О внесении изменений в решение акима сельского округа Есет Котибарулы от 4 марта 2009 года № 16 "О присвоении наименования улицам"
Решение акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 12 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 февраля 2015 года № 4199. Утратило силу решением акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14 сентября 2016 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14.09.2016 № 7.
Cноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения слова "сельского округа Есет Котибарулы Шалкарского района" заменены словами "Есет Котибарулы сельского округа" решением акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 20.05.2015 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционном Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречия, проблем, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" аким Есет Котибарулы сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Есет Котибарулы сельского округа от 4 марта 2009 года № 16 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-102, опубликовано от 30 марта 2009 года, в районной газете "Шалкар") следующие изменения:
преамбулу указанного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Есет Көтібарұлы ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ"
по всему тексту решения слова "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 20.05.2015 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарьных дней после дня его первого официциального опубликования.
Аким Есет Котибарулы сельского округа: А. Муратов

Есет Көтібарұлы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 16 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4199 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 14.09.2016 № 7 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы" сөздері "Есет Көтібарұлы" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 20.05.2015 № 4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есет Көтібарұлы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 16 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлелекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-102 санымен тіркелген, 2009 жылғы 30 наурызында аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ"
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 20.05.2015 № 4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі: А. Муратов