О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2015 года № С-40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 августа 2015 года № 4925
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № С-35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4557, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жаңа дәуір», 16 января 2015 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015–2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 546 080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 732 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 884 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 778 078 тысяч тенге;
2) затраты – 2 522 144,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 276 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 589 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 130 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 470,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 470,8 тысяч тенге.»;
Приложение 1567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Езов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              И.Магерко
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Кииков

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № С-40/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 тамызда № 4925 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Жаңа дәуір» аудандық газетінде, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Сельская новь» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 546 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 732 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 884 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1030 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 778 078 мың теңге;
2) шығындар – 2 522 144,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 276 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25 130 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 470,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 470,8 мың теңге.»;
Көрсетілген шешімнің 1567 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Д.Езов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               И.Магерко
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Қиықов

1038
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
644
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
71
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
573
Отдел ветеринарии
4354
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4354
Целевые трансферты на развитие
0
Бюджетные кредиты
14865
Отдел экономики и финансов района
14865
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
14865
Приложение 3 к решению
Енбекшильдерского районного маслихата
от 13 июля 2015 года № С-40/2
Приложение 6 к решению
Енбекшильдерского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № С-35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
сумма,  тысяч тенге
1
2
Всего
523470
Целевые текущие трансферты
142482
в том числе:
Отдел образования района
10354
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
6979
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1375
На текущий ремонт крыши СШ с. Мамай
2000
Отдел физической культуры и спорта
10000
На детскую юношескую спортивную школу
10000
Отдел занятости и социальных программ района
3150
на проведение мероприятий посвященных 70 летию Победы
3150
Отдел ветеринарии района
43978
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
2604
На проведение противоэпизоотических мероприятий
41374
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
75000
На текущий ремонт автомобильных дорог

1038
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомбиль жолдары бөлімі
644
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
71
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жояу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарына дыбыстық және қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға
573
Ветеринария бөлімі
4354
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
4354
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
0
Бюджеттік кредиттер
14865
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
14865
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
14865
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2015 жылғы 13 шілдедегі № С-40/2
шешіміне 3 қосымша
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2
шешіміне 6 қосымша
2015 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сома
1
2
Барлығы
523470
Ағымдағы нысаналы трансферттер
142482
оның ішінде:
Ауданның білім бөлімі
10354
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсетуге
6979
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
1375
Мамай орта мектебін ағымдағы жөндеуге
2000
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
10000
Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебіне
10000
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3150
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығына арналған іс- шараларды өткізуге
3150
Ауданның ветеринария бөлімі
43978
Бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының ( ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%) өтеуге
2604
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
41374
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
75000
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу