О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2015 года № 4388. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.01.2016 № 417.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением сессии областного маслихата от 27 мая 2015 года № 309 "О внесении изменении и дополнении в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 250 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170, опубликованное 29 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "39 568 130,8" заменить цифрами "40 016 734,9", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "11 451 995,8" заменить цифрами "11 900 599,9";
в подпункте 2):
затраты: цифры "43 084 339,7" заменить цифрами "43 532 943,8";
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "164 128,8" заменить цифрами "163 425,8";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 711 417 тысячи тенге";
в пункте 11:
в абзаце втором:
цифры "24 764" заменить цифрами "8 064";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "1 494 563" заменить цифрами "1 531 825";
в абзаце двенадцатом:
цифры "155 908" заменить цифрами "192 375,7";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "178 641" заменить цифрами "353 641";
в абзаце шестнадцатом:

Ақтөбе қалалық мәслихатының "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 333 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4388 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 417 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106, 109 баптарына, 2015 жылғы 27 мамырдағы № 309 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "39 568 130,8" сандары "40 016 734,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "11 451 995,8" сандары "11 900 599,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "43 084 339,7" сандары "43 532 943,8" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"164 128,8" сандары "163 425,8" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу - 711 417 мың теңге";
11 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"24 764" сандары "8 064" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"1 494 563" сандары "1 531 825" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"155 908" сандары "192 375,7" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы:
"178 641" сандары "353 641" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы: