О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № С 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2016 года № 5187
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 783 749,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 024,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 213 924,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 901 493,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2 792 302,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 007,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 12 726,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 561,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 561,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № С 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2016 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 003 467 тысяч тенге;
5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 5 719 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 1 560 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 6.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № С 52-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 5187 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 783 749,4 мың теңге, соның ішінде;
салықтық түсімдер – 652 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 024,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 213 924,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 901 493,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 792 302,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 007,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 726,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 719 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 561,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –15 561,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2016 № С 8-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2016 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 003 467 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Аудандық бюджетте 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 5 719 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Ауданның 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 1 560 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 7.
10. Распределить трансферты органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата К.Ракишев
Секретарь Аккольского
районного маслихата Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
23 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2015

8. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтік ставкаларыменн салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар, аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес белгіленсін.
9. 2016 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ арасында бөлу 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Рақышев
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
23 желтоқсан 2015 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы

1 816 052,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 858,8
003
Общеобразовательное обучение
1 421 316,7
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 015,0
006
Дополнительное образование для детей
57 295,2
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
126 073,9
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997,0
018
Организация профессионального обучения
32 475,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
126 059,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 960,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30 048,4
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30 048,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
157 962,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 584,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 567,3
002
Программа занятости
22 295,4
006
Оказание жилищной помощи
659,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 943,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
879,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
496,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 353,1
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 967,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 090,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 100,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 145,2
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 083,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 776,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе

1 816 052,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 858,8
003
Жалпы білім беру
1 421 316,7
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 015,0
006
Балаларға қосымша білім беру
57 295,2
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
126 073,9
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
32 475,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
126 059,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 960,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 048,4
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30 048,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
157 962,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 584,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 567,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 295,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
659,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 943,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
879,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
496,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 353,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 967,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 090,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 145,2
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5 083,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 776,0
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

78 652
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 394
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 361
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
489
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
325
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
219
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 380
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
6 380
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5 315
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5 315
02
Оборона
2 113
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 113
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 813
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 000
04
Образование
1 223 219
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 223 219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5 338
003
Общеобразовательное обучение
986 094
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 240
006
Дополнительное образование для детей
29 790
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
97 651
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997
018
Организация профессионального обучения
19 067
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

78 652
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 394
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 361
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
489
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
325
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
219
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 380
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 380
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5 315
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 315
02
Қорғаныс
2 113
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 113
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 813
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 000
04
Бiлiм беру
1 223 219
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 223 219
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 338
003
Жалпы білім беру
986 094
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 240
006
Балаларға қосымша білім беру
29 790
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
97 651
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
19 067
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

429,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 059,2
Аппарат акима района (города областного значения)
8 904,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
766,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
8 138,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 785,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
2 977,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
14 808,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 489,8
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
281,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3 208,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 700,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
165,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 248,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
236,0
Обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
1 051,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1 370,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
91,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 279,0
Отдел образования района (города областного значения)
612 516,3
На обеспечение экономической стабильности
5 650,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
125 626,0
На создание цифровой образовательной инфраструктуры

429,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 059,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 904,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
766,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
8 138,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 785,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2 977,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
14 808,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 489,8
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
281,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3 208,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 700,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
165,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 248,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
236,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау
1 051,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1 370,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
91,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 279,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
612 516,3
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз
5 650,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
125 626,0
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берiлетiн ағымдағы

1 485,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
91,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 394,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 707,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
74,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 321,0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 312,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 320,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
158,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 162,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 062,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
99,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
963,0
Бюджетные кредиты
12 726,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 726,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 726,0
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2015
года № С 52-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № С 8-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
160 756,0
Целевые текущие трансферты
146 776,3
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
801,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
801,2
Аппарат акима района (города областного значения)
3 011,5
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
3 011,5
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 558,3
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
3 558,3
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 039,8
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 039,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

1 485,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
91,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 394,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 707,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
74,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 321,0
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
4 312,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 320,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
158,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 162,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 062,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
99,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
963,0
Бюджеттік несиелер
12 726,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 726,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
12 726,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 52-1 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2016 № С 8-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
160 756,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
146 776,3
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
801,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
801,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 011,5
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
3 011,5
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 558,3
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
3 558,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 039,8
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 039,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

36 301,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
301,2
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
6 000,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
395,4
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
395,4
Отдел образования района (города областного значения)
31 600,2
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
19 990,2
На приобретение электронных учебников для школ
1 125,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 485,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 517,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 688,4
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
828,6
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 414,5
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1 414,5
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
444,1
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
444,1
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 316,3
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
943,3
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
23 373,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
707,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
707,7
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
332,4
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
332,4
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39 931,4
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
718,7
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
191,7
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
3 074,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 947,0
Отдел строительства района (города областного значения)
202,3
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
202,3
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
203,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
203,0
Целевые трансферты на развитие
13 979,7
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
13 979,7
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

36 301,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
301,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
6 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
395,4
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
395,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 600,2
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
19 990,2
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу әлеуметтiк қамсыздандыруға
10 485,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 517,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 688,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
828,6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
828,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 414,5
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1 414,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
444,1
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
444,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 316,3
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
943,3
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
23 373,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
707,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
707,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
332,4
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
332,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39 931,4
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
718,7
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
191,7
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
3 074,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 947,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
202,3
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
202,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
203,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
203,0
Нысаналы даму трансферттерi
13 979,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13 979,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

182,4
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
207,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
40,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40,0
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
40,0
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
40,0
12
Транспорт и коммуникации
67 051,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
67 051,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
67 051,0
Аппарат акима города Акколь
66 770,0
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
20,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
161,0
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
100,0
13
Прочие
8 455,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 455,4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
8 455,4
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
821,4
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
1 086,4
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
1 454,4
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
1 009,2
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
1 030,9
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
917,7
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
1 650,0
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
485,4
Приложение 8
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2015
года № С 52-1
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа значения, села, поселка, сельского округа на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Трансферты органам местного самоуправления
5000
в том числе:
Аппарат акима города Акколь
3000
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
3000
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
100
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
100
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
200
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
200
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
150
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
150
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
250
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
250
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
300
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
300
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
300
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
400
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
400

182,4
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
207,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
40,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40,0
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
40,0
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
40,0
12
Көлiк және коммуникация
67 051,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
67 051,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
67 051,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
66 770,0
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
20,0
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
161,0
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
100,0
13
Басқалар
8 455,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 455,4
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8 455,4
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
821,4
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 086,4
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
1 454,4
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
1 009,2
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
1 030,9
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
917,7
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
1 650,0
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
485,4
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 52-1 шешіміне
8 қосымша
2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
5000
оның iшiнде:
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
3000
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
3000
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
100
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
100
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
200
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
200
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
150
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
150
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
250
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
250
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
400
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
400