О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 13 марта 2015 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4257. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года №218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір" № 3-4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 683 699" заменить цифрами "3 673 215", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "753 699" заменить цифрами "743 215";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 683 699" заменить цифрами "3 706 982,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 22 528" заменить цифрами "- 56 295";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "22 528" заменить цифрами "56 295";
2) в пункте 11:
в части абзаца 6:

"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 239 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4257 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) аудандық мәслихаттың шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 683 699" сандары "3 673 215" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "753 699" сандары "743 215" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "3 683 699" сандары "3 706 982,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 22 528" сандары "- 56 295" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "22 528" сандары "56 295" сандарымен ауыстырылсын;
2) 11 тармақта:
6 абзацтың бөлігінде: