О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № А-2/65 и решение Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2015 года № 4673
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области, согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Баймышев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 февраля 2015
года № А-2/65
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 17 февраля 2015
года № 5С-34-6
Перечень вносимых изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области
1. В решении сессии Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 15 июня 2000 года № С-3-04 «Об изменении границ некоторых сельских округов и образовании отдельных административно-территориальных единиц» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 261):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. В решении Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 10 ноября 2000 года № С-5/5 «О разукрупнении и изменении границ некоторых сельских округов, образовании отдельных административно-территориальных единиц» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 406):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 наурызда № 4673 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ғ.Баймышев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 17 ақпандағы
№ А-2/65 қаулысы мен
Ақмола облыстық мәслихатының
2015 жылғы 17 ақпандағы
№ 5С-34-6 шешіміне қосымша
Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдерінде, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесі
1. «Жекелеген селолық округтердің шекарасын өзгерту және дербес әкімшілік-аумақтық бірліктер құру туралы» Ақмола облыстық мәслихаты сессиясының және Ақмола облысы әкімінің 2000 жылғы 15 маусымдағы № С-3-04 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 261 болып тіркелген):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селоларының», «селосы» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылдарының», «ауылы» сөздерімен ауыстырылсын.
2. «Кейбір селолық округтерді ірілендіріп шекараларын өзгерту және жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктер құру туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімінің 2000 жылғы 10 қарашадағы № С-5/5 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 406 болып тіркелген):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селоларының», «селосы», «селолары», «селолар», «селолары» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылдарының», «ауылдары», «ауылдар», «ауылдары» сөздерімен ауыстырылсын.

3. В решении Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 12 апреля 2001 года № С-7-12/73 «Об изменении границ некоторых сельских округов и образовании новых административно-территориальных единиц Зерендинского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 592, опубликовано 5 июля 2001 года в газетах «Акмолинская правда», «Арка Ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
4. В решении Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 6 июля 2001 года № С-10-9 «О переименовании сельского округа и населенных пунктов Атбасарского и Зерендинского районов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 710, опубликовано 4 октября 2001 года в газете «Акмолинская правда», 6 октября 2001 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слово «аул» заменить словом «село», текст на государственном языке не изменяется.
5. В решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 20 марта 2003 года № С-25-10 «О внесении изменений в административно - территориальное устройство области по Енбекшильдерскому, Зерендинскому, Сандыктаускому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1715, опубликовано 1 июля 2003 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аула», «ауле» заменить соответственно словами «село», «селе», текст на государственном языке не изменяется.
6. В совместном решении акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата от 26 декабря 2003 года № 3C-3-12 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство Енбекшильдерского, Ерейментауского и Сандыктауского районов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2206, опубликовано 1 января 2004 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 3 слова «аул», «аула», «ауле» заменить соответственно словами «село», «села», «селе», текст на государственном языке не изменяется.

3. «Зеренді ауданының жекелеген селолық округтерін өзгерту және жаңа әкімшілік-аумақтық бірліктерін құру туралы» Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің 2001 жылғы 12 cәуірдегі № С-7-12-73 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 592 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2001 жылғы 5 шілдеде жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селоларының», «селосы», «селосына», «селосының», «селолары», «селоларын» сөздері тиісінше «ауылдық» «ауылдарының», «ауылы», «ауылына», «ауылының», «ауылдары», «ауылдарын» сөздерімен ауыстырылсын.
4. «Атбасар және Зеренді аудандарының селолық округі мен елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және облыс әкімінің 2001 жылғы 6 шілдедегі № С-10-9 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 710 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2001 жылғы 4 қазанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
5. «Облыстың әкімшілік-аумақтық құрылымына Еңбекшілдер, Зеренді, Сандықтау аудандары бойынша өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 20 наурыздағы № С-25-10 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1715 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2003 жылғы 1 шілдеде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селоларының», «селолары» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының», ауылдарының», «ауылдары» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
6. «Еңбекшілдер, Ерейментау және Сандықтау аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгертулер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № ЗС-3-12 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2206 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2004 жылғы 1 қаңтарда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы» «селосының», «селолары», «селоларының», «селолардың» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылдары», «ауылдарының», «ауылдардың» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 3-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.

7. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 8 апреля 2005 года № 3С-11-19 «О переименовании и наименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3134, опубликовано 14 июня 2005 года в газете «Акмолинская правда», 25 июня 2005 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слово «ауыл» заменить словом «село», текст на государственном языке не изменяется.
8. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 8 апреля 2005 года № 3С-11-20 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3135, опубликовано 16 июня 2005 года в газете «Акмолинская правда», 23 июня 2005 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
9. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 24 августа 2005 года № 3С-14-5 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3155, опубликовано 10 ноября 2005 года в газете «Акмолинская правда», 3 ноября 2005 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется;
10. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 24 августа 2005 года № 3С-14-6 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство области по Жаркаинскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3154, опубликовано 18 ноября 2005 года в газете «Акмолинская правда», 3 ноября 2005 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в подпункте 2) пункта 1 слово «аула» заменить словом «села», текст на государственном языке не изменяется.
11. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 7 декабря 2005 года № 3С-16-13 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство области по Енбекшильдерскому, Сандыктаускому, Шортандинскому, Атбасарскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3170, опубликовано 31 января 2006 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

7. «Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау және атау беру туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 8 сәуірдегі № 3С-11-19 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3134 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2005 жылғы 14 маусымда және «Арқа ажары» газетінде 2005 жылғы 25 маусымда жарияланған):
мемлекеттік тілдегі бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы» «селоларының» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы» «ауылдарының» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
8. «Облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі № 3С-11-20 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2005 жылғы 16 маусымда, «Арқа ажары» газетінде 2005 жылғы 23 маусымда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы» «селоларының» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылдарының» сөздерімен ауыстырылсын.
9. «Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 24 тамыздағы № 3С-14-5 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3155 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2005 жылғы 3 қарашада, «Акмолинская правда» газетінде 2005 жылғы 10 қарашада жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосын» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылын» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, қазақ мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
10. «Жарқайың ауданы бойынша облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 24 тамыздағы № 3С-14-6 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3154 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2005 жылғы 3 қарашада, «Акмолинская правда» газетінде 2005 жылғы 18 қарашада жарияланған):
мемлекеттік тілдегі бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селолары», «селосын» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылдары», «ауылын» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармақтың 2) тармақшасына өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
11. «Еңбекшілдер, Сандықтау, Шортанды, Атбасар аудандары бойынша облыстың әкімшілік-аумақтық құрылғысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы № ЗС-16-13 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3170 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2006 жылғы 31 қаңтарда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селолары» сөздері тиісінше ««ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылдары» сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.

12. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 16 марта 2006 года № 3С-18-17 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Буландынскому, Целиноградскому, Сандыктаускому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3186, опубликовано 25 апреля 2006 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
13. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 29 сентября 2006 года № 3С-22-14 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Целиноградскому, Зерендинскому, Астраханскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3200, опубликовано 18 ноября 2006 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульного» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
14. В совместном решении Акмолинского областного маслихата и акимата Акмолинской области от 29 сентября 2006 года № 3С-22-15 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Коргалжынскому и Жаксынскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3197, опубликовано 18 ноября 2006 года в газете «Акмолинская правда», 21 ноября 2006 года в газете «Арқа ажары):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
15. В решении Акмолинского областного маслихата «О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району» 8 декабря 2006 года № 3С-24-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3209, опубликовано 30 января 2007 года в газете «Акмолинская правда», 25 января 2007 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту на русском языке слова «аула», «аул» заменить соответственно словами «села», «село», текст на государственном языке не изменяется.
16. В решении Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года № 3С-24-21 «О переименовании населенных пунктов Акмолинской области по Шортандинскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3210, опубликовано 30 января 2007 года в газете «Акмолинская правда», 25 января 2007 года в газете «Арқа ажары):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аульный», «аул» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.

12. «Ақмола облысының Бұланды, Целиноград, Сандықтау аудандары бойынша кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 16 наурыздағы № ЗС-18-17 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3186 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2006 жылғы 25 сәуірде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
13. «Ақмола облысының Целиноград, Зеренді, Астрахан аудандары бойынша кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі № ЗС-22-14 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3200 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2006 жылғы 18 қарашада жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
14. «Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына Қорғалжын және Жақсы аудандары бойынша өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының және Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі № ЗС-22-15 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3197 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2006 жылғы 18 қарашада, «Арқа ажары» газетінде 2006 жылғы 21 қарашада жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «село» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылы» сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
15. «Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № ЗС-24-20 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3209 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2007 жылғы 25 қаңтарда, «Акмолинская правда» газетінде 2007 жылғы 30 қаңтарда жарияланған):
орыс тіліндегі бүкіл мәтін өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
16. «Шортанды ауданы бойынша Ақмола облысының елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № ЗС-24-21 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3210 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2007 жылғы 25 қаңтарда, «Акмолинская правда» газетінде 2007 жылғы 30 қаңтарда жарияланған):
мемлекеттік тілдегі бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.

17. В постановлении акимата Акмолинской области от 21 марта 2007 года № А-4/87 и решении Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года № 3С-25-12 «О внесении изменений в административно-территориальное устройства Акмолинской области по Ерейментаускому и Целиноградскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3219, опубликовано 26 апреля 2007 года в газете «Акмолинская правда», 24 апреля 2007 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
18. В постановлении акимата Акмолинской области от 27 апреля 2007 года № А-5/145 и решении Акмолинского областного маслихата от 27 апреля 2007 года № 3С-26-13 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Буландынскому и Аршалынскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3223, опубликовано 19 июня 2007 года в газете «Акмолинская правда», 5 июня 2007 года в газете «Арқа ажары):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
19. В постановлении акимата Акмолинской области от 11 июня 2007 года № А-6/203 и решении Акмолинского областного маслихата от 11 июня 2007 года № 3С-27-14 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по Щучинскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3228, опубликовано 9 августа 2009 года в газете «Акмолинская правда», 21 июля 2009 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «ауылы», «аула» заменить словом «села», текст на государственном языке не изменяется.
20. В постановлении акимата Акмолинской области от 3 октября 2007 года № А-10/325 и решении Акмолинского областного маслихата от 3 октября 2007 года № 4С-2-9 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Аккольскому, Ерейментаускому, Аршалынскому, Енбекшильдерскому, Целиноградскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3236, опубликовано 1 ноября 2007 года в газете «Акмолинская правда», 30 октября 2007 года в газете «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке по всему тексту слова «аульный», «аул» заменить соответственно словами «сельский», «село», текст на государственном языке не изменяется.

17. «Ерейментау және Целиноград аудандары бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 21 наурыздағы № А-4/87 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 21 наурыздағы № ЗС-25-12 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3219 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2007 жылғы 24 сәуірде, «Акмолинская правда» газетінде 2007 жылғы 26 сәуірде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селолары», «селосының» сөздері тиісінше «ауылдық» «ауылы», «ауылдары», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын.
18. «Бұланды және Аршалы аудандары бойынша облыстың кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № А-5/145 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 27 сәуірдегі N ЗС-26-13 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3223 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2007 жылғы 5 мауысымда, «Акмолинская правда» газетінде 2007 жылғы 19 мауысымда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
19. «Щучье ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 11 маусымдағы № А-6/203 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 маусымдағы № ЗС-27-14 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3228 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2009 жылғы 21 шілдеде, «Акмолинская правда» газетінде 2009 жылғы 9 тамызда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
20. «Ақкөл, Ерейментау, Аршалы, Еңбекшілдер, Целиноград аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 3 қазандағы № А-10/325 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 3 қазандағы № 4С-2-9 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 болып тіркелген, «Арқа ажары» газетінде 2007 жылғы 30 қазанда, «Акмолинская правда» газетінде 2007 жылғы 1 қарашада жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.

21. В постановлении акимата Акмолинской области от 5 декабря 2007 года № А-13/399 и решении Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года № 4С-3-7 «О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области по Зерендинскому и Аршалынскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3239, опубликовано 26 января 2008 года в газете «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
22. В постановлении акимата Акмолинской области от 5 марта 2008 года № А-2/62 и решении Акмолинского областного маслихата от 5 марта 2008 года № 4С-5-13 «О внесении изменений в административно-территориальное устройство Акмолинской области по городу Степногорск и Жаксынскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3245, опубликовано 24 апреля 2008 года в газеттах «Акмолинская правда», «Арқа ажары):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
23. В решении Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года № 4С-7-16 и постановление акимата Акмолинской области от 20 июня 2008 года № А-5/245 «О переименовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Ерейментаускому, Аршалынскому, Шортандынскому и Щучинскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3253, опубликовано 1 июля 2008 года в газете «Акмолинская правда», 21 июля 2008 года в газете «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пунктах 1234 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
24. В постановлении акимата Акмолинской области от 16 октября 2009 года № А-11/432 и решении Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-7 «Об упразднении и преобразовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Буландинскому, Жаксынскому и Сандыктаускому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3336, опубликовано 15 декабря 2009 года года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

21. «Зеренді және Аршалы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № А-13/399 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 4С-3-7 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3239 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газетерінде 2008 жылғы 26 қаңтарда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
22. «Степногорск қаласы мен Жақсы ауданы бойынша Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы № А-2/62 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы № 4С-5-13 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3245 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2008 жылғы 24 сәуірде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селолары» сөздері тиісінше ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылдары» сөздерімен ауыстырылсын.
23. «Ерейментау, Аршалы, Шортанды және Щучье аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерінің атауларын өзгерту туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы № 4С-7-16 шешімінде және Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 маусымдағы № А-5/245 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3253 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2008 жылғы 1 шілдеде, «Арқа ажары» газеттінде 2008 жылғы 21 шілдеде жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1, 2, 3, 4-тармақтарда өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
24. «Бұланды, Жақсы және Сандықтау аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерін тарату және қайта құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазандағы № А-11/432 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-7 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3336 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2009 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын.

25. В постановлении акимата Акмолинской области от 10 декабря 2009 года № А-13-532 и решении Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-5 «Об упразднении и преобразовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Аккольскому, Аршалынскому, Астраханскому, Атбасарскому, Енбекшильдерскому, Зерендинскому, Есильскому, Целиноградскому, Шортандинскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3344, опубликовано 2 февраля 2010 года года в газете «Акмолинская правда», 14 февраля 2010 года в газете «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в подпункте 9) пункта 1 слово «аул» заменить словом «село», текст на государственном языке не изменяется.
26. В постановлении акимата Акмолинской области от 10 декабря 2009 года № А-13/533 и решении Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4С-19-6 «О переименовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Аккольскому и Целиноградскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3346, опубликовано 6 февраля 2010 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
27. В постановлении акимата Акмолинской области от 6 апреля 2010 года № А-4/105 и решение Акмолинского областного маслихата от 6 апреля 2010 года № 4С-23-3 «Об упразднении и преобразовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Егиндыкольскому, Жаркаинскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3358, опубликовано 25 мая 2010 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
28. В постановлении акимата Акмолинской области от 6 апреля 2010 года № А-4/106 и решении Акмолинского областного маслихата от 6 апреля 2010 года № 4С-23-6 «О переименовании и изменении транскрипции некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Зерендинскому и Целиноградскому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3359, опубликовано 25 мая 2010 года года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.

25. «Ақкөл, Аршалы, Астрахан, Атбасар, Еңбекшілдер, Зеренді, Есіл, Целиноград, Шортанды аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерін тарату және қайта құру туралы» Ақмола облысы әкімдідігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № А-13/532 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-5 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3344 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2010 жылғы 2 ақпанда, «Арқа ажары» газетінде 2010 жылғы 14 ақпанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селолары» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылдары» сөздерімен ауыстырылсын.
26. «Ақкөл және Целиноград аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерін қайта атау туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № А-13/533 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-6 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3346 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2010 жылы 6 ақпанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
27. «Егіндікөл, Жарқайың аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерін тарату және құру туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № А-4/105 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-23-3 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3358 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2010 жылғы 25 маусымда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық», «селосының» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
28. «Зеренді және Целиноград аудандары бойынша Ақмола облысынының кейбір елді мекендері мен селолық округтерінің атауларын қайта атау және транскрипцияларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № А-4/106 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-23-6 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3359 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2010 жылғы 25 маусымда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.

29. В постановлении акимата Акмолинской области от 27 октября 2010 года № А-11/396 и решение Акмолинского областного маслихата от 27 октября 2010 года № 4С-28-6 «О переименовании некоторых населенных пунктов и сельских округов Акмолинской области по Егиндыкольскому и Ерейментаускому районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3375, опубликовано 6 декабря 2010 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 1 слова «аул», «аульный» заменить соответственно словами «село», «сельский», текст на государственном языке не изменяется.
30. В постановлении акимата Акмолинской области от 29 марта 2012 года № А-4/151 и решении Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2012 года № 5С-3-5 «О преобразовании Баракпайского сельского округа Сандыктауского района и упразднении административно-территориальной единицы села Хлебное» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3428, опубликовано 1 мая 2012 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Преобразовать Баракпайский сельский округ Сандыктауского района, включив в его состав село Хлебное и упразднить как административно-территориальную единицу село Хлебное.»;
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
31. В постановлении акимата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № А-3/149 и решении Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2013 года № 5С-12-3 «Об изменении административно-территориального устройства города Степногорск, Аккольского, Ерейментауского и Шортандинского районов Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3708, опубликовано 27 апреля 2013 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в пункте 3 слово «аульного» заменить словом «сельского», текст на государственном языке не изменяется.
32. В постановлении акимата Акмолинской области от 8 мая 2013 года № А-4/194 и решении Акмолинского областного маслихата от 8 мая 2013 года № 5С-13-2 «Об изменении границ города Степногорска и Аккольского района Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3754, опубликовано 1 июня 2013 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

29. «Егіндікөл және Ерейментау аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір елді мекендері мен селолық округтерінің атауларын қайта атау туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қазандағы № А-11/396 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қазандағы № 4С-28-6 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3375 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2010 жылғы 6 желтоқсанда жарияланған):
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селосы», «селолық» сөздері тиісінше «ауылы», «ауылдық» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
30. «Сандықтау ауданының Барақпай селолық округін қайта құру және Хлебное селосы әкімшілік-аумақтық бірлігін тарату туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № А-4/151 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы № 5С-3-5 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3428 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2012 жылғы 1 мауысымда жарияланған):
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сандықтау ауданының Барақпай ауылдық округі, оның құрамына Хлебное ауылы енгізіліп, қайта құрылсын және Хлебное ауылы әкімшілік-аумақтық бірліқ ретінде таратылсын.»;
тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы» сөздерімен ауыстырылсын.
31. «Ақмола облысы Степногорск қаласының, Ақкөл, Ерейментау және Шортанды аудандарының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № А-3/149 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-12-3 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 болып іркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2013 жылғы 27 сәуірде жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосының», «селосын» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылы», «ауылының», «ауылын» сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 3-тармаққа өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
32. «Ақмола облысы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекараларын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № А-4/194 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 мамырдағы № 5С-13-2 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2013 жылғы 1 маусымда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық», «селосының» сөздері тиісінше «ауылдық», «ауылының» сөздерімен ауыстырылсын.

33. В постановлении акимата Акмолинской области от 13 декабря 2013 года № А-11/556 и решении Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-10 «Об изменении административно-территориального устройства Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3976, опубликовано 6 февраля 2014 года в газетах «Акмолинская правда», «Арқа ажары»):
по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
на русском языке в подпункте 5) пункта 1 слово «аула» заменить словом «села», текст на государственном языке не изменяется.

33. «Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № А-11/556 қаулысында және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-10 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3976 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 6 ақпанда жарияланған):
бүкiл мәтін бойынша «селолық» сөзі тиісінше «ауылдық» сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі 1-тармақтың 5) тармақшасына өзгерістер енгізіледі, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.