Об утверждении процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога в Астраханском районе
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2015 года № 5С-42-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июля 2015 года № 4859. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2016 года № 6С-2-8
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № 6С-2-8 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога к базовым ставкам земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского районного маслихата Н.Сембаев
Секретарь Астраханского районного маслихата В.Собеский
CОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
27.05.2015
Приложение к решению
Астраханского районного маслихата
от 27 мая 2015 года № 5С-42-7
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога земель населенных пунктов Астраханского района
№ зоны
Кадастровый квартал, населенный пункт, округ
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога
1
2
3
I
01-002-(023-026) село Астраханка Астраханский сельский округ
+50
01-002-(014, 015) село Жалтыр Жалтырский сельский округ
01-002-030 село Новочеркасское Новочеркасский сельский округ
01-002-021 село Зеленое Есильский сельский округ
01-002-039 село Петровка Николаевский сельский округ
01-002-037 село Первомайка Первомайский сельский округ
01-002-005 село Старый Колутон Староколутонский сельский округ

Астрахан ауданы жерлерінің аумағында жер салығының базалық ставкаларын жоғарлату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 5С-42-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 4859 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 6С-2-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 31.03.2016 № 6С-2-8 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді және ықпал етеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 387 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес, автотұрақ (паркингтерге), автомобилге май құю станциясы бөленген жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 379, 381, 383 баптарымен белгіленген, жер салығының базалық ставкаларын жоғарлату (төмендету) пайыздары бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н.Сембаев
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
27.05.2015
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 27 мамырдағы № 5С-42-7
шешіміне қосымша
Астрахан ауданы жерлерінің аумағында жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақ №
Кадастрлық квартал, елді мекен, округ
Жер салығының ставкаларын жоғарлату (+), төмендету (-) пайыздары
1
2
3
I
01-002-(023-026) Астрахан ауылы Астрахан ауылдық округі
+50
01-002-(014, 015) Жалтыр ауылы Жалтыр ауылдық округі
01-002-030 Новочеркасск ауылы Новочеркасск ауылдық округі
01-002-021 Зеленое ауылы Есіл ауылдық округі
01-002-039 Петровка ауылы Николаев ауылдық округі
01-002-037 Первомай ауылы Первомай ауылдық округі
01-002-005 Старый Колутон ауылы Старый Колутон ауылдық округі

01-002-009 село Жанатурмыс Кызылжарский сельский округ
II
01-002-003 станция Колутон Колутонский сельский округ
+18
01-002-007 село Жарсуат Жарсуатский сельский округ
01-002-031 село Ондирис Новочеркасский сельский округ
01-002-012 село Новый Колутон Острогорский сельский округ
01-002-041 село Камышенка Первомайский сельский округ
01-002-039 село Жамбыл Николаевский сельский округ
01-002-031 село Приишимка Новочеркасский сельский округ
01-002-039 село Орнек Николаевский сельский округ
01-002-016 село Акбеит Жалтырский сельский округ
III
01-002-043 село Каменка
-0,7
01-002-019 село Узунколь Узункольский сельский округ
01-002-005 село Косколь Староколутонский сельский округ
01-002-010 село Акимовка Кызылжарский сельский округ
01-002-037 село Лозовое Первомайский сельский округ
01-002-028 село Таволжанка Астраханский сельский округ
01-002-021 село Шиликти Есильский сельский округ
01-002-028 село Жанабирлик Астраханский сельский округ
01-002-010 село Оксановка Кызылжарский сельский округ
01-002-005 село Ковыленка Староколутонский сельский округ
01-002-033 село Бесбидаик Бесбидаикский сельский округ
01-002-035 село Степное Бесбидаикский сельский округ
01-002-007 село Ягодное Жарсуатский сельский округ
01-002-012 аул Караколь Острогорский сельский округ
01-002-005 село Зареченка Староколутонский сельский округ
01-002-003 село Бирлик Колутонский сельский округ
01-002-019 село Алгабас Узункольский сельский округ
01-002-017 село Булакты Узункольский сельский округ

01-002-009 Жаңатұрмыс ауылы Қызылжар ауылдық округі
II
01-002-003 Колутон станциясы Колутон ауылдық округі
+18
01-002-007 Жарсуат ауылы Жарсуат ауылдық округі
01-02-31 Өндіріс ауылы Новочеркасск ауылдық округі
01-002-012 Новый Колутон ауылы Острогор ауылдық округі
01-002-041 Камышенка ауылы Первомай ауылдық округі
01-002-039 Жамбыл ауылы Николаев ауылдық округі
01-002-031 Приишимка ауылы Новочеркасск ауылдық округі
01-002-039 Өрнек ауылы Николаев ауылдық округі
01-002-016 Ақбейіт ауылы Жалтыр ауылдық округі
III
01-002-043 Каменка ауылы
-0,7
01-002-019 Ұзынкөл ауылы Ұзынкөл ауылдық округі
01-002-005 Қоскөл ауылы Старый Колутон округі
01-002-010 Акимовка ауылы Қызылжар ауылдық округі
01-002-037 Лозовое ауылы Первомай ауылдық округі
01-002-028 Тобылжан ауылы Астрахан ауылдық округі
01-002-021 Шілікті ауылы Есіл ауылдық округі
01-002-028 Жаңабірлік ауылы Астрахан ауылдық округі
01-002-010 Оксановка ауылы Қызылжар ауылдық округі
01-002-005 Ковыленка ауылы Старый Колутон ауылдық округі
01-002-033 Бесбидайық ауылы Бесбидайық ауылдық округі
01-002-035 Степное ауылы Бесбидайық ауылдық округі
01-002-007 Ягодное ауылы Жарсуат ауылдық округі
01-002-012 Қаракөл ауылы Острогор ауылдық округі
01-002-005 Зареченка ауылы Старый Колутон ауылдық округі
01-002-003 Бірлік ауылы Колутон ауылдық округі
01-002-019 Алғабас ауылы Ұзынкөл ауылдық округі
01-002-017 Бұлақты ауылы Ұзынкөл ауылдық округі