О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 4 марта 2015 года № 113-319 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление финансов города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 7 сентября 2015 года № 113-1559. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 сентября 2015 года № 946. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 февраля 2018 года № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 28.02.2018 № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года " О государственном имуществе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 10.05.2017 № 113-900.
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 4 марта 2015 года № 113-319 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление финансов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 марта 2015 года № 890, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" 21 марта 2015 года № 31 (3236), "Вечерняя Астана" 21 марта 2015 года № 1 (3254) следующие изменения:
в Положении о Государственном учреждении "Управление финансов города Астаны", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 1 слова "и уполномоченным владеть, пользоваться и распоряжаться коммунальным имуществом города Астаны, кроме функций по предоставлению коммунального имущества в имущественный наем (аренду), доверительное управление физическим и юридическим лицам с правом (без права) последующего выкупа, безвозмездное пользование" исключить;
в пункте 14 слова "и управления коммунальным имуществом города Астаны" исключить;
подпункт 3) пункта 15 исключить;
подпункт 26) пункта 16 исключить;
подпункт 27) пункта 16 исключить;
подпункт 28) пункта 16 исключить;
подпункт 29) пункта 16 исключить;
подпункт 30) пункта 16 исключить;
подпункт 31) пункта 16 исключить;
подпункт 32) пункта 16 исключить;
подпункт 33) пункта 16 исключить;
подпункт 34) пункта 16 исключить;
подпункт 35) пункта 16 исключить;
подпункт 36) пункта 16 исключить;
подпункт 3) пункта 17 исключить.

"Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 113-319 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 113-1559 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 қыркүйекте № 946 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 06-400 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.02.2018 № 06-400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі, " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, " Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту: Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 10.05.2017 № 113-900 қаулысымен.
1. "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 113-319 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 20 наурыздағы № 890 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 наурыздағы № 31 (3236) "Астана ақшамы" және 2015 жылғы 21 наурыздағы № 1 (3254) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
1-тармақтағы "коммуналдық мүлікті жеке және заңды тұлғаларға кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз), өтеусіз негізде беру құқығымен мүліктік жалдауға (жалға алуға), сенімгерлік басқаруға беру бойынша функциялардан басқа," және "Астана қаласының коммуналдық мүлкіне ие болуға, оны пайдалануға және иелік етуге уәкілетті" деген сөздер алынып тасталсын;
14-тармақтағы "Астана қаласының коммуналдық мүлкін басқару" деген сөз алынып тасталсын;
15-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 26) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 27) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 28) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 29) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 30) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 31) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 32) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 33) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 34) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 35) тармақшасы алынып тасталсын;
16-тармақтың 36) тармақшасы алынып тасталсын;
17-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.

2. Руководителю Государственного учреждения "Управление финансов города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков

2. "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспасы басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков