О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 16 октября 2015 года № 420/58-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 ноября 2015 года № 968. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 9 ноября 2016 года № 69/11-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 09.11.2016 № 69/11-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года за № 671, опубликовано 21 апреля 2011 года в газетах «Астана ақшамы» № 45 и «Вечерняя Астана» № 47), следующие изменения:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных указанным решением исключить:
в пункте 1 абзацы сорок пятый, сорок шестой, сорок седьмой, сорок восьмой, сорок девятый, пятьдесят первый;
параграф 4 главы 13;
приложения 567.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии -
секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
ГУ «Управление архитектуры и
градостроительства города
Астаны» (УА и Г)                           В. Силецкий
Руководитель
ГУ «Управление строительства
города Астаны» (УС)                        Т. Рысбеков

"Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 420/58-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 20 қарашада № 968 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 69/11-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 09.11.2016 № 69/11-VI (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 сәуірде № 671 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 сәуірдегі «Астана ақшамы» газетінің 45-нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің 47-нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидасында:
1-тармақтағы қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші, қырық сегізінші, қырық тоғызыншы, елу бірінші абзацтар алынып тасталсын;
13-тараудың 4 параграфы;
567-қосымшалар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы –
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының
Сәулет және қала құрылысы
басқармасы" (СҚҚБ) ММ басшысы              В.Силецкий
"Астана қаласының
Құрылыс басқармасы" (ҚБ) ММ
басшысы                                    Т.Рысбеков