О внесении изменений в решение областного маслихата от 27 июля 2012 года № 45 "О Правилах общего водопользования на водных объектах Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2015 года № 4311. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 364 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях" и пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение областного маслихата от 27 июля 2012 года № 45 "О Правилах общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистриванное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3407, опубликованное 21 и 23 августа 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в преамбуле решения и в пункте 1 Правил, слова "пунктом 2 статьи 3, статьей 281-1 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" заменить словами "статьей 364 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях";
в пункте 22 слова "от 30 января 2001 года" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии областного маслихата Г. ЛАТЫПОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА

"Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың Қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 27 шілдедегі № 45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 4311 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 351 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабының 1) тармақшасына, "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің 364-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың Қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 27 шілдедегі № 45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3407 тіркелген, 2012 жылғы 21 және 23 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесінде және Қағиданың 1-тармағында, "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3-бабының 2-тармағына және 281-1-бабына" сөздері "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің 364-бабына" сөздерімен ауыстырылсын.
22-тармақта "2001 жылғы 30 қаңтардағы" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия төрағасы Ғ. ЛАТЫПОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА