О внесении изменений в постановление акимата области от 27 февраля 2015 года № А-3/89 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 июня 2015 года № А-6/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июня 2015 года № 4822. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13 декабря 2016 года № А-13/583
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13.12.2016 № А-13/583 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер" от 27 февраля 2015 года № А-3/89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4724, опубликовано 9 апреля 2015 года в газетах "Арка ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
в перечне участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер, утвержденном вышеуказанным постановлением:
строки, порядковые номера 5, 12 исключить;
в графе 3, строки порядковый номер 10 слова "глины и глинистые породы (глинистые сланцы)" заменить словами "изверженные породы".
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин

Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № А-6/246 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 4822 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № А-13/583 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2016 № А-13/583 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27-бабындағы 6) тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4724 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 9 сәуірде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесіндегі:
реттік саны 5-ші, 12-жолдары алынып тасталсын;
реттік саны 10-жолының 3-бағанындағы "саз және сазды жыныстар (сазды тақта тастар)" сөздері "атқылаудан кейінгі жыныстар" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин