Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели
Решение акима города Текели Алматинской области от 14 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 февраля 2015 года № 3032. Утратило силу решением акима города Текели Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Текели Алматинской области от 27.04.2015 № 3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в городе Текели избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Менисова Бакытжана Запировича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков
Приложение к решению акима города Текели от 14 января 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в городе Текели
1. Избирательный участок № 901
Центр: город Текели, улица О. Кошевого № 6, Средняя школа № 2 с дошкольным мини-центром, телефон 5-20-40.
В границах: город Текели, улицы О. Кошевого с № 1 по № 56, Д. Конаева с № 331 по № 415 (нечетная сторона) с № 394 по № 500, Горняцкая с № 1 по № 71, Жаркент с № 1 по № 54, Ватутина с № 1 по № 30, О. Жандосова с № 1 по № 27; переулки Пионерский с № 1 по № 12, Ключевой с № 1 по № 9.
2. Избирательный участок № 902
Центр: город Текели, улица Д. Конаева № 378, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Алатау Мрамор".
В границах: город Текели, улицы Д. Конаева с № 227 по № 299 (нечетная сторона), с № 254 по № 384 (четная сторона), Железнодорожная с № 1 по № 58, А. Иманова с № 1 по № 22, Б. Момышулы с № 1 по № 12, М. Маметова с № 1 по № 134, Чкалова с № 1 по № 26, Баумана с № 1 по № 11, Пархоменко с № 1 по № 33, Островского с № 1 по № 31, И. Есенберлина с № 1 по № 37, Чехова с № 1 по № 67, Б. Римовой с № 1 по № 26, Лермонтова с № 1 по № 24; переулок Октябрьский с № 1 по № 13.

Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 ақпанда № 3032 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімінің 27.04.2015 № 3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 – бабының 1 – тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Бақытжан Зәпірұлы Менісовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Қайнарбеков
Текелі қаласы әкімінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы "Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне қосымша
Текелі қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 901 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, О. Кошевой көшесі № 6, № 2 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 5-20-40.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері О. Кошевой № 1-ден № 56-ға дейін, Д. Қонаев № 331-ден № 415-ке дейін (тақ жағы), № 394-тен № 500-ге дейін, Горняцкая № 1-ден № 71-ге дейін, Жаркент № 1-ден № 54-ке дейін, Ватутин № 1-ден № 30-ға дейін, О. Жандосов № 1-ден № 27-дейін; бұрылыстар Пионерский № 1-ден № 12-ге дейін; Ключевой № 1-ден № 9-ға дейін.
2. № 902 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 378, "Алатау Мрамор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Д. Қонаев № 227-ден № 299-ға дейін (тақ жағы), № 254-тен № 384-ке дейін (жұп жағы), Железнодорожная № 1-ден № 58-ге дейін, А. Иманов № 1-ден № 22-ге дейін, Б. Момышұлы № 1-ден № 12-ге дейін, М. Мәметова № 1-ден № 134-ке дейін, Чкалов № 1-ден № 26-ға дейін, Бауман № 1-ден № 11-ге дейін, Пархоменко № 1-ден № 33-ке дейін, Островский № 1-ден № 31-ге дейін, І. Есенберлин № 1-ден № 37-ге дейін, Чехов № 1-ден № 67-ге дейін, Б. Римова № 1-ден № 26-ға дейін, Лермонтов № 1-ден № 24-ке дейін; бұрылыс Октябрьский № 1-ден № 13-ке дейін.

3. Избирательный участок № 903
Центр: город Текели, улица К.Сатпаев № 50, Средняя школа № 1 с дошкольным мини-центром, телефон 4-13-25.
В границах: город Текели, улицы Веселая Поляна с № 1 по 60, Д. Конаева с № 301 по № 329 (нечетная сторона), № 386, 388, 390, 392, Суйнбая с № 1 по № 28, Садовая с № 1 по № 104, Е. Брусиловского с № 1 по № 33, К.Сатпаева с № 1 по № 86, Титова с № 1 по № 32, Шаталова с № 1 по № 38, Болтирик шешен с № 1 по № 60, Мичурина с № 1 по № 86, Ш. Калдаякова с № 1 по № 56, Стадионная с № 1 по № 40.
4. Избирательный участок № 904
Центр: город Текели, улица Д. Конаева № 198, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Каскад".
В границах: город Текели, улицы Чехова с № 68 по № 98, Д. Конаева с № 186 по № 252 (четная сторона), Райымбек батыра с № 1 по № 37, К. Рыскулбекова с № 1 по № 47, Абая с № 1 по № 53, Ломоносова с № 1 по № 38, А. Байтурсынова с № 1 по № 23, М. Макатаева с № 1 по № 17, Некрасова с № 1 по № 13, М. Кадилбекова с № 1 по № 31, Бухар жырау с № 1 по № 15; переулок Подгорный с № 1 по № 18.
5. Избирательный участок № 905
Центр: город Текели, улица Женис № 6, детский сад № 2, телефон 4-20-27.
В границах: город Текели, улицы Жамбыла с № 1 по № 74, Женис с № 2 по № 8, Казахстан с № 30 по № 47.
6. Избирательный участок № 906
Центр: город Текели, улица Женис № 10, Средняя школа № 8 с дошкольным мини-центром, телефон 4-25-93.
В границах: город Текели, улицы Кора с № 1 по № 75, Ш.Уалиханова с № 1 по № 68, Женис с № 9 по № 16, Бактыбая с № 1 по № 62.
7. Избирательный участок № 907
Центр: город Текели, улица Тауелсиздик № 23, Средняя школа № 5, телефон 4-26-60.
В границах: город Текели, улицы М. Ауэзова № 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, Тауелсиздик № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, Казахстан № 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28.
8. Избирательный участок № 908
Центр: город Текели, улица Тауелсиздик № 11, Городской Дом культуры акима города Текели, телефон 4-46-84.
В границах: город Текели, улицы Гарышкерлер с № 1 по № 6, Гагарина с № 1 по № 19, М. Ауэзова № 20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28, Тауелсиздик № 9, 13, 15, 17, 19, 21, Казахстан № 16, 18.
9. Избирательный участок № 909
Центр: город Текели, улица М. Ауэзова № 1, Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром, телефон 4-20-29.
В границах: город Текели, улицы Абылай хана с № 1 по № 33, Толе би с № 1 по № 41, Юдичева с № 1 по № 9, Л. Хамиди с № 1 по № 15, Казахстан с № 1 по № 15, Тауелсиздик № 1, 2, 3, 5, 7, М. Ауэзова с № 1 по № 19.

3. № 903 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Қ. Сәтпаев көшесі № 50, № 1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 4-13-25.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері ВесҰлая Поляна № 1-ден № 60-қа дейін, Д. Қонаев № 301-ден № 329-ға дейін (тақ жағы), № 386, 388, 390, 392, Сүйінбай № 1-ден № 28-ға дейін, Садовая № 1-ден № 104-ке дейін, Е. Брусиловский № 1-ден № 33-ке дейін, Қ. Сәтпаев № 1-ден № 86-ға дейін, Титов № 1-ден № 32-ге дейін, Шаталов № 1-ден № 38-ге дейін, Бөлтірік шешен № 1-ден № 60-қа дейін, Мичурин № 1-ден № 86-ға дейін, Ш.Қалдаяқов № 1-ден № 56-ға дейін, Стадионная № 1-ден № 40-қа дейін.
4. № 904 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 198, "Каскад" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Чехов № 68-ден № 98-ге дейін,
Д. Қонаев № 186-дан № 252-ге дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден № 37-ге дейін, Қ. Рысқұлбеков № 1-ден № 47-ге дейін, Абай № 1-ден № 53-ке дейін, Ломоносов № 1-ден № 38-ге дейін, А. Байтұрсынов № 1-ден № 23-ке дейін, М. Мақатаев № 1-ден № 17-ге дейін, Некрасов № 1-ден № 13-ке дейін, М. Қаділбеков № 1-ден № 31-ге дейін, Бұқар жырау № 1-ден № 15-ке дейін; бұрылыс Подгорный № 1-ден № 18-ге дейін.
5. № 905 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі № 6, № 2 балабақша, телефон 4-20-27.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Жамбыл № 1-ден № 74-ке дейін, Жеңіс № 2-ден № 8-ге дейін, Қазақстан № 30-дан № 47-ге дейін.
6. № 906 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі № 10, № 8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 4-25-93.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Қора № 1-ден № 75-ке дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден № 68-ге дейін, Жеңіс № 9-дан № 16-ға дейін, Бақтыбай № 1-ден № 62-ге дейін.
7. № 907 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 23, № 5 орта мектеп, телефон 4-26-60.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері М. Әуезов № 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, Тәуелсіздік № 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, Қазақстан № 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28.
8. № 908 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 11, Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі, телефон 4-46-84.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Ғарышкерлер № 1-ден № 6-ға дейін, Гагарин № 1-ден № 19-ға дейін, М. Әуезов № 20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 27, 28, Тәуелсіздік № 9, 13, 15, 17, 19, 21, Қазақстан № 16,18.
9. № 909 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, М. Әуэзов көшесі № 1, № 3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 4-20-29.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Абылай хан № 1-ден № 33-ке дейін, Төле би № 1 ден № 41-ге дейін, Юдичев № 1-ден № 9-ға дейін, Л. Хамиди № 1-ден № 15-ке дейін, Қазақстан № 1-ден № 15-ке дейін, Тәуелсіздік № 1, 2, 3, 5, 7, М.Әуезов № 1-ден № 19-ға дейін.

10. Избирательный участок № 910
Центр: город Текели, улица Достык № 31, Средняя школа № 6 с дошкольным мини-центром, телефон 4-51-74.
В границах: город Текели, улицы Береговая с № 1 по № 85; Каратал с № 1 по № 204, Пушкина с № 1 по № 130, Тимирязева с № 1 по № 130, Достык с № 1 по № 53, Кеншилер с № 1 по № 61; переулки Энергетиков № 1, 2; Молодежный с № 1 по № 10.
11. Избирательный участок № 911
Центр: город Текели, улица Достык № 54, частный детский сад "KINDERLAND", телефон 4-29-47.
В границах: город Текели, улицы Алматы с № 1 по № 89, Достык
с № 55 по № 141, Тимирязева с № 131 по № 237, Балпык би с № 1 по № 78, Чайковского с № 1 по № 78, Каратал с № 205 по № 349, Береговая с № 86 по № 131, Пушкина с № 131 по № 193.
12. Избирательный участок № 912
Центр: город Текели, улица Д. Конаева № 81, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Текели Газсервис".
В границах: город Текели, улицы Подхозная с № 1 по № 17, Д.Конаева с № 1 по № 150, с № 151 по № 209 (нечетная сторона), Шевченко с № 1 по № 52, Л. Асановой с № 1 по № 40, Ы. Алтынсарина с № 1 по № 44, Айдар би с № 1 по № 26, Керимбек с № 1 по № 53, Аль-Фараби с № 1 по № 18, И. Жансугурова с № 1 по № 20, Оракты батыр с № 1 по № 110, Панфилова с № 1 по № 107; переулок Западный с № 1 по № 5.
13. Избирательный участок № 913
Центр: город Текели, улица А. Кастеева № 8, Средняя школа № 4, телефон 4-55-25.
В границах: город Текели, улицы И. Жансугурова с № 21 по № 93, Толстого с № 1 по № 68, К. Жалайыри № 1 по № 63, М. Толебаева с № 1 по № 50, А. Кастеева № 1, 2, Лазо с № 1 по № 26, С. Сейфуллина с № 1 по № 29, Аль-Фараби с № 19 по № 32.
14. Избирательный участок № 914
Центр: город Текели, улица Тауелсиздик № 25, Текелийская городская больница, телефон 4-22-10.
В границах: город Текели, территория Текелийской городской больницы.
15. Избирательный участок № 915
Центр: город Текели, улица Стадионная № 41, Текелийское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа, телефон 4-14-87.
В границах: город Текели, территория Текелийского медико-социального учреждения для престарелых и инвалидов общего типа.
16. Избирательный участок № 916
Центр: город Текели, Пограничный пост "Текели" воинской части № 2091, телефон 4-21-95.
В границах: город Текели, территория пограничного поста "Текели" воинская часть № 2091.

10. № 910 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Достық көшесі № 31, № 6 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 4-51-74.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Береговая № 1-ден № 85-ке дейін, Қаратал № 1-ден № 204-ке дейін, Пушкин № 1-ден № 130-ға дейін, Тимирязев № 1-ден № 130-ға дейін, Достық № 1-ден № 53-ке дейін, Кеншілер № 1-ден № 61-ге дейін, бұрылыстар Энергетиков № 1, 2, Молодежный 1-ден № 10-ға дейін.
11. № 911сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Достық көшесі № 54, "KINDERLAND" жеке меншік балабақшасы, телефон 4-29-47.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Алматы № 1-ден № 89-ға дейін, Достық № 55-тен № 141-ге дейін, Тимирязев № 131-ден № 237-ге дейін, Балпық би № 1-ден № 78-ге дейін, Чайковский № 1-ден № 78-ге дейін, Қаратал № 205-тен № 349-ға дейін, Береговая № 86-дан № 131-ге дейін, Пушкин № 131-ден № 193-ке дейін.
12. № 912 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 81, "Текелі Газсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері Подхозная № 1-ден № 17-ге дейін, Д. Қонаев № 1-ден № 150-ге дейін (жұп жағы), № 151-тен № 209-ға дейін (тақ жағы), Шевченко № 1-ден № 52-ге дейін, Л.Асанова № 1-ден № 40-қа дейін, Ы. Алтынсарин № 1-ден № 44-ке дейін, Айдар би № 1-ден № 26-ға дейін, Керімбек № 1-ден № 53-ке дейін, Әл-Фараби № 1-ден № 18-ге дейін, І. Жансүгіров № 1-ден № 20-ға дейін, Орақты батыр № 1-ден № 110-ға дейін, Панфилов № 1-ден № 107-ге дейін; бұрылыс Западный № 1-ден № 5-ке дейін.
13. № 913 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Ә. Қастеев көшесі № 8, № 4 орта мектеп, телефон 4-55-25.
Шекарасы: Текелі қаласы, көшелері І. Жансүгіров № 21-ден № 93-ке дейін, Толстой № 1-ден № 68-ге дейін, Қ. Жалайыр № 1-ден № 63-ке дейін, М. Төлебаев № 1-ден № 50-ге дейін, Ә. Қастеев № 1, 2, Лазо № 1-ден № 26-ға дейін, С. Сейфуллин № 1-ден № 29-ға дейін, Әл-Фараби №19-дан № 32-ге дейін.
14. № 914 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 25, Текелі қалалық ауруханасы, телефон 4-22-10.
Шекарасы: Текелі қаласы, Текелі қалалық ауруханасының аумағы.
15. № 915 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, Стадионная көшесі № 41, Текелі қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі, телефон 4-14-87.
Шекарасы: Текелі қаласы, Текелі қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесінің аумағы.
16. № 916 сайлау учаскесі
Орталығы: Текелі қаласы, № 2091 әскери бөлімінің "Текелі" шекара бекеті, телефон 4-21-95.
Шекарасы: Текелі қаласы, № 2091 әскери бөлімінің "Текелі" шекара бекетінің аумағы.

17. Избирательный участок № 917
Центр: село Рудничный, улица Бейбитшилик № 58, Средняя школа № 7 с дошкольным мини-центром, телефон 4-74-63.
В границах: село Рудничный, улицы Бейбитшилик с № 1 по № 59, Советская с № 1 по № 19, Школьная с № 1 по № 15, Наурызбай батыра с № 1 по № 17, Биржан сал с № 3 по № 15, Курмангазы с № 1 по № 16, Ескелди би с № 1 по № 25, Акын Сара с № 1 по № 28, Ш. Айманова с № 1 по № 20, М.Жумабаева с № 1 по № 17, А.Бейсеуова с № 1 по № 8, Алатау с № 1 по № 12.
18. Избирательный участок № 918
Центр: село Рудничный, Пограничная комендатура "Рудничный" воинской части № 2091, телефон 4-73-65.
В границах: село Рудничный, территория пограничной комендатуры "Рудничный" воинской части № 2091.

17. № 917 сайлау учаскесі
Орталығы: Рудничный ауылы, Бейбітшілік көшесі № 58, № 7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, телефон 4-74-63.
Шекарасы: Рудничный ауылы, көшелері Бейбітшілік № 1-ден № 59-ға дейін, Советская № 1-ден № 19-ға дейін, Школьная № 1-ден № 15-ке дейін, Наурызбай батыр № 1-ден № 17-ге дейін, Біржан сал № 3-тен № 15-ке дейін, Құрманғазы № 1-ден № 16-ға дейін, Ескелді би № 1-ден № 25-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден № 28-ге дейін, Ш.Айманов № 1-ден № 20-ға дейін, М. Жұмабаев № 1-ден № 17-ге дейін, Ә. Бейсеуов № 1-ден № 8-ге дейін, Алатау № 1-ден № 12-ге дейін.
18. № 918 сайлау учаскесі
Орталығы: Рудничный ауылы, № 2091 әскери бөлімінің "Рудничный" шекара комендатурасы, телефон 4-73-65.
Шекарасы: Рудничный ауылы, № 2091 әскери бөлімінің "Рудничный" шекара комендатурасының аумағы.