Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление акимата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 июня 2015 года № 3203. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 12 августа 2016 года № 434

2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 229 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 маусымда № 3203 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 434 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 12.08.2016 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 Правил утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 12.08.2016 № 434 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 6-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.

1. Қоса беріліп отырған 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Согласование к постановлению акимата области "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколенияпо зонам и в разрезе культур" от "27" мая 2015 года № 229
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
Утверждено постановлением акимата Алматинской области от "27" мая 2015 года № 229 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур"
Минимальные нормы приобретения (использования) в 2015 году семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Культура
Зоны
1
2
3
4
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм
1
пшеница

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы "27" мамыр "2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормаларын бекіту туралы" № 229 қаулысына келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрі Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "27" мамырдағы "2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормаларынбекіту туралы" № 229 қаулысымен бекітілген
2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде ең төменгі нормалары
Дақыл
Аймақтар
1
2
3
4
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға тұтынудың (пайдаланудың)ең төменгі нормалары, килограмм
1
бидай

20,779
Примечание: 1 (первая) зона – горно-низкогорная,
2 (вторая) зона – горно-степная,
3 (третья) зона – предгорно-пустынно-степная,
4 (четвертая) зона –пустынная.
В первую зону входят Райымбекский район и город Текели.
Во вторую зону входят Аксуский, Алакольский, Енбекшиказахский, Ескельдинский, Карасайский, Кербулакский, Панфиловский, Саркандский, Талгарский районы и город Талдыкорган.
В третью зону входят Жамбылский, Илийский, Коксуский, Уйгурский районы.
В четвертую зону входят Балхашский, Каратальский районы и город Капчагай.

20,779
Ескерту: 1 (бірінші) аймақ –таулы-қыратты,
2 (екінші) аймақ – таулы-далалы,
3 (үшінші) аймақ – тау бөктері далалы шөлейт,
4 (төртінші) аймақ –шөлейт.
Бірінші аймаққа Райымбек ауданы және Текелі қаласы кіреді.
Екінші аймаққа Ақсу, Алакөл, Еңбекшіқазақ, Ескелді, Қарасай, Кербұлақ, Панфилов, Сарқан, Талғар аудандары және Талдықорған қаласы кіреді.
Үшінші аймаққа Жамбыл, Іле, Көксу, Ұйғыр аудандары кіреді.
Төртінші аймаққа Балқаш, Қаратал аудандары және Қапшағай қаласы