәуір, 16 мамыр, 15 маусым,
15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 14 қазан, 16 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-П
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
айлық
13 қаңтар, 12 ақпан, 14 наурыз, 13 сәуір, 13 мамыр, 13 маусым,
13 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 13 қазан, 14 қараша, 12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-П
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіп кәсіпорындарында өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
22 қаңтар, 22 сәуір, 22 шілде, 24 қазан
статистикалық бюллетень
1-П
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
4 наурыз, 6 маусым, 5 қыркүйек, 5 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-П
5
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) теңгеріміндегі өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
26 ақпан, 27 мамыр, 26 тамыз, 28 қараша
әзірлемелік кестелер
1-П
6
Өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
4 шілде
статистикалық бюллетень
БМ
7
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
27 маусым
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-П
8
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
27 маусым
жедел ақпарат
1-П
9
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
24 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
10
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) балансындағы өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
24 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
11
Қосалқы қызметтің (негізгі емес) түрлері
жылдық
27 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы газ желісі
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
6-ТП
3
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
жылдық
29 шілде
статистикалық бюллетень
1- ТЭБ
4
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары мен пайдаланылуы
айлық
20 қаңтар, 22 ақпан, 21 наурыз, 20 сәуір, 20 мамыр, 20 маусым
20 шілде, 22 тамыз, 20 қыркүйек, 20 қазан, 21 қараша, 20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П, 24-сх, 1-ТС, МКК деректері
5
Облыстар бөлінісінде тауарлардың (шикізаттардың, өнімдердің) аса маңызды түрлерінің ресурстары және пайдалану теңгерімі
жылдық
қараша
кестелер
1-П, 24-сх, 1-ТС, МКК деректері
6
Облыстар бөлінісінде құрылыс материалдарының ресурстары және пайдалану теңгерімі
жылдық
желтоқсан
кестелер
1-П, 1-ТС,
МКК деректері
Қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2- ТП (ауа)
2
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
4 шілде
статистикалық бюллетень
4-ОС
3
Коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, сұрыптау және сақтауға беру туралы
жылдық
27 шілде
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар, 2-қалдықтар
4
Қазақстан Республикасындағы су құбыры және кәріз имараттарының жұмысы туралы
жылдық
14 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ВК
Инвестициялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
15 қаңтар, 16 ақпан, 16 наурыз, 15 сәуір, 16 мамыр, 15 маусым,
15 шілде, 15 тамыз, 15 қыркүйек, 17 қазан, 16 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібіндегі негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
21 қаңтар,19 ақпан, 24 наурыз, 21 сәуір, 20 мамыр, 20 маусым,
21 шілде, 19 тамыз, 21 қыркүйек, 21 қазан, 21 қараша, 21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
3
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
22 қаңтар, 23 ақпан, 24 наурыз, 22 сәуір, 23 мамыр, 23 маусым,
22 шілде, 22 тамыз, 23 қыркүйек, 21 қазан, 21 қараша, 23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС
Құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
15 қаңтар, 16 ақпан, 16 наурыз, 15 сәуір, 16 мамыр, 16 маусым,
15 шілде, 16 тамыз, 16 қыркүйек, 17 қазан, 16 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
2
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
15 қаңтар, 16 ақпан, 16 наурыз, 15 сәуір, 16 мамыр, 16 маусым,
15 шілде, 16 тамыз, 16 қыркүйек, 17 қазан, 16 қараша, 15 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ИС
3
Жеке құрылысшылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
30 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ИС
4
Қазақстан Республикасында тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
19 қаңтар, 17 ақпан, 17 наурыз, 18 сәуір, 18 мамыр, 17 маусым,
18 шілде, 17 тамыз, 19 қыркүйек, 19 қазан, 17 қараша, 19 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КС, 1-ИС
5
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
25 қаңтар, 25 сәуір, 25 шілде, 25 қазан
статистикалық бюллетень
2-КС, 1-ИС
6
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
7
Қазақстан Республикасында құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарламалар туралы
жартыжылдық
19 ақпан, 5 тамыз
статистикалық бюллетень
F-001
8
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша объектілерді салу және оларды пайдалануға беру барысы туралы
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
F-004
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарларының қызметі туралы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарларды өткізу көлемі
айлық
12 қаңтар, 12 ақпан, 14 наурыз, 12 сәуір, 12 мамыр, 14 маусым,
12 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 12 қазан, 14 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
6 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ВТ
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
Э-коммерция
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы және сыртқы саудасы туралы
айлық
18 қаңтар, 16 ақпан, 17 наурыз, 18 сәуір, 16 мамыр, 15 маусым,
18 шілде, 16 тамыз, 15 қыркүйек, 17 қазан, 15 қараша, 15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ТС, МКК деректері
2
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасының және сыртқы саудасының деректерін өзектендіру (әкімшілік дереккөздері бойынша респонденттердің деректері мен тізімін өзектендіруді өткізу кезінде)
айлық
өзектендіруді өткізу кезінде
әзірлемелік кестелер
1-ТС, МКК деректері
3
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы және сыртқы саудасы туралы (деректерді өзектендіруді өткізу кезінде)
жылдық
маусым
әзірлемелік кестелер
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар,12 ақпан, 14 наурыз, 12 сәуір, 12 мамыр, 13 маусым,
12 шілде, 12 тамыз, 12 қыркүйек, 12 қазан, 14 қараша, 12 желтоқсан
статистикалық бюллетень,
әзірлемелік кестелер

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
54
Среднегодовые цены реализации на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
27 января
электронные таблицы
1-ЦСХ
55
Цены и индексы цен  на продукцию рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
квартальная
15 января
15 апреля,
15 июля,
17 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (рыба)
56
Индекс цен на продукцию производственно-технического назначения и услуги для сельскохозяйственных формирований в Республике Казахстан
квартальная
24 февраля,
25 мая,
24 августа,
24 ноября
электронные таблицы
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (автомобильный),
1-тариф (связь),
1-тариф (почта),
1-ЦП, 1-Ц (опт)
57
Об изменении цен в потребительском и реальном секторах экономики Республики Казахстан
месячная
8 января,
8 февраля,
7 марта,
7 апреля,
10 мая,
7 июня,
7 июля,
8 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП,
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-Ц (опт),
1-ЦП (лес), 1-ЦП (рыба),
1-тариф (почта),
1-тариф (связь), 1-тариф (железнодорожный, воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный),
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
58
Цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
месячная
20 января,
22 февраля,
24 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
22 августа,
20 сентября,
20 октября,
21 ноября,
20 декабря
специализиро-ванные таблицы
Ц-101
59
Цены на отдельные виды потребительских продовольственных, непродовольственных товаров, медикаментов, услуг
годовая
26 февраля
табличный материал для ПМС
Ц-101
60
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
16 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
61
Об изменении цен экспортных поставок продукции из Республики Казахстан
годовая
18 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
62
Индекс цен экспортных поставок товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
18 января,
16 февраля,
17 марта,
18 апреля,
17 мая,
17 июня,
18 июля,
17 августа,
19 сентября,
17 октября,
17 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
63
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
16 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
64
Об изменении цен импортных поступлений продукции в Республику Казахстан
годовая
18 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
65
Индекс цен импортных поступлений товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
18 января,
16 февраля,
17 марта,
18 апреля,
17 мая,
17 июня,
18 июля,
17 августа,
19 сентября,
17 октября,
17 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
66
Индексы цен взаимной торговли Республики Казахстан с государствами-членами ЕАЭС
месячная
15 января,
15 февраля,
16 марта,
18 апреля,
16 мая,
16 июня,
18 июля,
16 августа,
16 сентября,
17 октября,
16 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
67
Цены закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
11 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
12 сентября,
10 октября,
10 ноября,
12 декабря
таблицы
1-СФ
Финансы предприятий
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
24 марта,
24 июня,
22 сентября,
22 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
14 марта,
15 июня,
15 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
2-МП
3
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
20 июня
статистический бюллетень

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
54
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы өнімін өткізудің орташажылдық бағасы
жылдық
27 қаңтар
электронды кестелер
1-ЦСХ
55
Қазақстан Республикасында балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы мен баға индексі
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
17 қазан
статистикалық бюллетень
1-ЦП (балық)
56
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық құралымдары үшін өндірістік-техникалық мақсаттағы өнім мен көрсетілген қызметтер бағасының индексі
тоқсандық
24 ақпан
25 мамыр
24 тамыз
24 қараша
электронды кестелер
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (автомобиль),
1-тариф (байланыс),
1-тариф (пошта),
1-ЦП, 1-Ц (көтерме)
57
Қазақстан Республикасы экономикасының тұтыну және нақты секторларындағы бағаның өзгеруі туралы
айлық
8 қаңтар,
8 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
10 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
8 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП,
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-Ц (көтерме),
1-ЦП (орман),
1-ЦП (балық),
1-тариф
(пошта),
1-тариф
(байланыс),
1-тариф (теміржол, әуе, автомобиль, құбыр, ішкі су),
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
58
Халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізім бойынша тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағасы
айлық
20 қаңтар,
22 ақпан,
24 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
22 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
21 қараша,
20 желтоқсан
мамандандырылған кестелер
Ц-101
59
Азық-түлік, азық-түлік емес тұтыну тауарларының, дәрі-дәрмектердің, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің бағасы
жылдық
26 ақпан
ХСБ үшін кестелік материал
Ц-101
60
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
16 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
61
Қазақстан Республикасынан шығарылатын өнімдердің экспорттық жеткізілімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
18 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
62
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері бағасының индексі
айлық
18 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
18 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
18 шілде,
17 тамыз,
19 қыркүйек,
17 қазан,
17 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
63
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
16 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
64
Қазақстан Республикасына өнімдердің импорттық түсімдері бағасының өзгеруі туралы
жылдық
18 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
65
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің импорттық түсімдері бағасының индексі
айлық
18 қаңтар,
16 ақпан,
17 наурыз,
18 сәуір,
17 мамыр,
17 маусым,
18 шілде,
17 тамыз,
19 қыркүйек,
17 қазан,
17 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
66
Қазақстан Республикасының ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара сауда бағасының индексі
айлық
15 қаңтар,
15 ақпан,
16 наурыз,
18 сәуір,
16 мамыр,
16 маусым,
18 шілде,
16 тамыз,
16 қыркүйек,
17 қазан,
16 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
67
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы
айлық
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
12 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
12 желтоқсан
кестелер
1-СФ
Кәсіпорындардың қаржысы
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
24 наурыз,
24 маусым,
22 қыркүйек,
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1- ПФ
2
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындардың қызметі
тоқсандық
14 наурыз,
15 маусым,
15 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-МП
3
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
20 маусым
статистикалық бюллетень

D 003, D 004, D 006, D 008
16
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
29 января,
29 февраля,
30 марта,
29 апреля,
30 мая,
30 июня,
29 июля,
29 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
30 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
17
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
5 января,
2 февраля,
2 марта,
4 апреля,
4 мая,
2 июня,
4 июля,
2 августа,
2 сентября,
4 октября,
2 ноября,
5 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
18
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
годовая
12 января
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
Статистика правонарушений
1
Бытовое насилие
единовременная
30 мая
электронные таблицы
БН
Статистика жилищного фонда
1
Актуализация регистра жилищного фонда на основании похозяйственных книг
полугодовая
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
2
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из государственной базы данных регистра недвижимости
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД РН МЮ
3
Актуализация регистра жилищного фонда по сведениям о ветхом и аварийном жилье
один раз в год
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
4
Актуализация регистра жилищного фонда сведениями о количестве домашних хозяйств и количестве проживающих на основании выборочных обследований
месячная
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
Т-001
5
Количество сделок купли-продажи жилья
месячная
ежемесячно до 12 числа после отчетного периода
пресс-релиз
административный источник – МЮ
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на русском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на английском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2
Показатели Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы
(на казахском и русском языках)
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
бюллетень
3
Казахстан и страны СНГ (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
журнал
4
Экономика и статистика (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
научно-информационный журнал
5
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
6
Мониторинг развития села в 2-х частях (на казахском и русском языках)
квартальная
2 раза в квартал
бюллетень
7
Краткий статистический ежегодник «Предварительные данные за 2015 год» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
май
сборник
8
Статистический ежегодник «Казахстан в 2015 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
9
Статистический ежегодник «Казахстан в 2015 году» (на английском языке)
1 раз в год
октябрь
сборник
10
Статистический ежегодник «Регионы Казахстана в 2015 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
11
Казахстан в цифрах
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
12
Регионы Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
13
Казахстан сегодня
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
краткий справочник
14
О жилищном фонде Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
15
Жилищно-коммунальное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
16

D 003, D 004, D 006, D 008
16
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
29 қаңтар,
29 ақпан,
30 наурыз,
29 сәуір,
30 мамыр,
30 маусым,
29 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
17
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
5 қаңтар,
2 ақпан,
2 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
2 маусым,
4 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
4 қазан,
2 қараша,
5 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
18
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
жылдық
12 қаңтар
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
Құқық бұзушылық статистикасы
1
Тұрмыстық зорлық-зомбылық
біржолғы
30 мамыр
электронды кестелер
БН
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жарты жылдық
жеке сұраулар бойынша
электронды кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдігі
2
Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қорының деректері бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖМТ МДҚ
3
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жылына бір рет
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
4
Тұрғын үй қоры тіркелімін іріктемелі зерттеулер негізінде үй шаруашылықтарының саны және тұратындар саны туралы ақпаратпен өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
электронды
кестелер
Т-001
5
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелерінің саны
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
12-күніне дейін
баспасөз хабарламасы
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с№
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (орыс тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (ағылшын тілінде)
ай сайын
15-күні
шағын бюллетень
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаның көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
бюллетень
3
Қазақстан және ТМД елдері (орыс тілінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
журнал
4
Экономика және статистика (орыс тілінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
ғылыми-ақпараттық журнал
5
Статистикалық көрсеткіштер (орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына 1 рет
бюллетень
6
Ауыл дамуының мониторингі 2 бөлімде
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына 2 рет
бюллетень
7
«2015 жылғы алдын ала деректер» қысқаша статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
мамыр
жинақ
8
«Қазақстан 2015 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
9
«Қазақстан 2015 жылы» статистикалық жылнамалығы (ағылшын тілінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
10
«Қазақстан өңірлері 2015 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
11
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
12
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
13
Бүгінгі Қазақстан
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
14
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
16

Национальные счета Республики Казахстан, 2010-2014
на казахском и русском языках
1 раз в год
апрель
сборник
на английском языке
1 раз в год
апрель
сборник
17
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
18
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
19
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
20
Цены в промышленности в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
21
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
22
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
23
Цены в строительстве и на услуги производственной сферы в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
24
Промышленность Казахстана и его регионов
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
25
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
26
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
27
Охрана окружающей среды и устойчивое развитие Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
28
Услуги в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
29
Транспорт в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
30
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
31
Наука и инновационная деятельность Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
32
Наука. Инновации. Информационное общество (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
краткий справочник
33
Туризм Казахстана
(на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
34
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
35
Внешняя торговля Республики Казахстан
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
36
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
сборник
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
37
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
38
Демографический ежегодник Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
39
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
40
Молодежь Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
декабрь
сборник
41

Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2010-2014
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
17
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
18
Қазақстандағы шағын және орта кәсіпкерлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
19
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
20
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы құрылыстағы және өндіріс саласының көрсетілетін қызметтерінің бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
24
Қазақстан және оның өңірлерінің өнеркәсібі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
26
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
27
Қоршаған ортаны қорғау және Қазақстанның орнықты дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республикасындағы көрсетілетін қызметтер (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
29
Қазақстан Республикасындағы көлік (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
30
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологияларды дамыту (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
31
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
32
Ғылым. Инновациялар. Ақпараттық қоғам (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
шағын анықтамалық
33
Қазақстан туризмі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
34
Қазақстан Республикасындағы бөлшек және көтерме сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
35
Қазақстан Республикасының сыртқы саудасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
36
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
37
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану теңгерімдері (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
38
Қазақстанның демографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
39
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
40
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
желтоқсан
жинақ
41

Кластерное обследование по многим показателям в Республике Казахстан (2015-2016 годы)
на казахском языке
единовременная
ноябрь
отчет
на русском языке
единовременная
ноябрь
отчет
на английском языке
единовременная
ноябрь
отчет
42
Итоги выборочного обследования по бытовому насилию
на казахском языке
единовременная
ноябрь
сборник
на русском языке
единовременная
ноябрь
сборник
43
Экономическая активность населения Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
август
сборник
44
Оплата труда в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
45
Уровень жизни населения в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
46
Уровень жизни населения Республики Казахстан. Мониторинг (на казахском и русском языках)
квартальная
январь, апрель, июль, октябрь
электронные таблицы
47
План статистических работ (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
брошюра
48
График предоставления респондентами первичных статистических данных (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
49
График распространения официальной статистической информации (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
50
Отчет о деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в 2015 году
на казахском и русском языках
1 раз в год
январь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
январь
брошюра
51
Е-статистика
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет
на английском языке
1 раз в год
август
буклет
52
Буклеты по отраслям экономики
(10 наименований)
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет

Қазақстан Республикасындағы көптеген көрсеткіштер бойынша кластерлік зерттеу (2015-2016 жылдар)
қазақ тілінде
біржолғы
қараша
есеп
орыс тілінде
біржолғы
қараша
есеп
ағылшын тілінде
біржолғы
қараша
есеп
42
Тұрмыстық зорлық-зомбылық бойынша іріктемелі зерттеудің қорытындылары
қазақ тілінде
біржолғы
қараша
жинақ
орыс тілінде
біржолғы
қараша
жинақ
43
Қазақстан халқының экономикалық белсенділігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
тамыз
жинақ
44
Қазақстан Республикасындағы еңбекақы төлеу (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
45
Қазақстан Республикасы халқының тұрмыс деңгейі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
46
Қазақстан Республикасы халқының тұрмыс деңгейі. Мониторинг (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
электрондық кестелер
47
Статистикалық жұмыстар жоспары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
кітапша
48
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кестесі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
49
Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
50
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің 2015 жылғы қызметі туралы есебі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
51
Е-статистика
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
52
Экономика салалары бойынша буклеттер (10 атау)
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет

2. Ведомственные статистические публикации
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Комитет лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
25 февраля
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
25 февраля
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
9, 19, 29 числя месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
25 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
один раз в год
3 (годовая)
информация
10 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
10 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
один раз в год
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
10 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня,
12 июля,
10 августа,
10 сентября,
11 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Итоги социально-экономического развития Республики Казахстан (занятость)
квартальная
2-Т
(рынок труда)
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
3
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
аналитическая записка
25 января,
20 февраля,
20 марта,
25 апреля,
20 мая,
20 июня,
25 июля,
20 августа,
20 сентября,
25 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
аналитическая записка
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
полугодовая
1-ФК
аналитическая записка
21 января,
21 июля
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления
земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная

2. Ведомстволық статистикалық жарияланымдар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасы бойынша суды алу, пайдалану және суды бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
25 ақпан
2
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
25 ақпан
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат
айдың 9, 19, 29-күндеріне
4
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
25 наурыз
6
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
жылына бір рет
3 (жылдық)
ақпарат
10 наурыз
7
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
10 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылына бір рет
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
10 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
ОТ
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық),
1-Е (жұмысқа орналастыру),
шетелдік жұмыс күшін тарту және шетелдік қызметкерлерді Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру жөніндегі есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму қорытындысы (жұмыспен қамту)
тоқсандық
2-Е (еңбек нарығы)
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
3
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
25 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
25 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
25 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Ресми шетелдік заемдары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жартыжылдық
1-ДШ
талдамалы жазба
21 қаңтар, 21 шілде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
1
Қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық

1-10-ПБ, 14-17-ПБ;
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 8-9-ПБ, 14-17-ПБ,
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 8-9-ПБ, 14-17-ПБ, 11-ОБ и другая информация
сводный
статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
11 января,
11 апреля,
11 июля,
10 октября
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
11 января,
11 апреля,
11 июля,
10 октября
6
Аналитический комментарий к оценке внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
11 января,
11 апреля,
11 июля,
10 октября
7
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 8-9-ПБ, 15-ПБ,
11-ОБ и другая информация
сводные статистические отчеты
17 апреля,
17 июля,
17 октября,
17 января
8
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка
(форма № 4)
годовая
1-ПБ, 8-9-ПБ, 15-ПБ,
11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
15 апреля
9
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая
1-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
10
Сводные данные  по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
квартальная
2-7-ПБ, 10-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
сводные статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
12
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
13
Отчет в формате INFER - обзор движения резервных активов в разрезе инструментов
годовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
14
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
1-ПБ, 8-9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
16
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 8-9-ПБ, 14-17-ПБ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
30 декабря
17
Монетарный обзор Национального Банка
(в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
консолидированный обзор
12 января
9 февраля
10 марта
8 апреля
12 мая
8 июня
9 июля
10 августа
8 сентября
8 октября
9 ноября
8 декабря
18
Монетарные обзоры банков второго уровня и других  финансовых организаций
(в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета банков, других финансовых организаций и другая информация
консолидированные обзоры
26 января
25 февраля
26 марта
27 апреля
25 мая
25 июня
24 июля
25 августа
25 сентября
26 октября
25 ноября
25 декабря
19
Стандартизированный отчет для МВФ «Currency Composition of Foreign Exchange Reserves» (COFER)
квартальная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным кварталом
20
Стандартизированный отчет для МВФ «Central Bank» (1SR)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
21
Стандартизированный отчет для МВФ «Other Depository Corporations» (2SR)
месячная
балансовые счета банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
22
Стандартизированный отчет для МВФ «Monetary Aggregates» (5SR)
месячная
балансовые счета Национального Банка, банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
23
Стандартизированный отчет для МВФ «Interest Rates and Share Prices» (6SR)
месячная
внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода
24
Стандартизированный отчет для МВФ «Exchange Rates and International Reserves» (01R)
месячная
балансовые счета Национального Банка, сведения KASE об обменных курсах
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода
25
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический  бюллетень
30-й рабочий день после отчетного периода
26
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная
1-10-ПБ, 14-17-ПБ;
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 11-ОБ и другая информация
сводная статистическая публикация (журнал)
февраль, май, август, ноябрь

1-10-ТБ, 14-17 ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС,
11-ОБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық ұстаным бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 8-9ТБ,
14-17 ТБ,
11-ОБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 8-9ТБ,
14-17 ТБ,
11-ОБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
11 сәуір,
11 шілде,
10 қазан,
11 қаңтар
5
Халықаралық инвестициялық ұстанымға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
11 сәуір,
11 шілде,
10 қазан,
11 қаңтар
6
Жалпы сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
11 сәуір,
11 шілде,
10 қазан,
11 қаңтар
7
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер қоры үшін жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 8-9-ТБ, 15-ТБ, 11-ОБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 сәуір,
17 шілде,
17 қазан,
17 қаңтар
8
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№4 нысан)
жылдық
1-ТБ, 8-9-ТБ, 15-ТБ, 11-ОБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуір
9
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
1-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
10
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
тоқсандық
2-7-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
12
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
13
INFER форматындағы шолу – құралдар бойынша резервтік активтер қозғалысына шолу
жылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
14
CPIS портфельдік инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жартыжылдық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
15
CDIS тікелей инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жылдық
1-ТБ, 8-9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
16
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық
1-ТБ, 8-9-ТБ,
14-17-ТБ, 11-ОБ,
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
30 желтоқсан
17
Ұлттық Банкі бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
біріктірілген шолу
12 қаңтар
9 ақпан
10 наурыз
8 сәуір
12 мамыр
8 маусым
9 шілде
10 тамыз
8 қыркүйек
8 қазан
9 қараша
8 желтоқсан
18
Екiншi деңгейдегi банктер және басқа қаржы ұйымдар бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
айлық
банктердің басқа қаржы ұйымдардың баланстық шоттары және басқа ақпарат
біріктірілген шолу
26 қаңтар
25 ақпан
26 наурыз
27 сәуір
25 мамыр
25 маусым
24 шілде
25 тамыз
25 қыркүйек
26 қазан
25 қараша
25 желтоқсан
19
«Currency Composition of Foreign Exchange Reserves» (COFER) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік тоқсаннан кейінгі айдың соңына дейін
20
«Central Bank» (1SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
21
«Other Depository Corporations» (2SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
22
«Monetary Aggregates» (5SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің және екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың
соңына дейін
23
«Interest Rates and Share Prices» (6SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
24
«Exchange Rates and International Reserves» (01R) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары KASE-ң курстар бағамдары бойынша мәліметтер
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
25
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Статистикалық бюллетені
айлық
1-9 СБ және басқа ақпарат
статистикалық бюллетень
есепті кезеңнен кейінгі 30-жұмыс күні
26
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық
1-10-ТБ, 14-17-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (журнал)
ақпан, мамыр, тамыз, қараша

Раздел 3. Перечень административных данных, представляемых
административными источниками для формирования официальной
статистической информации
Статистика предприятий
№ п/п
Наименование информации
Периодичность представления
Вид представляемого документа и государственный орган
Срок представления в уполномоченный орган
1
2
3
4
5
1
Сведения о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
электронный,  административный источник – МФ
ежедневно
2
Сводные данные о деятельности индивидуальных предпринимателей
квартальная
электронный,  административный источник – МФ
20 числа третьего месяца, следующего за отчетным кварталом
3
Сведения о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
электронный, административный источник – МЮ
Ежедневно
4
Сведения об агентах, перечисливших обязательные пенсионные взносы
квартальная
электронный, административный источник – МЗСР
5 числа после
отчетного квартала
5
Сведения о физических и юридических лицах, получивших лицензию в 2015 году
один раз в год
электронный, административный источник – МИР
30 июня
6
Предварительные сведения о наличии посевных площадей под зерновыми культурами у юридических лиц, филиалов и представительств, а также индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств, для проведения общегосударственного статистического наблюдения выборочным методом по статистической форме А-1 (урожайность)
один раз в год
электронный, административный источник – местные исполнительные органы (акимы поселка, села, сельского округа)
Алматинская, Жамбылская, Кызылординская и Южно-Казахстанская области –
до 10 июня, Акмолинская, Актюбинская, Атырауская, Западно-Казахстанская, Карагандинская, Костанайская, Мангистауская, Павлодарская, Северо-Казахстанская и Восточно-Казахстанская области -
до 15 июля
7
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
квартальная
по индивидуальным запросам
не позднее 5 числа после отчетного квартала
Демографическая статистика
1
О рождении
месячная
бумажный (записи актов о рождении), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
2
О смерти
месячная
бумажный (записи актов о смерти), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
3
О заключении брака
месячная
бумажный (записи актов о заключении брака), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
4
О расторжении брака
месячная
бумажный (записи актов о расторжении брака), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
5
О прибытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам прибытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
6
Об убытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам убытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
7
Сведения о физических лицах
ежедневная
электронный, административный источник – МЮ
ежедневно
8
Сведения о регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
электронный, административный источник – МЮ
ежедневно
9
Сведения о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
электронный, административный источник –  МЗСР
ежедневно
10
Сведения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
электронный, административный источник – МЗСР
15 числа после
отчетного квартала
11
Сведения о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
электронный, административный источник – КНБ
ежедневно
12
Сведения о миграции населения
ежедневная
электронный, административный источник – МВД
ежедневно
Статистика образования
1
Сведения по учащимся, прошедшим единое национальное тестирование или комплексное тестирование Республики Казахстан, а также получившим  гранты на обучение
годовая
электронный, административный источник – МОН
1 октября
2
Сведения об обучающихся по всем уровням образования
годовая
электронный, административный источник – МОН
1 ноября
3
Cведения по выпускникам стипендии «Болашак»
годовая
электронный, административный источник – МОН
1 февраля
Статистика жилищного фонда
1
Сведения об объектах жилищного фонда
ежедневная
электронный,  административный источник – МЮ
ежедневно
2
Сведения об объектах жилищного фонда на основании похозяйственных книг
полугодовая
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
1 января, 1 июля
3
Сведения о ветхом и аварийном жилье
годовая
административный источник – местные исполнительные органы
15 августа
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ЭСКАТО
- Экономическая и социальная комиссия ООН для стран Азии и Тихого океана
МСХ
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НКАТО
- Национальный классификатор административно-территориальных объектов
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
- информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД РН МЮ
- государственная база данных «Регистр недвижимости» Министерства юстиции Республики  Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
- государственная база данных «Физические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
- государственная база данных «Юридические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
МОН
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
ИС МОН
- информационная система  Министерства образования и науки Республики Казахстан
ООН
- Организация Объединенных Наций
ЕЭК ООН
- Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
ПРООН
- Представительство Организации Объединенных Наций в Казахстане
КГН
- Комитет геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ИП
- индивидуальный предприниматель
МЗСР
- Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
ИС МЗСР
- информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ЕАЭС
- Евразийский экономический союз
ЕЭП
- Европейское экономическое пространство
ВВП
- внутренний валовой продукт
МИР
- Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ
- Министерство финансов Республики Казахстан
КПСиСУ
- Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
КДСЖКХиУЗР
- Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
КГД
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
АП
- Администрация Президента Республики Казахстан
СНГ
- Содружество Независимых Государств
НБ
- Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ
- Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ЕИС «Беркут» КНБ
- единая информационная система «Беркут» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
СНС
- система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
МОТ
- Международная организация труда
МН
- миграция населения
ЧН
- численность населения
ПМС
- Программа международных сопоставлений
ЕДН
- естественное движение населения
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ИС «РП ДРН» МВД
- информационная система «Регистрационный пункт «Документирование и регистрация населения» Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
- Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
- Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

3-бөлім. Әкімшілік дереккөздердің ресми статистикалық ақпаратты
қалыптастыру үшін ұсынатын әкімшілік деректерінің тізбесі
Кәсіпорындар статистикасы
Р/с
Ақпараттың атауы
Ұсыну кезеңділігі
Ұсынылатын құжаттың түрі және мемлекеттік орган
Уәкілетті органға ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
1
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе
күн сайынғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – Қаржымині
күн сайын
фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы мәліметтер
2
Дара кәсіпкерлер қызметі туралы жиынтық деректер
тоқсандық
электрондық, әкімшілік дереккөз – Қаржымині
есепті тоқсаннан кейінгі үшінші айдың 20-күні
3
Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық, әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
4
Міндетті зейнетақы жарналарын аударған агенттер туралы мәліметтер
тоқсандық
электрондық, әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күні
5
2014 жылы лицензия алған жеке және заңды тұлғалар туралы мәліметтер
жылына бір рет
электрондық, әкімшілік дереккөз – ИДМ
30 маусым
6
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқауды іріктемелі әдіспен жүргізу үшін заңды тұлғалардағы, филиалдардағы және өкілдіктердегі, сондай-ақ дара кәсіпкерлердегі, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарындағы дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптарының қолда бары туралы алдын ала мәліметтер
жылына бір рет
электрондық, әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар (кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері)
Алматы, Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстары - 10 маусымға дейін. Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан, Қарағанды, Қостанай, Маңғыстау, Павлодар, Солтүстік Қазақстан және Шығыс Қазақстан облыстары – 15 шілдеге дейін
7
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша мәліметтер
тоқсандық
электрондық,
әкімшілік дереккөз- ҚТҮКШІжЖРБК
есепті кезеңнен кейінгі 5-күні
Демографиялық статистика
1
Туу туралы
айлық
қағаз түрінде (туу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
2
Қайтыс болу туралы
айлық
қағаз түрінде (өлім туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
3
Некелесу туралы
айлық
қағаз түрінде (некелесу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
4
Некені бұзу туралы
айлық
қағаз түрінде (некені бұзу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
5
Келу туралы
айлық
қағаз түрінде (келу парағына статистикалық есепке алу талоны), әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
6
Кету туралы
айлық
қағаз түрінде (кету парағына статистикалық есепке алу талоны), әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі 6-күні
7
Жеке тұлғалар туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
8
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
9
Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
күн сайын
10
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы мәліметтер
тоқсандық
электрондық әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
есепті тоқсаннан кейінгі
15-күні
11
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ҰҚК
күн сайын
12
Халықтың көші-қоны туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – ІІМ
күн сайын
Білім беру статистикасы
1
Қазақстан Республикасының ұлттық бірыңғай тестілеуден немесе кешенді тестілеуден өткен, сондай-ақ оқуға мемлекеттік гранттарды алған оқушылар туралы мәліметтер
жылдық
электрондық әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қазан
2
Білім берудің барлық деңгейлері бойынша білім алушылар туралы мәліметтер
жылдық
электрондық әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қараша
3
«Болашақ» стипендиясы түлектері бойынша мәліметтер
жылдық
электрондық,
әкімшілік дереккөздер – БҒМ
1 ақпан
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үй қоры объектілері туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
2
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры объектілері бойынша мәліметтер
жарты жылдық
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдері
1 қаңтар,
1 шілде,
3
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер
жылдық
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
15 тамызға дейін
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АТМЭӘК
-
-БҰҰ-ның Азия және Тынық мұхиты елдеріне арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясы
АШМ
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ӘАОҰЖ
-
Әкімшілік-аумақтық объектілердің ұлттық жіктеуіші
Әділетмині
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ӘділетминініңАХАЖ АЖ
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің АХАЖ ақпараттық жүйесі
ӘділетминініңЖМТ МДҚ
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің ЖТ МДҚ
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің ЗТ МДҚ
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
БҒМ
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҒМ АЖ
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ақпараттық жүйесі
БҰҰ
-
Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ЕЭК
-
Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық комиссиясы
БҰҰ ҚӨ
-
Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы өкілдігі
ГЖПК
-
- Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
ДК
-
дара кәсіпкер
ДСӘДМ
-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ДСӘДМ-нің АЖ
-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕАЭО
-
Еуразиялық экономикалық одақ
ЕЭК
-
Еуропалық экономикалық кеңістік
ЖІӨ
-
жалпы ішкі өнім
ИДМ
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚСжАЕК
-
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ҚТҮКШІжЖРБК
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
МКК
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ПӘ
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ТМД
-
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰБ
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰҚК
-
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰҚК-нің «Бүркіт» БАЖ
--
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Бүркіт» бірыңғай ақпараттық жүйесі
ҰШЖ
--
ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
-
Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ
-
Халықаралық еңбек ұйымы
ХК
-
халықтың көші-қоны
ХС
-
халық саны
ХСБ
-
Халықаралық салыстырулар бағдарламасы
ХТҚ
-
халықтың табиғи қозғалысы
ІІМ
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ІІМ-нің «ХТҚ» ТП» АЖ
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Халықты тіркеу және құжаттандыру» тіркеуші пункті» ақпараттық жүйесі
ЮНЕСКО
-
Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі Біріккен Ұлттар Ұйымы
CDIS
-
Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
-
Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
-
Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
QEDS
-
Quarterly External Debt Statistics
SEFER
-
Securities Held as Foreign Exchange Reserves