Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ескельдинском районе
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 17 апреля 2015 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 апреля 2015 года № 3145. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 27.04.2015 № 127.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Ескельдинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Ескельдинского района" Бектурова Мурата Мухтаровича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаева Кайыргали Айтжановича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Кылышбаев
Приложение 1 к постановлению акимата Ескельдинского района от "17" апреля 2015 года № 107 "Об определении мест для Размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ескельдинском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Места
Адрес
По Кайнарлинскому сельскому округу
1.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Нурманбетова
2.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице К.Токаева
По Кокжазыкскому сельскому округу
3.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Мустафа Шокай на пересечении с улицей Амангелды
4.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жандосова на пересечении с улицей Кашаубаева
5.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Достык на пересечении с улицей Каратал
По Толенгутскому сельскому округу
6.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Доскожанова на пересечении с улицей Алтынсарина
7.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Ескелды би на пересечении с улицей Ескелды
8.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Доскожанова на пересечении с улицей Молдагулова
По Акын Саринскому сельскому округу
9.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Абая
10.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Сатпаева
По Конырскому сельскому округу
11.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Абая
12.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Мектеп
По Алдабергеновскому сельскому округу
13.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Нурмакова на пересечении с улицей Боранбаева
14.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Молодежная на пересечении с улицей Нурманбетова
15.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жамбула на пересечении с улицей Ленина
16.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жамбула на пересечении с улицей Чубарская
По Бактыбайскому сельскому округу
17.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жансугурова на пересечении с улицей Школьная
18.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жансенгирова на пересечении с улицей Мельницывый
По Каратальскому сельскому округу
19.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице С. Шегебайулы на пересечении с улицей Алмабала
20.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Бопау батыр на пересечении с улицей Гарышкер
По Жалгызагашскому сельскому округу
21.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Г. Орманова
22.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Боранбаева
По Карабулакскому сельскому округу
23.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Сатпаева на пересечении с улицей Оразбекова
24.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Балпык би на пересечении с улицей Жакыпбаева
25.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Победа на пересечении с улицей Ауэзова
26.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Токтарова на пересечении с улицей Копесбаева
27.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Оразбекова на пересечении с улицей Сатпаева
28.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Почтовая на пересечении с улицей Молдагулова
29.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Темиргали
30.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Шереметова
31.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Бактыбай
32.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице М. Маметова
По Сырымбетскому сельскому округу
33.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Тельман на пересечении с улицей Балпык би
34.
Стенд на остановке общественного транспорта
по улице Жакыпбаева на пересечении с улицей Алатау

Ескелді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 107 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 21 сәуірде № 3145 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 27.04.2015 № 127 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Ескелді ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Бектұров Мұрат Мұхтарұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлібаев Қайырғали Айтжанұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Қылышбаев
Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуір "Ескелді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 107 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Орындар
Мекен-жай
Қайнарлы ауылдық округі бойынша
1.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Нурмамбетов көшесінде
2.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
К. Тоқаева көшесінде
Көкжазық ауылдық округі бойынша
3.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Мұстафа Шоқай көшесінде
Амангелді көшесімен қиылысында
4.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жандосов көшесінде
Қашаубаев көшесімен қиылысында
5.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Достық көшесінде
Қаратал көшесімен қиылысында
Төлеңгіт ауылдық округі бойынша
6.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Досқожанова көшесінде
Алтынсарин көшесімен қиылысында
7.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ескелді би көшесінде
Ескелді көшесімен қиылысында
8.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Досқожанова көшесінде
Молдагулова көшесімен қиылысында
Ақын Сара ауылдық округі бойынша
9.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Абая көшесінде
10.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Сатпаева көшесінде
Қоңыр ауылдық округі бойынша
11.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Абай көшесінде
12.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Мектеп көшесінде
Алдабергенов ауылдық округі бойынша
13.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Нурмакова көшесінде
Боранбаев көшесімен қиылысында
14.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Молодежная көшесінде Нұрманбетова көшесімен қиылысында
15.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жамбыл көшесінде Ленина көшесімен қиылысында
16.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жамбыл көшесінде
Чубарская көшесімен қиылысында
Бақтыбай ауылдық округі бойынша
17.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жансугурова көшесінде
Школьная көшесімен қиылысында
18.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жансенгирова көшесінде
Мельницывый көшесімен қиылысында
Қаратал ауылдық округі бойынша
19.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
С. Шегебайұлы көшесінде
Алмабала көшесімен қиылысында
20.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Бопау батыр көшесінде
Ғарышкер көшесімен қиылысында
Жалғызағаш ауылдық округі бойынша
21.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ғ. Орманов көшесінде
22.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Ғ. Орманов көшесінде
23.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Боранбаева көшесінде
Қарабұлақ ауылдық округі бойынша
24.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Сәтпаев көшесінде Оразбеков көшесімен қиылысында
25.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Балпык би көшесінде
Жақыпбаева көшесімен қиылысында
26.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Победа көшесінде
Ауезова көшесімен қиылысында
27.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Токтаров көшесінде Көпесбаева көшесімен қиылысында
28.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Оразбеков көшесінде
Сатпаева көшесімен қиылысында
29.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Почтовая көшесінде
Молдагулова көшесімен қиылысында
30.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Темирғали көшесінде
31.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Шереметов көшесінде
32.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Бактыбай көшесінде
33.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
М. Маметова көшесінде
Сырымбет ауылдық округі бойынша
34.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Тельман көшесінде
Балпық би көшесімен қиылысында
35.
Қоғамдық көліктің аялдамасындағы стенд
Жакыпбаева көшесінде
Алатау көшесімен қиылысында

Приложение 2 к постановлению акимата Ескельдинского района от "17" апреля 2015 года № 107 "Об определении мест для Размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Ескельдинском районе"
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещение
Адрес
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие акимата Ескельдинского района "Районный дом культуры" актовый зал
Ескельдинский район, улица Балпык би, 55

Ескелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуір "Ескелді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 107 қаулысына 2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін келісімшарт негізінде ұсынылатын ғимараттар
Үй-жайлар
Мекен-жай
1.
Ескелді ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының акті залы
Ескелді ауданы, Балпык би көшесі, 55